Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj no tak ale tak na serio wszyscy którzy lubią aktorkę Walach odradzam oglądania serialu bo produkcja jest strasznie fałszywa i obłudna jeżeli chodzi o tę aktorkę pisze producent że jest fantastyczną aktorką a w rzeczywistości ją olewają tyle w temacie no cóż produkcja na nią nie zasługuje jest aktorką szanowaną ale lepiej wybrać się do teatru niż oglądać serial ewidentnie ją olewają i tak ma mało wątków co do Izy już drugi takiego błędu nie popełniają jak zrobili z Helenką x no to nie ogladaj i tyle :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Walach się zgodzę lepiej jechać do tetatru tam ją cenią nie co to w serialu ale nie mówcie że nie ma dla kogo oglądać np. Ewa Marek Anna jest tyle fajnych wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie denerwuje Olszewska wszyscy się nad litują że ona biedna a sama do tego doprowadziła taka biedna niech się cieszy że Aśka ją i to dziecko toleruje w ich życiu dobrze że ją wyrzucają nie mogę na tą dwulicową babę patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tymi powielanymi wpisami,nikt nie będzie z tobą dyskutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze nikt się nad nie lituje tylko wiadome nie jest to przyjemne gdy ojciec twojego dziecka bierze ślub z inną dziewczyną która zawsze będzie również obecna w życiu Helenki jako jej ciocia Agnieszka przyszła na wyraźną prośbę Joanny i Tomasza to chyba dobrze że chcą z nią przyjacielskie relacje utrzymywać? jest ważną osobą w życiu ich bo Helenka jest córką męża Joasi a co do pozbywania się może na wyraźną prośbę Walach ma epizodyczną rolę w serialu bo woli się poświęcić teatrowi nie wierzę że scenarzyści by się jej pozbywali skoro sami napisali że jest bardzo dobrą aktorką mi się wydaje że Walach po prostu już nie chce grać w serialu i dlatego jej nie ma po za tym jakby chcieli ją usunąć to wymyślą że Helena jest córką Roberta skończmy z tymi domysłami nie wiemy jaka jest prawda wiedzą to tylko aktorka i producent a że jej nie ma tak dużo w serialu musi być ważny powód i może wcale nie chodzić o popularność Szatan tylko inne czynniki o tym zdecydowały np. konflikt z Lampką nie wiemy jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy wy musicie w kółko o tym samym pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:02 ale fakty są takie że rola Magdy jest ograniczona do minimum ze względu na popularność Basi Szatan i to że fanatycy Tarnowskiej nie znoszą Agnieszki i Magdy Walach i żądają na głównym żeby ją usunąć takie są fakty niestety wadzi im też Helenka Agnieszka i Tomek byli by razem gdyby scenarzyści nie zauważyli ogromnej popularności Basi Szatan bo po wyjeździe Gośki i rezygnacji Koroniewskiej to Walach miała zastąpić Koroniewską u boku Młynarczyka więc to są fakty . niestety Magdy nie ma w serialu i scenarzyści jej zrypali rolę ze względu na wielką popularność Kurdej Szatan tylko mydlą oczy fanom Walach a w rzeczywistości nie mają co z nią zrobić tyle w temacie więc kto chce ją zobaczyć to lepiej niech pojedzie do teatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektórych użytkowników tego forum, interpunkcja jest pojęciem abstrakcyjnym jak widać. Ja wiem, że to forum nt. telenoweli, a nie dyskusja polonistów, ale wpisy pozbawione znaków interpunkcyjnych po prostu ciężko się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ciagle powtarzanie tych samych sentencji i frazesow, 10 zdan o tym co jest tak naprawde zawarte juz w dwoch pierwszych. Charakterystyczny styl dla pewnej osoby z tego tematu ale nie powiem jakiej bo zaraz zostane wyzwana od fanatykow Tarnowskiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie znosza agnieszki i magdy walach." :):):):) ja prdl. Co fanka basi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda to dwulicowa, podła baba i ma tu tylko jedną psychofankę, reszta czeka przede wszystkim na powrót Gośki (babki z charakterem) Trzeba pogonić psychofankę rudej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pscyhofanko rudej wracaj do swojej pieczary. Żądamy usunięcia rudej z serialu. dobrze, że ją pomału usuwają. Tak - a teraz wyzwijcie mnie od fanatyczek Asi. otóż mi jest Asia obojętna, bo czekam na powrót Gośki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czekaj,tylko,że Gośka tutaj nie ma po co wracać,chyba w odwiedziny do rodziców i na tym koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:16 i 11:10 (bo widać, że oba posty Twoje) - Bądź łaskawa pisać w liczbie pojedynczej i nie wypowiadać się w imieniu innych. Ja nie chcę wyrzucenia z serialu Agnieszki, lubię ją. I za Gośką wcale mi nie tęskno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wy jestescie pi(er)(dol)(niete) . zal czytac. 3 topiki dla debilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś jedną i tą samą osobą, większość nie chce rudej uświadom to sobie. Przestań szczekać, bo cie ustawimy do pionu jak na wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim wizażu? Lecz się kobieto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przeciez to prowokator sie znow odezwal o wy sie wciaz na to nabieracie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udzielam się w dyskusji na temat A-A-T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Jacek wróci.Tomuś taki dobry pracownik,a nic nie awansuje,jeszcze musi narażać życie.Oj nie bedzie lekko młodemu żonkisiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walach jakby miała trochę godności to by odeszła bo gra dziwkę która się przyssała do Tomka i cudownej Asi . szmata doskanale że to dzieciak Roberta ale wmówiła Tomusiowi żeby go od siebie uzależnić szmata Gośka przez nią fiksowała zresztą Szatan jest chwalona nie to co Walach. tyle haha i dobrze że w 18 sezonie jej nie zobaczymy niech się spełnia w teatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś opętana nienawiścią do tej postaci i aktorki. Biedny z ciebie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty wyżej naprawdę jesteś aż tak mało bystra że nie widzisz że ktoś sobie jaja robi już od jakiegoś czasu?! Ręce opadają, przestańcie wreszcie reagować na te wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas skończyć serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni mój wpis na wizazu nigdy nie udzielałam się bo nie jestem żadną Moniką mam prawo napisać jakieś fakty od czasu do czasu sprawdzone lubię aktorkę która grała Agnieszkę miałam prawo co nie oznacza że darzę wielką sympatię te postać bo jest ona dziwna chociaż ostatnio się trochę zmieniła . nic złego na temat pani Szatan nie napisałam tylko tyle że gdyby scenarzyści nie zauważyli jej popularności to Aga była by z Tomkiem. ale każdy widzi co chce widzieć . można nie lubić Olszewskiej ale i wyzywanie jej od żmij jest nikomu nie potrzebne ja nigdy nie obraziłam Joanny ani Agnieszki . i przegięcie pisanie o niej dwulicowa żmija bo nią nie jest tyle w temacie . i przestańcie wyzywać Olszewską od dziwek bo nią nie jest a Helena jest córką Tomka tyle razy to potwierdzono ja tylko napisałam że szkoda że tej dobrej aktorki się pozbyli ze względu na popularność Basi Kurdej bez odbioru. zaraz hejt się na mnie wyleje ale mnie to nie rusza mam swoje życie i sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktorki już nie ma w serialu a wy dalej to roztrząsacie? nie mają już na Age pomysłu a wy dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj A Ty wyżej naprawdę jesteś aż tak mało bystra że nie widzisz że ktoś sobie jaja robi już od jakiegoś czasu?! Ręce opadają, przestańcie wreszcie reagować na te wpisy!" x Nie robię sobie jaj idiotko, piszę co myślę. aktorki już nie ma bo inni myśleli tak samo że to najgorsza postać ever. Ale niektórzy dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma, jak jest? (moim zdaniem z korzyścią dla serialu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Walach Agnieszka Olszewska 2010-2015 piszę w necie a swoją drogą ona musi mieć też niezłą szmatą w życiu skoro gra taką dziwkę pewnie dlatego tak się szmaty podniecacie ona gra taką samą szmatę jaką jest w życiu mam nadzieję że już skończyła dni zdjęciowe na tym planie i ustąpiła pola młodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuńcie topik, bo głupie fanki dalej trują jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×