Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
20:55, a mnie okropnie denerwuje to, jak scenarzysci podchodza do tego serialu... Nic sie nie klei. Wypisze swoje uwagi na temat serialu: po pierwsze, niech ktos mi wytlumaczy, jak to jest, ze Andrzej tak bardzo interesuje sie Ania, teskni za nia, utrzymuje kontakt, a ze swoim biologicznym dzieckiem (chyba Piotrus mial na imie, ten syn Edyty, jak dobrze pamietam) nawet tego kontaktu nie szuka? Czy to jest realne? Po drugie: Kisielowa i Siedlisko, niech ktos mi powie, jak to mozliwe, ze miala TAKA ojcowizne? Czy nie widzieli, jak kiedys domy w Polsce wygladaly? Przeciez Anka nie robila jakiegos ogromnego remontu, by zmienic wyglad... W dodatku ojcowizna Kisielowej byla tak ogromna, ze zrobiono z niej pensjonat... No prosze Was, w dodatku nigdy nikt o niej nie slyszal, nikt z Mostowiakow nie wspominal ani nawet sama Zoska... Nagle bum! Kisielowa ma do sprzedania ojcowizne... No gdziez sie taka wiadomosc uchowala tyle czasu, w dodatku na wsi??? Pamietam tez scene, gdzie chyba Pawel z Ala pomagali Luckowi w sadzie...przerzucac siano... WTF? Po co w sadzie siano? Moj maz sadownik sie do tej pory glowi i smieje z tej sceny. Albo kto Luckowi to pole obrabia: kto pryska, kto tnie galezie, kto zbiera owoce, skoro tam nawet sleza na podworku nie stoi, o innych maszynach nie wspomne... I ten wiecznie nakryty bialym obrusem stol w srodku sadu... Kto normalny stol z krzeslami do sadu wynosi? Naprwde, ci scenarzysci robia wszystko na odpwier...ol.Zero jakiegokolwiek sensu, naprawde mysla, ze ludzie tego nie zauwaza, ze tacy glupi sa??? Ogolnie najbardziej denerwuje mnie, ze chyba wszyscy tam zapomnieli skad sie biora dzieci, bo wszyscy nie swoje wychowuja: poczawszy od Lucjana, ktory wychowywal Marysie, poprzez Marka (Natalia, Ula, Antek), Ewe (Natalia Mateusz, Ula), Andrzeja (Anie), Tomka (Zosia), Joanne (Zosia, Wojtus), Pawla (Baske), Ize (Szymek), Magde i Olka (Macka), na Franku i Hani skonczywszy... Nawet Bilski jakis czas byl ojcem zastepczym dla Baski... Przeciez to juz sie smieszne robi. A serial niby taki zyciowy i rodzinny- nic, tylko kochajace sie rodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niech ktos mi wytlumaczy, jak to jest, ze Andrzej tak bardzo interesuje sie Ania, teskni za nia, utrzymuje kontakt, a ze swoim biologicznym dzieckiem (chyba Piotrus mial na imie, ten syn Edyty, jak dobrze pamietam) nawet tego kontaktu nie szuka? Czy to jest realne?" X Zauważ, że Piotrek ma już ojca - męża matki. To on jest nim pod względem moralnym (bo wychowuje Piotrka i kocha, a Piotrek kocha jego) i prawnym (bo to on jest wpisany w metryce chłopca jako jego ojciec). To zrozumiałe, że Andrzej nie chce mieszać chłopcu w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to zdziwiło że do tej pory M jak miłość znaczy produkcja kibicowała Basi Szatan i zachęcała do głosowania na nią a teraz nagle Magdzie Walach cała ekipa będzie kibicować? czy to nie jest podejrzane nie mówiąc ile pozytywnych komentarzy i ile lajków pod jej postem było dla mnie to dziwne wcześniej jakoś produkcja olewała Magdę nawet ci którzy nie lubią Agi to pisali bardzo dobrze o tej aktorce fakt widziałam w tym spektaklu i jest bardzo dobra ale jakoś specjalnie Emka ja nie dawała postów z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jezu a czy to ważne? Produkcja jej nie wspiera źle, wspiera ją też źle. Zygac się chce jak się widzi tę wojne na fb, i te komentarze piszą niby dorośli ludzie (choć ja mam nadzieję że niektóre to projekty, nie chce mi się wierzyć że można mieć tak zryta banie). Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi na temat Szatan i Wałach chociaż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dajcie sobie spokój Basia Szatan dostawała telekamery bo ma swoje pięć minut i gra w najpopularniejszym serialu ja do niej nic nie mam lubię ją prywatnie a pani Walach też w porządku jest dostanie ta nagrodę wspierana przez produkcję ( no ma szansę dostać) bo jest dobrą aktorką teatralną zawsze jej kibicowałam cieszę się że wątki Agi- Asi zostaną rozdzielone Aga będzie mieć swoje wątki a Asia i Tomek swoje problemy tylko niech Tomek opiekuje się małą a Aga za jakiś czas pozna wyjątkowego faceta tylko nie tego Jakuba bo on babiarz ma być albo odejdzie w 18 sezonie z serialu tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całe szczęście,że nie będziemy oglądać po weselu w/w pań tylko będą inne wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę hejtować Asi, ale sceny z nią są naprawdę jednymi z najnudniejszych, jeśli nie najnudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę szkoda mi że Tomek nie będzie z Agnieszką żal byli piękną parą dużo przeżyli razem no wolałam jak Młynarczyk grał z Walach Basię też bardzo lubię pięknie śpiewa w reklamie Play też jest super ale jednak daleko jej do Magdy . coś czuję że Agnieszka powoli znika z serialu już nie mają producenci i scenarzyści na nią pomysłów szkoda że pozbywają się uznanej aktorki no szkoda a tak do końca te wątki chyba nie zostały rozdzielone bo mimo wszystko Tomek będzie utrzymywał kontakt z córką no chyba że wymyślą że Helena jest córką Roberta ale ślub Joanny i Tomka będzie piękny szkoda tylko Helenki że ma rozbitą rodzinę mam nadzieję że znajdą dla niej innego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę nikogo urazić ale ja nie mogę oglądać wątku Joanna Tomek uważam że oni są tacy nudni i przelukrowani do bólu do tego ten skrzypiący głos Baśki Szatan mam nadzieję że po tym ślubie będzie ich mniej nudni i ciekawa czy szykują im scenariusz i żyli długo i szczęśliwie no i Walach szkoda że powoli znika z serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no i Walach szkoda że powoli znika z serialu" x Dlaczego tak uparcie twierdzicie, że znika? Nigdzie nie pojawiła się taka informacja. Myślę, że jeszcze długo będzie grać i jej wątek będzie rozwijany. Co do Asi i Tomka - zgadzam się, nudy, nic się u nich nie dzieje, poza wyznaniami miłości i uwielbienia. Tzn. spoko - w końcu to serial o miłości, no ale u nich jest jakoś tak mdło. Oboje grają cały czas tak samo, monotonnie, nużąco. Miałam wrażenie, że sceny z butami ślubnymi, to szczyt możliwości tej pary. Może po akcji, w której ucierpi Tomasz sie rozkręcą w grze aktorskiej. Wkurza mnie Marcin. Neurotyk w ciele twardziela. Fajnie, że Marzenka pogodziła się z Andrzejkiem. Ciekawe, czy będzie drugie podejście do slubu i wesela, czy postanowią żyć na kocią łapę, jak Wernerowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Werner się w końcu pojawił, czyli wrócił z Francji. Gdzie jest w takim razie Anna? W Siedlisku ani słowa o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wtedy co kręcili ten odcinek w którym Adam pierwszy raz od niepamiętnych czasów się pojawia był kręcony wtedy co Arciuch swoje dziecko urodziła potem była w dzień dobry tvn i mówiła że robi dłuższą przerwę od serialu no bo ślub kręcili 2 grudnia a to był odcinek 1290 a to pod koniec (1289) musieli kręcić a Ula mówiła w 1287 że jest w stałym kontakcie z Anią więc o niej wspominają tylko aktorka zrobiła sobie przerwę ze względu na ciąże a Asia i Tomek nudziarze starszni i obstawiam żeby rozkręcić ten wątek znienacka Gosia wróci z USA albo były Asi . no bo żeby rozkręcić małżeństwo Gosi i Tomka wprowadzili Agnieszkę też chcę żeby Anna wróciła bardzo ją lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Tomka i Asi tak iskrzy,jakby już byli po złotym weselu i razem wnuki pomagali wychowywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię Aśkę ale wkurza mnie w jaki sposób ją gra Pani Kurdej Szatan ten jej głos skrzypiący i zero mimiki wszystkie sceny gra tak samo i w ogóle tej miłości nie widać w ich związku sory nuda nuda i ma wrażenie że on Tomek stara się o nią bo Wojtek nim dyryguje i ten tekst że Aśka na pewno nas nie zostawi sory ale co 8 latek będzie o tym decydował? a jak im za jakiś czas nie wyjdzie to tylko serial to co Wojtek będzie ich szantażował czy co? jakie wzorce wychowawcze co do Agi fajnie jak znajdą jej innego faceta zasługuje dziewczyna na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się Olek. Jest męski, nie jest jakimś chuderlakiem i ma taką chłopięcą urodę. I to jest bardzo fajne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byłam w Bagateli to widziałam go na żywo Maurycego i on taki wychudzony i wcale nie jest piękny ...... szkoda słów jeszcze miał kitkę na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kiedyś podobał Olek, ale to było na samym początku, jak dołączył do serialu. Miał chyba wtedy inną fryzurę, w której wydawał mi się przystojny. Teraz nie podoba mi się w ogóle. Podobnie jak Marcin. Jedyne, co jest super w Chodakowskich (wszystkich czterech), to że są wysocy i postawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to wkurza w watku Aśki że on ciągle gada że ją kocha nawet za czasów Gośki tak nie gadał ciągle że ją kocha no chyba że myślał o Adze to żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia gadał że kocha ją bardzo do Gosi . wolałam zdecydowanie Koroniewską ale Kurdej nie jest najgorsza .. ciekawa jestem czy Tomek będzie po jakimś czasie myślał o innej ? co do Olka napisali mu taki scenariusz bo musieli rozwalić kolejne małżeństwo.. i to nie jest tak że ona biedna on drań moim zdaniem ona też jest winna i widać że jej nie zależy na ratowaniu związku woli Budzyńskiego kolejny ojciec po Tomku który się nie sprawdził w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie Olek się nie podoba,ma taką kanciastą twarz i denerwujący sposób bycia.A z Magdą to nieciekawa para,bo widać za bardzo różnicę wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olek ma twarz przypominającą maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maurycy jest bardzo podobny do swojej mamy, też aktorki. Ładna kobieta. W jego przypadku taka uroda jest dyskusyjna. Według mnie za mało mimiki w jego twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zmieniając temat czemu Iza pozwala na tak bliską przyjaźń Marcina z Agnieszką? ona chyba nie wie o ich burzliwej przeszłości jak skrzywdziła go parę lat temu Kaśka nigdy by nie pozwoliła na taką przyjaźń Agnieszka w ogóle jest niepotrzebna w serialu tak przykleili ją na siłę do rodziny Tomka i do Marcina jakby nie mieli co z nią zrobić trzymają ją tylko bo szanują aktorkę która ją gra lepiej dla niej jak wyjedzie przynajmniej tak cierpieć nie będzie na szczęście ojca jej dziecka i obcej dla niej kobiety . myślę że już w osiemnastym sezonie jej nie zobaczymy . co do Olka fakt Maurycy jest 10 lat młodszy od Muchy ale w serialu nie możliwe że Olek jest dużo młodszy od Magdy bo ona ma specjalizację zrobioną plus studia medyczna musi mieć ok . 30 a Magda ma 33/ 34 lata co do Agi jest zbędna nic nie wnosi dobrze napisali na głównym jest prośba o usunięcie Agi z serialu ona była ciekawa za czasów Gośki teraz piąte koło u wozu i nic nie wnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora babo nie pisz już tutaj!!!Nie chcemy czytać twoich powtarzających się frazesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek Olka i Magdy to doskonały przykład jak ludzie mylą miłość z seksem. Fascynacja, pożądanie, potem ekspresowe zamieszkanie razem i ślub, oraz adopcja. Za szybko, czegoś tu zabrakło i dlatego im nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś Magda również ekspresowo się zakochała i nic dobrego z tej jej miłości nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do rudej się zgadzam nikt jej nie chce i najlepiej ją wyrzucić z gniota ilu osobom zniszczyła życia boże i dobrze że wyleci w przyszłym sezonie przyczepiła się do rodziny Tomka bo nie ma swojego życia a co do Magdy laska przecież zagiełą parol na Andrzeja już dawno i mąż jest niewygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nieprawda,Magda kocha Olka,ale problemy i samotność zbliżyła ją do dojrzałego mężczyzny jakim jest Andrzej,który,niestety też został sam!Może będą razem,bo teraz Magda już wie na pewno,że Olek to niedojrzały d**ek i z takim jej nie po drodze! Teraz będzie zależało jak to wszystko się rozegra Olek-kochanka-Magda i Andrzej,który chce im pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Agnieszkę chcę dalej w serialu i na pewno będzie,bo ma bardziej rozbudowany wątek niż Asia,która jest tylko popychadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę rudej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×