Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
A szkoda,że nie Maria,chociaż Justynie też się należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam apel do fanów Joanny jeżeli tutaj na forum piszą dostaliście wszystko od scenarzystów i przestańcie się organizować na postać Agnieszki macie ten ślub cały i napisali scenarzyści że Tomasz wybrał Joannę a nie Olszewską tak jak chcieliście ale to ciągłe pisanie że Helena nie jest biologiczną córką Tomka jest nudne i żałosne tyle razy produkcja to potwierdziła scenarzyści świat seriali i aktorzy pani Szatan pan Młynarczyk mówili nie jednokrotnie że Tomek ma dziecko z Agą a wy dalej swoje pani Walach ostatnio udzieliła wywiadu i mówiła że jest związana z produkcją więc przestańcie nie wierzę że scenarzystki będą chciały usunąć jak sami to napisali na głównym fantastyczną aktorkę tylko dlatego że fanatycy Tarnowskiej tak chcą . ja tam życzę im szczęścia całej trójce a Olszewskiej fajnego faceta jak nie teraz to za jakiś czas i wierzę mocno że w 18 sezonie będzie występowała . nie lubiłam jej zbytnio za czasów Gośki szczególnie ale teraz naprawdę się zmieniła po narodzinach dziecka i wierzę że z czasem znajdzie szczęście u boku innego faceta co do innych wątków Justyna też podobno ma przejść metamorfozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metamorfozę to w serialu wszyscy już przeszli- w obie strony.Jak jakaś postać ma zostać dłużej,to nie ma wyjścia,bo byłoby nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja wiem ale po prostu taki zbiorczy hejt jest nikomu nie potrzebny żeby nie było nie jestem psychiczna bo za chwile przyjdzie tu kobieta podobna do Koroniewskiej z wyglądu i charakteru i która nie znosi postaci Agi i aktorki którą ją gra i mi dowali . no ale ja widzę że jej nie ma w serialu z innego powodu scenarzyści już nie mają na nią pomysłu i tak trzymają bo muszą po za tym te dobre postacie za chwilę mogą zmienić swój charakter i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fakt na Agnieszkę już nie mają scenarzyści pomysłu ale z Olka zrobią teraz złego żeby dać przyzwolenie na romans Magdy i Budzyńskiego no paranoja nie mówiąc że Marty już też się pozbyli podobnie jak Agusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś czuję, że mogą połączyć Agnieszkę z tym nowym policjantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka po Jance i Marcie była najbardziej znienawidzoną bohaterką w serialu i dlatego jej nie ma prawda okrutna ale tak jest widzowie chcieli żeby były dobre postacie takie jak Kasia czy Joanna teraz a te co mieszają znikły dlatego z Marty zrobiły tą co zostawiła Budzyńskiego i wyjechała żeby dać m przyzwolenie na romans z Magdą a Marty widzowie nie znoszą wcześniej to samo zrobili z Olszewską widzowie jej nienawidzą i dlatego zrobili z niej flamę która bawi się uczuciami Tomka i zostawia go przy byle problemie żeby ten mógł być z Joasią . no tyle w temacie dlatego nie ma jej w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka nie jest pierwszoplanową postacią,to nie jest często widywana.Na szczęście odpoczniemy od Marty i mogliby jeszcze coś Marii wymyślić,żebyśmy nie musieli jej często oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17:33 to fakt obecnie Agnieszka gra epizod w serialu jest postacią epizodyczną nic nie wnosi do serialu ale zrobili z niej tą złą żeby Tomasz mógł być z Asią o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wcześniej z Janki nie ma jej w serialu go ludzie nie znosili bohaterki którą grała Asia Osyda tak samo jest z Agnieszką kwestia czasu jak zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka się bardzo zmieniła i myślę że wiele osób zacznie w niej dostrzegać zalety nawet fanatycy Tarnowskiej według świata seriali będzie pomagała Kindze bo jej córka będzie miała problemy w szkole więc naprawdę wiele robi rzeczy ja jej nie lubiłam za czasów Gośki ale teraz jest naprawdę ok i nie będzie przy najmniej na teraz mieszać co do innych wątków Olga jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za czasów Gośki Aga też robiła wiele dobrych rzeczy. Pomagała innym (opiekowała się dzieckiem dziewczyny z problemami, uratowała Anię przed utonięciem). Więc tak naprawdę to pod tym względem się nie zmieniła. Po prostu pogodziła się z faktem, że nie będzie razem z Wargasem. No i ma teraz dla kogo innego żyć - dla Helenki. Dzięki temu odzyskała życiową równowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka wciąż przeżywa że straciła Tomka w 1297 zwierzy się Chodakowskiemu że czuje się bardzo samotna i wtedy Jakub zaprosi ją na kolację i podczas niej skrytykuje układ i relacje panujące w tym chorym trójkącie i okaże się on dalekim krewnym Tomasza i Joanna bojąc się konkurencji będzie chciała ich zeswatać świat seriali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Jakub ma taką lalusiowatą aparycję. Buźka, jak u dziecka, a nie jak u mężczyzny. Bardzo jest podobny z wyglądu do małego Wojtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daleki krewny Tomusia czyli zostanie na dłużej? szczerze on wiele bardziej do Joanny pasuje niż do Agi no ale przecież nie ma szans na to żeby Asia i Tomek się rozstali pewnie jaki daleki kuzyn Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, a mnie dziś zamurowało jak Barbara powiedziała Ewie o swoim poronieniu, dlaczego nikt o tym nie wiedział? Dlaczego nie wsparła tym wyznaniem Marysi, której też się to przecież zdarzyło przed laty? Milczała tyle lat i otworzyła się dopiero przed Ewą, straszny bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a oglądałam stare odcinki jak była ta akcja z sektą ( wtedy co Aśka się pojawiła w serialu) i jak Marek miał pretensje że Gośka nie ma pomocy z nikąd a Kamizela że wyście do tego doprowadzili i to był fakt Tomek i reszta od razu skreślili Gośkę od razu jaka ona zła i podła i teraz jakby się pojawiła i tak by mieli ją w d***e nie ważne każdy zasługuje na drugą szansę co do poronienia no cóż widać że nawet synową bardziej ceni od rodzonej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurza mnie to że Gośkę wszyscy potępili a Marty tak nie potępiają a też męża zostawiła i wywiozła córkę na drugi koniec świata i mała straciła kontakt z tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ma ją publicznie potępiać?Rodzice sami to na pewno przeżywają,ale zawsze będą po stronie dzieci i nie będą roztrząsać po Grabinie rodzinnych spraw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wspomnieć,a nie co drugi odcinek wracać do rodzinnych tragedii.Prawdziwi i kochający rodzice są zawsze wsparciem i mimo wszystkiego stoją murem za dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 8:47 owszem tylko weź pod uwagę że Gośkę od razu wszyscy skreślili Marek Maria Tomasz nie mówię że postąpiła uczciwie bo nie ogromne świństwo wyrządziła swoim najbliższym tylko Marta obecnie postąpiła tak samo ile nikt z rodziny nie wylewa na nią jadu czy to fair uważasz? teraz kombinuje jakby tu utrudnić kontakty Andrzeja z ich córką druga Gośka i ani Marek ani nikt z rodziny jej nie potępia dla mnie to obłuda i fałśz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pytanie do was dziewczyny co dalej wykombinują z Basią po odejściu Alicji? też wyjedzie z matką za granicę czy zostanie pod opieką ojczyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta nie uciekła z gachem i nie narobiła długów i nie okłamywała nikogo,po prostu wyjechała i wszyscy o tym wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośka postąpiła okropnie,a Marta wyjechała do syna (chyba),więc nie ma nawet porównania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Gośki owszem uciekła ale ja ją trochę usprawiedliwię ona miała dość tego że dla Tomka ważniejsza była Aga stara miłość od niej i to poczucie że twój mąż ciągle myśli o innej tęskni za nią po tej próbie samobójczej się załamała psychicznie i to perfidnie wykorzystał Łagoda wykorzystał również jej słabość do pieniędzy i życia w bogactwie po prostu scenarzyści chcieli rozpieprzyć to małżeństwo jak zresztą każde przy pomocy Agi i Michała to jest normalne że wasz facet jedzie na drugi koniec Polski po to żeby ratować swoją byłą ? nie Tomek od zawsze ma słabość do Agi nawet na ślubie jego i Joanny pokazano to widząc jak się o nią troszczy jak patrzy podczas tego tańca. Gośka była głupia bo narobiła długów i w pierwszym założeniu ona pojechała bo chciała długi spłacić a nad tym czuwał Łagoda. Gośka tylko najpierw się z Tomkiem powinna rozmówić a nie okłamywać go w żywe oczy co do relacji z Olszewską winny jest wyłącznie Tomasz . potem tylko scenarzyści nie fair postąpiły i usunęły z serialu męża Walach a teraz to robią z Magdą Walach. a Marta ok oficjalnie wyjechała do syna ale też uciekła od Andrzeja zamiast porozmawiać z nim ale też wywiozła ich córkę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka jest Marty,a Andrzej ją tylko przysposobił.A po czasie nie wybielajcie tak Gośki,bo to już temat zamknięty.Wystarczy,że wspomną o niej co 3 miesiące,bo na więcej sobie nie zasłużyła.A Marty też nie chcieliśmy już oglądać,więc chętnie sobie od niej odpoczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Agnieszki ja uważam że się naprawdę zmieniła ale też wiele zła zrobiła i teraz przechodzi metamorfozę ale nie mogę zapomnieć o jej wielu rzeczach jak skrzywdziła innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymek prześliczny chłopczyk i Helenka wyrośnie na piękną dziewczynę produkcja idealnie dobrała małych aktorów do tych ról.. szkoda mi Izy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek ciązy Izy to taka kopia wątku ciązy Agnieszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale tak na serio wszyscy którzy lubią aktorkę Walach odradzam oglądania serialu bo produkcja jest strasznie fałszywa i obłudna jeżeli chodzi o tę aktorkę pisze producent że jest fantastyczną aktorką a w rzeczywistości ją olewają tyle w temacie no cóż produkcja na nią nie zasługuje jest aktorką szanowaną ale lepiej wybrać się do teatru niż oglądać serial ewidentnie ją olewają i tak ma mało wątków co do Izy już drugi takiego błędu nie popełniają jak zrobili z Helenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×