Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wiecie że program 500 plus dla darmozjadów kosztował już 20 MILiARDÓW PLN ?!

Polecane posty

Gość gość
i dla tego Polacy wola byc bezdomnymi w Niemczech niż wracać do polski to słyszałem od polaków kturzy mieszkają w berlinie bo puł słubic i chyba połowa lubuskie pracuje w Niemczech a kolejki w biedronkach słubickich to trzeba stan około 10 minut albo i dłuzej a sa 3 biedronki lidli mila, piotr i paweł, netto i we wszystkich sklepach jest tłok z powodu Niemców ale najwiencej to swieta i sobote nie ma co mazyc ze sie wjedzie szybko do Słubic z powodu korków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam brał rodzinne w Anglii lub gdzie indziej cwaniak...a wraz drugiemu....(wypowiedź nie biorącego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(19:07) 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl czemu ten wymienony kraj ma najwyższy socjal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie. Oboje z mężem pracujemy. Drugie dziecko w drodze i nie zostało splodzone, bo 500 plus. Staraliśmy się o nie kilka lat, a jakiś czub wyzywa nas od darmozjadów, bo będę dostawała 500+' :/ Nic to, że pracuję uczciwie, płace podatki, radzę sobie. Jestem darmozjadem. Dziwne, że właśnie nie przeszkadzają wam prawdziwe miliardowe afery, pensje posłów, nepotyzm w urzędach, to jak rośnie majątek KK, kombinujacy z L4 na kręgosłupy prywaciarze. Tylko rodziny z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz dodatek.....ja jestem za stary ale cieszę się że moje dzieci kiedyś dostaną bo ja już im nie pomogę tak mnie oskubali że zarabiam tyle co gówniarz po szkole bez praktyki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.30 no widzisz, jacy są ludzie. Ja będę mieć pierwsze dziecko, nie dostaniemy 500 plus i szczerze mówiąc mam to gdzieś, ciesze się że bede mieć dziecko i chce tylko, żeby było zdrowe, oddalabym za to wszystko co mam. A niektórzy znajomi jak zobaczyli mnie w ciąży to os razu komentarze "500 plus dziala"... Nosz k******. Tylko kasa kasa kasa, zaraz na wszystkie dzieci będą mówić "pińćsetka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu polacy na zachodzie mnoza sie jak króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czworo dzieci i dostajemy 1500 zl miesiecznie. Jesli komus zal d**e sciska...prosze bardzo tez moze..... a dodam ze z mezem od po nad 20 lat pracujemy i odprowadzamy podatki wiec darmozjadami nie jestesmy. No i autorze niech dotrze do ciebie ze to moje dzieci i dzieci rodzicow mi podobnych beda pracowaly na twoja emeryture. A przeliczyles ile mld zl przez tyle lat wolnej polski zostalo wykradzionych zmarnotrawionych przez roznych ludzi? A dzis tobie podobni krotkowzroczni widza tylko program 500 plus. Zal mi was. A ja popieram obecne rzady i bede popierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.07. Brawo, Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam jeszcze takie przypadki osob,ktore niecierpia PIS-u,ale 500+ biora chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czworo dzieci i dostajemy 1500 zl miesiecznie. Jesli komus zal d**e sciska...prosze bardzo tez moze..... a dodam ze z mezem od po nad 20 lat pracujemy i odprowadzamy podatki wiec darmozjadami nie jestesmy. No i autorze niech dotrze do ciebie ze to moje dzieci i dzieci rodzicow mi podobnych beda pracowaly na twoja emeryture. A przeliczyles ile mld zl przez tyle lat wolnej polski zostalo wykradzionych zmarnotrawionych przez roznych ludzi? A dzis tobie podobni krotkowzroczni widza tylko program 500 plus. Zal mi was. A ja popieram obecne rzady i bede popierac Ale tu wcale nie chodzi o to by pieniądze ne szły na dzieci lecz by nie szły do wiecznie bezrobotnych,do pseudo samotnych rodziców,do kombinatorów wiecznie żyjących na cudzy koszt. Niech sobie pani teraz wyobrazi sytuację że młodzi ludzie nie mają zamożnych rodziców zarabiają łącznie ok 5tys złotych i są zmuszeni wziąć kredyt na mieszkanie.Rata to minimum tysiąc złotych do tego opłaty i jest dylemat czy w ogóle miec choć jedno dziecko. Dopóki to się nie zmieni to żaden program nie pomoże nawet święty Boże. Ale darmozjady zaznaczam wiecznie niepracujące z gromadką dzieci mieszkanie socjalne wyciągną oplaty groszowe a należy im się dodatek mieszkaniowy,do tego 500plus i jeszcze parę innych.Ten program to totalny bubel tylko po to by wygrac wybory i dlatego PIS je wygrał,mało tego pole do popisu ma teraz konkurencja by przekonać młodych ludzi i rodziców jedynaków.Jak to im się nie uda polegną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 plus OK ale dla Polaków, a nie dla islamskich bandytów z Czeczeni, Arabii, Pakistanu, ale również dla setek tysięcy Ukrów! Okres karencji powinien wynosić nie pół roku, ale 10 lat, dopiero mordercom i gwałcicielom cudzoziemskim powinno przysługiwać 500 plus na ich liczne zdegenerowane potomstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:18 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 2 i w tym roku planuje 3 wlasnie przez 500+ i gowno mnie obchodzi co o mnie myślicie xxxx to dobrze, ktoś musi dzieci robić, kto bedzie na mnie pracował jak ja nie mam swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS dobrze rzadzi bo pozabieral ubekom giganytyczne emerytury. Jedna taka emerytura to nawet 19 tys. zloty czyli tyle ile wynosi program 500+ na 38 dzieci. Pomyslcie - jedna emerytura to 38 dzieci. A wiecie ile jeszcze zyje takich skurfysynow zdrajcow ubekow ktorzy pobieraja taka kase? To cale morze darmozjadow. Dobrze, ze ich pieniadze pojda na dzieci. Smiem twierdzic, ze PiS przesuwajac kase z ubakow na nasze dzieci nie tylko nie wydal grosza z budzetu panstwa ale jeszcze sporo zaoszczedzil. Taka prawda - czysta matematyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:50 dezubekizacja była przeprowadzona za PO i wszyscy byli za, ale obecna za PiS zabiera emerytury milicjantom tzw stujkowym a nie prokuratorom którzy skazywali solidarnościowców np Krauze czy Piotrowicz, a poza tym byli ubecy to ludzie w zaawansowani wiekowo więc tych pieniędzy nie na wiele lat wystarczy i jeszcze jedno PiS jest rozrzutny dla nich rozbicie auta za mln to betka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z was naczytała się afer brukowych w gazetach wywieszonych na kioskach i wydaje się wam, że 20 miliardów w skali kraju to jakaś niewyobrażalna kwota. Cieszcie się póki jeszcze możecie, że wasza wiedza o tym co naprawdę się dzieje i za jakie pieniądze jest wam niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zadłużeniu kraju 1 bln złotych, te 20 mld to pryszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kultowe słowa: ,,Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która głosowała na tych kurwów karakanów z PiSu to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać PiS. Platforma was tak nie wyruchała, jak wyrucha was PiS, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe KURWY! powtarzam sądowe KURWY! sądowe KURWY tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS kurwa dymał tak, jak was Platforma nie dymała. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Kaczyński śmieć, zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was kurwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te kurewstwo PiSowskie wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś kurwy Petru, Żydów w dupę jebanych kurwa, na Kukizów popierdoleńców głosowali. To właśnie jest ta kurwa Polska. Przez taką kurwę Polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa w korporacji i karta z debetem, to wy kurwa Polacy, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie kurwy głosowały na PiS niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam. Kurwa, szkoda było 9 spraw karnych, szkoła było kurwa ujawniać afery podsłuchowej. Głupia polska, głupie polaczki kurwa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić kurwa, piecyki włączyć. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×