Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Gość Gabi Gje
Blondyneczko aż mi dech zapało. Wierzę, że to Twoje maleństwo już rośnie. Czekam, czytam, wrócę jak zawsze i mocno całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za słowa otuchy ale zrobiłam dzisiaj rano inny test i wg mnie jest negatywny chociaż mój M powiedział.ze jest tam druga kreska ale taki cień cienia hehe no wiec wg mnie jest negatywny bo wczorajsza kreska mimo ze slaba była różowa... a co do bety to nie chce mi się iść ... powiedziałam.sobie ze pójdę dopiero jak zobaczę test pozytywny:-) więc dalej czekam;-) Może kupię dzisiaj jakiś inne testy - jakieś bardziej znane i się pobawie w testowanie:-) Leila 34 lata to nie jest takis straszny wiem żeby nie móc zostać mama:-) więc napewno to nie to:-) Aga nie słyszałam o tym leku. Ale ciekawe jak na niego zareagujesz, więc czekamy na info w pt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Co za wieści! Nie ważne czy kreska jana czy ciemna -ważne że jest. Ja za każdym razem miałam jaśniutkie kreski na testach . Po cichu gratuluję i ......nie bójmy się tego słowa ............Hura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscLeila mysle ze wiek 34 lata to tsk jak napisala Blodyneczka to nie jakas tragedia. a 6 miesiecy to tez nie tak dluzo.Mysle ze spokojnie poczekalabym do 10 miesięcy. I wtedy poszła sie przebadac. Blodyneczka a na kiedy termin @? wiesz test testowi nierowny ale mysle ze cos musi byc na rzeczy jesli nigdy nie wyszedl pozytywny nawet poprzednim razem. Ja to bym nie wytrzymala i na bete bym leciala znajac siebie. Aromek to Lektrozolum inny lek o tym składzie to Femera bardziej znany. Zobaczymy jak na mnie podzialal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu troszkę za wcześnie na "hura":-D dopóki kreska nie będzie mocniejsza i nie sprawdzę to na becie to nie ma się co cieszyć. Za dużo przeszłam dlatego może trochę nie dowierzam dlatego jasne kreseczki nie przemawiają do mnie. Szczególnie ten dzisiejszy test. Leila ja to bym na Twoim miejscu sprawdziła na początek czy występuje u Ciebie owu. Po 6 miesiącach możecie powolutku sprawdzac niektóre rzeczy czy sa okej. Tak samo badanie nasienia :-) Aga termin @ mam na piątek . Trochę pobolewa mnie brzuch jak na @ ale nie jest to ciągły ból. A o tym leku drugim to coś słyszałam a ze Ty zawsze dobrze reagujesz na leki to będziesz miała piękne pecherzyki napewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
blondyneczko, ja nic nie chcę mówić aleeee... mi zawsze przed terminem wychodziły negatywy całkowite a cienie cieni pojawiały się dopiero w terminie lub po i na każdym teście inaczej.. ja jestem panikarą a po poronieniu to już w ogóle nie dowierzałam , że mogło się udać i robiłam testy niemal codziennie do wizyty u lekarza - no kretynka normalnie :) i naprawdę były i taki na których nic nie było widać. Dlatego zostaw te testy zrób sobie bete i będziesz miała pewność , spokój i umówisz się na wizytę. Weź wrzuć zdjęcie tych testów to ocenimy :) tak strasznie się cieszę :D :D :D :D jejeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Rany,Blondyneczko! Tak sie ciesze juz teraz. Ja tez tak mialam 12 dni po,ale pobieglam na bete i wszystko bylo jasne. Tak bym chciala,zeby Ci sie udalo :-) Wyciskanie pecherzyka nie poszlo na marne :-) Xxx Maomi u mnie bez wiekszych zmian. Czekam na owu i dzialamy,ale pomimo ogromnej nadziei to pewnie nic z tego nie bedzie. Mam mase stresu,a to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecie na którym cokolwiek może być widać. Niestety słaby mam aparat w telefpnie. Moja koleżanka kazała mi zdjęcie wysłać i po tym.zdjęciu mnie owalila i powiedziała ze jest druga kreska i ze mam.iść na betę i nie czekać na zbawienie... więc poszlam;-) wynik powienien być dzisiaj Boję się strasznie.... http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/dA4EAE5dfmhR6C7COdMJYjp~hbSI4e http://m.fotosik.pl/zdjecie/29ff0b9f22dac10a któryś link napewno zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto to jest widoczna kresunia i tak super, że ją widać przed terminem @.. tak bardzo się cieszę!!!! jak robisz betę to zrób za 2 dni zobacz czy wzrasta wtedy będziesz mieć pewność, że to ciąża a nie wynik podanych leków czy czegoś. Czekam z niecierpliwością. swoją drogą tyle się czeka na te dwie kreski a jak już sa to się w nie nie wierzy haha :) ja np. byłam pewna, że mam torbiele a nie ciążę ;P czekam z niecierpliwością na wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi trafiłaś w sendo. Kiedyś sobie myślałam ze jak wkoncu zobaczę ta druga kreske to się poplacze z radości a tym czasem ja poprostu niedowierzam . I nawet boję się cieszyć bo jeszcze przedemna wynik hcg. A co jeśli bedzie negatywny... A test był robiony pink testem bo czytałam że to jeden z najczulczych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko, gratuluję!! nawet nie wiesz jak się cieszę!!!! wreszcie spełnicie z mężem swoje największe marzenie! TAK BARDZO SERDECZNIE WAM GRATULUJĘ i cieszę się razem z Wami!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa Blodyneczka!!!! alez sie cieszę dla takich informacji warto walczyc do końca! MOJE WIELKIE GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka zaciążyła, forum całe rozczuliła, każda z nas się tu wzruszyła zaraz chyba będę wyła :) ej fasolko rośnij zdrowo, w ciąży będzie kolorowo. Cycyki mamę Twa zabolą, jej bioderka się zakolą ale będzie najszczęśliwsza obyś tylko zdrowo wyszła :D tadaaam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Blondyneczko gratuluję. A mnie dzisiaj dopadły mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny !!! Jesteście Kochane :-* Gabi - wierszyk mistrzostwo świata !!:-* Dzwoniłam już do lekarza i powiedział ze beta nie jest jakas zawrota ale jest ciążowa i mam ją jutro powtórzyć Plus cztery inne badania i wizyta w piątek :-) oby teraz wszystko dobrze rosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówiłam!!! Nie bójmy się tego słowa! Hura! W końcu! Jeszcze tylko Aga i można przestać śledzić wątek haha. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Amimi -trzymam kciuki. Twoja historia jest szczególna. Ale bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu faktycznie miałaś rację :-) A Adze jak lekarz pozadnie wykona inseminacje to też zaskoczy :-) czytałam gdzieś ze inseminacja przy mniejszej ilości nasienia powinny być na peknietym pecherzyku bo z godziny na godzinę robi się tego nasienia mniej a co w przypadku kiedy one jeszcze muszą czekać na jajeczko... coś w tym jak widać jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,wiedzialam :-D Tak sie ciesze,ze w koncu sie udalo. Teraz na siebie dmuchaj i bedzie dobrze,zobaczysz. A nie szykuja sie u Ciebie blizniaki? :-) Xxx Gosciu trzymaj kciuki za nas :-) Zaraz pewnie nas Aga zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi nie sądzę żeby to byly bliźniaki bo beta byłaby zapewne wyższa ... chociaż były dwa pecherzyki więc wszystko się dopiero okaże. Zobaczymy jakie hcg będzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
blondyneczko gratuluję kochana :) cudowne wieści :) wiedziałam że się uda :) teraz musimy komisyjnie zarazić agnieszkę i założymy nowe forum ;) co do bety to ja w 26dc czyli 10dpo miałam betę 27 i jest jeden mały klusek :) dawaj koniecznie znać jak wyszły pozostałe badania :) jak zareagował mąż? amimi czasem cykl kiedy nie liczysz na nic z powodu stresów okazuje się tym szczęśliwym - jak już posypały się pierwsze pozytywne wieści na forum to liczę że niebawem i Ty nam kolejną radosną nowinę obwieścisz :) justyn88 współczuję Ci bardzo choroby męża :( co mu jest? jak sobie dajesz sobie radę? życzę Wam dużo siły i zdrowia dla męża - oby szybko wrócił do pełni sił 🌻 agnieszka kiedy będziesz miała kolejną próbę inseminacji? gośćLeila ja mam 33 lata - sądzę że wiek nie ma tu znaczenia, ale jeśli starasz się pół roku to na Twoim miejscu poszłabym do lekarza w połowie cyklu sprawdzić czy masz owulację - ja czekałam 9 miesięcy zanim się zebrałam i okazało się że nie mam owulacji - dostałam clo i w pierwszym cyklu zaszłam w ciążę :) teraz też brałam clo i w trzecim cyklu zaszłam :) sprawdź to, nieraz nie opłaca się długo zwlekać z badaniami, zwłaszcza tym monitoringiem cyklu :) gościu aaa ja też mam mdłości od dwóch dni :) witaj w klubie :) kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi dziekuje:-) a u mnie dziś jest 12dpo. A zagniezdzenje wydaje mi się ze zaczęło się w niedzielę bo miałam mega rozstroj żołądka i jeśli tylko coś zjadłam to odrazu ból i mega było mi niedobrze i to wszystko w ndz wieczorem nagle przeszło . Pozostały tylko lekkie mdłości. A dzisiaj mamy środę więc beta nie mogła być nie wiadomo jaka:-) ważne ze jest ciążowa a teraz to już tylko natura i wola nieba :-) a mąż się ucieszyl i powiedział ze super bo wkoncu nie będzie musiał brać tyle tych witamin :-P faceci.... Amimi jeśli stres masz z innego powodu niz zajście w ciaze to może to odwrócić Twoją uwagę co może jak najbardziej skutkować pozytywnym testem :-)więc nie jest ten cykl wogole przesądzony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Maomi wizyta w poniedziałek późnym popołudniem. Ja mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Blondyneczko kreska jak byk :-) Super super dobrze,że betę zrobiłaś moje GRATULACJE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka hurra co za super wieści tak strasznie sów ciesze mam nadzieje ze twraz z górki i wszystko będzie dobrze .... Agnieszka mam nadzieje ze di ciebie tez szczęście zawita juz nie długo . Dziewczyny dzisiaj byłam na pogrzebie. To było coś strasznego . Nie wyobrażam sobie tragedii rodziców którzy chowali swoje małe dziecko . Moja siostra w nocy trafiła do szpitala ma silne skurcze wiec jest na kroplowce a to za wcześnie dla dziecka żeby miało się urodzić oprócz tego SIS ma takie złe wyniki ze mogłaby odjechać przy porodzie wiec i mnie wszystko słabo jest . Dobrze ze chociaż moja córeczka jest zdrowa i lata jak szalona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi dziękuję :-* a no.oby wszystko było dalej wporzadku... Powiem Ci ze ja nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie tej pustki i rozpaczy jaka czują rodzice :-( to jest poprostu straszne... A Twoja sipstra jest napewno pod dobrą opieką i uda jej się donosic ciaze ... dobrze ze Twoje malestwo zdrowe i ze u Ciebie wszystko okej bo już za dużo tych złych wiadomości wśród Twoich bliskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×