Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Gość Kaszkamanna
Blondyneczka ciesze się, ze wszystko ok. Wiem jak krwawienie strachem napędza bo sama to przeżyłam. Amimi może bete zamiast testu spróbujesz wtedy będziesz miała całkowitą pewność? Ja jutro lub pojutrze wybiorę się na 3betę i zobaczę czy przyrost prawidłowy. Blondyneczka pisałaś że w 12dpo miałaś betę 29? Nie uspokoje się chyba póki serduszka nie usłyszę a na to ok 2 tyg jeszcze trzeba poczekać, bo o ile pamiętam to oj 6 tyg zaczyna bic... A Wy jak się czujecie? Czy ta pogoda Was nie dobija? Ja bym najlepiej cały dzień przelezala ale póki ci to chodzę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka strasznie napędza stracha a w szpitalu zamiast uspokoić spotegowali mój strach. A co do bety to zgadza się. Moja pierwsza beta 12dpo to było 29. 13dpo-61, 15dpo-116. 17dpo-240,19dpo-590,21dpo1064. Więc jak widać przyrosty w różnych procentach i jak był ten tysiac to był widoczny pecherzyk. Lekarz powiedział mi że beta co drugi dzień powinna się tak mniej więcej podwajac. Jeśli przyrost będzie poniżej 66% trzeba się skontaktować z lekarzem . U mnie przysty były między 80a 150% i wszystko w normie. To nie matematyka:-) a co do serduszka to indywidualna sprawa bo ja mam wizytę 12maja i to będzie 7 tydzień i wtedy wg lekarza powinniśmy usłyszeć serduszko. Więc w 6 to przy chyba wczesniejszej implantacji bo ja nie startowalam z wysokiej bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Blondyneczka napełniłaś mnie nadzieją. U mnie 11dpo 7 13 dpo 18. Zmierze jutro i zobaczymy co będzie. Cieszę się, że są wzrosty ale naczytalam się google i nakręcilam się, że start z tak niskiej bety źle wróży. Oczywiscie tłumacze sobie ze będzie dobrze, ale w moim przypadku raz uruchomioną machinę obaw ciężko powstrzymać. Rozum jedno, a wystraszone serce-drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,owulacje mialam prawdopodobnie w piatek tydzien temu,czyli 11 dni. W sobote skoczyla temperatura,wiec tak sie domyslam. Moze faktycznie za wczesnie na test,ale juz nie moglam wytrzymac. Na dniach sie okaze,ale mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kaszkamanna,wazne ze beta przyrasta prawidlowo. A to,ze jest mniejsza niz u innych to jeszcze o niczym nie swiadczy. Moze zarodek zagniezdzil sie 9-10 dni po owu. U innych dziewczyn moze sie zagniezdzic np w 5 i beta bedzie juz wyzsza. Badz dobrej mysli. Przyrost jest i tak ma byc :-) Xxx Blondyneczko tak to jest z tym sprzetem na IP. Juz Ci pisalam,jakie u mnie byly roznice. Ale co racja to nie powinni tak straszyc. Problem w tym,ze lekarze patrza na to inaczej niz my-matki wyczekujace dziecka z niecierpliwoscia. Dla lekarza to biologia i tak sie dzieje,ze niewiele ciaz jest skutecznych. Ale najwazniejsze,ze Twoje Bobo jest silne i wytrzymalo :-) Ale to fajnie brzmi: Blondyneczka w ciazy :-) Aga,teraz my! Jeszcze nie wiem kiedy,ale wiem,ze nam sie uda. Zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Amimi kiedy masz dostać @ ? Trzymam kciuki żebyś nie dostała.... i cała reszta starających się dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Ja mam termin na piatek/sobote. Zobaczymy jak to bedzie. Juz sie nie wkrecam,bo potem bedzie tylko placz. Ale nie ukrywam,ze bardzo chcialabym,zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animi mi to się wydaje ze za wcześnie zaszalalas z tym testem. Jeśli temp skoczyla w pt to owu równie dobrze mogła być w sobotę. I jak przjmiemy termin @ na sobotę to test z wtorku jest kompletnie nie miarodajny. Ja miałam termin@ na pt a nawet sobota ale dokładnie wiedziałam kiedy była owu i Pink test pokazał blada linię w środę popołudniu . W czwartek rano z porannego moczu bobo test nie pokazał nic. Więc widzisz jak to jest z tymi testami. A Pink test kupiłam w rosmanie:-) Kaszka nie ważna jest wartość ale przyrosty !! Mogłaś mieć późno implantacje i stąd mniejszy wynik ale pięknie rośnie i to jest najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,dziekuje za mile slowa,ale dzisiaj tez test negatywny. Nawet cienia nie ma. Ostatnim razem 12 dni po juz cos bylo,wiec pozostaje mi czekac. Jakos gladko to przyjelam. Moze temu,ze jeszcze licze na cos :-) Meczaca juz jestem z tymi moimi testami. Wkrecam sie,a potem bedzie zal i rozczarowanie. A jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Amimi może jednak poczekaj albo bete zrób. Może Twoja implantacja też była później jak u mnie. U mnie 13dpo wynosiła 18 a jeśli testy masz od 25 to z pewnością nic nie pokażą. Ojjjj. Ale znam to nakręcanie. Chyba w tym czasie z pracy nie powinnyśmy wychodzić wtedy mniej czasu na myślenie zostaje. Ja zrobiłam kolejna bete. Wieczorem odbiorę wyniki. Dobrze że u nas laboratorium 24na dobę działa. Zobaczymy co w następnym tyg lekarz powie. Kazał sprawdzać bete więc sprawdzam. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi jasne ze nie trać wiary bo póki nie ma @jest nadzieja. Któraś z dziewczyn pisała.ze jej testy pozytywne wychodziły dopiero po terminie @ . A każda ciąża jest inna więc nie sugeruj się pierwsza :-) a ja się czuję okej :-).nawet brzuch tak jakoś przestał boleć więc to chyba dobrze :-) staram się myśleć pozytywnie i nie przemeczac się i tyle :-) Kaszka to czekamy na wynik:-) jak pójdziesz na wizytę przed beta 1000 to możesz jeszcze nic na usg nie zobaczyć. To też zależy od sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Dzieki Dziewczyny,ja strasznie niecierpliwa jestem. A tak sobie obiecywalam... a na bete mialam isc,jak zobacze cos na tescie. No nic,pozostaje czekac. A test robilam o czulosci 10,wiec cos powinno byc. No chyba ze takie czule nie sa,albo faktycznie pozno implantacja byla. Juz sie nie nakrecam. Czas pokaze :-) Zycze Wam spokojnego dnia :-) P.S: moze Aga nas jeszcze zaskoczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
U mnie test 11 dni po skoku temperatury pokazywał cień cienia. Dwa dni później zero wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Amimi najlepiej jest zrobić betę,czasami test nic nie pokaże a beta wychodzi pozytywna,więc po co zadreczac się testami. U mnie kiedyś była beta 390 i nagle nie wiadomo z jakich przyczyn ciemne krwawienie,ból brzucha i pleców okazało się że to ciąża biochemiczna,więc jeśli nic się nie dzieje to głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
I nic z tego dziewczyny... ☹ moja beta w ciągu 48h z 18 wzrosła na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
I nic z tego dziewczyny... ☹ moja beta w ciągu 48h z 18 wzrosła na 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kaszkamanna przykro mi. Teraz co? Do giną musisz iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Ucina mi z tel odpowiedzi. Odstawiłam duphaston i czekamna @. Nie Wiem czy przyjdzie. Brzuch cały czas mnie boli jak na @. W następnym tyg mam wizytę więc się okaże czy sama się oczyscilam czy będzie potrzebna pomoc☹ na razie czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kaszkamanna bardzo mi przykro. Mam nadzieje,ze oczyscisz sie sama i zabieg nie bedzie potrzebny. Przy tak niskiej becie mysle,ze jest to bardzo prawdopodobne. Jak sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Sama nie wiem... W piątek mam jeszcze raz powtórzyć bete i wtedy odstawie duphaston... doła mam ale pocieszam się że coś ruszyło i tylko lepiej będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka tak mi przykro ale masz racje, powtórz bete w piątek ... jeśli się okaże że jednak maleństwo się nie utrzymało to masz zawsze pewność że ta komoreczka spotka się z plemniczkiem a to jest już połowa sukcesu. Trzymaj się i czekamy z Tobą na piatkowa bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Dokładnie. Co ma być to będzie....juz nie mam wpływu... Teraz tylko Wy trzymajcie się dobrze i świećcie nam przykładem. Blondyneczka uwazaj na siebie, Amimi cały czas trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kaszkamanna,czekamy na informacje od Ciebie. Jezeli normalnie dostaniesz okres,to w przyszlym cyklu juz mozesz sie starac. Pisz do nas co u Ciebie slychac. W kupie razniej. Mi juz temp zaczela spadac,wiec czekam na okres. Nowy cykl,nowa nadzieja. Aga jeszcze w Tobie nadzieja :-) Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Teraz doczytałam co się działo szkoda ze nie wcześniej bo ja też miałam take ala brązowe glutki i to były pękające naczynka . Blondybeczka a jakie leki kazali brać bo mi właśnie duspathon witaminy i aspargin na naczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja biorę encorton, luteine, acard i witaminy , narazue tyle... Teraz jak rozmawiam z koleżankami to bardzo dużo dziewczyn miało krwawienia na początku i maja zdrowe dzieci . Nawet się okazało ze mojA mama tak miała. Amimi to daj znać jak sytuacja się będzie rozwijać u Ciebie... Aga jak tam? Beta dziś czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Hej. To ja. Dalej idę do przodu. Ciągle biorę duphaston a brzuch boli coraz bardziej. Dziś może 3 godz spałam bo co chwile siusiu się chce. Objawy mam cały czas ciążowe i to jest najsmutniejsze bo nadzieja jz chyba mnie opuściła☹ jutro robię bete i dzwonię do lekarza. W pon jeśli @ Nie nadejdzie to idę od niego. Najgorsze chyba jest to czekanie. Pozytyw jest taki, że udaje mi się nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Kaszkamana skoro beta z 18 na 19 tylko wzrosla to znaczy prawdopodobnie ciaze biochemiczna wiec jaki jest sens brania dupka,musisz odstawic i czekac na noromalny @ a obiawy masz bo to noromalne,ale juz niestety beta się nie podniesie niestety taka jest p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Renia też tak myślę, ale lekarz tak mi przekazał i jrszcze raz bete zrobić. Późnym popołudniem odbiorę wyniki. A jak Wy się dziś czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×