Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Hey dziewczyny, dawno mnie nie było, ale też nie ma co pisać w temacie. na razie odpadam ze starań, miałam zasięg, bo mocno krwawiłam, teraz muszę dojść do siebie, porobić badania i zobaczymy co dalej. A wam życzę powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka tak mi przykro :-( wiem jaki to jest bol :-( ja się dość szybko pozbierałam ale nigdy nie pogodziłam się z tym co się stało :-( trzymaj się ! Napewno masz wsparcie rodziny i z dnia na dzień będzie lepiej. Odzywaj się do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
My po wynikach dziewczyny jestem smutna . Wyniki spadły jest za mało o słaby ruch 2 proce t szybki 16 wolny. Na morfologia czekamy. Nie wierzę już w cuda. Męża umawiam do androloga niech to zbada bo jeszcze nie był. Ale nie powiem mu co to może czekać bo mi nie pójdzie. Chętnie bym się upila ale idę do pracy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilościowo też słabo 6 mln/ml w całości 32mln. Malo tego koleżanka urodziła dziś synka i jak tu się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a myślałam że się poprawiły. Kurcze, z tym nasieniem to jakaś maskara. No nie idzie tego poprawić wogole. Ja też walczę z kiepskimi wynikami mojego M plus zbyt gęsta konsystencja. Nie wiem jak to poprawić bo u nas też nic nie pomaga . A co do radości to u mnie też same ciąże wkoło i narodziny. Ja to jestem tak zrezygnowana ze szok a zarazem zła że innym się tak łatwo wszystko udaje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w nocy sobie poplakalam żeby mąż nie widział bo to wszystko to przykre jest. Ale muszę mieć siłę. I umówić męża do androloga nie był nigdy zobaczymy co mu powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga a myślałam że się poprawiły. Kurcze, z tym nasieniem to jakaś maskara. No nie idzie tego poprawić wogole. Ja też walczę z kiepskimi wynikami mojego M plus zbyt gęsta konsystencja. Nie wiem jak to poprawić bo u nas też nic nie pomaga . A co do radości to u mnie też same ciąże wkoło i narodziny. Ja to jestem tak zrezygnowana ze szok a zarazem zła że innym się tak łatwo wszystko udaje smutas.gif Xx Dziewczyny a słyszałyście o olejku z wiesiołka i mace? Nie mieszkam w Polsce ale wiem że istnieją kapsułki z tym. U mnie na poprawę płodności braliśmy oboje, polecam chociaż poczytać w necie. ..Weszłam na forum dzis 1 raz zeby poczytać o implantacji, moja trzecią ciąże zaczynam lekkimi plamieniami i potrzbuję poczytac jak wygląda ta cała implantacja ale nie widze tu info o tym. Jest starszy wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też ostatnio zrezygnowana chodzę :-( a może to i lepiej że przed lekarzem nie widział Twoich łez bo stres na nich źle działa - niestety ale oni są mega delikatni - szczególnie jeśli chodzi o męskie sprawy. Zobaczycie co powie lekarz , może będzie miał pomysł Gościu ja brałam olej z wiesiołka i tez maz łykał ale to tylko wpłynęło na zwiększenie śluzu u mnie i tyle. O macy słyszałam ale nie stosowałam . Może faktycznie o tym poczytam A starszych wątków jest chyba że 4. A plamienie masz jakiego koloru ? I w którym tygodniu jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A starszych wątków jest chyba że 4. A plamienie masz jakiego koloru ? I w którym tygodniu jesteś ? X Sam początek, dopiero w tamtym tyg test wyszedl, piątkowa beta wskazuje mocny 4tydzien. W sensie jak jest do 100 mialam 102. Plamię troszeczke wlasciwie tylko jak sie wycieram to czasem jest skad tak ña kremowo-bezowo. Nie jest to braz ani krew jak przy poprzednich ciązach, Ktore stracilam. Nie Mam skòrczy, nie boli (poprzednie razy bolal mnie brzuch) Lekarza Mam w czwartek, jutro planuje zrobic nową bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu,powinnas dostac leki na podtrzymanie. Nie wiem,jaka jest przyczyna Twoich strat,ale jezeli mialy juz miejsce,to nie powinnas tego bagatelizowac. Byc moze to nic groznego,bo czasem tak jest,ale lepiej dmuchac na zimne. Jezeli mozesz,skonsultuj sie wczesniej z jakims lekarzem. Chyba,ze po stratach macie ze swoim jakis plan dzialania? Ale skoro nic Ci nie dal,to domyslam sie,ze nie. Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze. Dziewczyny u nas zadzialal profertil. Jest drogi,ale wyniki bardzo sie poprawily. Wiem,ze sa tansze zamienniki,ale czasem warto doplacic. Tym bardziej,ze nic nie tracicie. Oczywiscie mowie o sytuacjach,kiedy nie ma jadnej przyczyny meskich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu mój bierze fertilMan plus a to skład chyba nawet identyczny i faktycznie patrząc na jego wyniki które robil bez witamin to jest różnica ale nadal brakuje do ideału, szczególnie jeśli chodzi o gęstość :-( Gościu jeśli masz obawy to zgłoś się do lekarza po progesteron bo to może on jest za niski i stąd pojawiają się jakieś plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też brał fertlmn plus. I wyniki nie były jakieś super. Ale były lepsze a już nie bierze z rok chyba muszę dawać mu znowu.jutro zapisuję męża do androloga dzwoniłam i terminy dopiero po 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga witaminy ważna sprawa więc lepiej żeby brał . Mój cały czas bierze i odstawi dopiero jak będę w ciąży :-P a masz już morfologię? Nawet nie wiedziałam że do andrologia takie kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore progesteron i leżę większość dnia, biore 200 rano 200 wieczorem. Jutro sie okaże jak beta przyrasta, nic innego nie moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam 26 dyniowe cykle staraliśmy się w 8 i 13 dc. Wczoraj tj 16 dc bolało mnie podbrzusze i tak jakby w środku, po za tym zero objawów. Dziś już kompletnie nic nie czuje. Czy to mogło być zagnieżdżanie zarodka? Chyba w czwartek wybiorę się na betę tylko nie wiem czy to nie za szybko ale wyjeżdżam na wakacje i wolę wiedzieć żeby unikać alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a owulację to mniej więcej kiedy masz ? Bo jeśli 13dc masz owulację to na objawy implantacji za wcześnie w 16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu trzymam kciuki. Kolejka bo lekarze na urlopie mamy wizytę 27 lipca. Na morfologia jeszcze czekamy. Blodyneczko a słyszałaś o fertilman formale? Dla kobiet zastanawiam sie czy nie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obserwacji ostatniego cyklu wychodzi że owulacja wypada na 13 dc tylko w ostatnim pół roku cykl mi się skracał z 29 dni do 24 w ostatnim miesiącu i już trochę glupieje. Na betę chyba za wcześnie? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no właśnie ja byłam na wizycie i lekarz mi kazał łykac fertilova. To jest wersja fertilman dla kobiet :-) i jutro wykupie i będę pić bo to saszetki. Brała któraś z Was gonal na stymulacje bo teraz to dostałam . Gościu jeśli miałaś 13dc owulację a dziś masz 17dc to zdecydowanie za wcześnie. Hcg można próbować 10dni po owulacji wcześniej to raczej strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś takiego i ta właśnie są zastrzyki a powiedz mi brałaś na refundację ? Bo kurcze to chyba drogie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no właśnie wiem że w lodówce ale one są mega drogie i wiecej ich nie chce :-/ dziś mój M w aptece zostawił 560zl... Masakra :-( czemu to wszystko jest takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
To faktycznie drogie. Ja miałam refundowane z groszę pamiętam. A nie może ci wypisać ma NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×