Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Blondyneczka kciuki za męża.

Evi powodzenia w tym cyklu.

Aga wspaniałe, że wszystko jest dobrze i że na USG widziałaś maleństwo. Kiedy masz prenatalne? Ja w środę mam połówkowe.

Kamyczku jak tam leci z dwoma szkrabami?

Mama oby tym razem krwiak się wchłonął, czy lekarz zalecił Ci leżenie? Dostałaś jakieś leki? Kiedy masz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, atomka83 napisał:

Blondyneczka kciuki za męża.

Evi powodzenia w tym cyklu.

Aga wspaniałe, że wszystko jest dobrze i że na USG widziałaś maleństwo. Kiedy masz prenatalne? Ja w środę mam połówkowe.

Kamyczku jak tam leci z dwoma szkrabami?

Mama oby tym razem krwiak się wchłonął, czy lekarz zalecił Ci leżenie? Dostałaś jakieś leki? Kiedy masz kolejną wizytę?

Tak zaleciła mi moja Pani doktor leżenie dostałam zwolnienie następna wizyta 5 października 

No i oczywiście garść tabletek dziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mi właśnie skończył się okres wiec jeszcze trochę i zaczniemy znowu działać . Kupiłam teraz do pomocy testy owulacyjne żeby sprawdzić czy dobrze wszystko wyliczam no i czas pokaże 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Evi1705 napisał:

Hej mi właśnie skończył się okres wiec jeszcze trochę i zaczniemy znowu działać . Kupiłam teraz do pomocy testy owulacyjne żeby sprawdzić czy dobrze wszystko wyliczam no i czas pokaże 😊

Powodzenia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny

Czas leci strasznie. Dopiero co leżalam w szpitalu a juz mija trzeci tydzień. Uśmiech synka wynagradza nieprzespane noce, marudzenie i popękane brodawki od ciąglego jedzenia. Corka duzo pomaga. Dobrze ze jest taka duza bo sama na przyklad wyprawi sie do szkoly podczas gdy karmie wiec nie musze sie stresowac.

Aga cudowny widok na usg prawda? Ja sie poplakalam jak zobaczylam fasole pierwszy raz . Ciesz sie tym pięknym stanem. Mi troche tego brzucha brakuje.

Atomka u ciebie tez wszystko ok. Pewne juz ze trzeci syn?

Blondyneczko jak u ciebie? Czy cos ruszylo? 

Mama lez i odpoczywaj. Ja tez mialam pierwsza ciaze podtrzymywana z powodu krwiaka wiec odpoczynek gra duza role.

Evi powodzenia.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kamyczek85 napisał:

Hej dziewczyny

Czas leci strasznie. Dopiero co leżalam w szpitalu a juz mija trzeci tydzień. Uśmiech synka wynagradza nieprzespane noce, marudzenie i popękane brodawki od ciąglego jedzenia. Corka duzo pomaga. Dobrze ze jest taka duza bo sama na przyklad wyprawi sie do szkoly podczas gdy karmie wiec nie musze sie stresowac.

Aga cudowny widok na usg prawda? Ja sie poplakalam jak zobaczylam fasole pierwszy raz . Ciesz sie tym pięknym stanem. Mi troche tego brzucha brakuje.

Atomka u ciebie tez wszystko ok. Pewne juz ze trzeci syn?

Blondyneczko jak u ciebie? Czy cos ruszylo? 

Mama lez i odpoczywaj. Ja tez mialam pierwsza ciaze podtrzymywana z powodu krwiaka wiec odpoczynek gra duza role.

Evi powodzenia.

Pozdrawiam 

No czas bardzo szybko leci ale fajnie że już możesz cieszyć się maleństwem 

Wiadomo że te początki ciężkie tak jak piszesz te noce te bolące sutki ale właśnie ten uśmiech maluszka te oczka to wszystko wynagradza 

Ja staram się leżeć biorę leki dopiero 5pazdziernika dowiem się co z tym przeklętym krwiakiem 

A Ty też w miarę możliwości odpoczywaj ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamyczku miło czytać, że u Was wszystko dobrze. Fajnie mieć dziecko, które już może pomóc 😁 przypomnij, ile lat ma Twoja córcia?

U mnie testy genetyczne i USG potwierdziły, że chłopak 😉

Mama 10 a więc leż i odpoczywaj, niech wszyscy wokół Ciebie skaczą, a na pewno wszystko będzie dobrze i krwiak się wchłonie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, atomka83 napisał:

Kamyczku miło czytać, że u Was wszystko dobrze. Fajnie mieć dziecko, które już może pomóc 😁 przypomnij, ile lat ma Twoja córcia?

U mnie testy genetyczne i USG potwierdziły, że chłopak 😉

Mama 10 a więc leż i odpoczywaj, niech wszyscy wokół Ciebie skaczą, a na pewno wszystko będzie dobrze i krwiak się wchłonie.

Super ze chłopczyk u Ciebie 🥰a no leżę ale idzie się nabawic depresji z patrzenia w sufit 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama to zajmij czymś głowę, może filmy na Netflixie, albo książki, tylko broń boże telefon i jakieś fora itp 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, atomka83 napisał:

Mama to zajmij czymś głowę, może filmy na Netflixie, albo książki, tylko broń boże telefon i jakieś fora itp 😉

No jak nie fora, a wy? ☺️No już powyciągałam książki i będę czytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwszym usg prenatalnym. Wszystko ok . W piątek będę miała wyniki testu Pappa w sensie już je mam ale lekarka w piatek opiszę. Prawdopodobnie będzie chlopak.

Nie chciał współpracować spał całe badanie. Mimo chodzenia na korytarzu przekładnia z boku na bok był mało ruchliwy że tylko na chwilę i cyk spowrotem. Pani dr nie mogła dobrze zrobić zdjęcia profilowego ledwo się udało i nosek się ujawnił.

Chyba to spanie ma za mamusia ja też uwielbiam spać.

Kamyczku ale zleciało to już 3 tyg ja nie mogę się doczekać jak mi urośnie brzuszek.

Atomka super to chyba u nas będą dominować chłopaki ciekawe co będzie u ciebie Mama10.

Evi powodzenia w kolejnym cyklu.

Blondyneczka co u ciebie?

Edytowano przez agnieszka5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, Aga wspaniałe wieści, USG pierwszego trymestru to jedno z najważniejszych badań, cieszę się, że wszystko dobrze.

U mnie USG połówkowe też wypadło dobrze, więc jestem spokojniejsza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, agnieszka5g napisał:

Ja po pierwszym usg prenatalnym. Wszystko ok . W piątek będę miała wyniki testu Pappa w sensie już je mam ale lekarka w piatek opiszę. Prawdopodobnie będzie chlopak.

Nie chciał współpracować spał całe badanie. Mimo chodzenia na korytarzu przekładnia z boku na bok był mało ruchliwy że tylko na chwilę i cyk spowrotem. Pani dr nie mogła dobrze zrobić zdjęcia profilowego ledwo się udało i nosek się ujawnił.

Chyba to spanie ma za mamusia ja też uwielbiam spać.

Kamyczku ale zleciało to już 3 tyg ja nie mogę się doczekać jak mi urośnie brzuszek.

Atomka super to chyba u nas będą dominować chłopaki ciekawe co będzie u ciebie Mama10.

Evi powodzenia w kolejnym cyklu.

Blondyneczka co u ciebie?

Mały leniuszek w brzuszku Ci rośnie 😁a u mnie to jeszcze daleko do określenia płci dziecka narazie zmartwieniem moim jest krwiak🙄😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny , a u mnie narazie spokój , zaczęliśmy już jakieś starania ale to i tak za wcześnie dopiero w tym tyg powinna być owulacja . Kupiłam testy owulacyjne żeby sprawdzić czy wogole jest bo przecież poprzednio okazało się że owulacji nie ma wogole . Dostałam paczkę i tak się zastanawiałam dlaczego na każdym pisze test ciążowy 🤣 okazało się że wysłali nie to zamówię i tak o to stałam się posiadaczka 50 testów ciążowych he he 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Evi1705 napisał:

Hej dziewczyny , a u mnie narazie spokój , zaczęliśmy już jakieś starania ale to i tak za wcześnie dopiero w tym tyg powinna być owulacja . Kupiłam testy owulacyjne żeby sprawdzić czy wogole jest bo przecież poprzednio okazało się że owulacji nie ma wogole . Dostałam paczkę i tak się zastanawiałam dlaczego na każdym pisze test ciążowy 🤣 okazało się że wysłali nie to zamówię i tak o to stałam się posiadaczka 50 testów ciążowych he he 

Napisz do nich odeślij i niech Ci wyślą to co zamawiałaś po co Ci aż tyle testów 😱 trzymamy kciuki żeby jeden był wystarczający i to w niedługim czasie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Mama10 napisał:

Napisz do nich odeślij i niech Ci wyślą to co zamawiałaś po co Ci aż tyle testów 😱 trzymamy kciuki żeby jeden był wystarczający i to w niedługim czasie 😊

Tak napisałam ale po prostu się nie opłaca wiec dogadałam się że zapłacę za testy owu 26 zł a przesyłkę oni pokryją 😊 dzisiaj robiłam test narazie negatywny czekam do soboty niby wtedy powinna być zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Evi1705 napisał:

Tak napisałam ale po prostu się nie opłaca wiec dogadałam się że zapłacę za testy owu 26 zł a przesyłkę oni pokryją 😊 dzisiaj robiłam test narazie negatywny czekam do soboty niby wtedy powinna być zobaczymy 

A no to i tak spoko no to rób codziennie żeby nie przeoczyć 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga jak tam samopoczucie? Jak znosisz pierwszy trymestr ciąży? Coś Ci dokucza? Masz jakieś zachcianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga, cieszę się, że wszystko dobrze i że wyniki są w porządku. Jeszcze chwila j pewnie zaczniesz czuć ruchy 🙂

Atomka, to teraz z góry 🙂 Na kiedy masz termin? Rodzisz naturalnie? Powiedz mi, czy teraz jak jesteś w ciąży to nosisz swoje dzieci? Ciągle mnie to zastanawiasz czy będę mogła podnosić mojego szkraba jak się uda. 

Blondyneczko, co u Ciebie? Ruszyliscie z miejsca? Jak wyniki męża? 

Mama10, jak się czujesz? Oby tym razem wszystko było dobrze. Trzymam kciuki. 

Evi, na kiedy masz termin miesiączki? Traktujesz już? Ja to bym chyba trzy razy dziennie robiła test przy takiej ilości 😂

U mnie nic wiele się nie dzieje. Może zrobię test w niedzielę. Zobaczymy, jak będzie wyglądało moje samopoczucie. Narazie ciągną mnie jajniki i już sobie wkręciłam, że mam torbiele. Ogólnie u mnie takim objawem jest ból brzucha. Taki tępy i ostry. Tym razem za bardzo tego nie czuje, A bardziej jajnikow, więc wątpię. No ale kto to wie. Co ma być, to będzie 🙂 Nie mam wpływu na to, tylko to czekanie mnie dobija. I jeszcze ta pogoda. Tak to człowiek sobie zajął głowę na dworze, A w domu się ciągle myśli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję się całkiem dobrze. Czasem mnie mdli ale apetyt mam całkiem duży. Nie mam jakiś typowych zachcianek.

No i mam czasem wzdęcia.Dzisiaj mam jakiś gorszy dzień cały dzień bym przeleżała teraz wizytę mam 12.10 u swojej gin przez koronę muszę iść do niej prywatnie dobrze że tak przyjmuje bo nie przyjmuje na NFZ w Invikcie bo musiała wybrać jedną pracę narazie ze względu na covid.

Atomka na kiedy masz termin?

Amimi czekamy z tobą na testowanie. Trzymam kciuki!

Edytowano przez agnieszka5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amimi termin mam na koniec stycznia, mam nadzieję rodzić naturalnie, ale wiadomo życie pokaże.

Co do noszenia to czasami podnoszę Stasia,, czyli młodszego, ale tylko jak jest taka konieczność, np. wkładam go do krzesełka, czy z łóżeczka, generalnie jak ktoś może mnie wyręczyć to chętnie korzystam, bo jednak się trochę boję. Chociaż kiedyś czytałam u mamy ginekolog, że w prawidłowej ciąży można.

Jak tam Amimi samopoczucie? Testujesz w niedzielę?

Aga super, że dobrze znosisz ciążę, bierzesz jeszcze jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, jestem  w 5 tygodniu ciązy, potwierdzone beta i w przyszłym tygodniu mam pierwsze usg. 
Czy to normalne, ze oprócz bolących piersi (ale tak na spokojnie) mogę nie mieć innych objawów póki co? Czasem cos mnie zaboli w dole brzucha ale poza tym nic. Nawet się lepiej czuje niż przed 😋.
Może głupio to pytanie brzmi, wiem, ze każdy inaczej przechodzi ciąże ale chciałam się zapytać jak jest u Was.

pozdrawiam!

Edytowano przez Mini Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mini Monia napisał:

Hej dziewczyny, jestem  w 5 tygodniu ciązy, potwierdzone beta i w przyszłym tygodniu mam pierwsze usg. 
Czy to normalne, ze oprócz bolących piersi (ale tak na spokojnie) mogę nie mieć innych objawów póki co? Czasem cos mnie zaboli w dole brzucha ale poza tym nic. Nawet się lepiej czuje niż przed 😋.
Może głupio to pytanie brzmi, wiem, ze każdy inaczej przechodzi ciąże ale chciałam się zapytać jak jest u Was.

pozdrawiam!

Tak, to normalne że możesz jeszcze nie mieć żadnych objawów 🙂 mi w czwartek zaczął się 6tc i oprócz objawów o których Ty pisałaś to od jakiś 4 dni zaczynaja mi powoli dochodzić mdłości. Więc wszystko jeszcze przed Tobą, ale wiadomo że kazda kobieta i ciąża jest inna więc nie jest powiedziane, że Ty też tak będziesz miała 🙂 póki co odpoczywaj jak najwięcej i ciesz się tym, że nic więcej Ci nie "dokucza" 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, MariKata napisał:

Tak, to normalne że możesz jeszcze nie mieć żadnych objawów 🙂 mi w czwartek zaczął się 6tc i oprócz objawów o których Ty pisałaś to od jakiś 4 dni zaczynaja mi powoli dochodzić mdłości. Więc wszystko jeszcze przed Tobą, ale wiadomo że kazda kobieta i ciąża jest inna więc nie jest powiedziane, że Ty też tak będziesz miała 🙂 póki co odpoczywaj jak najwięcej i ciesz się tym, że nic więcej Ci nie "dokucza" 😁

Bardzo dziękuję za odpowiedz i trzymam kciuki za pomyślna ciążę i rozwiązanie. Mamy tydzień różnicy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mini Monia napisał:

Bardzo dziękuję za odpowiedz i trzymam kciuki za pomyślna ciążę i rozwiązanie. Mamy tydzień różnicy :).

Dziękuję bardzo i również powodzenia i szczęśliwego rozwiązania 🙂 ja w środę idę na wizytę potwierdzającą i mam nadzieje ze na usg już zobaczę serduszko 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mini Monia napisał:

Hej dziewczyny, jestem  w 5 tygodniu ciązy, potwierdzone beta i w przyszłym tygodniu mam pierwsze usg. 
Czy to normalne, ze oprócz bolących piersi (ale tak na spokojnie) mogę nie mieć innych objawów póki co? Czasem cos mnie zaboli w dole brzucha ale poza tym nic. Nawet się lepiej czuje niż przed 😋.
Może głupio to pytanie brzmi, wiem, ze każdy inaczej przechodzi ciąże ale chciałam się zapytać jak jest u Was.

pozdrawiam!

Ja jestem w 14tc i do 10tc prawie wogole nie czułam się jak w ciąży nie mailam żadnych objawów. Dopiero później zaczęło mnie trochę mdlić i odpadłam z sił i mam trochę więcej wzdęć niż zawsze . Nic nie nie martw napewno ciąża się rozwija a te wszystkie objawy są kwestią indywidualną. Sama się martwiłam jak widać niepotrzebnie.

Atomka biorę luteinę dopochwowo jeszcze 2x100mg ale do wyczerpania leków więc myślę że jeszcze z 2 tyg pobiore. No i witaminy a poza tym żadnych innych leków.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×