Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

16 minut temu, agnieszka5g napisał:

Evi szkoda bardzo mi przykro ale walcz dalej znam dobrze ten bol.

Mama10 super ja też mam swoje usg 17 września będę wtedy chyba w 11tc+ 4d jakoś tak Atomka

Dzisiaj zrobiłam sobie pierwsze zdjęcie do albumu brzuszka i mały bo mały ale lekko się pojawił już. Mamy 11tc. Nie mogę się doczekać aż urosnę. Ale i tak zobaczcie że szybko minęło już 11 tydzień.

Amimi jak tam u ciebie samopoczucie?

Blondyneczka co u was?

Też bym chciała już widziec swój brzuszek ale jak narazie to muszę zobaczyć co usg pokaże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj w szpitalu, miałam silne zwroty głowy, nie mogłam wstać, wezwaliśmy pogotowie, zostawili mnie na obserwację, już jest ok, prawdopodobnie miałam chwilowy spadek cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atomka ojej ale już dobrze wszystko?

Co w takich sytuacjach robić tylko szpital? Czy możesz szybko coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga pokaż brzuszek 😊

Pobrali mi jeszcze krew na dodatkowe badania i jutro konsultacja z internistą. 

Aga nie wiem, może jakbym coś zjadła, napiła się, to by przeszło, zjadłam w sumie na leżąco naleśnika i dwie kostki gorzkiej czekolady, napiłam się wody, to już w szpitalu zaczęłam się lepiej czuć. Może i w domu by samo przeszło, ale jednak się wystraszyłam, bo nigdy czegoś takiego nie miałam, więc wolałam żeby się lekarze tym zajęli. Już czuję się dobrze, nawet chciałam się wypisać dziś, ale przed chwilą pobrali mi krew i dopiero jutro konsultacja z internistą, więc jestem uziemiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga już widać a będzie go coraz więcej do kochania pamietam to szczęście z corka tyle magicznego czasu przed wami ... u mnie kolejny dzień bez okresu przed wczoraj jakbym miałam trochę starej krwi i koniec. Test narazie negatywny wiec dalej czekam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamyczki gratuluję !!!!

Evi jestem jestem 🙂

Aga brzuszek piękny 🥰

A u nas bez zmian. W tym tyg M robił badania, i nadal nasienie nie nadaje się do mrożenia , ale z tego co zrozumiałam tych ruszających się jest mało , ostatnio nie było nic . O ile mój M dobrze zrozumiał to coś się zaczęło dziać , kolejna kontrola za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzieczyny ! Cieszę się że tu jesteście i mogę się dzielić moim szczęściem z wami.

Blondyneczka a to nie jest tak że nie muszą się ruszać do in vitro. Przecież i tak wkładaja plemnik do komórki. Ważne żeby były dobre jakościowo.

Evi a powiedz mi ile dni jesteś po miesiączce?

Edytowano przez agnieszka5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal nic 🙄 rano robiłam test nic nie wychodzi ... jeszcze zobaczę jutro albo w niedziele . Z tego co liczę to 8-9 powinien być okres wiec zobaczymy 3 dni po i będzie wszystko jasne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu, wszystko ok, dostałam kroplówkę na wzmocnienie i chcieli mnie zostawić do poniedziałku na obserwację, ale po konsultacji z lekarzem wypisałam się sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evi to może warto iść jutro zrobić betę. I będzie wszystko jasne?

Atomka to terez odpoczywaj na spokojnie w domku. Dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u nas lab jest otwarte z rana ale nie zdążę do pracy ehh muszę pomyśleć i zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz rano możesz jechać po pracy możesz betę zrobić o każdej porze dnia.

Z testami ciążowymi jest tak że zobacz u mnie np beta była 456 a kreska wcale nie była taka mocną jak kontrolna. To zależy ile masz stężenia bhcg w moczu. U mnie widocznie wolno się pojawiało w moczu

Edytowano przez agnieszka5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że u nas lab jest od 8-15 bez sensu godziny ... jutro testuje zobaczę co jeszcze wyjdzie jak nic to może w czwartek beta chyba że prędzej nawiedzi mnie okres ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam test i sama nie wiem czy się nie dopatruje cienia 2 kreski wiec biorąc pod uwagę że musiałam załatwić pare spraw podczas pracy to skorzystałam i wlecialam zrobić betę . Wyniki po 20 wiec czekam i będzie jasne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Evi1705 napisał:

Zrobiłam test i sama nie wiem czy się nie dopatruje cienia 2 kreski wiec biorąc pod uwagę że musiałam załatwić pare spraw podczas pracy to skorzystałam i wlecialam zrobić betę . Wyniki po 20 wiec czekam i będzie jasne 

Trzymam kciuki 🤞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jednak nic z tego . Już rozmawiałam z mężem że jak tak to okres zgodnie z terminem a tutaj pierwszy miesiąc intensywnych starań i okresu brak testy negatywne ehh chociaż tez okres mógłby już przyjść a tak to stoimy w miejscu 🙁 bynajmniej nie załamuje się lecimy dalej 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evi bo jak człowiek bardzo chce, to tak jest. Jak my stwierdziliśmy, zw wracamy do starań to owulacja nagle grubo po 20 dniu cyklu. A tak to zawsze ok 17. Więc głowa swoje robi. 

Aga, super, brzuszek już powoli rośnie. zobaczysz, jak zaraz zacznie pędzić. No i może już niedługo ruchy poczujesz 🙂 Super uczucie. Jakby rybka w brzuchu pływała. 

Atomka, Ty lepiej nie kombinuj że szpitalami. Ma być dobrze, więc odpoczywaj dużo i się nie przekraczaj.

Kamyczku, masz czas, żeby tu zajrzeć? 

Blondyneczko, ciągle coś. Oby w końcu się departamenty poprawiły. 

U mnie nic nowego. Nowy cykl się rozpoczął. Starać może się będziemy, ale już się nie spinam. Jak ma być dzidzia to będzie. Czas pokaże. 

Pozdrawiam Was gorąco dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda Evi ale faktycznie trochę ci się przesunął może weź gorąca kąpiel może szybciej przyjdzie żeby szybciej działać w następnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj na usg dziewczyny. Dzidzia była tak obrócona że patrzyła na mnie machała rączkami i nóżkami że hej! Wszystko jest dobrze.

Prenatalne mam za tydzień wtedy mam nadzieję że wszystko zobaczę szczegółowo.

Mama10 jak po usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agnieszka5g napisał:

Byłam dzisiaj na usg dziewczyny. Dzidzia była tak obrócona że patrzyła na mnie machała rączkami i nóżkami że hej! Wszystko jest dobrze.

Prenatalne mam za tydzień wtedy mam nadzieję że wszystko zobaczę szczegółowo.

Mama10 jak po usg?

Hej no u mnie zalamka znowu się krwiak zrobił 1cm×1,2cm niby nie jest doklejony do jaja plodowego jak tamtym razem co poronilam ale jednak jest i martwi mnie moja Pani doktor przepisała leki na podtrzymanie i na bóle brzuszka i za dwa tyg kontrola 

A tak to zarodek odpowiada tyg ciąży i już bije serduszko pęcherzyk zoltkowy ładny okrągły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mama10 napisał:

Hej no u mnie zalamka znowu się krwiak zrobił 1cm×1,2cm niby nie jest doklejony do jaja plodowego jak tamtym razem co poronilam ale jednak jest i martwi mnie moja Pani doktor przepisała leki na podtrzymanie i na bóle brzuszka i za dwa tyg kontrola 

A tak to zarodek odpowiada tyg ciąży i już bije serduszko pęcherzyk zoltkowy ładny okrągły 

Ale czytałam dużo że krwiaki najczęściej się wchłaniaja w ciąży i jej nie zagrażają ? Może nie będzie odrazu po tak źle.

Co Pani dr powiedziała?

To który masz już tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agnieszka5g napisał:

Ale czytałam dużo że krwiaki najczęściej się wchłaniaja w ciąży i jej nie zagrażają ? Może nie będzie odrazu po tak źle.

Co Pani dr powiedziała?

To który masz już tydzień?

No w tamtej ciąży niestety krwiaki odklejaly jajo plodowe i doszło do niedotlenienia zarodka 😭a teraz jest krwiak ale nie centralnie przy jaju i idzie w stronę mięśnia a tydz to z @ 6i 6dzien a zarodek wymiary odpowiadają  6tydz i 2 dzień

Dostałam zwolnienie z pracy i zobaczymy co za dwa tyg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Mama10 napisał:

No w tamtej ciąży niestety krwiaki odklejaly jajo plodowe i doszło do niedotlenienia zarodka 😭a teraz jest krwiak ale nie centralnie przy jaju i idzie w stronę mięśnia a tydz to z @ 6i 6dzien a zarodek wymiary odpowiadają  6tydz i 2 dzień

Dostałam zwolnienie z pracy i zobaczymy co za dwa tyg 

To w takim razie trzymam mocno zaciśnięte kciuki za maluszka. Wierzę że wszystko będzie dobrze. Buziaki dla was.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agnieszka5g napisał:

To w takim razie trzymam mocno zaciśnięte kciuki za maluszka. Wierzę że wszystko będzie dobrze. Buziaki dla was.

Dziękuję 😊 ❤️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×