Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Wiesz Atomka, może to taki czas. Ja też nie mam najlepszego nastroju ostatnio. Młody ma iść do żłobka, a przez obecną sytuację nie wiem, czy to posłać. Z drugiej strony, Co ma być, to będzie. Jak mam coś złapać, to i tak złapie nawet w sklepie. Do tego kolejny cykl stracony. Napalilam się, ze może się uda, A tu nic z tego. Zawiodłam się na moim M, bo mam wrażenie, że tylko mi zależy. Dla tego chyba odpuszczam, bo nie chce się znowu nakręcać i denerwować. Więc atmosfera średnia. Niby jest ok, ale jakoś tak mnie denerwuje.  Który to juz masz tydzień? 

Aga, wspaniała wiadomość. Niech maleństwo rośnie zdrowo. Ja bym nie wytrzymała miesiąc. No ale to standard 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2020 o 23:02, Kina 95 napisał:

Cześć. 

To może i ja podzielę się swoją historią. Już dwa razy poroniłam. Niestety okazało się, że to wszystko przez słaby progesteron. W tym cyklu miałam nadzieję. Wczoraj delikatne różowe plamienia mniej więcej w dniu miesiączki, a już normalne krwawienie jak przy okresie. 

Może następnym razem się uda. 

 

Hej ja też się staram o drugiego dzidziusia 

Mam już w domku 8 latka 😊w tamtym roku zaczęliśmy się starać udało się w 1 cyklu w listopadzie ale niestety w styczniu serduszko już nie biło i poronilam. Teraz znowu starania pierwszy cykl monitorowany, przytulanki w dni płodne i owulacje sprawdzana u lekarza i jeszcze testem 

1 sierpnia miałam miesiączkę i od 12 co drugi dzień przytulanki teraz od półtora tyg boli mnie brzuch ból do zniesienia piersi trochę bolą ale dzisiaj jak by mniej no i pieczenie żołądka 

Nie wiem co o tym myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama10, ciężko powiedzieć, bo tak na prawdę może to świadczyć o ciąży, A nie musi. Każda z nas inaczej się czuje, jak już się uda. Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że ja jakoś czuje wewnętrznie, ze mogło się udać. Mnie mniej więcej tydzień po owulacji zaczyna boleć brzuch. Tak w środku pięć jak na okres. Miałam tak za każdym razem jak się udało. I wrażliwość na zapachy ale to już tuż przed terminem miesiączki. Daj znać, czy się udało.

Dziewczyny, co u Was? Taka cisza zapadła? 

Blondyneczko, kiedy znowu badanie? Ten czas tak leci, że już sama się gubię.

Aga, jak się czujesz? Kiedy wizyta? 

Atomka, czujesz już ruchy? 

Kamyczku, Ty już pewnie na dniach rodzisz. Wytrzymał mały w środku do cc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Amimi napisał:

Mama10, ciężko powiedzieć, bo tak na prawdę może to świadczyć o ciąży, A nie musi. Każda z nas inaczej się czuje, jak już się uda. Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że ja jakoś czuje wewnętrznie, ze mogło się udać. Mnie mniej więcej tydzień po owulacji zaczyna boleć brzuch. Tak w środku pięć jak na okres. Miałam tak za każdym razem jak się udało. I wrażliwość na zapachy ale to już tuż przed terminem miesiączki. Daj znać, czy się udało.

Dziewczyny, co u Was? Taka cisza zapadła? 

Blondyneczko, kiedy znowu badanie? Ten czas tak leci, że już sama się gubię.

Aga, jak się czujesz? Kiedy wizyta? 

Atomka, czujesz już ruchy? 

Kamyczku, Ty już pewnie na dniach rodzisz. Wytrzymał mały w środku do cc? 

Ja zrobiłam test 9 dni przed @ i powtorzylam na następny dzień oby dwa wyszły z drugą blada kreseczka zadzwoniłam do mojej Pani doktor i kazała zrobi dzisiaj i jutro badanie bety więc zaraz idę trzymajcie kciuki 🤞 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama10 tymam kciuki i daj znać!

Wizytę mam dopiero 17 września. Czuje się dobrze nawet bym powiedziala że bardzo dobrze. Nic mi nie dokucza nastrój też spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2020 o 11:14, Mama10 napisał:

Hej ja też się staram o drugiego dzidziusia 

Mam już w domku 8 latka 😊w tamtym roku zaczęliśmy się starać udało się w 1 cyklu w listopadzie ale niestety w styczniu serduszko już nie biło i poronilam. Teraz znowu starania pierwszy cykl monitorowany, przytulanki w dni płodne i owulacje sprawdzana u lekarza i jeszcze testem 

1 sierpnia miałam miesiączkę i od 12 co drugi dzień przytulanki teraz od półtora tyg boli mnie brzuch ból do zniesienia piersi trochę bolą ale dzisiaj jak by mniej no i pieczenie żołądka 

Nie wiem co o tym myśleć 

Hej odebrałam dzisiaj pierwszy wynik bety 50,86 a z miesiączki wynika że to 3 tydz i 6 dzień wydaje mi się że za niski w sobotę idę powtórzyc a jutro jeszcze progesteron zrobię bo przy ostatniej stracie był za niski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie 17 tydzień, czuję się dobrze, wizytę mam 7, ale coś mi wypadło na ten dzień i nie wiem, czy nie będę musiała przełożyć.

Aga fajnie, że dobrze się czujesz, jeszcze trochę do wizyty masz. 

Mama10 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, atomka83 napisał:

U mnie 17 tydzień, czuję się dobrze, wizytę mam 7, ale coś mi wypadło na ten dzień i nie wiem, czy nie będę musiała przełożyć.

Aga fajnie, że dobrze się czujesz, jeszcze trochę do wizyty masz. 

Mama10 trzymam kciuki

Robiłam progesteron i wyszło 28,70 nie wiem co o tym myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama ja się nie znam, najlepiej skontaktuj się od razu ze swoim ginekologiem, nawet mailowo, podaj dane i może się do nich ustosunkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę robić jeszcze raz hcg i w poniedziałek już się skontaktuje z moją Panią doktor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, atomka83 napisał:

Mama 10 to daj znać, a tak w ogóle to bardzo szybko Ci wyszedł test pozytywny.

No właśnie bardzo szybko mi wyszedł 

Pierwszy test to musiałam pod światło patrzeć a dwa kolejne 9 dni przed@ i 8 to już druga kreska była widoczna gołym okiem 

Po 15 dzisiaj będzie wynik drugiej bety a wczoraj progesteron 28,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama10 wg mnie beta dobra jak na 3 tydzień. Ważny jest przyrost nie wysokość bety. Daj znać dzisiaj buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, agnieszka5g napisał:

Mama10 wg mnie beta dobra jak na 3 tydzień. Ważny jest przyrost nie wysokość bety. Daj znać dzisiaj buziaki

Dam dam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny jestem tu nowa staramy się z mężem o dziecko jakiś czas. W tym miesiącu od 16 dc bol piersi bol podbrzusza i dziś plecy doszły. Myślicie ze to może być dobry znak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Martusia 9 napisał:

Hej dziewczyny jestem tu nowa staramy się z mężem o dziecko jakiś czas. W tym miesiącu od 16 dc bol piersi bol podbrzusza i dziś plecy doszły. Myślicie ze to może być dobry znak? 

Hej wiesz co ja miałam to samo ból podbrzuszu i piersi nabrzmiałe 

Coś mnie podkusiło i 9 dni przed @  zrobiłam dwa testy co prawda druga kreska słaba ale widoczna gołym okiem

Poszłam na beta hcg która potwierdziła ciążę a dzisiaj byłam na drugiej i o 15 wynik także 🙏 Oby był przyrost 

A Ty może jeszcze chwilkę poczekaj i też lec na betę to się nie myli sprawdzisz i będziesz spokojna 

Także życzę powodzenia i oby się udało 🥰 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mama10 napisał:

Dam dam 😘

Odebrałam wyniki Bety nie wiem czy już się cieszyć 152,33

I TSH za wysokie 2,728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama10 bardzo ładny przyrost jest dobrze gratulacje jesteś w ciąży! Wpisz sobie kalkulator ciąży w google i wejdź to ci przeliczy ile procent beta się potroiła więc jest pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agnieszka5g napisał:

Mama10 bardzo ładny przyrost jest dobrze gratulacje jesteś w ciąży! Wpisz sobie kalkulator ciąży w google i wejdź to ci przeliczy ile procent beta się potroiła więc jest pięknie!

Płakać mi się chce a w pracy jestem cała się trzęsę 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mama10 napisał:

Płakać mi się chce a w pracy jestem cała się trzęsę 🥰

Dziękuję Wam kobitki za trzymanie kciuków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pozwólcie że ja też tu na chwilkę zagoszcze.  

Pierwszy raz w życiu spóźnia mi się okres trzy dni i pojawiła się jedynie ciemna wydzielina ze sluzem i delikatne skurcze macicy, ból delikatny głowy i ogromna senność. No i w toalecie jestem co godzinę. 

Czuje że implementacja,  jeśli to była ona, miała miejsce wczoraj Więc test ciążowy który zrobiłam dziś był oczywiście negatywny. 

Staramy się od 2 cykli,  pierwszy był bezowulacyjny.  3 msc temu miałam robione lyzeczkowanie macicy - usuwanie polipow. 

Myślicie że jest szansa? Czy tak mocno pragnę maleństwa że mój organizm płata takie figle? 

Też nieco trudniej mi jest odczytywać objawy bo po lyzeczkowaniu nie do końca jest z cyklem tak jak było wcześniej. 

Jeśli do poniedziałku nie będzie okresu to zrobię bete. Może test jutro. Ale czy coś pokaże już.... co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, mam podobnie. Jest. Po owulacji, i od 2 dni boli mnie burzych, najczęściej jest to środek i straszny ból piersi. Wiem, że jest to jeszcze za wcześnie, ale czy to jest norlamnie. Niegdy nie bolał mnie brzuch po owu, a tutaj. Jest duże prawdopodobieństwo, że to może być ciąża bo stosunek był w dni płodne... Dlatego moje pytanie, która miała podobnie i okazało się, że to upragniona ciąża.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mama10 napisał:

Hej wiesz co ja miałam to samo ból podbrzuszu i piersi nabrzmiałe 

Coś mnie podkusiło i 9 dni przed @  zrobiłam dwa testy co prawda druga kreska słaba ale widoczna gołym okiem

Poszłam na beta hcg która potwierdziła ciążę a dzisiaj byłam na drugiej i o 15 wynik także 🙏 Oby był przyrost 

A Ty może jeszcze chwilkę poczekaj i też lec na betę to się nie myli sprawdzisz i będziesz spokojna 

Także życzę powodzenia i oby się udało 🥰 ❤️

A masz zdjęcie swojego testu? Wyślij jeśli masz 🙂 a i nie dziękuję żeby nie zapeszyć dam znać oczywiście jak to się skończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Martusia 9 napisał:

A masz zdjęcie swojego testu? Wyślij jeśli masz 🙂 a i nie dziękuję żeby nie zapeszyć dam znać oczywiście jak to się skończy 

Nie umiem tutaj wysyłać zdiec😔chciałam dziewczyna pokazać i niestety nie da się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ImgBB hosting zdjęć dodaj i wtedy wklej link tu ale najpierw napisz post wtedy weź edytuj i wtedy wklej link bo inaczej nie dodasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, agnieszka5g napisał:

ImgBB hosting zdjęć dodaj i wtedy wklej link tu ale najpierw napisz post wtedy weź edytuj i wtedy wklej link bo inaczej nie dodasz

Nie umiem tu zrobić na telefonie 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny trochę schizuje tak czytam po różnych forach to niektóre dziewczyny miały na początku wysokie bety nawet o po 600 a ja 152  przed @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałam zdiecie ale administrator musi potwierdzić 

Drugiego już nie mogę dodać ta stronka mi zniknęła 

Ale taki miałam test 8 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama10 nie widać zdjecia. 

Ja betę po transferze 6 dni miałam 9,7

9 dni- 36,8, 11dni -87 15dni- 456 20dni -2213 25dni - ponad 6 tys

Więc spójrz na moje bety też nie były super wysokie. W 20 dniu po transferze był pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym jeszcze nie widziałam zarodka.

9 dni po transferze wypadło dzień okresu i zobacz jaka miałam bete.

Jest wszystko dobrze zobaczysz nie denerwuj się bo teraz to nie wskazane.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agnieszka5g napisał:

Mama10 nie widać zdjecia. 

Ja betę po transferze 6 dni miałam 9,7

9 dni- 36,8, 11dni -87 15dni- 456 20dni -2213 25dni - ponad 6 tys

Więc spójrz na moje bety też nie były super wysokie. W 20 dniu po transferze był pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym jeszcze nie widziałam zarodka.

9 dni po transferze wypadło dzień okresu i zobacz jaka miałam bete.

Jest wszystko dobrze zobaczysz nie denerwuj się bo teraz to nie wskazane.

 

Rzeczywiście super przyrosty miałaś 

Ja jeszcze 1wrzesnia powtórzę narazie wysłałam wyniki mojej Pani doktor i zobaczę co ona powie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×