Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Samotne życie po 30stce macie jeszcze nadzieję?

Polecane posty

Gość gośćciekawskii
Dlaczego nikogo nie znalazłaś ?. Ile masz lat jeśli mogę wiedzieć?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre to wszystko, tylko co będzie dalej, bo czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
22.19 Mam 35 lat. Ludzie w tym wieku mają w większości swoje rodziny,dzieci. Ciężko o kogoś wolnego. Zresztą , ja nie szukam już. Nawet nie wiem czy szukałam. Wychodziłam. Teraz już nawet tego nie robię. Nie sprawia mi to przyjemności. Wiem,że bęďę już sama. A dlaczego nikogo nie znalazłam? Jakiś czas żyłam przeszłością. Może nie jestem zbyt przebojowa i wygadana? Może za poważna? Może się nie podobam? Może zwyczajnie nie mam szczęścia. Nie wiem. Przestałam się nad tym zastanawiać i walczyć z tym. Czasami trzeba się pogodzić z rzeczywistością i nie szarpać się z nią. Nie mam 17 lat ,abym żyła złudnymi marzeniami i mrzonkami. ps.kiedy będzie padać? Mam dość tych upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 samotny prawiczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam pytanie
subtelnieee dziś czy jesteś do poznania? jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce mnie jakaś? Jestem jak bezrobotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.52 Napisz coś o sobie. Może któraś się skusi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowa do góry autorko tego postu ;-) nie podchodź do tego w tak negatywny sposób uśmiechaj się często, rozmawiaj z ludźmi, korzystaj z życia wyjdź ze swojej strefy komfortu, zmień nastawienie i tok myślenia na bardziej pozytywny bo to wiele daje i zmienia a na pewno pojawi się ktoś u Twego boku. Wiedz że nawet w przychodni na zabiegach rehabilitacyjnych można kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
To nie działa,ale dziękuję za dobre słowo:) Czasami przychodzi taki etap,że trzeba odpuścić.Niema w tym nic złego. Nie można wciąż marzeniami tylko żyć" jak śpiewała K.Giżowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz czy nie wiesz
subtelnieee dziś gdzie można cie spotkać i poznać? w jaki sposób zagadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieeee
A co, zapomniałeś jak do kobiety zagadać? hihi ;) Jakkolwiek, aby porozmawiać. Zapytać o godzinę,o drogę,o produkt w sklepie. Ludzie poznają się w różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćciekawskii wczoraj -Dlaczego nikogo nie znalazłaś ?. jestem nietowarzyska, nie imprezuje, nie baluje, nie mam miliona znajomych, nie mam szalonego zycia, czyli jestem nudziara dla facetow i nikt sie mna nie interesuje -Ile masz lat jeśli mogę wiedzieć?. 30 - macie jeszcze nadzieję? nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
No tak, trzeba być zrobioną wizualnie ,dobrze ubraną,uśmiechnięta,przebojową, zwariowaną a przy tym oszczędną, kobiecą, delikatną i wrażliwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31, od roku wdowa. Jeden dzień zamienił życie w koszmar. W sumie 10 lat miałam okazję cieszyć się jego obecnością w moim życiu. Po 5 latach znajomości ślub, potem kolejne 5 lat. Nie zawsze było miło, w każdym związku są jakieś drobne nieporozumienia i konflikty, ale i tak było warto. Wiem, że czeka mnie samotne życie. Mam rodzinę, jakichś tam znajomych, a teraz wybieram się na cmentarz. Ciągle słyszę, że na pewno spotkam kogoś, a fakt, że nie mam dzieci ułatwi relacje. Tylko ja w to nie wierzę, szczególnie jak czytam to forum. Tyle jest atrakcyjnych singielek i jakoś nic, tym bardziej po co komu wdowy i rozwódki? Pewnie jesteśmy mniej warte niż singielki, sama nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 35 i nie ruzumiem waszego biadolenia. Facet nie jest niczym koniecznym w zyciu kobiety. Ja nie mam faceta i miec nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Nie ma czegoś takiego jak'mniej wartościowe". Każdy zasługuje na szczęście , bez względu na to jak jego życie wyglądało wcześniej. Przykro mi z powodu śmierci męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
gość dziś Ty nie chcesz,ale są takie kobiety co chcą. Co w tym złego? Grunt to nie zmuszać się do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być samą niż z kimś na siłę, ja po rozstaniu z narzeczonym, z którym byłam prawie 8 lat, szybko wyszłam za mąż za innego. Nie dałam sobie czasu, a teraz u boku męża myślę o ex. Podczas kłótni z mężem myślę sobie „M.by mnie tak nie potraktował” „M.by mi tak nie powiedział”. Walcze o to żeby wytrwać w tym małżeństwie. Może kiedyś złamię się i odejdę. Wolę chyba być sama i do końca życia żyć wspomnieniami o ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
gość dziś Myślę,że ani bycie samej,ani bycie z kimś na siłę nie jest dobre.W obydwu przypadkach czujemy się samotnie i źle,tyle ,że w drugim mamy ułudę związku. Wyszłaś za mąż z miłości czy na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszłam za mąż, bo mi wiza kończyła się w danym kraju ;) niby mieliśmy względem siebie poważne plany, ale aż tak szybko nie planowaliśmy ślubu. Niby ślub to nie wyrok, ale życzę wszystkim tu dojrzałych decyzji. Moja była zbyt szalona. U mnie to było na zasadzie, zraniona i załamana kobieta ucieka ze swojego kraju żeby nie być w toksycznym otoczeniu (bo każdy wiedział co się wydarzyło z moim ex) i wpada w ramiona mężczyzny, który ją ochroni przed złem tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Wtedy myślałaś,że robisz dobrze. Wyciągnij wnioski z tego. Wszyscy mamy na swoim koncie źle podjęte decyzje ,których żałujemy. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Da się jeszcze to małżeństwo ,wg Ciebie, uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli przetrawię przeszłość to wszystko będzie dobrze. To nie jest tak, że od męża mnie odrzuca czy że nic nas ze sobą nie łączy. Myślę, że między nami jest wiele uczuć i szacunku, on jest typem rozsądnego faceta, który jest zawsze gotów na rozmowę i wyciągnięcie wspólnych wniosków. Stara się zawsze żeby obie strony były zadowolone. Akurat nie myślę jeszcze o dzieciach, ale jeżeli miałabym pod tym kątem kogoś szukać to trafił mi się dobry kandydat na ojca. Chciaż wiem, że tak nie można szukać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Właśnie tak.:) Ty żyjesz jeszcze przeszłością,uporaj się z nią,bo jak widzę masz dobrego człowieka u swojego boku.Szkoda to zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za dobrą radę, wezmę ją do serca :) A każdej samotnej tu osobie życzę aby odnalazła szczęście samemu lub z kimś przy boku. Wg mnie z szukaniem drugiej połówki jest jak z zachodzeniem w ciążę, kiedy nie wychodzi to stresujesz się, starasz na siłę, spinasz, a kiedy wyluzujesz, odczekasz swoje, w 90% będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NÓW_ZNÓW
Wyglądam coraz mniej źle, mam nadzieję, że będzie jeszcze inaczej. Nie myślę o starzeniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
subtelnieee skąd jesteś? Wystarczy region. Musze przyznać po przeczytaniu twoich komentarzy ze jesteś fajna kobieta. Teraz to unikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realia a fantazja
subtelnieee dziś skąd wziełaś te teorie? źródło istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekty odwrotne
gość dziś faceci NIE CHCĄ atrakcyjnych kobiet z wiadomych względów, więc czym bardziej się staracie tym gorzej sobie robicie, efekt odwrotny od tego który chcecie, rozumiecie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie każdego cel życiowy to samotne życie, twój wybór, raczej z braku alternatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Dziękuję :) ,ale w moich komentarzach nie ma nic nadzwyczajnego. Jestem z Wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×