Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Samotne życie po 30stce macie jeszcze nadzieję?

Polecane posty

Gość gość
Chcesz pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rozmawiamy.W majówke to jednak pojade sobie do taty na działke. W odróźnieniu do Ciebie mieszkam w jednym z najwiekszych miast w polsce,tak więc jak pojade na działke jest super,czuje sie dobrze,lepiej. Rano ptaszki ćwierkają,podnosze głowe,patrze w okno a tam niedaleko las,b dobre powietrze. Na początku nie pomyślałem źe tak majówke moge spedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak wiem wielko miastowi ciagna do natury na weekend. Sympatyczna zmiana od zgiełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak te swoje posty dziś przeczytałem to kamuflaź jak nie wiem. Wygląda źe jest dobrze... Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje posty? Ja tu dzis nic nie pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powietrze jest tam super z tego co pamiętam to jak autem tam jeździłem to wychodziło 25 km od mojego miasta na wieś. I jeszcze od drogi przelotowej dosyc *****iwej teź prawie 10 km od niej ta wieś noi duźo lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie jest dobrze ale nie bede sie uzewnetrzniac na publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Las to ja mam pod nosem. Wies fajna sprawa pod warunkiem ze na jakiś czas i nie na końcu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to źe po tych moich postach co zaczołem pisać teraz z humorem to nie widać źe tak niedobrze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no chodzi o moje posty a nie kogo innego czyli twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zauważyłam. Przeoczyłam jak pisałeś o swoich postach "te swoje" a ja odczytalam te twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra już nie nerwuj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam po prostu taki czas źe nie czuje sie najlepiej i tyle. A z wcześniejszych moich nic nie wynikało źe ciu ciu to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nie przecie nie nerwuje. :-P Czyli na majówke lecisz odpocząć. A jak u mnie z latem to nie myślałem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym. No u mnie też niezbyt. Sama nie wiem...ale liczę, że na wszystko co dobre jeszcze przyjdzie czas i ważne sa dni których jeszcze nie znamy. Ot co. Glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy na majowke lecę odpocząć. Pisałam tylko że pojadę na pomorze albo cos innego wymyśle. Mowie to w sensie nie majówki jako weekendu , tylko tak ogolnie jako plan na maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato lato co ty na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kumam z tą majówką,jedź na pomoźe jak pisałaś wczeeeśniej sporo,źe tam ci dobrze. A my na to jak na lato,bieź się za to, śłońce praźy w lato,słońce rozpala ciała i bez mała promienie rozpalają do czerwoności ciała. Ojej jakiś wierszyk na szybko napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam nic nie bedzie rozpalac. Moze ciebie jak sobie pojedziesz. :) Ja raczej do pracy pojadę. Oby tylko pogoda dopisała to będzie całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piszesz wiersze to moze jakiś kącik literacki trzeba założyć hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale przecie troche tam czasu wolnego masz lub wolne niedziele to ciałko wygźać w słonku moźesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie nie, weekendy też zajete. Tyle co wieczory wolne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj ale śpioch mnie łapie ide lulu. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ja będę kminić jak jeszcze mnie tam nie ma i święta dopiero przede mną. Będę nad morzem będę myślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym była sama w tym wieku to wyemigrowałabym gdzieś. Wydaje mi się,że u nas ludzie po 30 to już są mentalne staruchy. Znam dwie kobiety, ale obie meiszkające w Niemczech, jedna - super babka, dyrektor banku, żywiołowa,, wesoła, wygadana, poznała swojego męża na nartach w wieku 38 lat. Facet rozwodnik, poprzednia żona z Tajlandii, mieli razem córkę. Urodził im się synek, mieszkają razem z córką z poprzedniego małżeństwa i tworzą mega zgraną, wesołą rodzinę. U nas nie do pomyślenia chyba. Druga tak samo, szalona 40stka, w tym wieku wpadła na pomysł studiowania medycyny. Poznała meża,dwójka dzieci, teraz już sześciolatków. Ale ci ludzie nie żyją w Polsce i są inni mentalnie niż my. Cieszą się życiem, w każdym wieku, stać ich na podróże, nie zamykają się w domach, nie boją się zmian, chcą robić nowe rzeczy. Mają do siebie wiecej szacunku i dbają o siebie w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo szybko zaszly w ciaze TWOJE KOLEZANKI. A najmlodsze juz nie byly. Od razu do lozszka wskakuja??? Tylko pogratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz nie mam nadziei, faceci wola mlodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mężczyzna nie powinien być istotą życia kobiety" WRONG. Kobieta bez mezczyzny to zwyrodnialy okaz obecnych czasow. Kobieta nie ma prawa istniec bez mezczyzny/meskich czlonkow rodziny/plemienia. Zaraz bylaby porwana, zniewolona, gwalcona, zaplodniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Już raczej nie mam. Za długo jestem sama,aby żyć takimi złudnymi nadziejami. Z samotnością da się żyć,ale nie będzie się szczęśliwym w pełni idąc samemu przez życie. Człowiek potrzebuje miłości i drugiego człowieka do szczęścia i nie ma w tym nic złego. Kiedyś udawałam,że jest mi samej dobrze,ale sama siebie okłamywałam.Można potrzebować przez jakiś czas samotności,aby powrócić do równowagi po np. traumatycznym przeżyciu,ale samotne życie to nic przyjemnego,przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×