Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Upupupupupupupypypypypupypypypypypypyphppllpopjjipupupupupupupupupupupuupupuupupypupupupupuppupypuypyppypypypypypuppypypypypuppypypyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moze juz dobrze bedzie. Moja dzis trzy drzemki miala bo w nicy za malo spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla dzieciaczkow za postepy ; D z dnia na dzień będzie coraz lepiej na pewno. RZSowa jeśli dobrze pamiętam to Ty podawałaś Virbulcol czopki tylko na co? Na uspojenie czy na problem z kolkami? Bo mój Mały budzi się co 30-50 min w nocy i już nie mam pomysłu jak mu pomóc i zastanawiam się nad tym lekiem może mu coś pomoże. Może któraś mama jeszcze podawała ten specyfik i się podzieli swoją opinią. Pozdrawiam,Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Malwa u nas vibulcor nie pomógł U mnie kiepska noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dzisiaj tylko kawa mnie uratuje. Próbowałam małego uspokoic o 1 w nocy ale o dziwo tylko mleko go uspokoiło. Dawno juz nie było dwóch karmien w nocy. Mam nadzieje ze to jednorazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nas również tragedia ze spaniem. Juz przy usypianiu płakał jakby go ze skóry obdzierali. Jak już zasnął to się obudził po 45 min musiał pomemlać cyca i zasnął. I w nocy co 1.30godz pobudka i po karmieniu patrze śpi wkładam go łóżeczka,a tu psikus oczy jak 5 złotych. Śpi niespokojnie. Ale mi się marzy,żeby przespać chociaż pół nocy ciągiem. Jedziemy do chirurga ciekawe ile będzie ludzi. Miłego dnia, Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A u nas nocka tez jak zawsze. Jedziemy zaraz na szczepienie- pneumokoki ostatnia dawka. Malwa ja w grudniu i styczniu podawalam prawie caly czas viburcol ale w kroplach. Nocki byly super a wtedy wychodzily mu dolne jedynki. W marcu wróciłam jak sie nocki pogorszyły ale do czopkow. Niestety nie widziałam różnicy. Nadal nocki byly kiepskie. Kiedys widziałam kątem oka jakiś reportaż ze panuje jakas dziwna moda i matki podają dzieciom jakies leki po to by mogly one sie wyspac. Nie mam pojecia jakie to leki są i czy to jet za wiedzą pediatry czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Wczoraj mały spał tylko pół godzinki w dzień i usnął dopiero na noc. Próbowałam dać mu pić słomką to nie czai w ogóle co ma z nią robić, gryzie ją tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa widze,ze mamy identyczne dzieci pod wzgledem spania w nocy.Moja tez dzisiaj sie budzila co 1,5 godziny dalam cyca usnela i tak cala noc pobudki.Tez marze zeby przespac ciagiem chociaz pol nocy,bo rano ciezko sie obudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
U nas też viburcol się nie sprawdził, zarówno u starszego syna jak i teraz, próbowałam też kropli Camilla ale też kicha. Widzę że łączymy się w jedno grono z tymi nocnymi pobudkami;-) u nas też z zegarkiem w ręku co godzinę pobudka. Malwa, Anka o tyle macie lepiej że dacie cyca i śpicie dalej, najgorsze to wstawanie na nogi z łóżka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
My po szczepieniu. Napisze wam co usłyszałam w związku z bilansami. Stalam sobie kolo rejestracji jak weszla matka z kilkumiesięcznym dzieckiem i powiedziała ze chce na bilans. Polozna odpowiedziała ze jest juz za późno i by przyjść jutro. Ale po chwili zapytala jaki bilans? Czy z badaniem lekarza? Matka powiedziała ze nie, ze tylko mierzenie główki i waga. Wiec położna powiedziała ze tak oczywiście można. Zanim dolaczyla do matki, przy mnie powiedziala: ,,jaki bilans?! bilans to jest dwulatka!,, Szkoda ze nie zapytałam jak to jest z tymi bilansami ale sama ta sytuacja w zasadzie mi to uswiadomila. Przynajmniej u nas w przychodni tak jest. Tymcio wazy prawie 10kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U mnie kiepska forma dzisiaj, nie mam siły na nic a mały nie chce za bardzo się sobą zając, ani chwile nie zostanie sam RZSowa Moj wazy 2kg mniej ale po Twoim Tymku nie widać tej wagi :) moze będzie wysoki chłopak :) moj mimo ze tylko 8Kg to buźkę ma pucata i doleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia no chociaz to jest plusem,ze dam malej cyca i spi dalej.Spi ze mna wiec nawet nie musze wstawac.Ale nie wiem czemu tak czesto sie budzi.Ma cztery zabki na dole i czekamy na te u gory.Ale nie wiem czy to przez zeby .Ja smaruje zelem Dentibaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
To jakiś dziwny czas teraz...prawie wszystkie piszecie ze dzieci zle śpią U muusi chyba jest nienajgorzej co nie? Ciekawe czemu to tak...ja ciagle zwalam na zeby ale ich dalej nie widać, wiec juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa również słyszałam,że rodzice faszeruja dzieci jakimiś lekami aby lepiej spały niektóre nawet są niebezpieczne w przypadku przedawkowania. Ja chcę tylko mu pomóc a ten viburcol to homeopatyczny i jeszcze w składzie same rośliny m.in babka,szałwia itp. Jak do środy nie będzie poprawy to chyba zaryzykuję i kupię. Ja do karmienia Małego wstaje i idę z nim do salonu jak się pożywi to odkładam do łóżeczka. Ale około 5 lub 6 jest brany do łóżka jeśli była ciężka nocka i dosypiamy do 7-8. Dziękuję za opinie na temat virbucolu. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa mój Maluch jest z 04 października i waży 10.500 więc jest co nosić. A jaka jest pomiedzy nimi różnica wiekowa ale super,ze Tymek tak rośnie i się rozwija.Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj pojechaliśmy do chirurga i na usg. Idziemy się zarejestrować na usg a Pani nam mówi,że termin mamy na jutro...już się wściekła,że źle zapisałam i mężowi zwróciłam uwagę że nie pilnuje terminu....a Pani mówi,że zrobi nam usg i lekarza też możemy zaliczyć. Ufff ale jej dziekowalismy ale i tak jutro musimy jechać do tego samego szpitala tylko innego specjalisty;P Mamy mam nadzieję,że sie na mnie nie gniewacie,że się udzielam na Waszym sierpniowym wątku. LLubię czytać Wasze wypowiedzi i wiem co mnie czeka,bo jesteście do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Malwa zapomniałam wspomnieć ze ja zimą stosowałam ten viburcol 3razy dziennie. A teraz te czopki podawalam tylko na noc. Moze dlatego nie dzialaly?! Krople wygodniejsze w podawaniu. Kupiłam czopki bo kropli nie bylo w aptece. I żebym w zła godzinę nie powiedziała ale Tymciowi nie pojawily sie zmiany skorne na policzkach. Bo do tej pory mimo picia pepti to i tak mial plamy na policzkach. Znikaly mu po kilkudniowym podawaniu fenistilu lub zyrteku ale potem znów sie pojawiały. Teraz po ostatnim przeziębieniu gdzie podawane mial te leki przeciwhistaminowe nie pojawiły sie te plamy aż do tej pory :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc mi nie przeszkadza:) pisz i czytaj do wolu :) Monua no w miare dobrze spi. Teraz ma jeszcze druga drz3mke bo dzis jej sie poprzesuwalo. Ma luzne kupy i pupe mocno czerwona i nie wiem czym jej pomóc;( Syn jyz spi ale nid wiem czy sie obudzi czy juz na noc poszedl. Bylam dzis z dziećmi na placu. Mala pierwszy raz sie hustala. Rzosowa no Twoj Tymek je sporo to i wazy duzo. Na ktorym centylu jest? Moj syn jak rok skonczyl to wazyl 9600 No ale to dobrze z3 ma apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez dawalam.viburcol ale juz dawno nie dawalam. Szczerze to nie wiem czy to tak naprawde dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znow problem z kolejna strona Hokus-pokus i nastepna strona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojhyuggyjbhhcggjg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia co u Ciebie? Ogarniasz jakos odkąd mała raczkuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×