Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
dziękuję dziewczyny za odpowiedź, dałam mimo tego, że to tylko 37,3 czopek paracetamolu bo małego ewidentnie co bolało, właśnie pomyślałam tak jak jedna z was napisała, że może tego nie trzeba koniecznie przy wysokiej temperaturze, tylko wystarczy, że dziecko coś boli, nie sugerować się tym przeciwgorączkowym działaniem, w końcu nie zawsze potrzebne nam działanie na ból i gorączkę tylko na jeden z objawów no i teraz mały nie popłakuje przynajmniej, a tak to potrafił się rozryczeć bo mu trochę kocyk przesunęłam albo, że troszkę się uderzył i od razu lamenty, totalnie jak nie moje dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa pozno u Was ten obiad u nas ídolo 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
U nas też obiad o 13-14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie roznie obiad. Rzosowa to juz kaszki nie dajesz? Czy na ten deser kaszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was stosowala kubek doidy cup? Bo nam poleciła go Pani neurologopeda. Może być również zwykły kubek,ale jestem ciekawa opini o tym doidy cup. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja używam doidy Cup i jestem zadowolona , a syn jeszcze bardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez używamy, córka bardzo chetnie pije z niego wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Wersalkę mam niską, a przy niej była akurat mata piankową na dywanie więc wystraszył się tylko. Synio dziś cudny i bawił się sam i zasypiał sam w łóżeczku. Córkę m zabrał do teściów, dawno nie miałam w domu takiego luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj by pewnie przechylił i wszystko wylał na siebie, albo obrócił do góry nogami Opinie ma faktycznie dobre ten kubek Idę spać, dobranoc dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Agnieszka tylko pozazdrościć luzu;-) Też słyszałam o tym kubku że go chwalą a zwłaszcza logopedzi, ja poczekam jeszcze trochę i go spróbuję bo teraz to wszystko ląduje na ziemi a on niechętnie pije więc to by była dla niego zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to pewnie sie tylko wystraszyk;) Tez bym chciala miec raki luz. Dzis mnie tak wszystko draznilo. Tez ide spac. Kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga to super, taki lżejszy dzien pozwala chwile odetchnąć i inaczej spojrzeć na macierzynstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubek faktycznie bardzo chwalą i polecają więc decyzja zapadła, kupujemy koniecznie czerwony. Tatuś ma czerwony kubek to i syncio będzie miał czerwony wszystko co czerwone jest najlepsze ;) Wczoraj dawałam pierwszy raz chrupka do rączki nawet sobie radził. Tylko jak mu została końcówka w raczce i chciałam mu wyciągnąć i dac nowego chrupka to był protest. Agnieszka pewnie troszkę odpoczełaś w taki luzniejszy dzień. U nas dziś szaro buro i pada. A mieliśmy iść na morfologie,ale taką pogodę nie chce mi się nawet z domu wychodzić. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U nas ciezka noc. Z darciem. Zaczelo sie juz o 23. Nawet nie chcial w łóżeczku spać. Jak go odkladalam gdy sie uspokoił to nawet plecykamii nie dotknal materaza a juz się budził i plakał. Nerwy tracę!!! A jak pomysle ze za miesiąc idę do pracy i po takiej nocy będę musiała intensywnie myśleć to mnie to przeraza. Jeszcze ręce tak mnie bolą ze ledwo robię przy sobie. Nawet tyłka za przeproszeniem nie mogę sobie podetrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
O wlasnie Malwa nasunęło mi sie pytanie jak napisałaś o tej morfologi wy dziewczyny robiliście morfologię po porodzie? Ja miałam zrobić i do dzisiaj nie znalazłam na to czasu :/ Nie zrobiłam tez cytologi a miałam zrobić po pół roku. Muszę koniecznie pójść do lekarza RZSowa współczuje, tez obawiam sie wlasnie takich nocek po powrocie do pracy no bo jak tu funkcjonować. Będziesz musiała sie chyba wtedy z mężem podzielić nocnymi obowiązkami, raz wstajesz Ty a raz on. U nas nocki sie unormowaly ale zmieniło sie to ze mały wstaje w nocy z płaczem Jest jeszzcze nadzieja ze do miesiaca u Was tez sie uspokoi i Tymus będzie spał spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzsowa a bylas u lekarza? to nie wyglada jakby powodem były zeby, skok rozwojowy czy inne normalne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Jakbym dałaojemu do ręki ten kubek to też by wylał Wszystko, dlatego mu pomagam i trzymam jak pije :) na samodzielne picie to jeszcze przyjdzie czas. My wczoraj obnizylosmy łóżeczko, chociaż mały jeszcze nie wstaje ale nigdy nie wiadomo kiedy będzie. A wy już obnizylyscie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja robilam morfologie ,bo po porodzie mialam anemie,chcieli mi nawet przetaczac krew.Przez miesiac bralam zelazo i pilam ohydny sok z burakow i hemoglobina wrocila do normy. GoscXXXV ja jeszcze tez nie obnizylam lozeczka.W ogole to mamy na strychu lozeczko turystyczne i chyba czas je przyniesc,bo w takim przynajmniej nie poobija sie o szczebelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie fajny ten kubek doidy i ma dobre opinie.Chyba tez sie skusze na zakup,bo nie jest drogi a moze mala wreszcie zacznie chetniej pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
No właśnie pasowałoby się wybrać w końcu do lekarza tylko tak trudno się zebrać, może nawzajem się zmotywujemy. My obnizylismy na środkowy poziom łóżeczko bo mały podnosi się i na klęczkach się trzyma. Moj dostał antybiotyk, bierze go już 4 dzień i dusi go dalej okropnie, niewiem czy nie idzie na niego czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My lizeczko obnizylismy w sb bo mala na kolana w nim staje i wyglada. Rzosow bardzo wspolczuje nocek!. Moze to jakies nocne leki. Nid wiem czy w tym wieku juz wystepuja . Moj syn byl starszy jak mial Monia ja morfologii nie robilam. Cytologii tez nie. Nawet w c nie mialam cytologii. Sama myslalam o morfologii ale nie robilam bo czesto mialam infekcje a wtedy to wychodzi w caly swiat. Moze teraz w maju zrobie. Ide tez w maju sprawdzic jeden pueprzyk bo mnie niepokoi . Mam nadzieje ze tylko niepotrzebnie panikuje. U mnie dzis tez pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja małemu juz podawalam picie ze zwykłego kubka. Nie wyglądała to najgorzej. Ktoras pytala o kaszke czy podaje. No właśnie raczej nie podaje jak karmienia sa w swoim czasie. Natomiast jak mi się zrobi duża przerwa między obiadkiem a mlekiem wieczornym to zrobię kaszke na 90 ml mleka. Teraz gotuje kaszke kukurydzianą na deser. Wczorajszy obiadek małemu smakowal bo byl slodki. Natomiast chyba dalam za dużo mięsa i czuć bylo tą wiurowatość przez ktora maly jednak już po kilku lyzkach mial odruch wymiotny :( Po jakim czase od wstania wasze dzieci idą na pierwsza drzemkę? Bo u nas sa to dwie godziny. I mysle ze to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu ja jeszcze nie obnizylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×