Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość RZSowa
Piękny wieczór u mnie...dzieci juz śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Anka no to u nas tak samo. Pierś już tylko w nocy ale coś czuje że jeszcze Dług o tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinowa nie wrocilam na to samo stanowisko. Na razie nue mam co robic. Nudze sie. Sama sie prosze o jakues zajecie. Gosciu corka jak poszla na caly dzien to juz ladnie jadla i sie bawila. Moze nie miala ochoty na jajko wtedy. Poza tym byla na 2 h wiec zjadla po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zycie pisalam o tym ze rodzic idzie do pracy a dziecko pod inna opieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa No bo Twój mąż nie pomaga ci w obowiązkach, ciagle się kłócicie i chyba się nie Lubicie z tego co pisałaś dlatego zapytałam No bo po co się męczyć w takim małżeństwie. Może lepiej byłoby ci samej albo z kimś innym? Myślałaś nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusiu a jak z ząbkami Twojej córki? Bo coś dziwnego napisałaś na poprzedniej stronie chyba, że ja czegoś nie do końca rozumiałam, że przebijają jej się trójki choć jeszcze czwórek nie ma:) "Tez mojej ida chyba 3 chociaz jednej czworki nie ma jeszcze " a w ogóle jak Twoja mała w żłobku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Gościu bo z tego co pamiętam to wczesniej wychodzą 4 a pozniej dopiero 3. Co do moich relacji z mężem to jest różnie ale się nie rozwodzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małżeństwach nie zawsze jest różowo zwłaszcza po urodzeniu dziecka. Współmałżonek siłą rzeczy jednak schodzi na drugi plan. Nie ma czasu ani ochoty czasem na wspólne chwile. Najważniejsze żeby zdawać sobie sprawę że to tylko przejściowe i powoli się wychodzi z nawału obowiązków niewyspania i przemęczenia. Uważam że rozwód to ostateczność , trzeba walczyć o dobre relacje zwłaszcza jak są dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam ze nie ma 4 jednej ale ma jednak wszystkie 4 juz. 3 nie czuc ake ostro gryzie wszystko nawet smoczki. Moja ma przerwe od zlobka a syn od przedszkola. Siedza w domu z mezem bo byli troche przeziebieni i pojda chyba od ooniedzialku. Maz juz leci i od niedzieli go nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mojemu przebila sie gorna 4. Po drugiej stronie tez czuć. Nocki przez to niespokojne. Mysia szkoda ze twoje dziatki chore. Moj co prawda tez się juz smarka ale mam cicha nadzieje ze mu zaraz przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ale cisza. U mnie caly dzien padalo. Bylam z dziecmi u rodzicow. Kacper został na nocke. Bedzie mial blizej fo przedszkola i dluzej może pospac. Mala ma katar znowu ale moze to ten od zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia i jak ci tam? Odnajdujesz sie? Ja się aktualnie nudze w pracy. I tak do konca mca. Chyba ze cos naglego wyskoczy. Z moim brzdacem jest dzis i jutro tesciowa. U mnie dzis slonecznie i cieplo. Ale wiaterek jest. Maly się nie rozchorowal :) ale nadal mecza go zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzosowa odnajduje ale nadal malo pracy i nuda kacpra musialam rano bydzic. z domu wyszlismy o 6:40. jakos wyrobilam ba 7:30. pewnie najgorsze przede mna. bo zima sie zacznie. buty malej kupilismy ale ciezko jej zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusie możecie mi napisać jak wygląda jadłospis waszych maluchów? tak przykładowo w jakich godzinach i ilościach i przede wszystkim co jedzą wasze dzieci. Pytam bo mój nic nie chce jeść bardziej "dorosłego", chlebka ledwo podziubie, trochę szynki pogryzie, a tak to by najchętniej mleko ciągnął i jadł deserki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Hej dziewczyny. Mały coraz lepiej w nowym miejscu. Opanował schodzenie po schodach i to jego ulubione zajęcie ostatnio. Ja za to pilnuję jeszcze 3-letnich bliźniaków szwagierki, i teraz świetnie rozumiem mamy trojaczków. w każdym razie naradzie odechciało mi się kolejnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej znów sie forum posypalo. Cisza... My wczoraj na szczepieniu bylismy. Maly wazy 12,1kg. Długość 80 ale ubrania na 92 mu kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
moja w koncu zaczyna chodzic bez trzymania. ale radocha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitmamka3578
Moja teraz śpi a ja cwicze. Później jedziemy jeszcze na urodzinki brata ciotecznego Klarusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×