Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra już na pierwszej stronie się zacina... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my dzisiaj już chyba ostatni spacer w gondoli bo mały się zwyczajnie nie mieści:) jutro zmieniamy na spacerowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas niestety ten vibulcorl nie działa a nie chce codziennie podawać paracetamolu :( U nas juz tydzień mija odkąd mały taki niespokojny jest...w dzien niestety tez Nie wiem czy to skoki czy zeby. Lekarka twierdzi ze ma rozpulchnione dziąsła ale narazie żadnych dodatkowych zębów nie widać Podałam dzisiaj 210ml mleka na noc, zobaczę do której mały pospi, moze wcześniej wstawał bo był glodny Kaszki nie chce pic przez smoka wiec w grę wchodziło tylko zwiększenie mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia a ile wczesniej przed mlekiem wieczornym podajesz posiłek? Co do strony to bylo wiadomo ze nie będzie od razu przeskakiwać bo tak jest zawsze. Moze jednak troche szybciej się pokazuje ta nowa strona. Ja mojego mogłabym juz klasc ale nie wygląda na śpiącego i po odlozeniu do łóżeczka bedzie się siłował podnosił i dzwigal aż w koncu po godzinie spocony uśnie. I będę musiała go przebierać narazajac na "przewianie". Teraz fika na dywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa je po 15 albo o 16 i potem około 19. RZSowa a moze on jest za ciepło ubrany skoro aż tak sie poci? Moj tez czasem zanim zaśnie to buszuje bo lozeczku ale sie nie poci Poci mu sie jedynie główka jak leży. No wlasnie czy waszym dzieciom tez sie tak główka poci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
U nas główka się nie poci, ale u pierwszego syna to non stop a zwłaszcza przy jedzeniu, niewiem od czego to zależy bo ubieralam ich w taki sam sposób. Monika a jak dawalas ten paracetamol na noc to była coś lepsza nocka? Bo ja dałam Nurofen w czopku i poprawy w nocy nie było i zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojej kaszce jest chyba 150. Ja zawsze na oko wode leje i sypie wiec nie wiem.ile ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko może sie pocić jeśli jest niedobór wit. D, trzeba po prostu na jakiś czas zwiększyć dawkę. Ale przy tym obserwować czy nie zarasta zbyt szybko ciemiączko, chociaż u naszych to nie ma już takiej tragedii bo pół roku skończyły. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mój też ostatnio zaczął się budzić w nocy na jedzenie. Nie wiem z czym to związane. Na noc dostaje kaszę albo kleik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
To chyba zęby tak nas męczą bo moj dzis wyjątkowo wieczorem marudny a teraz po 1h spania się obudził jak rzadko kiedy, dałam viburcol bo mam w razie czego oraz masc na zęby, teraz jest cicho ale siedzi w salonie z mezem na tv ;P Ja daję do wieczornego mleka 210ml mm,2 lyzeczki kaszki i wiekszy smoczek, kaszki w ciagu dnia podaje lyzeczka na ok ok 100 ml wody no moze 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
kaszki przeważnie z owocem wiec ilosciowo tej kaszki moze byc ze 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Październikowe mamy założyły grupę na fb. Piszemy bez żadnych przeszkód;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ania tak pomoglo, byl spokojny wtedy w nocy po wczorajszym 210ml mleka na noc spal raptem 40 minut dluzej, do 3:40, wiec nie wiem juz czemu on tak wczesnie wstaje... ale poza tym nocka spokojna, bez marudzenia i czestych pobudek co do tej witaminy D to nie slyszalam, a swoja droga to wlasnie lekarka kazala nam zwiekszyc dawke z 400 na 600 a Wy ile podajecie dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 daje córce podczas infekcji 400 tak kazała doktorka. Syn tak miał ze sie pocił strasznie i właśnie lekarz nas o tym poinformował, pomogło ale podaje mu ciagle chociaż bedzie kończył 4 lata. Latem mu przez jakiś czas nie podawałam i w nocy musieliśmy go przebierać nawet za 4 razy bo był taki mokry a wydawać by sie mogli ze latem to tyle słońca. U nas ta noc to jakaś tragedia chyba przejdę na mm może dłużej pospi. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być 'podczas infekcji 600'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj sie nie poci w calosci, tylko ta glowka ogolnie to ubieram cienko dziecko, w domu tylko body na dlugi rekaw i spodenki dresowe na spacer lekki sweter do tego, kombinezon, czapka i apaszka nam kazala juz w ogole przejsc na 600 u nas juz pierwsza drzemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo małe dziecko to poci sie główka i raczki. Chyba od pół roku powinno sie podawać 600 ale nie wiem tego na pewno. Moja nie chce jeść kaszek ani owoców, tylko zupki i mleczko i najlepiej z piersi. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nika moze jej sie jeszcze zmieni moj dlugo nic nie chcial jesc, a teraz zajada rozne zupki kaszke z owocem podaje, lyzeczka, otwiera buzie i chetnie je, a poczatki byly trudne lepiej dac dziecku czas i sprobowac za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tej d zapominam. Mi pediatra kazala dawa. 600 Byliśmy na roczku. W obie strony 300 km. Mala grzeczna w drodze żadnego placzu. Drogę powrotną spala prawie caly czas. Wszyscy dziwili sievjaka ona grzeczna ,radosna i sie nie boi obcych osób. No ale tak jest przeważnie a w domu dziecko lubi oomarudzic bo juz tyle czasu dla niego sie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ooo musia to faktycznie kawalek drogi nie boi sie obcych? to super,moj toleruje z daleka ale jak ktos do niego zagada to wybucha placzem potrzebuje chwili zeby sie przyzwyczaic u nas dzis pobudka 5:30 a wcozraj byslimy na imprezie wiec. jestesmy z mezem ledwo zywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no nie bala sie . Smiala sie i cieszyła jak do niej zagadywali i raczki do nich wyciagala csly czas się trzepala tzn macgala rączkami i nóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie przytomna Chce iść do kina wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to super, ja bym chciala zeby moj tak reagowal mam nadzieje, ze mu sie to zmieni :) oby pogoda dzisiaj dopisala to wybiore sie na dlugi spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tam na śląsku bylo cieplutko Dzis troche wieje Mam płaszczyk i może malej go zaloze s pod niego polarek. Nie chce mi sie ha juz w ten kombinezon pakować Ja musze się zdrzemnąć bo nie wyrobie do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ile razy w tygodniu dajecie dzieciom mieso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
problem z kolejna strona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Kacperek nauczył się pluć i teraz non stop ćwiczy nową umiejętność. A śmieje się przy tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×