Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U mas wygląda to tak 8-8.30 180 mleka zagęszczone kaszką 11-11.30 deserek duzy sloiczek lub rozgnieciony duzy banan z zblendowanym duzym jablkiem 13.30 180mleka zagęszczonego kaszka Przed 17 obiadek duzy słoiczek i 80 ml picia Po 20stej 180 mleka zagęszczonego kaszka. W nocy 120 lub 150 mleka. Planuje przesunąć troche popołudniowe mleko wczesniej by dawać malemu troche kaszki gestej jeszcze popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSOwa widze ze samo mleko dajesz tylko w nocy a ile wspysujesz kaszy jak zageszczasz? maly sie bez problemu przy tym zalatwia? bo u nas tylko raz jest kasza ale widze ze maly robi juz zbyt geste kupy super ze Twoj Tymek pije, moj niestety nie chce, robie mu czasem lzejsze mleko, jedna lyzeczka mleka mniej, bo juz nie mam pomyslu jak go inaczej dopoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
postanowilam dziewczyny, ze nie bede codziennie dawac miesa, w sumie sami z mezem tez nie jemy na obiad codziennie, miesa wiec maly bedzie dostawal kilka razyw tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia super podnosi pupe, wyglada jakby raczkowala skoro juz tak potrafi dzwignac tylek to chyba krok od raczkowania, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa na raz duży banan i jabłko? To strasznie dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moni ona ma pozycje jak do raczkowania bo na czworaka tak sie giba. Mój syn Malo tak robił. A ona to tak śmiesznie robi ze naprawde mnie tym rozsmiesza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia dzis mu dalam nawet półtora banana i jabłko. Jak to zblendujesz to jest tyle co w sloiczku dużym. Ostatnio zaczelam mu gnieść widelcem banana by czul juz jakies kawałki i do tego zblendowane jabłko. Jak miałam jeszcze małe słoiczki to gniotlam banana i dodawalam maly sloiczek do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dziewczyny nieuwierzenie. Obok górnych jedynek widac juz przebijające sie obie dwójki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa ale się uśmiałam z tego twojego małego tancerza, poczucie rytmu widać że ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Monika a co do powrotu do pracy to z pierwszym synem też taki problem miałam bo też mi nie spał w nocy do 4lat!!! A wstać trzeba było o 6 a on od 3 do 5 urzedowal ale niewiem jak ale jakoś dałam radę, a teraz pisze się ten sam scenariusz i niewiem jak to będzie bo już energii i cierpliwości tyle nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa ale duży ten twój tyłek ale on naprawde dużo je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia napisalas "tyłek"a ja w ułamku sekundy pomyślałam "gdzie tam bylo widac mój tyłek hahahahahahahahha!!!!!!!! Dla mnie on nie jest duzy. Ale nie mam porównania z jego rówieśnikami. Najważniejsze ze nie jest gruby. Tak mi sie wydaje. Lilka tez robi postępy. Mój to gibanie mial dawno, teraz robi juz to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej daleko do takich wygibasów. Fajne te wasze dzieciaczki. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika nie wiem czy wiesz ale można zrobić test z krwi na alergie czyli konkretnie czy jest dziecko uczulone na laktozę lub białko mleka krowiego. Już kiedyś pisałam a nie dodali tego posta. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Rzsowa ale słodziaczek!! Pierwszego filmu nie umiem włączyć :( Moj jeszcze tak nie umie, myslę że to kwestia kilku tyg 120 mm to malo bardzo. Tzn moj czasem te tyle wypije bo ma dosc, ale do 2h to dopija, czasami zdarza sie ze na noc maz mu robi 240 a ten wypije polowe to po 1-2h dopija na spaniu. Nasz plan: 6-7 pobudka 8-9 mleko zazwyczaj 150mm( mlody budzi sie ale nie domaga sie jedzenia nie placze, lezy i wali mnie po twarzy aż do wybudzenia ;) 11- kaszka ok 150 z owocem (pol banana lub 1 maly lub jablko) 13-14 ok 200 ml obiadku - słoik lub co ja zrobię,a ja mu robie mixtury to ma tam ok 50% miesa ok 17 mm ok 150 19 podwieczorek- mus z owoców saszetka ok 100 20:30 - 210 mm z kaszką Jeszcze jest w międzyczasie woda i sok zagęszczony ok 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Współczuje wam tych nocek.. kurcze ja mam sie dobrze bo starszy spal cale od 4 msc a ten od 6.. Myslę że wlasnie nie powinno sie dawać w nocy jesc, tylko wodę, jedzenie nie powinno byc sposobem na uspokojenie dziecka. Oczywiście duzo z dzieci jest poprostu glodne, wtedy bym jasne dawała, ale probujecie te racje moze zmniejszać, zwiększcie w dzien, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny RZSOwa maly super! mojemu tez jeszcze daleko do takiego podnoszenia się na kolankach moim zdaniem nie jest duzy, wydaje się byc wysoki :) je normalnie, jest chyba najstarszy tu wiec ten miesiac roznicy to sporo u mnie nocka spokojna, maly sie nie budzil ale za to wstal o 5:30 na jedzenie i juz nie usnal ja bym sprobowala nie dawac jesc w nocy ale on inaczej nie usnie...wiec co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa a te zeby to mega szybko wychodza :) stad pewnie te wczesniejsze pobudki w nocy a po czym poznalas ze ida dwojki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
outa mus czy sok owocowy ponac powinno dawac sie zamiennie z owocami, nie oba na raz bo to za duzo dla dziecka zazdroszcze Wam ze dziec***ija wode, tez bardzo chce zeby maly pil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Outa link do pierwszego filmu https://m.youtube.com/watch?v=Is2iJe2IfgQ&amp Ale chyba żadna z was go nie ogladala?! Monia pytasz po czym poznaje ze idą dwójki? Po prostu je widac tak jak jedynki! Cztery zęby na raz idą a ja bez viburcolu. Wczoraj w aptece bylam i zapomniałam kupic. Dzis maly nie jadł mleka w nocy. Po prostu mu nie dalam. Marudził troche a o 5przelozylam do lezaczka i spal do 7.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny czy jak Wasze dzieci usiada chwile po jedzeniu to tez zwracaja mlekiem? RZSowa film dalej niedostepny, nie mozna zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa tez sporo owoców dajesz bo i do kaszki i na wieczór późny. Moze te owoce wczesniej lepiej dawać no nawet zaleca sie by nie jesc na nic owoców bo zakwaszają organizm. Moja jakby jadla o 17 mleko i potem owoce i o 20 juz mleko to by o 20 nie wypila nawet polowy z tego 210 mm. Rzosowa oczywiście Tymek miało byc Moja mala tez katar ma i w nocy musiałam go zwalczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sgsdgfdgrtgdfgfdggdfgdffgdgfdfgdfgfgdfgfdgdfgfdfrtrte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×