Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia napisz jak u Was wyglada to jedzenie w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest tak : OK 13 obiadek OK 17 jakiś owoc OK 20 210ml mm Przez resztę dnia pierś na żądanie do tego kilka razy w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
U nas nie zwraca się mleko, może dlatego że małe ilości na raz wypija. Za to jak mu się odbije to jak staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez sie nie zwraca, za to podobnie jak u Anci odbija sie jak staremu chłopu. Moja wieczorem zagoraczkowala, u nas jeszcze nie ma ząbków to może dlatego bo żadnych innych objawów nie ma. Outa a jakie mm podajesz? Moja pewnie tez by dopięła tak mleko ale jak sie przebudzi to daje jej pierś. Ogólnie to moja niejadek i wazy cos ok 7200 podwoiła niby wagę ale martwi mnie ze tak słabo przybiera. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nika a ile ma miesiecy Twoj niemowlak? z ktorego sierpnia jest? i z jaka waga się urodzila? bo moj tez tyle wazy wychodzi na to, ze u nas jest problem z ulewaniem...bo przeciez dziecko w tym wieku juz chyba nie powinno ulewac ale czytam o refluksie i nie wszystko pasuje...bo dziecko nie zwraca za kazdym razem, nie po kazdym jedzeniu tylko czasem, jak lezy na brzuchu albo chce usiasc i nie zawsze jest to zwracanie, czasem male ilosci narazie dostaje syrop na refluks, 3 razy dziennie, przepisany przez lekarza. nie wiem czy cos jeszcze moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie wiem czemu nie możecie go obejrzeć bo jak ja klikam w ten link to mogę. https://m.youtube.com/watch?v=Is2iJe2IfgQ&amp Byliśmy na szczepieniu . Lekarz chcial jeszcze czekać do 20stego ale go przekonałam żeby zrobić teraz bo za tydzień to on juz moze byc znow chory. Wazy 8700 i 74 cm. Oczywiście na dlugosc tak z przymrużeniem oka patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to powiem Ci, ze nie widac po nim, ze wazy prawie 9 kg :) u nas 1,5kg mniej no ale tez miesiac roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa teraz odwtworzylam ale nie z tego tylko z poprzedniego linka super raczkuje! kurcze mam nadzieje, ze moj tez tak bedzie za miesiac bo Wasze dzieci tyle juz robia a moj za bardzo nic przesuwa sie jedynie do tylu na macie fajny ten Twoj synek, jak dla mnie szczuplutki i wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dzieki Monia, przekaże mu :) Każdy link teraz bedzie otwieral bo blokadę zadjęlam. No jakos ten mój dzieciak szybko idzie ze wszystkim. Jeszcze moment i sie wyprowadzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no szybciutko się rozwija wiem, ze nie wolno porownywac dzieci, ale mimo wszystko to robie i niepokoje sie ze moj jeszcze nie siedzi, nie raczkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia noe porównuj. Będzie czas i na Leosia. A teraz korzystaj z tego ze jak go położysz to jest w miejscu a nie się przemieszcza z prędkością światła. I nic przez to nie mozna zrobić tylko ciągle z nim w jednym pokoju należy byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika przezywasz... poza tym między waszymi dziećmi nie jest miesiąc różnicy tylko 13 dni!! Wiec nie przesadzaj. Poza tym każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Nie ma potrzeby panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jezeli jest dwa tyg roznicy to tym bardziej roznica jest duza w rozwoju a mala w wieku oczywiscie wiem, ze ma czas, ze dzieci sie nie porownuje itd, ale martwi sie juz bede chyba zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ale wiecie co dziewczyny? ja widze ze tu duzo jest takich "gosci". dziewczyny się nie podpisuja, nie udzielaja, ale jak przychodzi co do czego to wszystko dokladnie wiedza, imiona, daty urodzin itd (ja np tego nie pamietam) tzn, ze czytaja nas od dawna taki cisi obserwatorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam od samego początku. Zanim jeszcze wy tu bylyscie. Ale się za bardzo nie udzielam. A pamięć mam dobrą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu to po co? pytam nie ze zloscilowsci ale z czystej ciekawosci dla mnie to jakby siedziec ze znajomymi przy jednym stole i podsluchiwac co mowia, a samemu się nie udzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo też w sierpniu urodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
pewnie są tysiące kobiet ktore urodzily w sierpniu szukasz tu odpowiedzi na jakies pytania czy inspiracji? bo przyznam szczerze, ze nie rozumiem...dlatego pytam, bo kazdy moze miec inny punkt widzenia i powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Bez obrazy ale są ludzie tacy mało komunikatywni i tylko słuchają albo jak tu czytają a mało dają od siebie. Moze jednak warto udzielać sie częściej i nie tak in cognito. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak wolę czytać i od czasu do czasu się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie chce generalizowac i wszystkich wrzucac do jednego worka, ale takie osoby jak się odyzwaja to glownie krytykujac cos zgadzam się z RZSowa, chociazby sie podpisac imieniem jak Wam mija dzien? moj dzisiaj strasznie marudny, jestesmy juz po dwoch krotkich drzemkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziła sie 20 sierpnia 3700 i 58 ale sporo spadła bo 3400 a to od tej wagi sie liczy. Robiliśmy badania i wyszły ok, może Taja jej uroda. Ma bardzo długie nogi i szczupłe przynajmniej mi tak sie wydaje. No moja tez leniwa nawet czasem jej sie nie chce odwrócić na brzuch i zdarza sie ze jeszcze robi na brzuchu z rak samolocik. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Jedzonko u nas: ok 6 mleko 150ml ok 10 owoce 160g ok 13 obiadek 160 g ok 16.30-17 mleko 150ml ok 21 kaszka z butelki 180 ml między 1 a 3 mleko 100 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×