Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
upup up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nika moj tez tyle wazy, chyba ma dobra przemiane materi jezeli w ogole o czyms takim mozna mowic po je sporo, a nie wazy za duzo kupa jest dwa razy dziennie widze dziewczyny ze wszystkie mamy podobne ilosci posilkow muusia napiszesz jak jest u Was z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa z którego ten twój synek jest? Ale super zapiernicza, mój z 13 i jakby go tak położyć koło twojego to jak niemowlak dużo młodszy by przy nim wyglądał, bo ani myśli się tak gibac jak twój, super pogratulować takiego akrobaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, ja tez czytam was od poczatku ale za bardzo sie nie udzielam,mój mały urodził sie 8 sierpnia, podobnie jak Twoj Leos Monia ,Max jeszcze nie siedzi sam,przewraca sie z plecow na brzuch i czasem w druga strone , ale to rzadko. Max ma juz 2 zabki na dole a gorne chyba w drodze bo jest bardzo marudny od tygodnia...Rozszezanie diety idzie nam dobrze,w sumie je podobne ilosci do waszych maluszkow, jest dalej karmiony piersia + mm z kaszka na noc.Maly urodzil sie z waga 4100, teraz wazy juz 10 kg moj malutki pulpecik .pozdrawiam Izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia z 4 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Iza fajnie, ze sie podpisalas bo potem nie wiadomo czy to ciagle ten sam gosc pisze, czy juz inna osoba :) moj tez sam nie siedzi, posadzony na chwile gibie się w kazda strone wiec widocznie jeszcze nie jest gotowy no i nie raczkuje (mamy jeszcze chwile spokoju, korzystajmy hehe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej to jedzenie różnie wyglada. Ja to podziwiam ze wasze tyle jedza tych kaszek i owocow:) Moja mleko je rano różnie. Zakezy o które w nicy bylo. Dzis np zjadła o 5;30 180 O 10;30 kaszkę i troche owocków z tubki. Kaszki moze 100ml O 12:30 juz dalam jej mleko bo wróciliśmy z rtg i byla spiaca O 15 obiadek . Dość sporora porcja ale nie wiem ile g O 16:30 zjadła pól małego jabłka. Teraz usnela na 3 drzemkę i dam jej mleko na nic jakos ok 19, zalezy o której się znudzi. Przez to przeziębienie ma ta 3 drzemkę . A te godziny posiłków to czesto u mnie ruchome. Czasami je o 2-3 w nocy mleko to o 8-9 tez mleko daje i wtedy o 11-12 kaszka z musem lub bez i o 14- 15 obiadek i zalezy czy sie naje czy nie to czasami po godzinie trzeba mleko robic a czasami po 2. I czasami u mnie wychodzi tak ze to ostatnie mleko daje na spiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dzieci maja czas na siadanie i raczkowanie nawet do 10 miesiąca! Na chodzenie nawet do 18 miesiąca! A mówienie do 3 roku zycia albo dalej Nie przejmuj sie tym! L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia myslalam ze do 8 miesiaca ma czas zeby zajac jak to matka, chcialabym zeby wszystko robil juz :) muusia u nas przerwy miedzy jedzeniem 3-4 godziny nie wiem czemu sie upieralam jak byl mniejszy zeby wytrzymywal te 4-5 godzin skoro teraz mu daje czesciej, przy drugim dziecku juz nie bede sie tak spinac i trzymac tabelki co jest napisane na mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak najczęściej w wieku 8 miesięcy dzieci juz siadają ale jesli nie siadają to tez nie ma jeszcze co panikować. Monia mój to je teraz nawet co 2-3 h w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Dziewczyny jak gotujecie same obiadki dla maluchów to dodajecie masełko lub oliwę z oliwek, a jak tak to ile tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje olej rzepakowy leje na oko z lyzka tego jest a'propos jedzenia/karmienia to jakie foteliki planujecie kupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodaje masełko lub olej rzepakowy i tez tak na oko daje mysle ze ok łyżki ale na 2 porcje zupki. Krzesełko mam z ikei drewniane, narazie karmie na bujaczku bo mała nie siedzi. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Musze zacząć gotować dla małego bo mi za duzo kasy idzie na słoiczki. Jakby nie bylo to 10 zl dziennie. Muusia jesli pytasz o takie do karmienia to ja mam po córce zwykly z ikeii. Sprawdził sie i nie mam zamiaru inwestować w inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja usnela przed 18 a potem w nicy baja bongo bylo bo miala przerwę w spaniu. Mąż sie wkurzam bo jego kokej dyżuru. I skonczylo się na tym ze musiałam ja uśpić. Syn w nicy tez do nas bo kaszel go dusil. Pluje zueloba flegma ale to chyba znak ze koniec kaszlu bedzie. Tez chyba kupie to zwykle z Ikei chociaż syn miał z baby desing i dużo w ni. Siedzial i sie wyglupial aż wyladowalo na śmietniku. Podobało mi sie w ni. To ze byla regulowana wysokość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ponac te foteliki z ikei sa najlepsze, tez bym chetnie kupila ale maly dostal juz w prezencie jakies takie drewniane ze smyka, srednie, bedzie duzo zakamarkow do mycia u nas nocka spokojna, maly wreszcie nie budzi sie co chwile, spal ciagiem do 5, potem mleko i juz nie chcialo mu sie spac, bawil sie i gaworzyl na glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa te duze sloiczki to po 5zl sa? jeszcze troche, bedzie wiosna i beda sezonowe warzywa i owoce dziewczyny zamierzacie dzieciom dawac owoce i warzywa w kawalkach?jak tak to od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tak Monia, duże sa po 4,99 np w Rossmanie to jest cena regularna. Oczywiście można szukać jakiś promocji. Teraz bylo w rosmanie 4+1gratis. Mam na myśli gerbera. Bo ja tylko geebera lub bobowite kupuje. Moze inne sa ciut tańsze a moze nie. Nawet nie patrzę na ich cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa ja tez kupuje gerbera i bobovity, ostatnio ktos mi polecil hipp i spojrzalam na sklad, a tam tylko 46%owocow w czym jest takim razie reszta? ja wiosna jak beda swieze produkty i maly bedzie wiekszy i bedzie siedzial bym chciala zaczac gotowac malemu w kawalkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika ja od początku podaje w kawałkach warzywa i owoce do rączki. O wiele chętniej je tak niż z łyżeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu czyli u Ciebie blw ja nie jestem do konca przekonana, na pewno chce zaczac dawac kawalki ale jeszcze nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika w koncu nie będziemy dawać papek do roku! ja synowi po 8 m-ci juz tak mniej widlecej dawalam. 9 m-cy mial to dostawał kanapki. Pulpety itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blw tak pół na pół z zupkami:) dziecko jest zadowolone jak się wybrudzi brokulami kalafiorem... A jak karmie łyżeczka to wyrywa z ręki wiec i tak cały brudny. Uczymy się też od początku pić wodę z kubka i coraz lepiej idzie. Polecam wam kubek doidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Hej U nas karmienie wyglada tak: 7 - 180ml mm 10 - 150ml kaszki 13 - obiadek 190g 16 - 180 ml mm 18 - owoc 20 - 210 ml mm Czasami przesuwa nam sie to wszystko o jakies pol godziny i wtedy juz nie daje owocu a szybciej dostaje wieczorne mleko. W nocy pobudek raczej nie mamy. Rzsowa super Twoj maly raczkuje :) moj to maly leniuszek. Narazie tylko podnosi tylek i idzie do tylu a jego najlepsza rozrywka jest jedze wkladanie stopek do buzi U nas dzis niestety pochmurno, bylismy dzis pierwszy raz na zajeciach fitness dla mam z dzieciakami. W koncu trzeba sie wziac za siebie i wrocic do formy na lato. Malemu tez sie podobalo bo wcale nie plakal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wczoraj miala zdjęcie rtv kl pra i jest napisane ze nie można wykluczyć zmian zapalnych okolooskrzelowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja tez jestem ciekawa tego blw, ale teraz to jeszcze za wcześnie. A to wszystko zależy czy dziecko będzie chętne do jedzenia bo niejadkowi to raczej taki sposób nie podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×