Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Xxxxaga
Gość Sylwia dzięki za info to jadę i nie bede sie bać a tabletkę jakaś przed brałaś przeciwbólowa ? Ja mam płacić 700 zł jest przy tym dwóch lekarzy jeden robi drugi patrzy co tam mam No i powoli bede już miała przygotowania do in vitro ...nie mamy wyjścia Anita34 nie mój nie brał tego leku i zastanawiam sie czy mu to kupić czy pomoże na nasienie dużo jest opini ze tak ? Moze wy możecie mi cos doradzić jaki lek dla faceta będzie dobry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
dziewczyny a czy któraś z was ma wade w budowie macicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Xxxxaga ja 30 minut przed zabiegiem wypiłam nimesil, na szczęście ja nie płaciłam za sonohsg, a koszt tego jest naprawdę niemały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qaz a jakie mogą być wady macicy? ty ją masz jaką? chyba gin by powiedział na wizycie usg o takiej wadzie czy inaczej się dowiedziałś np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
gość ja dowiedzaiałam się dopiero u 4 gina o tym ze mam dwie macice i dws kanaly szyjki do tego pcos brak owulacji niski progesteron plus spora niedowage ktorej nie moge pokonac. przez to wszystko czssem czuje sie nie pelna kobiets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
qaz masz już dzieci czy to staranie o pierwsze? ile masz lat - tu w sumie każda z nas ma jakies problemy gin, czy braku owulacji, czy pco ,czy inne ale nie tracimy nadzieii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
qaz ile czasu się starasz i czy masz coś przepisane na 2 faze cyklu jak niski progesteron np. luteinę lub duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk2891 kochana czekam na wieści od Ciebie :-) mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
staramy sie o pierwsze dziecko mam 23l . Przez poł roku próbowalismy sami bez efektow dalismy sobie spokój teraz wracamy do starań ale od poczatku z lekarzem . Jest to nasz pierwszy cykl jesli niw uda sie drugi cykl zaczynam juz clo +monitoring . Na poprawe przyjmuje duphaston . Od ponad 3 lat mam @ wywolywany lekami bez lekow nie wynosi nawet 1 i Lh mam bardzo wysokie reszte hormonow ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Anita34 ja właśnie czekam na @, ale przez ostatnie cztery miesiące nie brałam clo, gdyż moj partner miał kiepskie wyniki nasienia. Teraz już jest po trzymiesiecznej kuracji. Wyniki są dużo lepsze ale mimo wszystko jeszcze średnie. W piątek idziemy do androloga i okaże się czy jest sens abym brala clo czy trzeba zgłosić się do kliniki niepłodności. Czekam do piątku jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
No wiec po wizycie.jest zle.nic sie rozwja. Dzis zrobilam hcg.jak beda wyniki mam napisac do gin i do szpitala na wyczyszczenie. Nie udalo sie tym razem.jakbym sama sie oczyscila to bym mogla probowac dalej odrazu a tak trzeba bedzie odczekac jak jeszcze sie zdecyduje probowac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
kk przykro mi :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 ściskam Cię mocno Kochana. bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2891 :( tak bardzo mi przykro...az się poplakalam :( tak mocno wierzyłam ze wszystko będzie dobrze ...teraz stresuje się jeszcze bardziej j chciałabym żeby był już 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2891 przykro mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Mój partner brał profertil + silimarol + witaminę B complex + witaminę C. Tak jak wcześniej pisałam dużo lepsze wyniki z 2 %r****iwych na 11 %r****iwych. Wcześniej miałam 60% martwych a teraz 40%. Napiszę w piątek co lekarz powie na te wyniki. Dodam jeszcze że moj partner nie narzekał na jakiekolwiek dolegliwości z tytułu brania tych leków, choć ok 2 lata temu miał kiepskie wyniki wątrobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
r**** miało być *****iwe plemniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Nie wiem dlaczego nie chce mi napisac: ********** i w e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ruda my mieliśmy pecha bo trafił nam się przeterminowany profertil, przebita data ważności stad dolegliwości bólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Co jest? Moze inadzej te poruszajace się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ruda to wznawiacie teraz starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ruda jak wyniki partnera twojego lepsze to szansa się zwieksza dla was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kkk 2891 przykro mi, ale nie poddawaj się. Będę za Ciebie trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kkk2891 przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Anita34 no na pewno szanse są większe, ale wyniki i tak są jeszcze nie za dobre. On ma 11% a norma jest chyba od 25%. Zobaczymy co powie lekarz w piątek. Ja właśnie czekam na @. Za jakiś tydzień mogłaby zacząć brać clo. Mam w domu zapas clo, duphaston oraz dwa zastrzyki pregnyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 i ruda ja właśnie kupiłam te leki swojemu partnerowi moze pomoże ale mimo tego u nas in vitro ryzykujemy będzie co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
A za HSG płace 700 zł tez nie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
xxxaga wiesz podobno u niektórych szanse są większe po hsg, a jak masz jakieś np. zrosty, niedrożnośc to hsg może ułatwić ci potem zajście w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
xxxaga masz już wybraną klinikę i lekarza do inv czy jesteś na etapie poszukiwan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja na razie chodzę prywatnie do gin, więc kazda wizyta kosztuje a do tego suplementy, badania hormonów i innych , moje leki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×