Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość dziękuję za odpowiedź :-) nic czekamy jak sytuacja się rozwinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur88 to ja pisałam(czasmi zapominam dodac nick, a juz nie chciałam powtarzac), bo tez sie pytałam jak jest roznica miedzy badaniami. bo przewaznie pisza beta i beta. bedziesz powtarzac hcg? jak tak to kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur 88 widze ze mamy podobna bete i dc A kiedy mialas. Owulacje .mialas monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 15 dc miała monitoring i pęcherzyki popekaly ale nie wszystkie a w 16 dc poczułam silne ukłucie czyli to wtedy musiala być owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
u mnie 15dc -2 pecherzyki 2.40 i 1.8 i nie zapowiadały sie zeby pekły. dostałam w ten dzien pregnyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kasiur88 gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny jak Wam zazdroszczę, że staracie się o dziecko. Ja myślałam że za pół miesiąca też zacznę brać clo. Dzisiaj odebrałam wyniki nasienia mojego partnera i na pewno są lepsze niz trzy miesiące temu, ale wydaje mi się że nie są w pełni zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Gosc ruda pamietaj ze starczy jeden plemniczek.mojego tez nie sa najlepsze a juz 3 raz hcg pokazalo ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Dziewczyny jestem po 1 monitoringu w tym cyklu i nie jest optymistycznie. W prawym jajniku właściwie cisza a w lewym dominujący ma 1,55 cm. Dzisiaj 11 dc. Kolejna wizyta w poniedziałek. Mam nadzieję, że pęcherzyk dociągnie do 2 cm i że dostanę chociaż raz zastrzyk na pęknięcie bo na dotychczasowe 5 cykli z CLO aż 3 razy pęcherzyk nie pękł:( Ruda problem jest w ilości czy jakości? Te parametry zawsze są różne wszystko zależy od dnia - ja bym się nimi nie przejmowała aż tak bardzo ... Dziewczyny mają racje - wystarczy 1 plemnik - zobaczysz! Ściskam Was i czekam na dobre wiadomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kasiur88, super wieści. Wiedziałam że musi się udać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziękuję Dziewczyny za słowa otuchy. U mas jest problem z *****iwościa. Postepowe szybkie powinno być ponad 25% a w pierwszym badaniu miał 2%, teraz jest dużo lepiej bo 11 % ale to i tak średnio. Miał też dużo plemników martwych bo aż 61 %, a powinno być do 50 %. ,Tu też wyniki się trochę poprawiły bo ma teraz 41%. Inne wyniki też są średnie. Zapisalismy się za tydzień do androloga i zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po wizycie u gina :-) mam luteine i tak do 16tyg będę ją brała. Wszystkiego się dowiem 28.03 na wizycie będzie to 7tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spytałam o te hcg total to pokazuje od zagniezdzenia czyli mam niby 2 tydzień ale od miesiączki 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88 a jakie masz dawkowanie tej luteiny i masz ją podjęzykowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
a kiedy kasiur88 coś już może być widać na usg tzn 2 tygodnie od spodziewanej miesiączki jak gin to oblicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88 trzymaj za mnie kciuki oby @ nie przyszła ok? ja za ciebie trzymałam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i trzymam cały czas mocno za każdą z Was :-) ja sobie dzisiaj zrobiłam sikany :-P i 2 grube kruchy... Będzie na pamiątkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
to 28 marca wazna data dla ciebie kasiur88 - a i trzymajmy kciuki za rudą , xxxage ,sylwie, aaaa, lemioo1, nie wiem o kim jeszcze zamomniałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
miałam czwartek i piątek ale luteinę dziś koncze bo przresunęłam o 3 dni więc będę czekać czy cykl mi się nie wydłuży, a po luteinie po paru dniach miałam @ więc czekam ,chyba wtorek zatestuje, może poniedziałek nie wiem ,boje się bardzo testowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ważna ważna tym bardziej że 2 dni później mój synek skończy 5lat i jak wszystko będzie dobrze to dostanie prezent na urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88 co ci gin zaleciła łykać oprócz foliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kazała brać :-) ja w 1 brałam prenatan czy jakoś tak i to już jest kompleks więc nic więcej nie trzeba teraz też kupię coś takiego wole 1 lykac niż 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur 88 a ubranka, łóżeczko wózek itd. masz po synu czy musisz na nowo wszystko nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
a folik łykasz czy ci odstawiła gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja foliku nigdy nie brałam...nawet w 1 ciąży :-) pytałam czy mam coś brać to tylko luteine a witaminy tak jak w 1 czyli po 1 trymestrze :-) ja mam wszystko po synku jak był malutki to miał przewagę Uni więc problemu nie będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×