Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość anita34
kasiur88 a naturalnie rodziłaś czy miałaś cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko takiego porodu jak ja miałam to nikomu nie zycze :( od 9 na oxy od 10 skurcze jakos po 12 odeszly wody ...bole krzyżowe jakby mi ktoś kregoslup wyrywal i parte jakos godz 20 ktg w dol szybkie cc ze względu na zagrazajaca zamartwice zastrzyk w kregoslup chwile odczekać zaczynają ciac a ja w ryk ze czuje jak mnie tna chwila przerwy(bo może za szybko zaczli) i zaczynają a ja z pyskiem "k***a ja to czuje" i podanie znieczulenia ogolnego godz 21.10 maly na swiecie :) także miałam 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to naprawde masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która z was jeszcze niedługo testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ja testuje w poniedziałek. Wyjezdzamy z mężem na weekend do rodziny i mam nadzieję że nic nie strzeli mi do głowy i nie zrobię tego wczesniej. Nie chce sie kolejny raz rozczarować i psuć sobie tych dwóch dni wolnego. Choc nie ukrywam że ostatnie dobre wieści obudzili we mnie nutkę nadziei. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
sylwia przypomnij mi ile masz lat i czy to kolejna ciaża czy pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Mam 29 lat. Starania o pierwsze maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czekam na wieści jak będziecie testować :) ;) tak dzisiaj siedziałam z mezem i stwierdziliśmy ze mamy dopiero marzec a już 2 plany,marzenia się spelnily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita34 cały czas myślę o tobie że ty w sumie możesz testować :-) bo kurcze coś mi się kojarzy ze przy luteinie @ jak ma przyjść to i tak przyjdzie...gdzieś czytałam że dziewczyny braly cały czas i jak przyszła to odstawialy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę luteiny, więc w poniedziałek zatestuje ,nawet testów nie mam bo dwa ostatnie zużyłam i zrobiłam w 29dc i 28dc i były negatywne jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
O to chyba dwie z nas beda w poniedzialek testowac. Oby sie udalo. Powoli zbliza sie wtotek, moze wreszcie wyjasni sie sytuacja u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz anita34 i sylwia ktoś po niedzieli testuje z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk2891 będzie dobrze :-) ja narazie też taka niepewność...ciąża jest a 28 dopiero usg i będę coś więcej wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to dlugo musisz czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michalina92 kiedy ty testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur88 a moze to i dobrze ze dopiero pod koniec marca, zajdziesz na wizyte moze juz bedzie bicie serca widac, a nie taka niepewnosc jak u mnie.nie wiem czy juz wykluczyli ta ciaze pozamaciczna do konca czy nie, kłuje mnie troche z prawej strony, i juz mysli ze moze to pozamaciczna.a powtarzałas hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2891 i kasiu88 mam do was dziewczyny takie pytanie ponieważ byłyście już raz w ciązy to wasza druga a mianowicie chodzi mi o to jak się dowiedziałyście w pierwszej ciązy o niej to czy powstrzymywałyście się od zbliżeń z mężem jak wam wtedy gin zalecała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk2891 moja gin od poniedziałku na urlopie i przez to dopiero 28 idę będę w 7 tyg. Anita34 zbliżenia normalnie tylko wiadomo nie jakieś wygibasy :-) hehe jak to mój mąż mówi trzeba uszy dolewac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zakaz od gina powtarzania hcg po 1 ciąży stwierdziła że lepiej żebym nie powtarzała bo nie potrzebnie tylko będę się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2891 a ty masz już synka czy córeczkę bo nie pamiętam z tamtego forum cz1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiu88 to powoli musisz myśleć o zmianie garderoby, chociaż pewnie od 4lub 5 miesiąca będą potrzebne rzeczy ciążowe np. spodnie z takim panelem ciązowym, moja kuzynka w tamtym roku kupowała to trochę te spodnie kosztują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
hej dziewczyny podczytałam poprzednie forum az doszlam tutaj ;) nastepny cykl mam clo +monitoring dopiero zaczynamy starania pierwszy cykl bez wspomagaczy jesli nie uda się to drugi zaczne juz clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość anita34 sex normalnie, ogolnie ja ciaze przechodze dobrze. jedynie w drugiej(strata 20 tyg) jak brałam luteine to było gorzej, jak tylko odstawiłam odrazu wszystko przeszło. kasiur 88 moze i faktycznie dobrze, jakbym ja juz nie robiła po tej 3 lub 4 co dobrze przerosło, to nie miałabym tyle stresu.boje sie tego wtorku, ze jednak ciaza sie nie rozwija, jak tak pozno był tylko pecherzyk mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2891 na pewno wszystko będzie dobrze ostatnio miałaś przyrost bety cały czas więc powinno być teraz już wszystko dobrze a usg będzie ci gin robiła we wtorek i betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2181 a ty masz już syna czy córeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita34 ja jestem ogólnie większych gabarytów więc problemu nie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość anita34 tylko samo usg, ustliłam z gin, ze za duzo nerwow przy robieniu hcg. wiem ze rosła ale bardzo słabo, za słabo. usg tez mocno w tyle. nic sie nie wymysli, mam nadzieje ze bedzie dobrze. mam syna, pozniej miała byc corka. syn w 5 klasie, wiec mi tez czas ucieka. w tym roku stuknie 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
nie "chwalilam sie" wlasnie mi sie skonczyl okres i teraz ten cykl bez zadnych wspomagaczy poniewaz przedtem mialam zle przepisany duphaston.zakupilam se folik i od dzisiaj go biore.w sr bedzie 11dc i jade na monitorin i zinterpretowanie wynikow a w pon maz odbierze wyniki i tez bedzie mial konsultacje.no i akurat w nastepny wekend maz bedzie i beda dni plodne wiec pozyjemy zobaczymy dla przypomnienia mam 25 lat i staram sie o druga ciaze,corka wczoraj miala 3latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina92 trzymam kciuki :-) i wszystkiego najlepszego dla córeczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Dziekuje:) troche stresik bedzie przed tymi wizytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×