Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gośćAla
Zizi, trzeba wierzyć że się uda! W końcu jeszcze aż tak stare nie jesteśmy :D Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Ala ja to badanie teraz miałam robione i wynik ok wiec jestem zadowolona teraz w piatek badanie mam sono HSG i tego bardzo sie boje ze nie śpię już po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Ala bądź dobrej myśli ze będzie wszystko ok ja dodam ze jestem przebadana od a do z i to nie koniec i bałam sie tez ale jest ok i oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Zwracam sie do dziewczyn które miały sono HSG czyli badanie pod usg z przepuszczeniem soli i ja ponoć nie bede miała znieczulenia czy to nie potrzebne ???? Która z was moze mi wyjaśnić czy boli czy nie i czy miałyście znieczulenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Xxxaga, jak amh masz ok to najwazniejsze :) co do hsg to niestety ale nie orientuję się.. Powodzenia :) Najważniejsze to mysleć pozytywnie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Xxxxaga ja miałam sonohsg w listopadzie. bez znieczulenia bo w przychodni w której miałam robione nie daje się znieczulenia. ja 30 minut przed zabiegiem zażyłam leki przeciwbólowe, które mało w moim przypadku zadziałały. to czy boli czy nie zależy od tego czy ma się drożne jajowody czy też nie. ja lewy miałam drożny i nie czułam zupełnie nic, w prawym były mikrozrosty i ból był dość duży. ale nie do niewytrzymania. p zabiegu krwawiłam kilka godzin. ponoć krwawienia trwają nawet do trzech dni więc w moim przypadku nie było tak źle. Xxxxaga nie martw się i nie denerwuj, na pewno wszystko będzie dobrze. najlepiej być jak najbardziej rozluźnionym, żeby nie spinać mięśni, wiem, ze to trudne, ale warto się postarać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Sylwia dziękuje ci za odpowiedz i tez zrobię tak jak ty wezmę nospe i postaram sie rozluźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam wszystkie dziewczyny. Kilka dni się nie oddzywałam, ale musiałam dojść trochę do siebie po czwartkowe wizycie. Witam nowe dziewczyny :). Kkkk jak się czujesz??? Mi lekarz oznajmił ze leczyli mnie do tej pory konowały nie lekarze. I na 90% mam pco. Muszę porobić badania w tym amh. Mój nasienie. Dostałam jakiś specyfik Miovarian, taki proszek do rozpuszczania. To na pco. I jak porobie te badania to około 15-17 dnia następnego cyklu przyjść. I wspominał coś o hsg :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość aaaa ja piję Miositogyn, też na pco, choć nie miałam żadnych badań pod tym kątem robionych. Moja znajoma piła Inofem, ale ona już wiele lat temu miała zdiagnozowane pco, w trzecim cyklu od rozpoczęcia zażywania Inofemu zaszła w ciąże. :) Oby i nam te specyfiki pomogły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Sylwia a jak u ciebie z wagą? Mi kazał zrzucić z 3-5 kg. Bo podobno to bardzo pomaga w zajściu. Tylko ja i tak bardzo mało jem. Ruchu mam dużo w pracy cały czas chodzę. Śmigam na rowerze, tylko moją zmorą są słodycze :(. I mam zespół jelita drażliwego plus chory żołądek. Problemy z trawieniem tłuszczy i wrnglowodanów, łatwo mu powiedzieć zrzuć. Tyję szybko ale z chudnieciem jest problem. A niby przy pcos też waga idzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
gość aaaa ja też walczę ze zbędnymi kilogramami, staram się zdrowo i racjonalnie żywić, ale u mnie jest problem z brakiem ruchu. pracę mam siedzącą - za biurkiem. na regularne posiłki nie ma mowy, jem jak mam wolny czas. z 8 godzin pracy zazwyczaj robi się 9-10. jak wrócę do domu to ciężko mi się zmusić do wysiłku fizycznego. mam rower stacjonarny,jeżdżę na nim ale efektów raczej nie widzę. liczę, że jak zrobi się cieplej to może jazda rowerem na dworze, po wzniesieniach a nie po prostym da jakiś efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wiele pecherzykow dookola obu jajnikow, lekarz powiedzial ze to nie pco bo badania na to nawet nie wskazuja. W srode zaczynam kolejny cykl ze zwiekszonym clo i trzymam kciuki za siebie i mocno za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
gość_ruda, jak miło, kochana 🌼 trzymam za Ciebie kciuki! Xxxxaga, ja miałam sonoHsg w klinice. Przed badaniem zrobili mi usg, następnie dostałam ketonal w kroplówce, po kroplówce poszłam na badanie. Nie czułam nic, zero bólu, kłucia czy czegokolwiek :) Jajowody drożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość aaaa czuje sie tak sobie. od soboty boli mnie brzuch , ale tragicznie nie jest. i dzis czułam jakby mnie stan podgoraczkowy łapał. miałam 37.4 niby nieduzo. boje sie zeby nic nie zostało by nie powtarzac zabiegu. psychicznie ok, bardziej zaczełam przypominac sobie poprzednia ciaze, mała by miała ok 4 miesiecy juz. zostaje mi czekac na okres i do kontroli(pojde tak w połowie cyklu). ale od pierwszej miesiaczki probuje dalej, jak sie wszystko pogoi. gdy znikna mi torbiele(czy to jakies pecherze) na jajnikach to pewnie znowu clo. bo te torbieliki od stymulacji clo prawdopodobnie powstały. po tamtej straconej ciazy po pierwszej kontroli miałam owulacje, moze i teraz bedzie. cały czas sledze was na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Jestem po wizycie. Cysta zeszła, nie ma po niej już śladu, śluzówka też jest ładna, więc zaczynam kolejny cykl z CLO - 3 - i najprawdopodobniej ostatni. Od dziś, tj. od 5dc, mam zażywać CLO 2*1, w poniedziałek na monitoring, będę w tym cyklu brała tak jak w poprzednim luteinę, dostanę jeszcze pregnyl na pęknięcie. Jak w tym cyklu nie uda się z CLO, to będę się przygotowywać do inseminacji. Moja ginekolog powiedziała, że nie będzie mnie dalej tym lekiem wspomagać, bo pod względem medycznym i farmakologicznym ze mną i z mężem jest wszystko prawidłowo. W prost mi powiedziała, że brak ciąży w moim przypadku jest najprawdopodobniej spowodowany PECHEM. Tak sobie myślę, że mógłby ten pech w tym cyklu już odpuścić. Z jednej strony się cieszę, że nie będziemy dalej marnować czasu, tylko przejdziemy od razu do inseminacji, zwłaszcza, że z mężem od dawna braliśmy to pod uwagę. Jednak z drugiej mam straszne obawy, bo skoro ten PECH nie odpuścił przy CLO, to czy są szanse z inseminacją. Jak wyszłam dziś z gabinetu i mąż spytał jak po wizycie, to nie byłam w stanie z nim rozmawiać, rozpłakałam się, z bezradności, z bezsilności, z niemocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
to zrozumiale..ja tez dzisiaj bylam na monitorowaniu i powtorzeniu badania na cmv przeciwciala igm.owulacje mialam no maz ma brac przez 3 miesiace extrasperm,probowac i za 3 miesiace powtorzyc badanie nasienia i zrobic test hba czy inseminacja,in vitro(choc tego nie bierzemy pod uwage) cos zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
Cześć dziewczyny :) Przepraszam że się nie odzywałam ale dużo pracy miałam... Widziałam że "gość" pytał kiedy testuje a więc testuje w czwartek. Zobaczymy co z tego wyniknie. O matko mówię wam... ciągle bym spała i jadła ale jakaś dziewczyna ( z góry przepraszam że nie pamiętam nicku) że to po tych tabletkach. A dziś mówię wam normalnie płonęłam..... było mi tak gorąco że szok!!! Mierzyłam tempke i było 37,3 st to normalne czy jak??? Bo szczerze wam powiem że ja nigdy nie mierzyłam sobie temp Muszę przeczytać te pare stron postów co tam u Was słychać i nadrobić zaległości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
A i w moich badaniach krwi ze znowu mam anemie. A z tego co wiem niedobor zelaza powoduje trudnosci z zajsciem i jeszcze chyba kilka rzeczy. Jest wazne ,wiec musze jeszcze pobrac zelazo i kupic sobie jakies witaminymam muesiac lub dluzej bez staran to moze uzupelnie troche braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
kk2891 ja też miałam niedobór żelaza i przepisał mi lekarz SORBIFER DURULES po miesiącu brania wyniki miałam w normie. A co do anemii to też ją miałam ale po braniu clo wynik się znacznie poprawił z tego względu że jem jak oszalała. Trzymam za Ciebie kciuki i nie martw się bo akurat to to najmniejsze zmartwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
A i w moich badaniach krwi ze znowu mam anemie. A z tego co wiem niedobor zelaza powoduje trudnosci z zajsciem i jeszcze chyba kilka rzeczy. Jest wazne ,wiec musze jeszcze pobrac zelazo i kupic sobie jakies witaminymam muesiac lub dluzej bez staran to moze uzupelnie troche braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Olenika dziękuję bardzo za wsparcie. Ja cały czas czekam na @. Są już małe symptomy, ale to jeszcze nie to. Może w nocy, wtedy jutro byłby długo oczekiwany 1 dc z clo. Dziewczyny jak ja się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Nie wytrzymałam i zrobiłam test :D oczywiście 1 krecha :o To mój 26dc czyli dobry czas na betę a nie na test (aczkolwiek to był ten czuły 10mIU). Jeny, jestem taka niecierpliwa.. ale wiecie co w ogóle nie czuję, żebym zaszła w ciążę. Zawsze mam bardzo tkliwe, nabrzmiałe piersi a tu NIC. Także już psychicznie przygotowywuję sie, ze w tym cyklu się nie uda.. No trudno.. Smutek jest, ale przede mną jeszcze 2 cykle z Clo. GośćRuda Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala tak jak Ci wcześniej pisałam leć na bete u mnie 10 też pokazała najpierw 1 kreche w 28dc :-) a teraz kończę 6tc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kasiur, tak bym chciała żeby tak było :) ale myslę że czułabym w cyckach :D a one sa jak na początku cyklu ;) No ale nadzieja umiera ostatnia :D aaa no i gratulacje!!! Nie doczytałam dobrze i myślałam, że Ty tez się starasz a tu już 6tc! Pięknie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :-) ja byłam pewna ze mnie grypa bierze a tu niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
kasiur 88 kiedy masz wizyte u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćAla nie ma co patrzec ze poprzednio bolały piersi a teraz nie. w moich 2 ciazach miałam całkiem inne objawy. w tej co teraz to tez poczatek inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień mam wizytę 28... Aż się doczekać nie mogę :-) tak bardzo chce usłyszeć że wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
a ja jestem po owu, wiec musze się uzbroić w cierpliwość i czekac za 2 tygodnie na testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
To czekanie jest najgorsze.. że też nie wymyślono jeszcze jakiegoś super hiper testu do wykrywania jednodniowej zapłodnionej komórki! :D A tak tylko się nakręcamy wzajemnie ;) Mam nadzieję, że ten topik będzie szczęśliwy i prędzej czy później każda z nas zajdzie w upragnioną ciążę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×