Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Kochane a mam takie pytanko, u Was po jakiej dawce clo pecherzyki ladnie rosly bo u mnie 1x1 nieststy nic :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
michalina92 tak tez sie cieszę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Violina90 przez dwa cykle zażywałam CLO 1x1, w pierwszym cyklu były 2 pęcherzyki, a w drugim 3. To mój trzeci cykl z CLO ale teraz zażywam 2x1, w powiedział mam monitoring. Ciekawa jestem bardzo jak teraz będzie z pęcherzykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Xxxxaga bardzo sie cieszę że wszystko dobrze u Ciebie. Zawsze to mniej przeszkód do pokonania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Xxxaga, uff jak dobrze że wszystko OK! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia napisz koniecznie jak po monitoringu.. ja mam w srode i tez juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Violina90 ja też w pierwszym cyklu dostałam 1x1 i nawet nie drgnęło. Dopiero przy drugim 2x1 ładnie rosły. Lekarz nie może od razu dac dużej dawki. Ten lek nie jest bezpieczny, mogą robić się tirbiele. Trzeba postępować po mału do celu i z monitoringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mialam przez 3 dni brac po 1,5 tabletki i przez kolejne 2 dni po 1 tabletce. W pierwszym cyku o tyle moglo sie nie udac bo bralam go pozniej niz sie powinno bo zeszlo z badaniami i sam gin mi mowil ze sprobujemy ale powinnam zaczac wczesniej przyjmowac tabletki. Teraz wszystko bylo normalnie od 5 do 10 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynay któraś jeszcze testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Violina90 u mnie przy dawce Clo 1x1 nie rosły, przy 2x1 w 2 cyklach było ok a przy ostatnich 2 już brak owulacji chociaż dominujący pęcherzy miał ponad 2 cm to nie pękał. Aga wiedziałam, że dasz radę. Nie jest to przyjemne badania, ale do przeżycia. U mnie 10 dzień diety i 4,5 kg na wadze mniej. Mam kryzys od rana - zwyczajnie jestem głodna. Wytrzymam jeszcze kilka dni, skoro twierdzi się, że gubiąc zdrowo kilka kg łatwiej zajść w ciążę i do tego ta dieta ma mieć zbawienny wypływ na owulację to muszę dać radę! Powiem Wam dziewczyny, że naprawdę czuję się oczyszczona z toksyn, lekka. Po 6 seriach z Clo to było mi potrzebne. Koleżanki w pracy mówią, że promienieję ale życie na warzywach i ziołowych herbatkach jest straszne... Na poprawę nastroju kupiłam sobie 3 sukienki w mniejszym rozmiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny od wczoraj teoretycznie mam @, ale chyba jeszcze tak nie miałam. Praktycznie w dzień tylko plemię a w nocy nic. Nie dość że tak długo czekałam, to teraz tak dziwnie to przebiega. Nie wiem jak to mam traktowac. Od 5 dc powinnam zacząć brać clo. Czy któraś miała zamiast @ tylko plamiemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruda powinnas była betę zrobić a jak jesteś w ciąży a to jest plamienie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ruda ja często miewam plemienia przed @. Byłam badana pod tym katem żeby poznać ich przyczynę. Bo może to być jakies zapalenie, bakteria, grzyb. Ale najczęściej jest wszystko ok, ze mną tez. Juz kilku ginekologów w tym moja obecna ginekolog powiedzieli ze spowodowane to jest grubym endometrium w ostatniej fazie cyklu. Z tego powodu ono złuszcza sie dluzej. W dzień organizm narażony jest na wysiłek, w nocy wypoczywa. Dlatego plami sie zazwyczaj w dzień. Ja często miesiączki mam "zatrzymane" na noc. Dni cykl liczy się od pierwszego dnia krwawienia. Nie plemienia. Wiec liczę że szybko wstrętna @ do Ciebie przyjdzie i będziesz mogla zacząć cykl z CLO. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Xxxxaga dzięki dziewczyny ze trzymalyscie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
U mnie jeszcze w poprzednim cyklu pojawiło sie plamienie okołoowulacyjne a później owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Urywa wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny u mnie to chyba nie plamienie tylko @. Cały czas ledwo co idzie. Jeszcze tak skąpej nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ruda, mi gin powiedział żeby Clo brać od pierwszego dnia krwawienia a nie plamienia. Natomiast jeśli zdarzy się taki okres, który jest plamieniem przez cały czas (ja od czasu do czasu miałam cos takiego) to wtedy należy liczyć cykl od dnia takiego największego plamienia. Chyba najlepiej zrobiłabyś jakbyś zadzwoniła do gin jeśli masz taką mozliwość. Ja dziś dostałam @ ale też tak trochę dziwnie bo niby jest krwawienie, ale tylko jak usiądę na kibelek ;) a podpaski nie muszę zmieniać.. Może jutro się rozkręci.. W ten weekend postanowiłam się zrelaksować i nie myśleć o tych naszych problemach i powiem wam, że nawet mi się udało :) Humor też już lepszy chyba dlatego że już jest okres. No i znowu nowe nadzieje na kolejny cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
* nie brać Clo od pierwszego dnia krwawienia, tylko zacząć liczyć cykl od pierwszego dnia krwawienia. Clo biorę od trzeciego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Ala tak jak mówisz jutro zadzwonię do lekarza i zapytam go co robić. Jeszcze czegoś takiego nie miałam. Jutro rano tak dla świętego spokoju zrobię jeszcze jeden test. Jest jeszcze jedna kwestia. Jak wcześniej wspominałam przed tą niby @ bolały mnie piersi, a potem ok 3 dni przed przestały. Potem jak zaczęłam plamic to zaczęły boleć ponownie, ale już delikatniej. Dziwne też jest to że @ nie jest jasno czerwona, tylko nawet czarna. Zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Wczoraj dostałam @ ale jakis taki skąpy.. :o Też tak macie po Clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ala ja miewałam zawsze dość długie miesiączki i bardzo obwite, do 10 dni nawet, przy CLO w 5 dniu już tylko brudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po clo zawsze miałam raczej normalny okres, moze mniej takich jakby skrzepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala to 2 cykl będzie twój z clo a dawka taka sama czy ci zwiększy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dawka taka sama 1x1 od 3 do 8 dc. Zaczynam we wtorek, ale trochę martwi mnie taki skąpy okres.. Chcialabym w tym cyklu nie mysleć o tym, nie stresowac się ale chyba się nie da. A Ty jak Anita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kasiur88, Zizi, Aaa, Lemi i inne dziewczyny co tam u was słychać? piszcie jak tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
ja tez w trakcie @ ,zaczynam kolejny cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Zizi to tak jak ja :) Dawaj znać jak tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×