Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość Sylwia
Kochane radosnych i spokojnych Świąt! Odetchnijmy, nabierzmy sił i wierzmy, że każdy dzień przybliża nas do upragnionego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Dziewczyny Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze Wam to powiedziec w ten poniedzialkowy poranek. Zrobilam test! Jest blada druga kreska :) jutro jade na krew. Nie chce jeszcze za wczesnie sie ucieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Violina90 gratulacje, czekamy jutro na wyniki bety. a u mnie dalej okresu nie ma , dzis 33 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Violina90 jak jest druga blada kreska to jesteś w ciąży - GRATULIJĘ! Idealny prezent na święta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam drugi jeszcze taki z allegro ktory byl dodatkiem do owulacyjnych i tez sie pojawila bladziudka kreseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Violina cudownie to teraz czekamy na twoja jutrzejszą bete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna_magdalena
same dobre wieści :-) super, a ja nadal czekam na @ , ale nie przyjdzie bo jakoś objawów nie mam, poczekam jeszcze trochę i pójdę po tabletki na wywołanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
A ja nabawiłam się jakiegoś stanu zapalnego pęcherza. Jutro IDE do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna_magdalena
gosc aaa ja z pęcherzem tak miałam na początku ciąży, nawet nie wiedziałam ze jestem brałam urofuraginum, aczkolwiek zdecydowanie lepiej poradzić sie lekarza, z tego co wiem to zuravit mozna w ciąży brać spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Żurawit biorę, urosept też. Trzeci dzień, nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość aaaa witamine c mozesz jeszcze dorzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Violina super, będziemy czekały jutro na wieści. Dziewczyny ja teraz biorę duphaston (10dni). Wcześniej brałam tylko 5 dni i lekarz powiedział że to przez to mam małe endometrium. Dziewczyny co można jeszcze zrobić na poprawę endometrium? Będę wdzięczna za porady. Jutro 6 dzień duphaston czyli ok 10 dni przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
ruda jakie miałaś edomentrium ? ja w 18dc mialam 0,74 i pecherzyki lipne. duphaston moze poprawic edomentrium ? ja biore przez 10 dni 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
ruda jakie miałaś edomentrium ? ja w 18dc mialam 0,74 i pecherzyki lipne. duphaston moze poprawic edomentrium ? ja biore przez 10 dni 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gosc ruda - z innego forum Poradnik - czyli jakie sposoby na małe endo; 1. Wspomagacze naturalne: ----- orzechy ----- migdały ----- ryby ----- czerwone wino 2. Wspomagacze „bez recepty” ----- Wiesiołek (do owulacji) ----- Magnez ----- B complex ----- Vit E (do owulacji) ----- Omega 3 ----- Acard ----- Hormeel S Ilości wg ulotki :!: 3. Leki na receptę ----- stymulacja estrogenami: Estrofem, Estrofem forte, Progynowa 21, Progynowa 21mite, estroplastry ----- stymulacja gonadotropinami: Menogon, Humegon, Puregon ----- witamina D3 = Vigantoletten 1000. ----- Tamoxifen ----- Duphaston ----- Luteina ----- globulki z viagrą – poprawiające ukrwienie, patrz TUTAJ. Tylko wg wskazań lekarza :!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
No nie mogę! Wchodzę po świętach na forum a tu kolejna ciąża! Violina GRATULACJE!!!!!! :) :) :) Dziewczyny, czy któraś jeszcze testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze nie dociera to do mnie i nie wiem czy sie juz cieszyc czy jeszcze nie za wczesnie na ta radosc. Wyniki bety po 13:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kkk dziękujemy za porady. Gość qaz ja miałam ok 4-5 mm a podobno powinno być ok 20 mm lub więcej. Lekarz powiedział że po duphaston powinno być lepiej. Jeżeli on nie pomoże to da mi wtedy luteine. Dziewczyny mam pytanie do tych do brały luteine. Czy bralyscie w proszkach czy w globulkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Ja brałam luteine i endo miałam piękne :-) brałam tabletki podjezykowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ruda ja brałam w kilku cyklach luteine w tabletkach ale do pochwowo. Ja nie wiem jakie miałam endo niestety. W tamtym cyklu brałam wiesiołja i te witaminki mevioran. Do gina idę 24 w poniedziałek. Ciekawe czy będzie już serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Violina90 cudowna wiadomość! Cieszę się bardzo i gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
violina90 jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro bede dzwonic do mojego lekarza, mam nadzieje ze mnie przyjmie bo przyjmuje tylko w srody a nie chce czekac tygodnia nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
violina jeszcze raz gratulacje, mozesz napisac ktory to cykl z clo i ktora ciaza. coraz lepiej dziewczyny. niedawno kasiur , pozniej aaa a teraz violina. oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Gratulacje i tez zycze Nam wszystkim oby tak dalej:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×