Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość kkk2891
Reania no to ladny pecherzyk, który to dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj 11 dc. Mowil ze daje się od 18 mm. Oleńka super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Renia pęcherzyk bardzo fajny. Oby się okazał owocny. :-) Oleńka gratuluje raz jeszcze wyniku bety. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Renia jak na11dc pecherzyk bardzo ladny :) ja na clo nawet w18dc takich nie wychodowałam u mnie mimo paskudnwj pogody zbliżajacej sie @mam bardzo dobry humor smieje sie caly dzien do siebie a zawsze przed @jestem nerwowa . jutro 29i miałam tego dnia testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
qaz ja nigdy nie testuje w dniu spodziewane @. Przez te ponad 1.5 roku robiłam może 3 testy. Jakoś łatwiej mi było poczekać niż się połamać negatywnym testemm. A jak przyszła @ To chwila zadumy i zwarta i gotowa na nowy cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
ja niestety musze testowac co miesiac bo mam bardzo niski progesteron i lepiej widziec wczesniej czy udało sie czy nie Ale w tym cyklu nie testuje bo nie bylo owulacji pecherzyki przestały rosnac wiec spokojnie czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Olenka gratulacje. Dziewczyny a u mnie powtorka z poprzedniego miesiąca. Wiem że nie jestem w ciąży, bo pęcherzyk zamiast rosnąć to malal. Powinnam dostać wczoraj @, a tu nic, nawet nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Dziewczyny a czy u was po clo miesiaczki ss bardziej bolesne ? w nocy dostalam@a znia okropny bol brzuxha od1-5meczylam sie wzielam dwie nospy nimesil i ibum i dopiero przeszlo.Ja ogolnie zawsze mam bolesne miesiaczki ale sam nimesil pomagal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość qaz nie zauwazyłam zeby u mnie po clo były bardziej bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka 32
Olenka super wiadomości! Aaaa ja ostatni raz wymiotowałam 2 godzin.przed porodem, ale na pocieszenie powiem że jak są mdłości tzn. że hormony są na odpowiednim poziomie. I od 5 miesiąca mimo nudności wróciłam do świata żywych. Pracowałam do 7 miesiąca dzisiaj z perspektywy czasu stwierdzam że niepotrzebnie. Pamiętam że w skrajnych sytuacjach lekarz pozwolił mi brać Torecan- trochę pomagał. U mnie pod górkę.We wtorek powinnam dostać @. Od wczoraj zaczęłam plamić. Badania hormonów muszę zrobić w niedzielę lub poniedziałek no chyba że @ się nie rozkręci dzisiaj to może we wtorek się uda. Dziewczyny piszcie jak Wam się udaje zobaczyć 2 kreski bo wtedy czuję że jest o co walczyć!!! Aaaa trzymaj się naprawdę wiem jak koszmarnie się czujesz!!! Czy Ty miałaś chorobę lokomocyjna lub problem z błędnikiem? Gin mi mówił że te kobiety cierpią bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka 32
Czy u Was w okolicy jest laboratorium czynne w niedzielę lub święta? Boje się że nie znajdę żadnego i cykl w plecy. Ginekolog mówił że koniecznie mam zrobić badanie w 2 lub 3 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Bransoletka 32 ale jak dopiero plamisz , a juz jest 13 to mysle ze jak zrobisz we wtorek z samego rana to mozna by policzyc jako 3 dc. a co do dziewczyn, ostatnio same dobre wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Podobno planowania to nie okres i liczy się cykl od pierwszego normalnego krwawienia. Tak mi napisały dziewczyny chyba w innym wątku jak nie wiedziałam od kiedy brać clo bo też pierwszy dzień takie płomienie miałam. Na drugi już normalne krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ja często plamie przed @ i zawsze lekarz mówi żeby pierwszy dzień @ liczyć od pierwszego dnia krwawienia a nie plamienia. Wiec się Bransoletka nie denerwuj, z pewnością uda Ci się zrobić badanie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka 32
@ rozkręciła się na dobre popołudniu... U mnie wszystko się komplikuje... Muszę jechac w poniedziałek do stolicy. Tam pewnie znajdę laboratorium we wtorek rano z tym że już ok.15 mam bilet powrotny. Nie wiem czy wysyłają wyniki na maila...Co za beznadziejny cykl. Trwał dłużej niż zwykle o 4 dni. Planując wyjazd byłam pewna że będę już po @.Zawsze coś... Dobrze że od Was płyną pozytywne wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Dziewczyny mam już wyniki to jakiś CUD!!! Znalazłam labolatorium czynne w niedzielę w innym mieście. Wstałam wcześnie, pojechałam i już po 11 dostałam smsa, że wyniki są gotowe:):):) Mieszczę się w podanych w widełkach normach, ale ocenę wyników zostawię lekarzowi. Martwi mnie trochę wynik AMH - mam 5,54 ng/ml a wskazane normy to 0-57 - 8,13. Jednak czytałam, że wynik powyżej 3,0 świadczy o PCO. Idę się pakować - czas wyjechać i złapać oddech! Do pracy idę dopiero w piątek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
bransoletka32 no widzisz jak sie choc z tym ułozyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Jest jeden pęcherzyk 21 mm w 13 dc. Dostałam pregnyl w podwójnej dawce. Mam przyjść we wtorek na usg. Nie przyjmuje w ten dzień ogólnie ale ma kilka Pan na stymulacji gdzie trzeba zrobić usg. We wtorek muszę zrobić estradiol. Bransoletka super że udało się zrobić badanie przynajmniej jeden stres mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dzisiaj już niedziela, a ja ciągle nie dostaję @. Powinnam dostać we czwartek, wcześniej czekałam 5 dni po podstawieniu duphaston. Dziewczyny te które biorą duphaston, po ilu dniach dostajecie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dzisiaj to już poniedziałek, nie zauważyłam że pisałam po 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
ruda ja w poprzednium cyklu dostalam po 7dniach od odstswienia a w tym cyklu po 4 dniach. A zazwyczaj dostaje tak jal Ty po 5 dniach. wiekszosc dziewczyn pisze ze po clo maja skape miesiaczki a u mnie sa bardziej obfitsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Jak się czujecie po podaniu pregnylu? Wczoraj musiałam się położyć tak się źle czułam. Dzisiaj od rana boli mnie głowa i ogólnie zmęczona się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Reania ja tylko raz miałam podany pregnyl, ale nie miałam żadnych skutków ubocznych, wręcz odwrotnie. Pęcherzyk miał już ponad 30 mm więc po ok 26 godzinach jak pękł poczułam dużą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
czytalam ze po pregnylu czuć jak pęka pęcherzyk. A ja nie czułam zeby mnie jajnik kuł czy ogólnie bolał brzuch. Jak brałam clo to czułam jak jajniki pracują. Dzisiaj mam usg i lecę na badanie krwi bo mam zbadać estradiol. Zobaczymy co tam wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
no ja tez zaraz zadzwonie do ginekologa (nie mojego), co mowil ze zrobi usg. mam nadzieje ze nie wykiwa mnie . u mnie 13/14 dc dzis. ja po pregnylu nie miałam dolegliwosc raczej, raz chyba czułam tak mocno kłucie z boku. kazdy organizm inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
No i minęło 48 h i pęcherzyk nie pękł. 15 dc i pęcherzyk 24 mm. Mam przyjść jeszcze w czwartek. W przyszłym cyklu znowu stymulacja cło zamiast pregnyl overlotte czy jakoś tak. A jak się nie uda to laparoskopia. Miała któraś jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
* ovitrelle - brała któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
a jestem po wizycie i 2 pecherzyki jeden 1.9... i drugi 2.2..., nie wiem ile w koncowce bo nie dostałam usg. jeden pecherzyk na lewym jajniku, drugi na prawym. jutro mam podjechac na usg do szpitala i mam sprawdzic. jak nie pekna to poda zastrzyk. własnie nie wiem, czy nie lepiej juz by było wziasc pregnyl, recepte mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2891 to ładne masz te pęcherzyki , u mnie dalej starania ,właśnie mam @ i kolejny cykl przedemną , kk2891 bardzo cię podziwiam że masz tyle w sobie siły i motywacji ale mam nadzieje ze może wkrótce się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×