Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość
gość qaz ładne pecherzyki. ja jezdziłam na pogotowie na zastrzyk i nie było zadnego problemu. tylko potrzebne zlecenie od lekarza. płaciłam chyba ok 8 zł, bo zlecenie od prywatnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
U mnie się pojawiło właśnie plamienie, więc @ powoli się zbliża. W czwartek wizyta. Ciekawe co dalej, czy znów dostanę CLO... W czerwcu miała być pierwsza inseminacja, ale moja pani doktor w lipcu chce jeszcze zrobić histeroskopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
qaz ja miałam przez ostatnie 2 cykle podawaną podwójną dawkę pregnylu i w ogóle nie odczułam żadnych ubocznych skutków. Za to biorąc CLO, mam praktycznie wszystkie z ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
A ja właśnie czuję jak mi pęka pęcherzyk :) 14 dc . I teraz te 2 tygodnie oczekiwania i wyszukiwania pierwszych objawów ciąży ;) i tak co miesiąc.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćAla a jak to odczuwasz, jestes po zastrzyku, ile czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
kkk, w tym cyklu jestem bez clo i zastrzyku - tylko w drugiej fazie duphaston. A odczuwam to jako połączenie lekkiego bolu jajnika z takim jakby szczypaniem :) i zawsze z boku tam gdzie jajnik. Podobno to nie musi byc sam moment pękania a tuż po lub przed, ale z moich obserwacji swojego ciała wynika ze to własnie pękanie. W poprzednim cyklu na clo nie czułam tego i nie pękł. Nie każda kobieta to czuje a moze mieć normalną owulację :) np moja siostra nigdy nic nie czuła a ma dziecko :) Ja się tylko zastanawiam nad jednym: przy cyklach 31dniowych powinnam miec owulację około 16-17 dc a nie 14.. trochę za wczesnie, Na dodatek najbardziej plodny sluz miałam 2 dni temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćAla ja tez cykle mam ok 30-33 i roznie z ta owulacja. teraz tez chyba czułam dosc intesywnie bol tak po 24 godz. od zastrzyku. owulacji nie wiem kiedy mam bo mam tylko raz monitoring, ale co udało sie zajsc to byłam 12 dc i 1 pecherzyk pekł. a 12 lat temu co mam syna , to był jeden ''strzał'' i to w 18 dc lub pozniej.wiem ze wtedy powinny sie zaczynac dni niepłodne. tak to jest wtedy wystarczyło raz, a teraz juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ja nie czułam aby mi pęcherzyk pękł, a pękł w jednym i w drugim jajniku. staram się o tym nie myśleć, żeby się nie rozczarować, chociaż czuję że i w tym cyklu nic z tego, działaliśmy intensywnie po zastrzyku, potem jak się okazało że po pregnylu pęcherzyki nie pękły zrobiliśmy sobie przerwę i potem działaliśmy teoretycznie po pęknięciu. szanse jakieś tam są, ale same wiecie że nie jest tak łatwo jak się wydaje :) mój mąż nie miał badanego nasienia więc też nie wiem czy i u niego nie ma jakiegoś problemu, no ae na razie zajmujemy się mną :) Czy zauważyłyście żebyście jakoś ostatnio przytyły? bo ja mam wrażenie że przywaliłam, szczególnie w brzuchu, a jem tyle samo co przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania jak nie badaliscie nasienia to mozesz dla meza kupic witaminy. napewno nie zaszkodza. moj gin. kazał brac kwas foliowy , a ja dodawałam inne. ale teraz juz nie bierze tabletek bo chyba juz nie bedziemy probowac juz jestem zmeczona psychicznie tym wszystkim. na ten cykl tez nie licze ze sie uda, bo za 1 razem sie nie udawało od przerwy. jakos tak bardziej na luzie jestem bo nie licze na wiele. Reania a ty na kiedy masz termin @( ja licze zawsze cykle 28 dniowe to na 18.05)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ostatnio miałam cykl 40 dni, zazwyczaj do 35 już była @. jakby co zrobię test 27, może też się opóźnić przez tą torbiel która mi się zrobiła, więc jeszcze strasznie dużo czasu, a już bym chciała wiedzieć. no ale nic trzeba cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania to jakos pozno robisz, bo my dzien cyklu to podobnie jestesmy. okres miałam 20.04. , owulacja podejrzewam ze wieczorem 4.05(miałam wtedy kłucia i bole podbrzusza, wczesniej tak nie miałm , moze temu ze po zabiegu dosc szybko)koło 18.05 bede testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
kkk, czyli miałas kłucie około 14-15dc? no to super :) Teraz przed nami długie wyczekiwanie.. Ty tydzien wczesniej sie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Reania ja przytyłam niestety, po pierwszym miesiącu z CLO, od 3 miesięcy jestem na diecie, ale niestety dalej tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Clo powoduje tycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
kkk a no późno robię, bo jakoś tak jedna kreska bardziej boli niż jak okres sam przychodzi, więc ja zawsze zwlekam z robieniem testu, za dużo straconych nadziei :) ostatni pierwszy raz miałam takie opóźnienie. Ala no ja własnie przytyłam a brałam clo tylko w jednym miesiącu, więc chciałam się zorientować czy tylko ja tyję, czy Wy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Dzisiaj mam 22 dc, w 17 dc były pęcherzyki pęknięte. więc w sumie tego 18 mogłabym zrobić test. zobaczę jak będę się czuła, czy jest sens tracić kasę na test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
no to u mnie 20 dc, czyli idziemy ''łeb w łeb'' u mnie pekły 15dc(chyba)u ciebie 17. ja to musze testowac jak najwczesniej zeby brac duphaston dalej. ja to lece na hcg odrazu, najszybciej pokaze. mi gin. kazał odrazu po duphastonie testowac, ale czekam teraz jeszcze te 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
ja tak samo testuję - ostatni dzien brania duphastonu tj chyba 26dc robię betę, żeby w razie co nie miec przerwy w dostarczaniu dupka :) gdyby nie to to chyba bym czekała na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyszedl mi aceton w moczu? Wiecie moze jakie sa przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Violina zbyt długie przerwy pomiędzy posiłkami lub zbyt wczesna kolacja. Mi lekarz zalecił w ciąży jeść kolacje o 22 -23 tuż przed samym spaniem. I rzeczywiście przy kolejnym badaniu moczu nie było ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja też uważam że po clo się tyje. Ja strasznie przybralam na wadze. Od jakiegoś czasu staram się schudnąć, ale jest strasznie ciężko. Z wspomagaczami, które zastępują posiłki schudłam 5 kg, ale od dwóch tygodni waga stoi. Niestety wszystko ma swoje skutki uboczne, ale aby się chociaż udało i nasze poświęcenie nie poszło na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
ja tez ostsnio przytyłam, ale u mnie tez brak ruchu jest. oj przydałoby mi sie z 5 kg schudnac.ale sie nie odchudzałam, bo myslałam ze i tak w ciazy przytyje. nie mam silnej woli, i uwielbiam jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ja kiedyś byłam bardziej aktywna. no ale jak teraz biorę clo to się boję jakoś ćwiczyć. także wolę się "oszczędzać". mam nadzieję że leczenie przyniesie pozytywne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, jakiej wielkości są wasze pęcherzyki? ja mam zawsze 25-26mm i teraz czytam na innych forach, że takie są już przejrzałe i nawet jak pękną to jajeczko jest niewartościowe. Lekarz mi mówił, że jest ok, ale teraz nabrałam wątpliwości. Moze mi za późno pękają? Jedna dziewczyna napisala, że miała zawsze 24mm i lekarz twierdził, że jest ok. Po roku nieudanych prób zmieniła lekarza i ten powiedział, że ma przejrzałe pęcherzyki. Dostała zastrzyk i od razu zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
W dniu podania zastrzyku (niedziela) miałam jeden miałam i 22 mniejsze ale nie pamiętam ile. we wtorek miałam chyba 24, 17 i 17,5 bodajże,, nie mam przy sobie karty monitoringu. w czwartek okazało się że z tego największego zrobiła się torbiel 33 mm, a te 2 mniejsze pękły, więc myślę że musiały mieć max 19 mm, pękły same. spróbuj wziąć teraz zastrzyk wcześniej. warto próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
z tego co czytałam na innych forach to najlepsze sa od 1.9 do 2.4 gosc Ala mi sie zdaje ze troche za pozno dostajesz zastrzyk, bo jak on jeszcze rosnie zanim peknie to faktycznie moga byc za duze. no ale ja nie jestem lekarzem u mnie zastrzyk ostatnio przy 2.3, wczesniej przy 2.4 oraz 1.8 (te wiem jakiej wielkosci bo podawane po usg odrazu) 2 razy miałam pecherzyki o wielkosci 1.7 ale robiłam zastrzyk z 2 dni po usg, wiec nie wiem ile urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
kkk, ja jeszcze nie miałam zastrzyku bo mi pękały. Dopiero w poprzednim cyklu nie pękł i w następnym cyklu będę mieć zastrzyk. Do tej pory same pękały ale miały po 26mm - lekarz mówił ze ok a ja teraz sobie myslę że one mogły byc już przejrzałe. Pomimo, że pękły jajeczko mogło nie być dobrej jakości. Teraz cykl naturalny a w następnym zastrzyk i juz się nie mogę go doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Violina a ile cykli bralas clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Jestem po zastrzyku, bez problemu zrobili na pogotowiu . Czemu nikt nie powiedział ze po zastrzyku nie usiądę na tyłek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×