Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

U mnie niby progesteron ok ale zdazalo sie ze bez luteiny @ nie mialam...ale jak to moja gin mi tlumaczyla ze przy kuracji z clo powinno sie brac cokolwiek na podtrzymanie bo jednak jest to farmakologiczne wspomaganie/wywolywanie owulacji ☺ Just u mnie clo przepisane od 3dc 1tabletka dziennie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Just ja brałam od 5 dc przez 5 dni, a potem monitoring w 10-11dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny wydaje mi się że pęcherzyk musiał pęknąć, bo od wczoraj rano coraz bardziej czułam nacisk, a od paru godzin jakby mniej mnie boli. Czy też tak czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Mi jak już pęknie to robi się 'luźniej" tam jakby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Mnie dzisiaj kuje brzuch. 30 dc. Test kupiony czeka ale się cykam żeby się nie rozczarować. Gin mówiła że okres może mi się spóźnić przez torbiel więc zrobię w weekend pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania czekamy na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Reania daj znać i oczywiście trzymam kciuki. U mnie tak jak wcześniej pisałam pęcherzyk musiał pęknąć, bo dzisiaj jak się kochalismy to było niesamowicie, no i dzisiaj typowy plodny śluz, czy jak to się tam nazywa :-) Jakoś cały czas nie mam złudzeń, poza tym kupiłam już suknię ślubną :-) ale jak nadarzyła się okazja to trzeba chociaż spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość_ruda pewnie ze tak, a moze uda sie jak odpusciłas troche sobie. reania co tam?czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćAla no tak u mnie pózno wychodza testy. dlatego juz nie robie po skonczonym duphastonie tylko czekam ze 2 dni. ja bym na twoim miejscu zrobiłabym hcg w poniedziałek. bedziesz miała wynik bardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Wstałam z nastawieniem, ze zrobię test po dziś najprawdopodobniej 14 dpo, no ale nie miałam pojemnika na mocz a jak pomacałam opakowanie to tam też nie było, czasem dodają do testów, teraz kupiłam w pobliskiej aptece jakiś pink test czy coś tam, także dzisiaj kupię pojemnik :) Ruda może się uda jak trochę odpuściłaś :) idziesz na usg sprawdzić czy pęcherzyk pękł? kkk a Ty kiedy ponawiasz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania jak nie dostane @to pewnie w sobote. wole sprawdzic jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Dziewczyny trzymam kciuki za same plusiki ;) U mnie dzisiaj spadek temperatury moze to implantacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
qaz nie doszukuj się objawów żeby nie zwariować :) wiem wiem łatwo mówić, bo ja też się doszukuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Renia wiem :) powiem Ci szczerze ze w tym cyklu to ja nawet spokojna jestem:) Dzisiaj rano mówiłam mojemu ze cos czuje ze w tym cyklu nie udalo sie a teraz mowie ze to może implantacja:d zwariować ze mną można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
A mnie bolą cycki, są duże i nabrzmiałe :) ale to żaden objaw, bo raz na parę cykli tak mam ;) niemniej juz dawno tak nie miałam i wiadomo - wyobraźnia robi swoje.. a potem będzie wielkie rozczarowanie.. KKK, zrobię test w poniedziałek jednak.. to będzie 27dc - beta juz na bank będzie wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Reania nie idę na usg, co ma być to będzie, ale musiał pęknąć bo tak szybko by się nie wchlonal. Wczoraj rano musiałam uważać jak usiadam, bo bolało, a ok 10-12 było już coraz lepiej, wieczorem mogliśmy się pokochać bez bólu :-) I tak nie wierzę, ale zobaczymy. Od dzisiaj biorę duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
No i dostałam okres, także szybko się pozbieram, zamawiam leki przez neta do apteki doz bo jest taniej i działamy dalej. i chyba zacznę ćwiczyć, wytrzymywałam się bo leki, oszczędny tryb życia itd, a już patrzeć na siebie nie mogę :/ Ruda wg mnie dobrze sprawdzić czy pękły, bo możesz mieć problem z tym że nie pękają. wtedy mój gin mówił że robi się laparoskopię i nacina się jajniki. Ja najprawdopodobniej będę miała laparoskopię jak się nie uda w tym cyklu. nie wiem ile czeka się na nfz, najwyżej pójdę prywatnie chociaż to już spory koszty (3,5 tys). Ala wczoraj do męża mówiłam, że zobacz jakie mam fajne pełne piersi, no ale ja zazwyczaj tak mam przed @. Ala, kkk kciuki za Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania to wiesz jeszcze zalezy jaki okres. chyba ze rozszalał sie na maksa. u mnie w rodzinie maja tak jakby okres. jedna miała 3 miesiace. druga do 4 miesiaca ,i nie wiedziała ze jest w ciazy. ja jakos nie licze. dzis 29 dc , brzuch mnie pobolewał, dzis wogole nie boli.moze moj organizm tez jeszcze nie gotowy po zabiegu. to teraz chyba Ala najblizej testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Na razie początek, ale zamówiłam już leki w dozie bo ovitrelle tam najtaniej za 120 zł. aż mi się nie chce na samą myśl, że znów będę musiała jeździć na monitoring, dojazd czekanie w kolejce to prawie 4 godziny, no ale cóż jak trzeba. Jeszcze myślę czy mąż nie powinien zbadać nasienia, ale to będę z nim rozmawiać po następnym nieudanym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, ja w moim pierwszym cyklu starań miałam wszystkie objawy ciąży ;) bolące cycki, mdłosci, zmęczenie - i to wszystko przed @ i ja to naprawdę czułam :D Zobaczcie do czego zdolna jest psychika. A pomimo to wszystkie się doszukujemy najmniejszych chociaż sygnałów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Reania. ja w następnym cyklu tez clo i zastrzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
u mnie jak miałam zrobic badania podstawowe, dostałam tylko duphaston. gin. kazał zrobic badanie nasienia , bo powiedział ze nie ma sensu zaczynac leczenia jak to moze byc wina meza. wynki wyszly nie za bardzo bo na dolnej granicy. i dopiero dostałam clo. my to mamy dziecko. ale mysle jak ktos sie stara o pierwsze i nie było ciazy (z tym samym partnerem) to trzeba na paczatku zbadac partnera. Ala masz racje z tymi objawami. Kasiu co tam u ciebie. kiedy wizyta. ktory to juz tydzien. zaraz bedzie wiadomo kto tam mieszka w brzuszku jak sie dobrze ułozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
na mnie pregnyl nie zadziałał więc próbujemy z ovitrelle :) a potem laparoskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
W pierwszej ciąży to ze mną był też problem, dopiero po clo zaszłam, no ale brałam w ciemno bez monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk tydzien 14 :) wizyta 6 czerwca no moze sie uda podejrzec bo w 12tyg malenstwo nozki skrzyzowalo pewnie wstydliwe po tatusiu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ala ja przed @ nie patrzę na objawy, bo mam mdłośc***i duphaston, bolace piersi też przed @, a zmęczenie przy wcześniejszych pogodach to raczej norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Reania nie czekajcie z badaniami nasienia. My czekaliśmy, faszerowalam się lekami a potem wyszło że nasienie kiepskie i przez trzy miesiące brał leki i zrobiliśmy kolejne badanie. Szkoda Twojego zdrowia. Badanie nasienia jest prostym badaniem. Teraz po tej kuracji cały czas jeszcze przyjmuje leki, ale w mniejszych ilościach i lekarz dodał jeszcze stymen i clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Miało być "po" duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
No ale wiecie jak z chłopami :) zobaczę jeszcze ten jeden cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Reania mój na szczęście nie robił problemów. Powiedz swojemu, że biorąc clo narażasz swoje zdrowie, przecież jakby torbiel się zrobiła to można wylądować w szpitalu. Ale oczywiście zrobisz jak uważasz, a żałuję że czekałam z badaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×