Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Beciaaa89
Ja chce pracować tak długo jak się da . Raz nie umiem być w domu a dwa są to też pieniądze mam dodatkowe prowizję a są one tylko wtedy kiedy w pracy jestem. Jak nie będzie się nic działo to mogę nawet do 8 msc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Becia super. KKK czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Becia tez bym tak chciała pracować ale u mnie w pracy nie ma takiej możliwości pracuje w gastronomii hotelarstwie musze sama dźwigać kegi skrzynki z piwem itp pozatym mam szefa tyrana wolnego nie mogę mieć wtedy kiedy chce nadgodziny niepłatne a zawsze sa ,nie mam zamiaru nawet ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
jeszcze wynikow nie mam. ale cały dzien zle sie troche czuje, a głowa to mi peka. wszystko mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Gaz w takiej sytuacji też bym nie pracowała. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Ja pracuje w punkcie plusa więc po za ciśnieniem na wyniki nic mi się tu nie dzieje . A też wiem że w do kobiecej w ciąży mają fajne podejście. Kkk długo te wyniki nie dziwię się ,że się stresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Gratulacje:) a za kkk trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
u mnie wyszedł test negatywnie. jak nie dostane okresu to powtorze. jak zaszłam w ciaze robiłam podobnie od owulacji i tez był negatywny, dopiero pare dni pozniej pokazało. gdyby nie to ze musze brac ten duphaston to zrobiłabym ze 2 dni pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Wróciłam właśnie od lekarza i prawdopodobnie wszystkie 3 pęcherzyki pękły bo ani jednego nie ma ,wiec w końcu mamy szanse . Tylko na lewym jajniku zrobiła sie torbielka 15mm. Progesteronu nie sprawdzam bo lekarz powiedział ze nie ma sensu robic bo i tak przyjmuje w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Becia super gratulacje:) kkk może za wcześnie? Ilu dniowe masz cykle? Ja nie wiem kiedy będę testować. Najwcześniej w czwartek bo to będzie 14 dpo. qaz super:) Just wiem że z wiekiem trudniej ale teraz wiele kobiet ma pierwsze dziecko po 30-stce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
cykle mam tak ok 30-33, ale trzeba bardziej patrzec kiedy była owulacja. 3 maja zastrzyk i zdawało mi sie ze 4 wieczorem moze była owulacja. dzis 27 dc. od owulacji 12 dpo (domniemanej ). no nic najwyzej powtorze test , jak okres sie nie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Mi się wydaje że najlepiej robić 14 dpo. Więc może zrób za 2 dni. Chociaż hcg powinno wykryć już wczesna ciążę. Jakoś czuje zbliżający się okres więc tak zwlekam z testem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Kk bardzo masz niski progesteron? Ze musisz odrazu po pozytywnym teście zacząć brać progesteron . Pytam ponieważ sama mam niski i lekarz mi tyl zalecil brać teraz przez 10 dni a nie mowil nic czy mam brać jesli test wyjdzie pozytywny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Jak robilam badanie to ok 21 dc wyszlo mi 3.cos tam.gin mowil ze powinno byc ok 15. I chyba przez to mam problem z owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Becia jeszcze raz serdeczne gratulacje! :-) kkk trzymam nadal kciuki żeby @ nie przyszła. Mnie się tak strasznie ciągnie ten cykl, dziś dopiero 6 dzień. Nie czuje narazie jajników. Do poniedziałku do monitoringu jeszcze tyle dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania niekoniecznie. Jak zaszlam w ciaze to tez robilam 12 dpo potwierdzonej przez usg i hcg wyszlo mi negatywne a na 4 dzien po tym badaniu hcg 140.teraz co mialam zabieg to w 27dc pokazalo hcg 13 tylko.no jakos dlugo mi schodzi.z synem to albo w terminie lub po ,tez sikany pierwszy test negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
qaz, ja mam niski progesteron i też jak kkk się obawiam odstawić jak nie wiem czy nie zaszłam. To wszystko z obawy przed poronieniem bo wiadomo, że duphaston bardzo chroni. Teraz na betę pójdę już w 24dc i też to trochę za wcześnie.. 10-11dni od owulacji. Z tego co czytałam beta wychodzi od minimum 8 dnia od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Becia gratulacje, kkk trzymam kciuki, just witam. Dziewczyny to może napiszę co u mnie. Przypomnę że w czwartek byłam na monitoringu w 10 dc i nic, żaden nie dominował, tylko jakieś maleństwa. Lekarz powiedział że raczej już nie urośna, ale miałam przyjechać dzisiaj do niego , czyli w 15 dc. Dziewczyny nawet mój lekarz patrzył i nie mógł uwierzyć, jest jeden i to już bardzo duży aż 26 mm. Pojechałam ok 21 do przychodzi na zastrzyk z pregnyl. Teraz zobaczymy czy coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Ruda a były jakieś mniejsze pęcherzyki? Bo ja miałam jeden 24 i 2 mniejsze i pregnyl nie podziałał. Dopiero po kilku dniach same te mniejsze pękły.a z tego dużego zrobiła się torbiel. 2 tyg temu miała 33 mm więc mam nadzieję że nie urosła. Kkk w takim razie kciuki żeby @ nie przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Dziewczyny to mnie nastraszyłyście ja tez mam niski progesteron 0.800-0.900 i lekarz wie ze mam taki niski i w razie ciąży nic nie mowil ze mam brać nawet nie mam więcej tylko na te 10dni . W razie czego mam w domu lutagen jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość qaz dla mnie moj gin powiedzial.dupaston 10 dni, po skonczonym testowac , jak pozytywny to mam brac dalej. negatywny czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
A mi niw kazał po pozytywnym teście brać dupka ,ze moze z góry zakłada ze w tym cyklu nie uda sie jest to pierwsza moja owu. Dziewczyny w razie pozytywnego testu mogę brać lutagen to jest to samo co duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Reania wczoraj lekarz tylko mówił o tym jednym i pokazywał na monitoringu, powiedział że w tym miesiącu mam ładne endometrium, więc są jakieś szanse. Zastrzyk dostałam z podwójnej dawki pregnyl, czyli 10000 jednostek. Jakoś ostatnio nic się nie działo i nawet mnie aż tak to wszystko nie cieszy, oczywiście próbujemy, po to brałam clo, ale nie oczekuje rezultatów. Poki co chyba jeszcze nie pękł, gdyż czuję go. Zauważyłam że jak pęcherzyk ma ponad 25 mm to zaczynam go czuć np przy siadaniu muszę uważać, no i kiedy się kochamy to niestety nie jest to przyjemne, tzn czuję duży dyskomfort i ból. Poczekam pewnie do jutra i zacznę brać duphaston. Kkk mi też lekarza mówił że po 10 dniach robimy test i jakby wyszedł pozytywny, to kontynuować. Dodam że właśnie zaczęło mnie kłuc podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Qaz w razie jakbyś zaszła w ciążę, czego bardzo Tobie życzę, leć jak najszybciej do lekarza, wwpowiedz recepcji powiedz że jesteś w ciąży i że musisz się dostać, bo może być to zagrożenie dla Ciebie. Ja bym sama nie brała czego popadnie, tym bardziej jakbym była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
W razie pozytywnego testu dzwonie odrazu do gina on sam umawia wiec pewnie nie bedzie mi kazał czekać mam taka nadzieje .Ruda trzymam kciuki czasem w takim odpuszczonym cyklu łatwiej zajść w ciążę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
qaz, mi też to samo powiedział co dziewczynom, że mam brac 10 dni, przerwac, testowac i jak jest ciąża to kontynuować. I ja się tej przerwy najbardziej boję własnie. kkk, przeczytałam własnie, że ty 12dpo mialaś betę i nie wyszła! i dopiero za kolejne 4 dni wyszła. Kurczę, chyba bez sensu w takim razie robić betę w 24dc.. juz sama nie wiem co mam zrobić. Jak nie zrobię w ten piątek to dopiero w poniedziałek i będę 2 dni bez dupka. Ruda, ja tez zawsze czuję pęcherzyki i nie jest to komfortowe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez mialam luteine na 2 faze tylko u mnie test pozytywny dopiero w 33dc zaraz po potwierdzeniu zadzwonilam do gina i na następny dzien juz bralam luteine ☺ w sumie mialam 5dni przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kasiur, a miałas luteinę przepisana tak profilaktycznie, czy miałas też niski progestron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Dziewczyny mam pytanie przez ile dni w cyklu bralyscie Clo? Lekarz zalecil branie 1x1 przed snem jak pojawi sie okres....i teraz nie wiem czy zgodnie z jego wytycznymi mam brac pomiedzy 2 a 5 dniem cyklu...czy dluzej? Oczywiscie wyjasnie z nim ta kwestie ale niestety dopiero jutro....a jak to w zyciu bywa nurtuje mnie to troche :) W 10-11 dc zalecil usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Just, ja biorę od 3 dnia cyklu po 1 tab. przez 5 dni. Potem jadę na monitoring zobaczyć co wyhodowałam ;) I na koniec już po owulacji jadę znowu sprawdzić czy wszystko popękało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Dzieki Ala, czyli wynika z tego ze dobrze pamietam mam brac pomiedzy 2-5 a pozniej koniecznie (jak to doktor podkreslil) 10-11 na monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×