Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość_ruda
Ja na razie odpuszczam, dużo mnie to wszystko kosztowało. Na szczęście serce mi się uspokoiło. Nie chcę aby wróciło łopotanie serca. Tak dla bezpieczeństwa pójdę we wtorek do lekarza, ale nic kompletnie nie czuję. No cóż może to nie ten moment. W wakacje pójdziemy do kliniki. Za wszystkie trzymam kciuki i będę cały czas z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Ja mam 29 dc , testów narazie nie robię bo ostatnie cykle miałam po 34 dni . Wizja dostania okresu przeraża mnie mniej niż jedną kreska na teście, będę sie potem łudzić że to może za szybko na test . Poczekam jeszcze tydzień a może się tym razem uciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Becia, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Becia oby to czekanie przyniosło 2 kreseczki na teście. :-) U mnie 4dc, 3 z Aromkiem. Za tydzień w poniedziałek monitoring. Oby Aromek pomógł moim pęcherzykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Beciaaa89 a wiesz kiedy miałas owulacje, mialas monitoring? mysle ze pewnie jutro test z krwi to juz wyjdzie. ostatnio przewazaja dobre wiadomosci, wiec moze bedziesz nastepna. ktory to twoj cykl z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
wczoraj zakonczyłam duphaston, dzis 26 dc powinnam testowac . ale czekam i albo jutro pojade lub w srode na krew. reania a ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Kk trzymam kciuki:) dziewczyny mam takie pytanie czy po owu czujecie jajniki? W środę miałam zastrzyk w piatek prawdopodobnie owu a ja ciągle czuje lewy jajnik ,wczoraj podczas starań złapał mnie bol jajnika promenujący do całego krocza dzisiaj czuje ucisk przy siadaniu albo przy schylaniu , boje sie ze mimo zastrzyku pęcherzyk nie pękł. Pytam ponieważ jest to moja pierwsza owu . A ja nie mogę zdecydować sie czy testować 26maja w dzień matki czy 28maja w urodziny partnera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
ja tez raczej praktycznie mało co odczuwałam po zastrzyku do tej pory. a teraz dosc intesywnie bole, nie wiem czy to wina zabiegu .penie zalezy od organizmu. niby mowia ze penie doszło do pekniecia jak tak czuje sie mocniej. ale bez monitoringu to nigdy sie nie bedzie pewnym. lepiej pozniej testowac bo wyjdzie wiarygodniej. jak nie musisz wczesniej to 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Jesli pękł u mnie dopiero wczoraj to juz byl przerośnięty bo w 10dc miał 19mm a wczoraj byl16dc. Musze spokojnie poczekać do wtorku mam wizytę u gina. Przez cały ten cykl czuje się jak bym miała zaraz dostać @. Mam niski progesteron lekarz mowi ze jest niski bo nie dochodzi do owulacji ,jesli we wtorek bede miec potwierdzoną owu to sprawdzę progesteron bede wiedziała czy mogę zwlekać z testem czy nie (poziom progesteronu mam poniżej 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość qaz ale bierzesz cos w 2 połowie cyklu na podniesienie progesteronu. u mnie tez problem z progesteronem i dlatego mi kazał odrazu testowac po skonczonym duphastonie.oprocz takiego delikatnego jakby napiecia w podbrzuszu , to nie mam zadnych dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość qaz a zastrzyk dostałas juz 10 dc przy pecherzyku 1.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Zastrzyk dostałam w 12dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Tak w drugiej połowie cyklu biorę duphaston ale do tej pory brałam po to żeby wywołać @ bo nie dochodziło do owulacji i na naturalną miesiączkę musialabym czekać nawet 3miesiace Pewnie we wtorek lekarz tez zaleci przyjmowanie dupka w razie ciąży na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Kk to chyba dobry znak ze nie czujesz zbliżającej się @. Mocno za Ciebie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość qaz mi sie zdaje ze zastrzyk mogł ci spokojnie dac juz tego 10dc, przy tak ładnym pecherzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Nie miałam monitoringu ale robiłam testy . Cykl z clo jest moim pierwszym z clo, ale staramy się już od 2 lat co chwile wychodzą inne przyczyny i clo jest moją następna nadzieją. Wiem że pierwszy cykl z clo nie musi być ostatnim ale znam siebie i wiem że każdy następny będzie dla mnie psychiczną tortura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Chyba chciał żeby podrósł jeszcze bo na prawym jajniki mialam dwa 15i16mm a na lewym 19 dominujący ,wiec wierze ze któryś musial pęknąć o czasie tylko prawego jajnika nie czułam po zastrzyku. Becia dla mnie właśnie pierwszy cykl z clo byl najgorszy i największym rozczarowaniem wkręciłam sobie ze jak juz mam clo to na pewno odrazu zajdę a tu klops juz w połowie cyklu wiedział ze nic z tego nie bedzie bo pęcherzyki przestały rosnąć,tera jestem na drugim cyklu z clo i widzę ze dużo spokojniej podchodzę co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
qaz, jajniki bolą też po owuacji i po pęknięciu. kkk, trzymam kciuki! ja bym pewnie już poszła zbadać krew ;) ale im dluzej się poczeka tym lepiej. Ja też muszę wczesniej badać ze względu na progesteron.. idę teraz w najbliższy piątek bo chciałabym wiedziec przed weekendem a to dopiero będzie 24 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Beciaaa89 przy clo powinnas miec choc raz usg, zeby sprawdzic jak twoj organizm reaguje. gośćAla tez jestem ciekawa, ale u mnie dosc pozno testy wychodza. jakos nie licze zeby sie udało. choc dla meza sie sniło ze 2 kreski pokazałam ,u mnie ze snami troche sie sprawdza. moze to głupie ale cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Becia ja tak przy pierwszej ciąży brałam clo bez monitoringu, udało się ale uważam że to takie branie w ciemno i monitoring musi być. więc myślę że bardziej to przypadek, albo właśnie odpuściłam tak psychicznie, chociaż problemy zdrowotne też mam, bo pcos wg teraźniejszego gina miałam już przed 1 ciążą. kkk dzisiaj 28 dc, mam wrażliwe piersi, brzuch nie boli. ale raczej będę testować w czwartek. akurat będzie 14 dpo. w niedzielę mamy 7 rocznicę ślubu, byłby piękny prezent ale jakoś nie czuję tego. W pierwszej ciąży tydzień przez zrobieniem testu źle się czułam, mega bolał mnie brzuch, miałam zawroty głowy, mdłości, straciłam przytomność, a teraz spokój. wiem że każda ciąża inna ale jakoś to tego nie czuję. jeszcze zaliczyłam mega upadek w sobotę i też się martwię czy nawet gdybym była w ciąży to czy tam mi się coś nie oberwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro mam wizytę ktora ma potwierdzić owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
qaz, trzymamy! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
qaz kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość qaz bedzie dobrze ja jutro jade na hcg, ale jakos tak czuje ze nie udało sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Kkk trzymam kciuki , musi byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Dziewczyny zrobiłam test nie wytrzymałem..mam bardzo blada druga kreskę i nie wiem co mam myśleć. Rano powtórzę ale nie chce się cieszyć jak to jakaś pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Becia moja druga bladziudka kreska rosnie i zaczela 2trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkk kciuki:) Becia a ktory to dc ? Zrób hcg ;) kciuki:) A mnie boli brzuch jak na @. 29 dc więc czekam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Wyżej to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Beciaaa89 gratulacje, nawet słaba kreseczka oznacza ciaze. mozesz potwierdzic tylko hcg. u mnie 27 dc, jade dzis na hcg. naprawde co miesiac dobre wiadomosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×