Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość_ruda
Just ja zaczynam czuć jajnik jak pęcherzyk już ma ponad 20 mm. Qaz czujesz teraz jajnik? Mnie od czasu do czasu go po prostu czuję. Nie wiem co to może znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Roxi, z tymi objawami to różnie jest.. każda z nas jest inna. Ja bym się nimi nie sugerowała, bo mogą nieźle zmylić ;) Bądz dobrej mysli! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ruda w tej chwili nie czuje jajników dzisiaj mam 28dc czasem czuje brzuch jak na @ . Jak robiłam test 25dc to czułam wtedy bardzo jajniki . Ale u mnie raczej nie ma szans widzę to po wykresie od 3dni temperatura leci w dol a to zwiastuje tylko@. Dziewczyny jesli bede brać multiwitaminy bella to jiz osobno nie musze przyjmować kwasu foliowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Roxi mój 25-dc więc z qaz jesteśmy w podobnym momencie. Musimy dziewczyny jeszcze trochę poczekać. Ja też raczej na nic nie liczę, ale z drugiej strony póki nie mam @ to czekamy. U mnie będzie pewnie gorzej, gdyż ja biorę duphaston i dopóki nie będę miała pewności mam nie przerywać brania, a dopóki nie odstawie, to nie dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ja dzisiaj wzięłam ostatnia tabletkę dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja jutro 10 dzień brania duphaston, ale na szczęście mam jeszcze jedno opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
czyli mamy trzy testowania w weekend? :) Macie te super czułe testy 10mIu? bo z tych innych to nie wyjdzie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ala u mnie bedzie w niedziele 30dc wiec juz jak co powinno wyjść ,ja jeszcze nawet nie kupiłam testu bo jak bym miała w domu to bym niewytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala nie zawsze 10 pokaze mi nie pokazalo w dniu @ dopiero 4dni pozniej blada kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja za to mam chyba cztery testy, ale jeszcze nie wiem kiedy zrobię następny. Jutro wezmę skierowanie na bete ale nie będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
a macie tesy owulacyjne? ciekawe o by wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ja w domu nie mam ani jednego ciążowego ani owulacyjnego . Jesli narzeczony po pracy nie zdarzy kupic to bede testować w niedziele wieczorem albo w poniedziałek rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ala mi testy owu wyszły szybciej niż ciążowy. Wiec jak kto ma yo może spróbować. Niby nie u wszystkich w ciąży to wychodzi. Ale u mnie się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja owulacyjnych to mam całą masę, mogę robić codziennie :-) kupilam chyba 50 szt. na allegro :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Już mam skierowanie na betę ale wstrzymam się do następnego tygodnia. Dzisiaj 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kobietki powiedzcie mi czy jak ja dzis wzielam ostatnia dawke duphaston... to miesiaczka moze mi sie spoznic tak? ptyam bo biore pierwszy raz i nie wiem czego sie spodziewac...;/ okres planowo na jutro... ale teraz juz sama nie wiem kiedy moge testowac ... jakie wasze dświadczenia w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Roxi ja bralam Luteine (W niektórych przypadkach alternatywą do stosowania duphastonu może być luteina. Podczas gdy ten jest syntetycznym środkiem, luteina to naturalny, czysty progesteron, ma zarówno podobne działanie, jak i skutki uboczne, które mogą nastąpić po jej przyjęciu.) lekarz zalecil mi brac przez 10 dni, jenak bralam krocej bo pojawil sie okres. Ale dziewczyny na forum pisaly ze dostawaly po 2-5 dniach od zakonczenia brania zalecanej przez lekarza dawki. Jest to bardzo roznie..mysle ze nie masz sie czym marwtic, okres sie powininen niedlugo pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Roxi...nie zwracaj uwagi na moj komentarz myslalam ze jest na poczatku cyklu a z poprzednich wpisow widze za na koncowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Roxi ja wczoraj odstawiłam duphaston i testuje jutro 30dc a miesiączkę zawsze dostaje 4-5dni po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny, oby się którejś wreszcie udało. Najlepiej wszystkim, mało nas brzuchatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Roxi, ja dostawałam @ na 7 dzień po odstawieniu duphastonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Roxi ja wcześniej dostawalam 5 dnis po odstawieniu duphaston, od dwóch cykli 10 dnia po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny nabiegalam się dzisiaj za butami ślubnymi i tak naprawdę dopiero mogłam się położyć i odpocząć i zaczął mnie mocno kluc jajnik. Nie wiem co się dzieje. Wcześniej kłucie miałam tylko przed owulacja, ale nigdy przed okresem. W żadnym wypadku nie chcę się nakręcić, bo i tak nie liczę, że się uda. Ale mimo wszystko dziwne są te bóle. A tak ogólnie to mam ochotę na szampana :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Ruda ja gdzies w środku nadzieje mam ;) dzisiaj jak weszłam w pracy na kuchnie to musiałam odrazu wyjść strasznie zaczęło mnie mdlić . Jak jutro nie zobaczę dwóch kresek to znaczy ze lapie mnie jakaś 3 dniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Qaz może Tobie się udało :-) Trzymam kciuki. Mi teraz dla odmiany strasznie zimno, normalnie siedzę i się trzęse, a w pokoju jest 24 stopni. Może mnie coś bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, z niecierpliwością czekam na wasze testy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Qaz mi do tej pory wszystko śmierdzi. Ruda zimno jest dobrym znakiem. Pierwsze tygodnie telepałam się zimna, ciągle pod kocem. Dziewczyny trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Aaa ale to chyba za wcześnie na takie dolegliwości jak mdłości u mnie jutro dopiero 30dc boje się ze poprostu tak działa moja psychika i wszystkie dolegliwości po negatywie znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×