Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość Sylwia
gość1985 ślemy zatem grom pozytywnej energii w Twoim kierunku. :) Ja leczę się w Rzeszowie, ale mam nadzieje że dobre fluidy dotrą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
bransoletka32 ja też jestem po pierwszym cyklu z Aromkiem i też miałam tylko 1 pęcherzyk, który pękł, ale u mnie niestety się nie udało. Brałam od 2 do 6dc, teraz czekam na @ i będę brała od 3 do 7dc. Mocno ściskam kciuki, żebyś Ty nie miała potrzeby próbować dalej z tym, ani z żadnym innym lekiem. :) Oby się pojawiły 2 kreseczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1985
Bardzo dziekuje. Odrazu mi sie jakos przyjemniej zrobilo. Po tylu latach stres, ze znowu nie wyjdzie jest ogromny. Musze duzo nad soba pracowac by myslec pozytywnie. Teraz przede mna najgorsze 2 tygodnie czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Ja się leczę ponad rok a ponad 2 intensywnie staram... Jestem pewna, że w tym miesiącu nic z tego nie będzie. Nie mam śluzu płodnego, nie wzrosło mi libido - zobaczymy jutro jaki wynik będzie progesteronu. On potwierdzi lub wykluczy owulację. Wg moich odczuć jej nie było. Ale może wywoływana sztucznie daje inne symptomy. Sylwia ile cykli docelowo masz być na Aromku? Mi lekarz powiedział, że 2 a potem gonadotropiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
gość1985 - trzymaj się!!! Liczę na Twoje 2 kreski jeszcze w tym cyklu... Czuję, że inseminacja i mnie nie ominie. Ja jednak jeszcze muszę poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
bransoletka32 ja byłam 4 cykle na CLO, tera będę drugi na Aromku, konkretnych szczegółów nie znam, histeroskopia ma nam rozjaśnić sytuację i wtedy zobaczymy co dalej z lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
znów nie dodaje wiadomości... bransoletka32 ja byłam 4 cykl na CLO, a teraz będę drugi na Aromku. Nie wiem jeszcze ile cykli będę wspomagana tym lekiem. Po lipcowej histeroskopii dowiem się jak dalej będzie wyglądało moje leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
znów nie dodaje wiadomości... bransoletka32 ja byłam 4 cykl na CLO, a teraz będę drugi na Aromku. Nie wiem jeszcze ile cykli będę wspomagana tym lekiem. Po lipcowej histeroskopii dowiem się jak dalej będzie wyglądało moje leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość1985 az 4 pecherzyki pekły , swietnie. bransoletka32 u mnie tez w tym cyklu, ani za bardzo płodnego sluzu, ani ochoty na sex( w poprzednim było i to i to) . u mnie gin nie robi usg by potwierdzic ze pekł pecherzyk wiec musze czekac. w nastepna sobote bede testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Ciezarówki co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny caly czas Was czytam i trzymam mocno kciuki za kazda z osobna ;) kkk milo ze pytasz u mnie wprost rewelacyjnie we wtorek mialam wizyte wszystko dobrze malenstwo rosnie dolegliwosci ciazowe calkowicie ustaly no moze poza pobolewaniem piersi od czasu do czasu :) 17tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kasiur88 dajesz mi nadzieję że już niedługo będę czuć się całkiem normalnie. Ja mam nadal mdłości, lekkie zawroty głowy i duszności. Leń mnie dopadł. U mnie 13t 1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
A ja dzis rano znowu niewielkie plamienia brązowe.. :( Bardzo się boję. Odpoczywam, biorę luteinę.. zobaczymy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćChiara
Sylwia widzę że jesteśmy po sąsiedzku :) masz dobrego specjaliste? Możesz polececić kogoś? 1985 z tylu jajeczek na pewno się " coś" wykluje :) trzymam mocno kciuki :) Ciężarówki miło czytać że u was wszystko w porządku. Ala może powinnaś brać większą dawkę progesteronu? Trzymam kciuki żeby plamienia ustały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violina90
U mnie nudnosci wymioty zmeczenie bol piersi bol plecow :( ale mam nadzieje ze niedlugo mina bo zblizam sie powoli do 2 trymestru. W srode wizyta :) 12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina tak jestem już po prenatalnych. Wszystko jest ok. Czekam tylko na wyniki z krwi bo też pobierają. Ale czekać trzeba tydzień. Maleństwo bardzo *****iwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Postanowilam jutro isc na piersze badani z krwi...19dc owulacje mialam okolo 11dc...w przyszly wtorek jestem umowiona na wizyte do lekarza...wiec postanowilam ze pojde na badanie jutro i w poniedzialek. KKK a jak tam u Ciebie? Nie odzywalam sie bo mostwo spraw do zalatwienia (cale szczescie to tak bardzo o tym wszystkim nie mysle) ale sledzilam forum pilnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Hej dziewczynki u mnie też ciąża póki co bezobjawowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Hej dziewczynki u mnie też ciąża póki co bezobjawowo:) tylko zmęczenie się nasila. Mam za to inne zmartwienie . W marcu poziom tsh miałam 2 ( mam hasimoto z niedoczynoscia) a a wczoraj odebrałem wyniki i jest 22 . To jest o wiele za dużo. Biorą już dość wysoka dawkę letrox . Martwi mnie ten wynik a wizyta u endo dopiero w poniedziałek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Chiara ja chodzę prywatnie do pani dr Homy, jest specjalistą od leczenia niepłodności i seksuologiem. Jestem bardzo zadowolona. Przed nią byłam u dwóch innych lekarzy, ale to było marnowanie czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Just_us niecierpliwość to chyba cecha, która łączy nas wszystkie. :) Robiłaś badanie? Trzymam kciuki za wynik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Hej Sylwia....to nie tyle co niecierpliwosc ale po czesci nie mam wyjscia. Na ostaniej wizycie u lekarza w czwartek (01.06 - to tez dzien mojej owulacji) dostalam zastrzyk a od niedzilei (04.06) lekarz kazal zaczac mi brac luteine przez 10dni i 10 dnia isc rano na badania i umowic sie na wizyte. Nastepna wizyte mam w najblizszy wtorek o 10 rano wiec nie dam rady zrobic badan...dlatego posatnowilam ze pojde dzis i w poniedzialek aby miec pewnosc....genralnie mam przeczucie ze w tym cyklu sie nam nie udalo wiec nie nastawiam sie na pozytywny wynik....oczywiscie bardzo bym chciala ale intuicja mowi co innego...jeszcze pare godzin nie pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
dodatkowo zastanawia mnie czemu lekarz kazal mi sie umowic na wizyte tak wczesnie...:/ bo w 24 dc....ale ufam mu bo jest to dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a u mnie w pon wizyta:) ogolnie to zmeczenie a wcale teraz ten gorac to chyba nie ma mocnego na to i niekiedy takie nudnosci i ciezko mi sie wtedy oddycha.9tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
To dobrze dziewczynki ze wszystko ok, oprocz dolegliwosci. Kasiur a wiadmo moze co ma byc, bo moze pisałas ale nie pamietam. aaa a u ciebie wiadomo płec. Ala bedzie dobrze, duzo odpoczywaj. Just_us nawet jak wyjdzie wynik negatywny to o niczym nie przesadza. to dopiero 24 dc u ciebie. czytam was, ale teraz jakos mniej czasu mam by pisac. u mnie praktycznie za tydzien testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Niestety nie mam jeszcze wynikow badania :/ hihihihi sprawdzam co godzine i nic . Robilam w Diagnostyce i myslalam ze po 18 beda a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
kkk dokladnie dlatego mam zamiar isc jeszcze w pon aby spradzic czy ewentualnie rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×