Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość
Roxi trzymam kciuki widze ze razem będziemy testować u mnie tez prawdopodobnie wczoraj byla owu jutro idę potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Dziewczyny beta dziś 20,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Tzn ze od piątku urosła 660%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Just, beta 20?? Jesteś w ciąży!!!!!!!! Kolejna ciąża w tym topiku! On jest naprawdę szczęśliwy :D A ja właśnie wróciłam.. uff, dzidzia żyje, jest akcja serca, CRL 8.9 mm i ...pęcherzyk gigant: 29mm a to dopiero początek 7tc. Gin powiedział, że ten pęcherzyk nie jest okrągły tylko taki wydłużony i dlatego taki rozmiar. No ale za to mam krwiaka i stąd te krwawienia :o nie jest duży, powiedział, że mam się nie przejmować (łatwo się mówi) i nie muszę leżeć. Boję się czytać w necie o tych krwiakach.. wiem, że mogą być groźne ale nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Ala dzięki ale na chwile obecna mam wiecej obaw niż powodów do radośći - na szczescie mam jutro wizytę...nie wiem mam (urojone) obawy ze ciąża poza maciczna itd Za dużo internetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Ala dzięki ale jakoś na chwile obecna nie potrafię sie cieszyć... na szczescie jutro mam wizytę u lekarza; naczytałam sie za dużo internetow i boje sie ze moze być cos nie tak...nie wiem ze ciąża poza maciczna ze puste jajeczko itd....w środę kolejny test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Ala sama widzisz jaka moc maja internety! Nie czytaj bo na pewno wszystko jest super extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just gratulacje!!! Czulam ze bedzie dobrze :) Ala nic nie czytaj w necie bo tylko niepotrzebnie sie nakrecisz...na topiku listopadowek tez mamy dziewczyne co miala dosc duzego krwiaka 4tyg oszczednego trybu zycia i juz wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja byla wczoraj wieczorkiem albo dzis rano!! bardzo duzo plunu wiec same pozytywy!! czekam co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Lena i just gratulacje. Trzymam kciuki. Ja ostatnio tylko czasami zerkam jak wam idzie. Nie mam siły walczyć. Zajelam się przygotowaniami do ślubu, a jest tego bardzo dużo. Właśnie będę szukać kliniki niepłodności w Warszawie, może któraś coś mi poleci. Na razie myślę o klinice Bocian. Muszę się tam przejechać. Jeszcze raz trzymam kliniki za Was wszystkie, za te które na pewno zaraz zajda w ciążę i za te które są w ciąży aby wszystko dobrze przebiegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Ruda...ja polecam doktora Jarosława Niemoczynskiego przyjmuje prywatnie w Conceptmediaca bądź w klinice niepłodności Invicta na Złotej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Just_Us super, że przyrost jest wlasciwy :)) ja też do końca nie umiem się cieszyć. Staram się myśleć, że tym razem będzie wszystko dobrze ale to kurcze bardzo trudne. Ruda wiesz ja tak sobie myślę , że może faktycznie psychika odgrywa ważna rolę w staraniach. Ja przez sekundę nie pomyślałam, że mogę być w ciąży. Piłam alkohol paliłam, a nawet przez 10 dni bralam tabletki na wywołanie @ bo ja sama od siebie nie miesiaczkowalam. Także może coś w tym jest ze jak się kompletnie o tym nie myśli to się udaje. Wiem ze juz długo się starasz i może brakować sił czasem ale bądź dobrej myśli. Ja wierzę że w końcu Ci się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Lena...cos w tym jest co mowisz...ja tez normalnie pilam alkohol (oczywiscie w umiarkowanych ilosciach) przyjelam myslenie ze jak ma byc dobrze to bedzie jakos w rodzinach patologicznych nikt na nic nie zwraca uwagi i rodza sie zdrowe dzieci...(oczywiscie nie sa oni dla mnie wzorem do nasladowania, chodzi mi bardziej o podejscie bez spinki) Oczywiscie jezeli lekarz wszystko potwierdzi nie tkne grama alkoholu...po prostu tak jak napisalas , ja rowniez nie zakladalam ze sie uda...bardziej traktowalam to w formie rozgrzewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Ruda....tak jak piszesz skup sie na weselu (ja mialam swoje rok temu i wiem ile jest z tym zabawy) a przy okazji dzialajcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ruda, bardzo dobrze, że nie myslisz teraz o staraniach! Nie ma nic lepszego dla psychiki :) a często owocuje to miłą niespodzianką ;) czego Ci życzę 🌻 Just, każda z nas sobie wkręca różne rzeczy.. Mnie na samym początku ciąży bolały jajniki i miałam schizę że to ciąża pozamaciczna :D Także spokojnie.. będzie wszystko dobrze! Nie zapominaj, ze to jest szczęśliwy topik ;) Kkk, kiedy testujesz? czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
lena gratulacje :) Just no piekniusi masz ten przyrost. i to jak wczesnie wyszło. ktory masz dc , a w którym miałas owulacje(jak wiesz). masz jakies objawy , wiecej sluzu(przewaznie o tym pisza dzieczyny) Ala , testuje w sobote, ale jakos oprocz delikatnego napiecia w podbrzuszu nic nie czuje. ze mna lezała w szpitalu dziewczyna co na poczatku ciazy miała krwotok przez krwiaka a teraz dziewczynka jest juz zdrowa na swiecie, wiec odpoczywaj a wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
just super przyrost, kciuki za jutrzejsze usg :) lena gratulacje :) u mnie się powinno za tydzień wyjaśnić, chociaż jakoś nie czuję żeby się udało, czuję się normalnie jak zawsze tydzień przed @. także czekamy, staram się o tym nie myśleć, ale przejawiają się jakieś przebłyski. mimo że mam dużo spraw na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
kkk - wczoraj jak robilam badanie to byl moj 22dc 10-11 dni od owulacji. Jestem juz po wizycie u ginekologa, jak sie domyslacie nic na razie nie bylo widac na usg :) Za dwa tygodnie kolejna wizyta i jak bedzie ok to zalozymy karte ciazy, plus jak nic nie wydarzy sie po drodze to mam przyniesc komplet badan. Na chwile obecna nie mam zadnych objaw poza tym ze czuje jajaniki, ale pan dr powiedzial ze to normalne. Na chwile obecna chyba do mnie nie dociera....mysle ze wizyta za 2 tygodnie bedzie kluczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania ja tez nie czuje zeby sie udało , a ktory masz dzis dc u mnie 24 dc ale i tak jakby nie było co miesiac nowa ciaza- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Just_us takie bardziej intymne pytanie, ale jak u ciebie z sluzem. bo u mnie praktycznie zero i temu mysle ze sie nie udało. poprzednio widziałam tylko sie nie smiejcie ze w ujsciu pochwy tak jakby zatkane gestym sluzem , a teraz nic-tak samo jak w poprzednim cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
kkk-u mnie nic, zero sluzu (jak na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
a u mnie zaczynaja sie chyba pseudo objawy. napiecie podbrzusza, piersi czuje takie jakby napiete i troche swedza, bola mnie plecy w dole, i spac mi sie strasznie chce, z checia bym sie umyła i połozyła do łozka. ale u nas taka pogoda dzis paskudna. Just jutro powtarzasz hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
kkk u mnie to samo jest ze śluzem co u Ciebie , jeszcze nigdy nie zaobserwowałam płodnego . dzisiaj byłam u gina potwierdził owu pęcherzyki wszystkie pękły , płyn w zatoce jest macice czystę i wyglądają ładnie . Lekarz powiedział ze pierwszy raz jest tak ładnie u mnie więc teraz zaczynam dupka i czekam na efekty. Jeśli teraz nie uda się to zostaje nam jeszcze jeden cykl na clo a potem musimy mieć przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiur88 kiedy przeszly Ci mdlosci? U mnie zaczal sie wlasnie 2 trymestr a jeszcze bardziej tak jakby mi sie nasilily :/ i wymioty niestety tez sie zdarzaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Lena tym tazem będzie dobrze, Ty już wykorzystałaś pakiet nieszczęść! Just_us - cieszę się:) Za 2 tyg. będzie serduszko - zobaczysz je i usłyszysz - na pewno. U mnie 20 dc i dopadło mnie zapalenie pęcherza. Biorę furaginum, ale nie wiem czy dobrze robię... Pierwszy raz miałam ładny pęcherzyk, zastrzyk z Ovitrelle i progesteron na odpowiednim poziomie... a tu infekcja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziękuję dziewczyny. Dam znać jak pójdę do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Violina u mnie w 11czy 12 tygodniu juz bylo spokojnie raz na kilka dni zdarzalo sie ze mnie mdlilo. A jakos od 13tyg calkiem przeszlo ;) sprobuj moze z bananami mi pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Violina 90 a przyjmujesz duphaston lub luteine.bo to moze byc od tego. U mnie przy duphastonie bylo w miare ,ale jak przeszlam na luteine to bylo o wiele gorzej. Bransoletka chyba furargin mozna w ciazy przyjmowac. Lepiej teraz podleczyc niz by miala sie infekcja rozwinac i pozniej antybiotyk. Bierz jeszvze zurawine i wit c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk ja nic nie przyjmuje, tylko kwas foliowy. Jutro mam wizyte, powiem o wszystkim lekarzowi.. moze cos doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×