Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Just_us
kkk tak powtarzam jutro bete chce miec pewnosc ze rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
KKK, ja tak samo.. jak brałam duphaston to czułam się znakomicie a teraz jak biorę luteinę ( i to bardzo dużą dawkę) to ledwo zyję.. Nie mogę pracować - a muszę, nie mam siły na nic, ciężko mi się oddycha, boli głowa no i te mdłości.. A gin nie chciał mi odstawić.. i ze względu na progesteron i tez na tego krwiaka. Ja nie wiem dziewczyny jak ja to wytrzymam :( to jest męczarnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Ala a jaka dawke luteiny bierzesz? Ja mam brac 3x1 (50) plus rano folik (folik tylko do 12 tygodnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
3 x 2tab (50mg) dopochwowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
ja brałam 2 x po 100 . poki brałam dupahaston to było ok, a po luteinie zle sie czułam, miałam mdłosci i straszne bole głowy . musiałam brac ibuprom bo apap nie dawał rady. a jak odstawiłam ok 16-17 tyg. to wszystko przeszło. just to dzis powinno byc ok 40( mysle ze pewnie bedzie wiecej przy takim przyroscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Bardzo mały przyrost dziś beta wyszła mi 21,8...gdzie w poniedziałek było 20,1....słabo to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
za pierwszym razem....byłoby zbyt pięknie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Nie wiem co mam robic...moj lekarznie nie odbiera i pewnie do piatku sie juz z nim nie skontaktuje...no nic pozostaje mi isc w piatek na kolejne badanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
just a w którym dniu jesteś teraz cyklu? jesteś przed miesiączką czy już po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
anita 34....ciezko okreslic co to znaczy przed miesiaczka bo moje cykle ostatnio to byly 60 dni :/ badnia robilam w 22 dc i 24dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
just ja miałam bete dzień przed miesiaczką 12 a po 4 dniach był okres czyli tzw biochemiczna musisz patrzeć czy przyrasta prawidłowo co 48 h minimum 66%, a na usg będzie coś widać dopiero przy becie powyżej 1000 - bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
just zrób bete jeszcze w piątek jak przyrasta ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
zrobie w piatek aby miec pewnosc...i wtedy zadzwonie do lekarza i usatlimy dalszy plan dzialania.....Badania zrobilam zgodnie z zaleceniami mojego lekarza, 12 dni po owulacji. Nie powiedzial mi ze mam czekac do 28 czy 30 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Just faktycznie mały przyrost. Może doszło do zapłodnienia ale nie do zagniezdzenia. Tzw ciąża biochemiczna. Za wcześnie zrobiłaś betę i teraz będzie Ci bardzo trudno. Przytulam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Just , zobaczymy jak wynik. bo sa przypadki ze hcg spadło i było wszystko dobrze. a nawet jezeli to ciaza biochemiczna to przynajmniej wiesz ze masz drozne jajowody, dochodzi do zapłodnienia , wiec jezeli teraz sie nie uda to nastepnym razem napewno. bo tak to z nami jest, staramy sie robimy za wczesnie testy(bo trzeba) pokazuje sie te 2 kreski a pozniej przychodzi okres. gdyby nie te wczesniejsze testy to nawet nie wiedziałbysmy ze cos zaskoczyło, bo przeciez test dopiero sie robi jak sie spoznia miesiaczka. ja raz tez miałam ciaze biochemiczna, i gdyby nie hcg nawet bym nic nie wiedziała bo okres przyszedł normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dziewczyn które robią testy 8dpo a później wielkie rozczarowanie że beta hcg spada. Dla mnie osobiście to głupota i niepotrzebne nerwy. Przecież spokojnie można poczekać te kilka dni więcej i zrobić 14dpo tym bardziej jak miało się zastrzyk z pregnylu który utrzymuje się nawet do 12 dpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:28 czytalas co dziewczyna wczesniej pisala?? Takie byly zalecenia jej lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytalam to lekarz zalecił dopiero 12dpo, natomiast to tez moze byc za wczesnie bo każdy organizm jest inny i u niektorych po podaniu pregnylu nawet w 13dpo może wyjść fałszywy wynik dodatni. Ale są lekarze i lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
u mnie tez lekarz kazał robic hcg po odstawieniu dupastonu czyli 24dc. jak lekarz mowi zeby zrobic tego dnia cyklu hcg to sie robi. a u Just hcg rosło , wiec to nie były pozostałosci po zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
jak ktos bierze juz dłuzej clo, i zna troche swoj organizm to tez jest inaczej. u mnie testy wychodz dosc pozno , nawet przy wczesnej owulacji wiec po odstawieniu czekam jeszcze ze 2 dni zanim bede testowac. dzis 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqaz
Hej ja w czwartek odstawiam duphaston i jesli @nie przyjdzie to testuje 25 będzie to 28dc owulka była idealnie w połowie cyklu 14dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja też testuje dopiero od 27dc ,a cykle mam 29 dniowe teraz ,wiem ze wcześniej nie ma sensu i niechce rozczarowania a też musze brac luteinę na potrzymanie jakby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Z moich ust nigdy nie padlo slowo (zarowno na tym forum jak i w rzeczywistosci) ze jestem rozczarowana czy zalamana...gość nie bede z Toba polemizowala na temat kompetencji mojego lekarza, bo jezeli bym w nie watpila lub bym mu nie ufala to moja dalsza wspolpraca z nim nie mialaby sensu. kkk masz racje to jest pozytyw tej calej sytuacji, drozne jajowody bo juz sie balam ze czeka mnie to badanie jak beda jakies nie powodzenia :/ a tak jest szansa ze mnie to ominie - lekarz na 1 badz drugiej wizycie powiedzial najpierw przebadamy Pani meza (dostal cala liste lacznie z fragmentacja DNA plemnikow) a potem podejmiemy odpowiedni plan leczenia i wtedy wlasnie tez wspomnial o droznosci jajnikow....ale co bedzie dalej tego nie jestem w stanie przewidziec...na pewno wiem ze jutro ide powtorzyc badania i szczerze nawet sie tym nie denerwuje co ma byc to bedzie po ostatnich wynikach tych pozytywnych i mniej pozytywnych jakos tez sie nie cieszylam, powiedzialam jak nie bedzie bicia serca to do mnie nie dojdzie ze jestem w ciazy :) A co do reszty wypowiedzi...skad ja mam wiedziec kiedy nalezy zrobic bete a kiedy nie...byl to moj pierwszy cykl z clo i pierwszy monitoring i genralnie pierwszy miesiac gdzie zaglebiam sie w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Just_Us masz zupełna rację. Zawsze trzeba doszukiwać sie plusów. Daj znać co pokaże jutrzejsza beta. Ja natomiast byłam wczoraj u lekarza. Na usg widać pecherzyk ciążowy odpowiadajacy wielkością 3 tyg i 3-4 dni od zaplodnienia. Kolejna wizyta 27.06 . Także staram się cierpliwie czekać na rozwój sytuacji i nie mysle negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
lena super wiesci :) na pewno bedzie dobrze, najlepiej to sie czyms zajac....tylko ciezko tak cos wymyslec na prawie 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
A drugim bardzo istotnym elementem o ktorym zapomnialam wspomniec (poza badaniami jajnikow) jest to ze dochodzi do zaplodnienia - czyli moge miec dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Just dobrze mówisz. U mnie nigdy nic takiego się nie wydarzyło i uważam że to gorsza sytuacja. Just pierwszy cykl z clo i od razu się coś zadziałało. Jak nie teraz to na pewno w krótce będziesz w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
30 dc piersi chcą mi pęknąć. Brzuch boli jak na @. I czuje że lada moment przyjdzie @. No nic czekam. Najgorsze te kilka dni bo nie wiem kiedy dokładnie przyjdzie. Ostatnio miałam 30 dniowy cykl a poprzednio 40. Just trzymam kciuki za betę. Kiedy wizyta u giną? Idziesz z wynikami bety czy czekasz na zaplanowaną kolejną wizytę? kkk a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Otóż to just_Us. Jeżeli tu przy pierwszym cyklu z clo coś ruszylo to znak, że jest bardzo dobrze :) No ciężko zająć myśli czyms innym ;) ale póki co prawie co dzień pracuje także mam nadzieje, ze zleci czas. A pozatym wymiotuje i padam do łóżka około 20-21 także dzień się skraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Just i jak tam robiłas hcg, dodzwoniłas sie do swojego lekarza. Reania a co tam u ciebie. kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×