Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość kkk2891
znowu nie dodaje postów i chyba trzeba 3 czesc postu załozyc , bo znowu problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Just, jak poszłam parę tyg temu do lekarza to mi powiedział, że bez względu na to co będzie z tą ciążą - najważniejsze jest że DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA. To jest kluczowe. Ja też robiłam betę bardzo wczesnie a to dlatego, że musiałam wiedziec czy mogę odstawić duphaston czy nie. Dziewczyny, czuję się tak zle że nawet nie mam siły pisać a muszę chodzić do pracy. Chyba zadzwonię dzis do gina czy mogę zmniejszyć dawkę luteiny.. Ciężko mi się oddycha, nie mam w ogole sił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
reania a u mnie nic sie nie dzieje. piersi delikatnie swedza, i podbrzusze boli , ale tez nie mocno jak na okres. dzis 27 dc. jutro 28 dc i rano jade na hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Just Reania Kkk kochane trzymam mocno kciuki :) Ala ja mialam dawke luteiny 3x1 i sie zle czulam to wcale sie nie dziwie ze u Ciebie tez zle po niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Reania - oby to byly pierwsze oznaki ciazy ;) Trzymam kciuki! Rano poszlam na bete, poczekam na wyniki do poloudnia i zadzownie do mojego lekarza...chyba glownie po to aby potwierdzil ze mam odstawic luteine...na wizyte nie bede szla bo to nie ma sensu i tak nic nie zoabczy na usg. Ostawie luteine jak wynik spadnie poczekam na okres, zaczne brac clo od 2 dnia cyklu i pojde na monitoring 10 dnia :) Scenariusz znany :) kkk trzymam kciuki! :) obys miala w weekend powody do swietowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Tak jak podejzewalam spadla...15,2 odstawiam luteine i czekamny na okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reania _ nie nakrecaj sie za bardzo moze nie przyjdzie wiec nie masz co sie stresowac a jak tak sobie mowisz to tez zle wplywa wiec wiecej luzu:) a bedzie oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
just_us ... w koncu bedzie dobrze :) trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
Roxi....musi byc :) Skontakotwalam sie z lekarzem tak jak myslalam kazal odstawic lutrine i pokazac sie w czasie okresu pewnie chce zobaczyc czy nie ma zadnych torbieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po clo 1 tabletce dziennie od 3 dnia cyklu przez 5 dni wyrosly mi 4 torbiele ... wiec mialam za duzo dawke i teraz w tym miesiacu po pół tabletki i mialam owulacj***ardzo ladna ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Just szkoda :* ale uszy do góry, najważniejsze że coś się zadziało :) kkk jak @ nie przyjdzie to w niedzielę :) ja takie objawy mam zawsze przed @, także nie nastawiam się na nic :) po prostu porównuję do pierwszej ciąży gdzie bardzo bolał mnie brzuch, ze myślałam że to coś z wyrostkiem robaczkowym takie miałam ataki, zawroty głowy, utrata przytomności. co ma być to będzie i tak teraz nic nie zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Reania nie ma co porownywac .u mnie 3 ciaze i za kazdym inaczej.tez myslalam ze 2 bedzie podobna do pierwszej a tu calkiem inaczej. A bolace piersi ma bardzo duzo dziewczyn w ciazy. Wiec czekam na twoje wyniki , oby te cycochy bolaly ze sie udalo:) u mnie jutro sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kkk, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just_us
kkk dawaj jutro znac! Czekamy na pozytywne wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
kkk kciuki za test:* Piersi przestały mnie boleć więc czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wy durne jesteście jezdzicie na tą bhcg jakby to coś miało zmienić ze będziecie w ciazy. Jeżdżą robia wiecznie badania w tym laboratorium pomyślę że chyba macie coś nie tak z tym głowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
A nie przyszło Ci do głowy gościu że niektóre z nad muszą szybko wiedzieć żeby kontynuować branie albo odstawić leki? Ten to nigdy się nie starał sie długo o dziecko nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starałam się 8 lat, miałam dwie l aparoskopie i leki ale nie gadajcie głupot ze trzeba ciągle biegać na bhcg. Zjadacie na koniec cyklu progesteton i czekacie na okres albo nie a jak nie ma okresu to nie zaczynacie kolejnego cyklu z lekami, proste. W ciągu 8 lat zrobiłam jeden test ciążowy w 50 dniu cyklu i jedna bhcg więc nie opowiadajcie ze to konieczne bo na temat niepłodności i leków wiem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja zgadzam się z dziewczynami i też bete musze wcześniej robić tzn 28-28dc żeby wiedzieć czy dalej brac luteinę a prawda jest taka że testy ciązowe nie zawsze wychodzą tak wcześnie i będę się tego trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gościu co ty tu robisz na tym forum? Dlaczego nazywasz dziewczyny że są durne? Każdy jest inny. Ja też jak czekałam czy coś się zadziałało to robiłam testy. Pomagało mi to przetrwać. Może masz inne podejście, ale nie ocenia się osób których się nie zna. Gościu żegnamy z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
a ja będę sobie robić betę tak często jak mi się to podoba i nikomu nic do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkk czekam na info od Ciebie :) Reania jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Dziewczyny zrobiłam hcg ale nie wiem czy bedzie ok. krew mi nie chciała leciec , zrobiło mi sie słabo bo zaczeła igła jakby krecic , i nie wiem czy starczy do badania bo naprawde w probce prawie nic nie było, choc pielegniarka mowiła ze powinno byc ok. dam znac pozniej jak wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie organizm zastrajkowal ze kolejną bhcg hihi też miałabym już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
no u mnie hcg negatywne. wiec reania czekamy na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
kkk szkoda. Ja tesrutestuje chyba jutro. Jakoś szczególnie inaczej się nie czuje niż zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Reania no kmuś w tym cyklu musi się udać - chyba padło na Ciebie:) U mnie 24 dc - jeszcze kilka dni i dołączę do Justy i KKK. U mnie cycki są wyznacznikiem owulacji - jak bolą znaczy,że była - jak nie - to był cykl bezowulacyjny - ta teoria po niemal roku chodzenia na monitoringi się u mnie potwierdziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Jak nie dostane do wtorku to powtorze na wszelki wypadek, bo uwielbiam robic Hcg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reania
Zrobiłam test. Negatywny. Przynajmniej wiem że mąż musi zrobić badania w tym cyklu. To trzeba jakieś specjalne czy wystarczy podstawowa analiza nasienia? W tym cyklu mam przerwę od leków bo moj gin ma urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki.. widz, ze zapomniano tu o mnie calkowicie... no nic spadam juz nie bede tu sie udzielać.. testuje 25 czerwca... wiec do milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×