Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Mag Lena

Cześć :-) ja jestem po stymulacji. W środę byłam na usg pęcherzyk 21 mm w czwartek rano wzięłam ovitrelle. Cieszę się, ale jakoś się nie nastawiam na powodzenie bo już przerabiałam takie sytuacje. Jak w tym cyklu się nie uda to w kolejnym robię drożność i mąż badanie nasienia. 

Co u Was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej!! Maglena ja pod koniec kwietnia też idę. Jaka dawkę Ci podali? Mi przepisał pregnyl 5000 i też jestem ciekawa co to będzie. U mnie pierwszy raz. Chciałabym żeby się udało. Trzymam kciuki za Ciebie ✊😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Nie wiem jaka dawka - zawsze dostaje jeden zastrzyk ovitrelle. Ktory masz dzień cyklu i czy byłaś w tym cyklu na usg, jak Twoje pecherzyki? W tym cyklu dostałaś pregnyl na pęknięcie? Ja dzisiaj mam 20dc. Zmieniłam lekarza na specjalistę leczenia niepłodność i jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Mag lena napisał:

Nie wiem jaka dawka - zawsze dostaje jeden zastrzyk ovitrelle. Ktory masz dzień cyklu i czy byłaś w tym cyklu na usg, jak Twoje pecherzyki? W tym cyklu dostałaś pregnyl na pęknięcie? Ja dzisiaj mam 20dc. Zmieniłam lekarza na specjalistę leczenia niepłodność i jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie 🙂

Dopiero 4 dc. Jutro zaczynam clo po 0.5 tabletki. W 12 dc idę na kontrole pęcherzyków (u mnie zazwyczaj jest tylko jeden) i mówił że będzie podawać pregnyl jak pęcherzyk będzie miał 18mm tak że albo 24 kwietnia albo kilka dni później. A później zobaczymy co to będzie. Myślę i ja o zmianie. Nawet ten mój gin mi to zasugerował że po 3 cyklach z pregnylem powinnam już zgłosić się gdzieś "wyżej"... A Tobie w którym cyklu będą podawać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Bardzo małą masz dawkę clo - ja zazywam raz dziennie 2 tabletki przez 5 dni i ostatnio tez mam po 1 pęcherzyku. Widocznie lepiej na niego reagujesz. W tym cyklu ovitrelle dostałam przy pęcherzyku 21. Nie wiem czy dostaniesz gdzieś pregnyl - bardzo ciężko go kupić dlatego teraz przepisują ovitrelle. Obecny lekarz powiedział mi, ze jak w tym cyklu się nie uda to od kolejnego stymulacja aromkiem - mówił mi, ze pomału odchodzi się od clo, ze źle wpływa na endometrium i po nim są często ciąże mnogie :-) I tak jak pisałam jak się nie uda idę już na pewno na drożność i badanie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Mag lena napisał:

Bardzo małą masz dawkę clo - ja zazywam raz dziennie 2 tabletki przez 5 dni i ostatnio tez mam po 1 pęcherzyku. Widocznie lepiej na niego reagujesz. W tym cyklu ovitrelle dostałam przy pęcherzyku 21. Nie wiem czy dostaniesz gdzieś pregnyl - bardzo ciężko go kupić dlatego teraz przepisują ovitrelle. Obecny lekarz powiedział mi, ze jak w tym cyklu się nie uda to od kolejnego stymulacja aromkiem - mówił mi, ze pomału odchodzi się od clo, ze źle wpływa na endometrium i po nim są często ciąże mnogie 🙂 I tak jak pisałam jak się nie uda idę już na pewno na drożność i badanie nasienia.

Wcześniej brałam po 1 tabletce clo to w 16 dc miałam pęcherzyk 30mm + przez niego wzrosła mi poprzednia torbiel o 10 mm. Teraz się wszystko wchonelo dlatego zalecono mi po 0.5 tabletki. Pregnyl dostałam bez problemu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

No widzisz to super bo jest podobno dużo tańszy od ovitrelle. Mi lekarz nawet nie przepisał jak mu mówiłam bo twierdził, ze i tak nie kupię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Hej dziewczyny! 

Trzymam mocno kciuki żeby się udało, dajcie znać. Mag lena myślę że zmiana lekarza wyjdzie Ci na dobre, czasem potrzebne są zmiany 😊  

A u mnie wszystko ok, mogę się pochwalić że na ostatnim usg lekarz potwierdził że będzie chłopiec i to na dodatek bardzo duży bo aż 307 g, co widać już po moim brzuchu 😊 

Dziewczyny pamiętajcie że trzymam za Was bardzo mocno kciuki i nigdy się nie poddawajcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Cześć wszystkim :-) zrobiłam dzisiaj dwa testy i wyszły mi pozytywne - jednak nie wierzyłam w to i poszłam na betę. Właśnie odebrałam wynik Beta 20,02

Normalnie jestem w takim szoku, aż mnie głowa rozbolala. Dalej nie wiem czy mam w to wierzyć????????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2019 o 06:24, Gość Mag lena napisał:

 

Dnia 16.04.2019 o 11:00, Gość Mag lena napisał:

 

 

Maglenko nie gratuluję aby nie zapeszyc!! Ale w Duchu trzymam za Ciebie mocno kciuki aby to wszystko poszło już dalej w dobra stronę ☺️ ja dziś jadę na monitor i okaże się czy będzie mi podawać pregnyl czy za kilka dni... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam na monitorze. Mam dwa ładne pęcherzyki 16 mm i 13 mm. Pozostałe 5 są maleńkie i nic z nich raczej nie będzie. Endometrium jest jak to określił lekarz prawidłowe i bardzo ładne. W piątek idę na pregnyl 5000 - mam nadzieję że taka dawka mi wystarczy... 

Ale teraz mam mały stres, za tydzień wesele, później wylatuje za granicę i zastanawiam się czy to może jakoś wpłynąć na starania się w tym cyklu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Super wieści, pecherzyki ładne :-) ja ostatnio jak byłam miałam pęcherzyk 21mm i w kolejnym dniu dostałam zastrzyk. Staraliśmy się przed zastrzykiem w dniu zastrzyku i dzień po zastrzyku :-) tak zalecił lekarz. Daj znac w piątek co tam na wizycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj późnym wieczorem byłam na pregnylu. Pęcherzyki ładne - 21mm i 17 mm. Cieszy mnie fakt że pęcherzyki maja prawidłowa wielkość co do dnia cyklu bo wcześniej rosły za szybko, były ogromne i z nich powstawały torbiele. To jest już mój mały sukces ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Dziewczyny po 48h powtórzyłam bete i wzrosła ponad 100% :-) z kalendarza wychodzi 4 tydzień 4 dzień licząc od ostatniej miesiączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Gość Mag lena gratulacje!

kolejna stymulacja udana :)

Nowa18 trzymam mocno kciuki. Mój 19 mm pęcherzyk obecnie waży już prawie kilogram i już niebawem pojawi się na świecie.

Dawno mnie tu nie było dziewczyny, a damę dobre wieści! Wszystkiego dobrego dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Dziękuje bardzo, będę spokojniejsza jak obejdę do lekarza i usłyszę bicie serduszka :-) 

Nowa18 teraz tylko się starać i czekać na efekty. Trzymam mocno kciuki. 

Dziewczyny w ciąży na kiedy macie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Gość Mag lena, mi lekarz gratulował jak wysłałam mu poziom bety, a na pierwszej wizycie nie słuchaliśmy serduszka. widziałam natomiast 1,5 mm  fasolkę <3 miłość od pierwszego wejrzenia mowie Ci! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Mag Lena gratulacje super wieści. 

Natt my jesteśmy na podobnym etapie. Moja mała koniec 20tc i miała 350 g. 

Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maglenka wszystko wporzadku u Ciebie? Byłaś już u lekarza? 

Jak nasze przyszłe mamusie znoszą ciążę ☺️

U mnie po pregnylu wszystko ok. Dobrze się czułam. Ale od kilku dni odczuwam jajniki, dziś z kolei brzuch pobolewal jak na okres, przestawal i po czasie znowu zaczynał ... Pregnyl miałam 26.04. Nie wiem czy pęcherzyki pękły. Ale zastanawiam się czy te bole to może zwiastun czegoś dobrego czy wręcz przeciwnie... @ powinnam mieć za jakieś 6 dni. Także zobaczymy. Testu jeszcze nie robiłam bo obawiam się że będzie przeklamany. Mierze tempke i od tygodnia mam w granicach 36.64-36.79.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clo

Sprzedam clo log947@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

U mnie wszystko ok, byłam u lekarza jest piękny pęcherzyk ciążowy, ale jeszcze malutki. Na kolejną wizytę mam iść za dwa tygodnie. Mnie tez tak pobolewaly jajniki, takie kłucie czułam. Nie pamietam czy w tym cyklu co zaszłam w ciąże to tez, ale przeważnie kuły. Ja pierwszy test zrobiłam w 29dc przy cyklam 32 dniowych - wyszedł blady, ale pozytywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość Mag lena napisał:

U mnie wszystko ok, byłam u lekarza jest piękny pęcherzyk ciążowy, ale jeszcze malutki. Na kolejną wizytę mam iść za dwa tygodnie. Mnie tez tak pobolewaly jajniki, takie kłucie czułam. Nie pamietam czy w tym cyklu co zaszłam w ciąże to tez, ale przeważnie kuły. Ja pierwszy test zrobiłam w 29dc przy cyklam 32 dniowych - wyszedł blady, ale pozytywny. 

Ooo to wspaniała wiadomość ☺️ wszystko idzie ku dobremu!! Też mam mniej więcej takie cykle. Dziś okropnie zaczęły boleć mnie UU także wydaje mi się że nic z tego i lada moment będzie @ 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

U mnie jeden z pierwszych objawów zblizajacego się okresu jest ból piersi. Teraz było tak samo. tydzień przed wykonaniem testu już mnie zaczęły bolec wiec byłam pewna, ze po wszystkim, ze lada dzień dostanę, test zrobiłam czysto profilaktycznie i aż oczom nie wierzyłam jak zobaczyłam dwie kreski :-) piersi bolą mnie nadal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Mag Lena jeszcze raz gratulacje. Cieszę się że coraz więcej tu dobrych wiesci:) 

Nowa18 trzymam kciuki oby to był dobry zwiastun. U mnie przy obu ciążach pierwszym objawem był ból i tkliwosc piersi. 

Przy drugiej (obecnej ciazy) 13 dni po owulacji test negatywny, tydzień później nadal brak okresu i dopiero wyszedł pozytywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Maglena myślę że już mogę Ci złożyć wielkie gratulacje! I witaj wśród przyszłych mam 🙂

Nowa 18 i jak? @ przyszła?  Coś czuje że Tobie też się uda w tym cyklu, A na pewno mocno trzymam kciuki!

Brygida i Gonia na kiedy macie termin? Jak się czujecie? I jak wasze maleństwa? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej. Do okresu jeszcze dwa dni. Piersi bolą i są nabrzmiale (zawsze tak mam przed @). Temperatura wzrosła do 36.89 i cały czas się utrzymuje w tych górnych granicach,,po owu był spadek tylko jednego dnia, pozniej poszła w górę i tak do teraz. Jeśli do końca tygodnia nie dostane@ to czas się testować ☺️ tydzień temu podbrzusza bolało, jajniki kuły a teraz tylko piersi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Natt, licząc od ostatniego okresu termin mam na 9 września, według usg na 6. Będzie dziewczynka i niestety w przeciwieństwie do pierwszej ciazy czuje się kiepsko. Męcze się boli mnie brzuch, zgaga, czuję taki ucisk, ale z malutka wszystko OK,  badania prenatalne i polowkowe nie budzą zastrzeżeń. Teraz mam zrobić glukoze. 

A jak reszta mam? 

Nowa18 trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kciuki! 

Z nas tu udzielających się na bieżąco chyba zostałam sama? Cieszę się że tu trafiłam i odkąd tu jestem same dobre wiadomosci niesienie ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Nowa18 trzymam kciuki, aby testowanie dało pozytywny wynik :-) daj znac oczywiście jaki wynik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×