Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy słusznie jestem zła?

Polecane posty

Gość gość
Wlasnie poczytalam tamten watek, ostatnio tam pisalam z koncem grudnia . A ja glupia uwierzylam w styczniu ze bedzie inaczej. Ale wiecie - mam nie zrzedzic bo jemu bylo wolno wyjsc! W sumie zabawne - nie pierwszy raz mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam w tamtym temacie, dla Ciebie podbiłam temat o narcyzach, rzuciłam hasło, byś przeczytała blog mojedwieglowy... I znowu z nim jesteś!??? Uwierzyłaś narcyzowi???????W cudowną odmianę??? Matko Boska.... NARCYZ TO KAMELEON. wychodzę z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocowal z kolezaneczkami, zdradzil Cie. Potem odzywal sie tylko raz w miesiacu. Jestes mega glupia ze do niego wrocilas. On Cie nie szanuje, teraz pewnie chce Sam chodzic na imprezy zeby wyrywac panienki. Gdzie Ty masz oczy dziewczyno?? I honor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podejrzewalam ze to narcyz, a nie psychopata. "Moje dwie glowy" czytalam, kupilam nawet ksiazke. Ostatnio wglebilam sie rowniez w temat narcyzow i zwiazkow z nimi na roznych forach... i wiedzac to wszystko dalam sie nabrac... i pozwolilam na to by mnie olal i nie pozwolil być złą, bo podnosił głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innym forum przeczytalam, że narcyz - nawet , jeśli się stara, zrobi coś dobrego, to nie po to, bo chce sprawić przyjemność, tylko po to, by potem tę swoją wspaniałość przypomnieć. I w sumie by się zgadzało, bo na moje wczorajsze zarzuty powiedział, że mam dać spokój, "kto ci ostatnio robił zapiekanki?" ... jestem przerażona, czytałam wczoraj do północy tutaj wątek o molestowaniu psychicznym. Najgorsze jest to, że przez bezsilność też przestaję nad sobą panować, a w codziennym życiu - jestem konkretna, a nie histeryczna mameja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim kategorycznie wszelkie kontakty - 2 razy odwolywal slub??? Dziewczyno , czy ty sie czytasz? Nie dziwne, ze sie boisz powiedziec rodzicom, to bedzie dla nich cios prosto w serce, ze corka tak soba daje pomiatac. On sie nigdy nie zmieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś od niego uzależniona, i od tamtego tematu NIC nie zrobiłaś, by się od niego uwolnić. Poczytalas blogi, tematy, i...wróciłaś. Jesteś ćmą, która CHCE się spalić, bo leci w ogień na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jestes mameją, bo nie analizujesz, nie myślisz logicznie, tylko dajesz się bajerowac. Wierzysz na slowo, i czekasz na okruchy dobroci, jak z panskiego stolu. Fakt, narcyz to trudny przeciwnik, tym bardziej trzeba od takiego trzymać się z daleka. Masz niskie poczucie wartości i kobiecości, skoro do niego wrocilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nic nie zrobilas ?????? pozwolilas by facet toba pomiatal- to mało wierzysz w puste slowa jego czyny i zachowanie nie ida w parze z tym co on mowi pomysl nad tym i kopnij dziada w 4 litery on manipuluje toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słusznie by bylo gdybys w koncu byla zla na siebie sama jak mozesz tak bardzo siebie nie lubic ze jestes z kims takim ? masz nad czym pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dawna znajoma miawiała w takich sytuacjach- za mało od niego w du/pę dostalaś... Jak dostaniesz solidnie, to odejdziesz na dobre. Tylko nie zajdź w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam autorko? Pisz tu z nami. Wiem ze ci ciezko, ale wkoncu musisz otworzyc oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez zmian. On nie widzial w tym problemu, dodatkowo poklocilismy sie o kolezanki i w zamian usłyszałam "spie......" i "o ch.... Ci chodzi" gdy chciałam zeby zadzwonił bo mnis zablokowal. A dzien wczesniej pytal czy przeprowadze sie do niego. Najgorsze jest to ze przy nim zachowuje sie jak wariatka. Nie radze sobie, jutro znow mam wolne bo nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylas idiotka i nią pozostaniesz- każda normalna kobieta by zostawiła takiego d...ka. A Ty siedz z nim, pozwalaj się mu wyzywac, imprezowac z kolezaneczkami itp. I nie narzekaj tu, masz to na co się Godzisz. Widać jesteś desperatka która wszystko wybaczy byleby facet był, zatem mecz się z nim dalej jak tak lubisz. Głupota i brak honoru niektórych kobiet na kafe mnie przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma mnie za nic po prostu. Mowi jedno a robi drigie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam temat autorki na forum vitalia Dacie wiare, że autorka nie może od "powrotu" dzwonić do tego gościa bo on ma ją zablokowaną w telefonie i nie czuje się jeszcze gotowy na odblokowanie:D :D Można sie pośmiać, ale takie zaburzone idiotki o godności ścierki do podłogi płodzą poźniej dzieci i zaczynają sie dramaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysterylizuj się autorko, bo ty NIGDY nie powinnaś miec dzieci. NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ukryje, nie ma **uja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest akurat smiech przez lzy. Zablokowal mnie po rozstaniu a teraz nie chce odblokować bo co gdy zadzwonie, gdy będzie z ojcem w prscy albo u rodziców.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka widać lubi patologie dlatego się trzyma go. Jej juz nie pomogą żadne rady, to kretynka. Nie zna pojęcia honor i szacunek do siebie...co tu więcej gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie wychowałas w domu dziecka, bez rodziców, czy w jakiejś alkoholowo przemocowej rodzinie? Bo ty masz masz jakies ostre zaburzenia umysłowe. Piszesz jak gdyby nigdy nic o tak absurdalnych sprawach, które nie mieszczą się wręcz w głowie. Ja bym sie wstydziła nawet anonimowo pisać, że ktoś sra na mnie rzadkim kałem a ja sobie na to cicho popłakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie, wychowalam sie w normalnej rodzinie i nawet ojciec kazał mi sie szanowac, a nie biegac za kims takim. Wlasnie on do mnie zadzwonil zarzadzil przerwe do niedzieli i sie rozlaczyl bo poszedl spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak, wstydze sie o tym pisac. Wstydze sie ze nie uniem sie uwolnic i nie zastanawiac co on robi. Nikt z moich bliskich nie ma pojęcia ze mam z nim kontakt. Jak ja mam odejsc? Co ja mam robic?! Pierwszy raz jestem w takim zwiazku-toksycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ciebie żaden inny facet nie chce ze ty tak za nim biegasz?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie z nim spokój, a już napewno nie zakładaj z nim rodziny bo będziesz siedzieć jak kura domowa sama, a on będzie balował w najlepsze niczym się nie przejmując. On nie jest Ciebie wart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz odejść? Normalnie. Ale Ty i tak nie odejdziesz, będziesz tkwiła w tym głównie jakby był ostatnim facetem na ziemi. To będzie się ciągnąć aż on kopnie Cie w d...e jak pozna inna. Zapewne ma ubaw z kolegami z takiej desperatki jak Ty bez honoru która wszystko mu wybaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz zrobić? Ty jesteś taka głupia czy udajesz? I laska o takim IQ jest po prawie??? No nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś taką niemotą, to NIC nie rób: -nie jezdzij do niego -nie odbieraj telefonów -nie odpisuj na smsy -nie odpisuj na maile -nie dzwon do jego kolezanek, kumpli Potrafisz NIC nie robic? I zając sie swoimi studiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on się do mnie przestał odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, dziewczyno, dlaczego sobie to robisz??? On cie zablokowal???? To ty go powinnas zablokowac i to juz dawno. Blagam cie, zerwij z nim kontakt calkowicie. Przeciez gdyby on cie kochal, to by cie tak nie traktowal....2 razy zerwane zareczyny??? Wyslij mu smsa, zeby wiecej sie z toba nie kontaktowal i go zablokuj. Powiedz rodzinie i znajomym, ze znowu mieliscie kontakt, ale on znowu sie toba tylko zabawil i niech cie wspieraja. Idz znowu do psychologa, moze innego, bo ten widac ci nie pomogl. Musisz sie ratowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×