Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia ślubna od Chi Chi London

Polecane posty

Gość gość

Miałyście do czynienia z tymi sukienkami, nie tylko na ślub ale i na studniówkę itp? Jak oceniacie ich jakość? Jakiej jakości są koronki, z jakiego materiału wykonana jest ta spodnia warstwa? Zależy mi na tym żeby ta wewnętrzna warstwa nie była sztuczna, błyszcząca a ze zdjęć sukienek używanych jak i na stronie ciężko wywnioskować jaki to dokładnie materiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuje nic co jest brytyjskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henisa
Ładne są te sukienki, ale odnoszę wrażenie, że stają się coraz bardziej popularne, więc wybierając taką na ślub nie wyróżnisz się za bardzo. Sama lubię dobrej jakości rękodzieło, ostatnio bardzo spodobały mi się sukienki z http://unique-user.com/ - niektóre idealnie nadają się na ślub. Lubię lata 50-60, więc zdecydowałabym się na model Audrey ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam jedna sukienek. Na wesele jako gość. Moge polecić. Sukienka prezentowała sie wspaniale i usłyszała m wiele komplementów. Jakość zadowalająca. Po otwarciu paczki przerazilo mnie tylko to ze byla ppgnieciona ale po upraniu i prasowaniu MEGA EFEKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kupowałaś, bezpośrednio od firmy z UK czy przez jakiś pośredników typu I love Chi Chi albo Zalando?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×