Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam wierszyka na chrzciny z prosba o pieniążki pomóżcie pliska

Polecane posty

Gość gość

Pomożcie mamy :) Szukm coś takiego ale fajniejszego :) zamiast dawac dziecku misia lepiej sypnij groszem dzisiaj bo niedlugo sa szczepienia na powazne zakazenia grosik wrzucisz nam do spodni albo szpryce splac w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p... po co ci wierszyk. jebnij transparent ZROBILIŚMY SOBIE DZIECIAKA ALE NAS NA NIEGO NIE STAĆ! Polecam poczytać w necie czym jest chrzest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze na chrzciny dziecka? Porąbał Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę obciach. To chrzest, a nie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiocha, nie poszłabym na takie chrzciny, trzeba się szanować i z plebsem nie zadawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani goście moi dziś chrzest maluszka jest więc wam bardzo przystoi ofiarować pieniędzy gest gruba koperta mile widziana oszczędzać dziś nie czas chylę wam głowę po kolana dlatego też zapraszam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na chrzest czy wesele dla mnie to obciach prosić tak wprost o pieniądze. nie chodzę na takie imprezy gdzue ktoś takie p*****ly wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł! Ja bym jeszcze KONIECZNIE dodała do tego wierszyka jakie minimalnej kwoty oczekujesz od gości. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej brudasy wyskakiwać z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah,dobry ten wierszyk. Ja na pewno bym nie poszla na takie chrzciny jakbym dostala zaproszenie z wierszykiem,a raczej z żebraniną . I tak bez zadnego wierszyka daje jakas pamiatke i kase,ale to bez zebrania wiersze,sama od siebie albo pytam rodzicow co mam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo kochana specjalnie dla ciebie: dajcie mi kase buce bo sie zaraz przewroce. na szczepienie dziecka dwa złote bo mam taką ochote. i nie protestować rodzinka bo nie naleje wam winka. na mózg się już nie leczę bo za późno przecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dzieciatko z przypadku i nie spodziewalam sie takich wydatków. Chce zeby chrzestni za szczepienia zaplacili i sie z tego faktu bardzo cieszyli. :))) Nie mam dzis weny ale mam nadzieje ze pomoglam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze was, moi drodzy goście przyjdźdcie z piniondzorami a jak nie, to sie wynoście wszyscy z podkulonymi ogonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę niech mi ktoś wytłumaczy jaki ma związek szczepienie z sakramentem chrztu świętego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiersz od gości dla matki dziecka: droga mamo grzecznie informujemy ze sponorować bachora twego nie będziemy g****o nas obchodzą twoje wydatki bo na tym właśnie polega rola matki więc może rusz do roboty d**e i przewiń dziecko bo zrobiło kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja kto jakie? musisz zaszczepić i musisz ochrzcić. na jedno i drugie kasy trzeba! przed szczepieniem leje się spirytus na rączkę a po chrzcie spirytus się pije. cóż chcieć więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.21 hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wyrachowana i nie mam za grosz klasy. Zamiast prezentow chce od gosci kasy. Całe te chrzciny to marna przykrywka. Naprawdę zbieram na szczepienia dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnę od was wyrwać kasę by ugościć was jak szarą masę chce by mi sie przyjęcie zwróciło i na szczepienia wystarczyło najlepiej gdyby zostało troche nie będe was gościć za darmoche! a teraz zegnam was imbecyle i przypominam o kasie debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zaproszona na wesele, gdzie na zaproszeniu był wierszyk z prośbą o kasę. Praktyczne rozwiązanie, ale mi się nie podobało. Jednak z chrztem to przesada. Zresztą najbliższym można zasugerować, że wolelibyscie kasę. Ale na zaproszeniu? Bo mniemam, że będą tyle najblizszi skoro nie stać was na chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha... a niby kafe to patola. A widze tu same poetki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzest to nie impreza z pompą gdzie można sugerować gościom prezenty!!!! No ludzie opanujcie się trochę! Co innego dostać kasę nie upominając się a co innego się upominać! Próbujecie zrobić z tego bal z zaproszeniami i listą prezentów. SZOK i niedowierzanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to obciach tak żebrać o pieniadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym dostała takie zaproszenie na bank bym nie poszła na żadne chrzciny, albo ostatecznie gdybym musiała pójść na złość kupiłabym najmniej użyteczną rzecz jaką można sobie wyobrazić i nie byłby to duży miś za 300 tylko raczej mały miś za 30 zl albo byle co byle było. na zaproszeniach na ślub też mi się nie podobają te wierszyki o kasę. żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sytuacja jest taka ,że chrzcimy małego pędraka... kasy nie mamy,500 plus nie dostalim ale mimo to was pozapraszalim, no to wy teraz wyskakiwac z kasy, na tablet,nowe spodnie,może nawet wczasy. Forsy nie żałować, a my za wasze będziemy świętować Na szczepienie starczyć też musi, By nie rujnować portfela biednej mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji chrztu daje się UPOMINKI i PAMIĄTKI, a nie kasę w większych kwotach. ŻENUJĄCE.. Że tez ktoś tak w ogóle (nie)myśli.. i wykorzystuje okazję duchowa do zarobienia na krewnych.. OBCIACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając fakt, jakiego rodzaju to jest impreza uważam, ze generalnie obciachem jest życzyć sobie czegokolwiek. Nawet zapraszając gości na ślub liczyłam się z tym, że mogę od kogoś dostać tylko jakiś drobiazg. do głowy by mi nie przyszło pisać żadnych wierszyków. Uważam, że takie wiersze to obciach. Niedługo przed urodzinami ludzie zaczną prosić o "drobne kwoty na galoty" czy przed towarzyskim spotkaniem "trochę kasy na zakup kiełbasy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takie wierszyki przestałam chodzić na wesela, komunie czy chrzciny. Wiadomo, że przyjść z pustymi rękami nie wypada, ale z jakiej racji mam płacić za jedzenie, które mi podadzą? Gościem jestem czy klientem? Bo do tego sprowadza się idea tych nieszczęsnych kopert. Wg takich prostaczek pokroju autorki gość ma zwrócić "za talerzyk" i dać jeszcze ze trzy stówki, no bo jak to bez prezentu. Jeśli was nie stać na duże przyjęcia, to ich nie róbcie. Szczytem chamstwa i bezczelności jest oczekiwanie, że goście zasponsorują imprezę. A i jeszcze kasą mają obsypać, żeby na pilne wydatki było. Ewentualnie mogą być drogie prezenty. Już wolę przyjść na skromny poczęstunek i dać taki prezent, na jaki mnie stać i jaki uważam za stosowny, niż uczestniczyć w wielkiej fecie, za którą muszę zapłacić i włożyć do koperty przynajmniej pół wypłaty, żeby uniknąć obgadania przez gospodarzy imprezy. Jeśli już mam wydawać tyle pieniędzy, to wolę spożytkować je na coś lepszego niż sponsorowanie czyichś zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko...zapewne nie spodziewałaś sie takich reakcji ;) Powiem ci od siebie,że w zeszłym roku brałam ślub i w kupionych zaproszeniach też była dołączona taka kartka z wierszykiem a my z narzeczonym po krótkiej rozmowie stwierdziliśmy ,że je wyjmiemy. Może to praktyczne rozwiązanie ale nawet na ślub było by mi niezręcznie dawać coś takiego. A CO DOPIERO NA CHRZCINY? To powinna być skromna uroczystość (i zwyczajowo na pewno każdy gość przyniesie jakiś upominek dla dziecka) a nie zbiórka datków na szczepienie,to nie WOŚP. Czy naprawdę kasa,żarcie i alkohol są w taki dniu najważniejsze? Nie ośmieszaj się i wyślij normalne eleganckie zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na szczepienie, a wyprawia chrzciny. Ot polaczkowo. Nie spać Cię na wydatki na dziecko to robisz skromne chrzciny typu obiad i ciasto do kawy dla chrzestnych oraz dziadków. Dziecko ochrzczone, a na szczepienie Tobie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×