Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

leaaraa masz swój temat o porodach

Polecane posty

Gość gość
Baby są glupie w dzisiejszych czasach, zatracily caly instynkt. Polozne im doope rozcinaja żeby im bylo szybciej i latwiej, a te sie jeszcze cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha nie mam pojecia o czym pisze. Kobieto, to powinnas sama sobie napisac. Oczywiscie, ze wiem o czym pisze. Bylam w ciazy i to az 2 razy! Malo tego, bylam tez otyla i nikt mi nie powie, ze duzy brzuch nie przeszkadza w jakimkolwiek pochyleniu sie. Rodzilam tez dwa razy i nikt mi tez nikt nie powie, ze w bolach da sie samemu bez asekuracji urodzic na stojaco. A na pewno nie taka ameba jak ty. Taa: ale to jest wlasnie problem kafeterii. To wypi/erd/alaj z kafe jak ci nie pasuje. Jakis problem z tym masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam z tą larea czy jak jej tam... Przecież my kobiety wiemy jak urodzić dziecko a wy się jeszcze kłócić ie żeby udowodnić że jesteśmy głupie. No dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lerka, sama sobie przeczysz. Piszesz, że kobieta może urodzić sama, beż żadnej asysty, że sama sobie dziecko zawsze wyprze, wyjmie z pochwy w wygodny i bezpieczny sposób. To wszystko oczywiście w pionie do samego końca i bez bólu, bo ból jest powodowany przez interwencje medyczne i pozycje leżącą. Na dowód tego wszystkiego dałaś filmik z kobietą, która rodzi w rzeca w sposób całkowicie naturalny. Widać, że ona cierpi po jej twarzy i jękach. Skąd taki silny ból skoro żaden lekarz jej nie pośpiesza a ona przybiera takie pozycje, jakie sama chciała? Druga sprawa to to, że w ostatniej fazie porodu ona się bez żadnego przymusu kładzie... na plecach! Gdy pojawia się główka, ledwo może do niej dostać dłonią. Po chwili prosi drugą osobę o pomoc (mówi do niej wyraźnie: "I need a little help"), by jej pomogła. To ta osoba łapie dziecko i pomaga je wyciągnąć z pochwy (tak, na nagraniu widać, że je delikatnie wyciąga a nie czeka aż samo wyskoczy). Na koniec okazuje się, że wokół położnicy jest jednak całkiem sporo ludzi, przypuszczam, że jakieś akuszerki czy coś w tym stylu. Nie była sama, miała do pomocy jakieś towarzystwo i skorzystała z tej pomocy na koniec. Nie chce mi się już nawet pisać o warunkach higienicznych, jakie tam panowały. Biorąc pod uwagę, że według ciebie śmiertelność okołoporodowa matek i noworodków w czasach przedszpitalnych wynikała z braku higieny, to mam nadzieję, że im się poszczęściło. No i na koniec jeszcze jedna uwaga. Nie wiemy, jak poszła III faza porodu. Nie wiemy, jak dziecko zostało odłączone od pępowiny i oczyszczone. Czy to też odbyło się zgodnie z naturą. W naturze zwykle matki przegryzają pępowinę i wylizują swoje noworodki z mazi i krwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podajcie link do tego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj >>"Rodzilam tez dwa razy i nikt mi tez nikt nie powie, ze w bolach da sie samemu bez asekuracji urodzic na stojaco" A od czego jest facet? Poród to nie tylko sprawa kobiety. Same się nie zapładniacie. gość wczoraj >>"Przecież my kobiety wiemy jak urodzić dziecko a wy się jeszcze kłócić ie żeby udowodnić że jesteśmy głupie" Brak słów na to. Od początku pisałam o rzeczach oczywistych w kwestii porodu, a te zacofane kobiety i tak temu zaprzeczały. Tylko szukały pretekstu, żeby napisać inaczej i się nie zgodzić. gość wczoraj >>"To wszystko oczywiście w pionie do samego końca i bez bólu, bo ból jest powodowany przez interwencje medyczne i pozycje leżącą" Nic takiego nie napisałam. Pisałam, że interwencje medyczne powodują większy ból, niż normalnie. >>"Na dowód tego wszystkiego dałaś filmik z kobietą, która rodzi w rzeca w sposób całkowicie naturalny." O jakim ty mówisz filmiku? Tamten na łonie natury, to nie ja zamieściłam, ale jakaś inna. >>"Nie wiemy, jak dziecko zostało odłączone od pępowiny i oczyszczone" A co to za problem? Każda kobieta może sama to zrobić. Poza tym ta maź, którą pokryte jest dziecko, nie jest ani trochę szkodliwa. Odssysanie płynów z nosa czy ust to obecnie uważa się za niepotrzebne. >>"że według ciebie śmiertelność okołoporodowa matek i noworodków w czasach przedszpitalnych wynikała z braku higieny" Czytaj dokładniej i nie przekłamuj moich wypowiedzi. >>"W naturze zwykle matki przegryzają pępowinę i wylizują swoje noworodki z mazi i krwi" Czytałam nawet, że łożysko można zjeść i nie mówię o zwierzętach, ale o ludziach :D http://dziecisawazne.pl/czy-jedzenie-lozyska-po-porodzie-nowa-moda/ Która się odważy? Ciekawe co by na to powiedzieli w szpitalu. gość wczoraj >>"Podajcie link do tego filmu" Na youtube jest wszystko i jeszcze więcej. Od 06:54 https://www.youtube.com/watch?v=08dYHBPs-2U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie p******e problemy. Kto ci broni rodzić w domu, albo w lesie. Kto ci broni poradzić sobie sama lub tylko z pomocą męża przy odbiorze dziecka. A nawet kto ci broni skonsumować lożysko po wszystkim? Jaki to problem dla Learyy czy innych? Robisz jak chcesz i nie pytasz nikogo o pozwolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba2
gość wczoraj Ten filmik ja wkleiłam, a Lercia potem skopiowała link i napisała, że ta kobieta rodziła w pionie i bla bla. Może Lercia nie zna kierunków? Wschód to dla niej zachód, prawa to lewa, a poziom to pion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba2
xxx leaaraa dziś gość wczoraj >>"Rodzilam tez dwa razy i nikt mi tez nikt nie powie, ze w bolach da sie samemu bez asekuracji urodzic na stojaco" A od czego jest facet? Poród to nie tylko sprawa kobiety. Same się nie zapładniacie. x Bingo! Learaa zajarzyła! A o co ja ci kretynko do kwadratu napisałam? Chcesz rodzić na stojąco to załatw sobie asystę. Nareszcie się zgodziłaś z tym, że na stojąco nie da się samemu urodzić bez pomocy. Brawo! Szacun. xx gość wczoraj A ja się zgadzam z tą larea czy jak jej tam... Przecież my kobiety wiemy jak urodzić dziecko a wy się jeszcze kłócić ie żeby udowodnić że jesteśmy głupie. No dajcie spokój. x Może i wiemy jak urodzić, ale wiemy też, że każdy poród jest inny i każdy niesie ze sobą ryzyko, dlatego żadna z nas nie odważy się rodzić sama bez pomocy. Learaa jest zdania, że powinnaś urodzić sama, bez żadnej pomocy. Że lekarze i położne to debile. Że jak rodzisz sama, to absolutnie nic ci się nie stanie. Że poród uwaga nie boli. Że jedyną słuszną pozycją do parcia jest pozycja pionowa i że w tej pozycji odbierzesz sobie dziecko, bo masz ręce. Ba, nawet 12-14 latka urodzi sama bez pomocy. Learaa nie urodziła, ani jednego dziecka. To, że żadna z nas po prostu nie chce zostać bez fachowej opieki przy porodzie, kwalifikuje nas wg Learyy do kretynek, imbecyli, idiotek, głupich, tępych bab itd. To wszystko co ci napisałam i jeszcze więcej jej kwiatków jest zawarte w kilkuletnim wątku, w którym Learaa pojawiła się ze dwa tygodnie temu? Czy dalej zgadzasz się z Learą? Jedyne z czym można się zgodzić, to to, że pozycja pionowa pomaga nam ze względu na grawitację, ale nie jest absolutnie naszą pozycją naturalną. Nasza naturalna pozycja pionowa w której się poruszamy, nie daje nam naturalnej pozycji pionowej do rodzenia. Jeśli taki ssak, jak koń, który nawet śpi stojąc, kładzie się do porodu, psy, koty się kładą, a krowie często trzeba pomóc, no to o czym my tutaj rozmawiamy? x To co Learo teraz o tobie napisałam, to sama prawda. W przeciwieństwie do ciebie mam dobrą pamięć i rodziłam. Nieważne gdzie i jak, ale rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooomatkkoooooooo
Learaaa .ale z ciebie wredna suka. Bardzo dobrze ze nie masz dzieci . Takie jak ty nie powinny sie rozmnażać. To z jaka lekkoscia na innych tematach piszesz o aborcji na zyczenie ...masakra. Zero szacunku do życia . Pewnie nie raz sie wysrobalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
loooomatkkoooooooo dziś A dlaczego nie? Jak jest taka mądra odnośnie porodów, to niech się zajmie tym zawodowo. Jako surogatka. Uszczęśliwi kilka bezdzietnych par, lub kobiet bojących się o swoją figurę, a ze swoim charakterkiem nie ucieknie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Learaaa ile ty masz lat ? 15 ? No chyba tylko nastolatka może pisać takie bzdury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
głupia baba2 wczoraj >>"Może Lercia nie zna kierunków? Wschód to dla niej zachód, prawa to lewa, a poziom to pion?" Z ciebie to naprawdę głupia baba. >>" A o co ja ci kretynko do kwadratu napisałam? Chcesz rodzić na stojąco to załatw sobie asystę. Nareszcie się zgodziłaś z tym, że na stojąco nie da się samemu urodzić bez pomocy." No ty to jesteś debilka do potęgi. Gdyby twoja matka wiedziała, że taki imbecyl ma się narodzić, to na pewno dokonałaby aborcji. >>"Może i wiemy jak urodzić, ale wiemy też, że każdy poród jest inny i każdy niesie ze sobą ryzyko, dlatego żadna z nas nie odważy się rodzić sama bez pomocy. " Nie masz pojęcia o porodach. Możesz pisać jedynie za siebie ty idiotko. Mnóstwo kobiet rodzi bez asysty medycznej i nie ma w tym nic złego. >>"Learaa jest zdania, że powinnaś urodzić sama, bez żadnej pomocy." Ty oślico. :) Nigdy nie napisałam "powinna". Pisałam, że "można" tak urodzić, bo to naturalne dla kobiety. >>"Że poród uwaga nie boli." I znowu ty pozbawiona mózgu krowo o tym piszesz. Kilka razy specjalnie dla takich debilek jak ty, temu zaprzeczyłam, a ty w kółko. Nigdy nie napisałam, że poród nie boli. Zresztą durne baby decydują się na znieczulenie (igła w kręgosłup) z powodu bólu. Szkoda tylko, że nie myślą o konsekwencjach. >>"Jedyne z czym można się zgodzić, to to, że pozycja pionowa pomaga nam ze względu na grawitację, ale nie jest absolutnie naszą pozycją naturalną. " Pozycja pionowa to naturalna pozycja do rodzenia dzieci. Zresztą to pozycja instynktowna i większość kobiet by taką wybrała, gdyby nie szpitale. loooomatkkoooooooo >>"To z jaka lekkoscia na innych tematach piszesz o aborcji na zyczenie ...masakra. Zero szacunku do życia" To nie ma nic do tego tematu. Aborcja na życzenie (również eutanazja) powinna zostać zalegalizowana w Polsce (tak jak w Holandii). Zresztą aborcja jest legalna w prawie całej Europie (i USA), więc dlaczego w Polsce ma być zakazana? Debile rządzą w Polsce. gość wczoraj >>"No chyba tylko nastolatka może pisać takie bzdury." Co jest bzdurą? Zacytuj te fragmenty, jeśli nie jesteś kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
głupia baba2 - jeśli masz zamiar nadal pokazywać swoją tępotę i brak wiedzy o porodach, to lepiej w ogóle nie odpisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Learaa przyznaj ile razy sie wysrobałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leearaa dziś głupia baba2 wczoraj >>"Może Lercia nie zna kierunków? Wschód to dla niej zachód, prawa to lewa, a poziom to pion?" Z ciebie to naprawdę głupia baba. x Ależ o co ci chodzi? Przecież to tylko podsumowanie twojego postu o filmie. xx >>" A o co ja ci kretynko do kwadratu napisałam? Chcesz rodzić na stojąco to załatw sobie asystę. Nareszcie się zgodziłaś z tym, że na stojąco nie da się samemu urodzić bez pomocy." No ty to jesteś debilka do potęgi. Gdyby twoja matka wiedziała, że taki imbecyl ma się narodzić, to na pewno dokonałaby aborcji. x I znowu nędzna próba zaprzeczenia tego co się samemu napisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xx >>"Może i wiemy jak urodzić, ale wiemy też, że każdy poród jest inny i każdy niesie ze sobą ryzyko, dlatego żadna z nas nie odważy się rodzić sama bez pomocy. " Nie masz pojęcia o porodach. Możesz pisać jedynie za siebie ty idiotko. Mnóstwo kobiet rodzi bez asysty medycznej i nie ma w tym nic złego. x Znowu brak zrozumienia tekstu. Pojęcie mam i to większe niż ty. xx >>"Learaa jest zdania, że powinnaś urodzić sama, bez żadnej pomocy." Ty oślico. usmiech.gif Nigdy nie napisałam "powinna". Pisałam, że "można" tak urodzić, bo to naturalne dla kobiety. x Oczywiście, że to napisałaś. Nie zaprzeczaj. Cały czas to piszesz. xx naturalne dla kobiety. >>"Że poród uwaga nie boli." I znowu ty pozbawiona mózgu krowo o tym piszesz. Kilka razy specjalnie dla takich debilek jak ty, temu zaprzeczyłam, a ty w kółko. Nigdy nie napisałam, że poród nie boli. x Sorka, ale też to napisałaś. Ze 3 razy nawet. Skończ się wybielać, bo ci nie wychodzi. xx >>"Jedyne z czym można się zgodzić, to to, że pozycja pionowa pomaga nam ze względu na grawitację, ale nie jest absolutnie naszą pozycją naturalną. " Pozycja pionowa to naturalna pozycja do rodzenia dzieci. Zresztą to pozycja instynktowna i większość kobiet by taką wybrała, gdyby nie szpitale. x NIE JEST! Donoś i urodź w końcu, a potem pyskuj. xxx 12:53 też się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
learaa zajdziesz w ciąże, donosisz (nie wyskrobiesz ) urodzisz to wtedy zrozumiesz niektóre rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że eutanazja powinna być w Polsce legalna. Co więcej, uważam, że pewnych przedstawicieli naszego gatunku powinno się usypiać bez ich zgody z korzyścią dla reszty społeczeństwa. Wiecie o kim mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
gość dziś >>"Ależ o co ci chodzi? Przecież to tylko podsumowanie twojego postu o filmie." Nawet nie wiesz co oglądasz i nie rozumiesz wypowiedzi innych. >>"I znowu nędzna próba zaprzeczenia tego co się samemu napisało." Nie rozumiesz słowa pisanego? Możesz się spytać ponownie, to grzecznie ci odpiszę. >>"Znowu brak zrozumienia tekstu. Pojęcie mam i to większe niż ty. " No właśnie ty jesteś idealnem przykładem osoby, która nie rozumie wypowiedzi. Zresztą masz tylko klapki na oczach i nic nie wiesz o porodach, poza tymi rutynowymi szpitalnymi. >>"Oczywiście, że to napisałaś. Nie zaprzeczaj. Cały czas to piszesz. " Nie napisałam tego, ale z tobą jest coś nie tak. Jakieś zaburzenia masz? >>"Sorka, ale też to napisałaś. Ze 3 razy nawet" Ani razu tak nie napisałam. Na przyszłość cytuj fragmenty wypowiedzi, bo inaczej pokazujesz, że jesteś niesamowitą idiotką. >>"NIE JEST! Donoś i urodź w końcu, a potem pyskuj. " Urodzić to nie znaczy wiedzieć dużo o porodzie. Do większości tępych bab nawet nie docierają myśli o porodach rodzinnych, domowych czy bez asysty. Bo poród rodzinny to nie jest poród, gdzie partner (czy inna osoba) jest obok szpitalnego łóżka i coś gada do rodzącej, trzyma ją za rękę czy masuje. W porodzie rodzinnym mogą nawet dzieci uczestniczyć i nie ma w tym nic złego. gość dziś >>"Ja też uważam, że eutanazja powinna być w Polsce legalna. Co więcej, uważam, że pewnych przedstawicieli naszego gatunku powinno się usypiać bez ich zgody z korzyścią dla reszty społeczeństwa. Wiecie o kim mówię?" Czyli nie wiesz co to jest eutanazja i czym się różni od morderstwa. Zapewne o aborcji też nic nie wiesz. Kolejna skończona debilka na kafeterii. Chociaż zapewne to ta sama gnida ukrywająca się pod nickiem gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnida to jestes ty Learaa, a tutaj sa conajmniej 3 osoby, nie jedna. Ale jak jestes tak glupia, ze nie rozrozniasz, to co my na to poradzimy? Powinnas sie porzadnie rozpedzic i je/ bna/c glowa w mur. Moze ci klepki wskocza na wlasciwe miejsca. Dobrze ci ktos wyzej napisal, urodz zamiast sie skrobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby weźcie się opanujcie, bo Lara chce wam tu uświadomić, że zgadzacie się z nieświadomości na niepotrzebne i szkodliwe interwencje w swoje ciała a wy ją tylko rąbiecie za to. Nie dziwię się jej, że się dziewczyna denerwuje, że nie może głową przebić tego muru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>"Ja też uważam, że eutanazja powinna być w Polsce legalna. Co więcej, uważam, że pewnych przedstawicieli naszego gatunku powinno się usypiać bez ich zgody z korzyścią dla reszty społeczeństwa. Wiecie o kim mówię?" Czyli nie wiesz co to jest eutanazja i czym się różni od morderstwa. Zapewne o aborcji też nic nie wiesz. Kolejna skończona debilka na kafeterii. Chociaż zapewne to ta sama gnida ukrywająca się pod nickiem gość. ....A jak masz chorego, starego psa albo wyjątkowo agresywnego, stanowiącego zagrożenie, to go usypiasz i w ten sposób poddajesz eutanazji a nie mordujesz. Tak samo powinno być z ludźmi. Cierpiący na własne życzenie powinni być uśmiercani a ci wyjątkowo agresywni, zdegenerowani osobnicy na życzenie społeczeństwa. Świat byłby piękniejszy. Morderstwem byłoby zabić jednostkę zdrową na ciele i umyśle i wartościową w jakikolwiek sposób dla społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:52 ty kpisz, czy o drogę pytasz? Uświadomić? Osoba, która nigdy nie była na porodówce? Która nie rodziła, a wiedzę bierze z "internetów"? Please. Dla niej szpital to be. Poród w domu i to koniecznie bez żadnej pomocy, a jak już to tylko doglądający mężuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leearaa
gość wczoraj >>"Gnida to jestes ty Learaa, a tutaj sa conajmniej 3 osoby, nie jedna." Podpisujesz się jakoś "gość" to jesteś gnidą i leniem w jednym. gość dziś >>"Cierpiący na własne życzenie powinni być uśmiercani a ci wyjątkowo agresywni, zdegenerowani osobnicy na życzenie społeczeństwa" Eutanazja jest jedynie na życzenie danej osoby. Inaczej to morderstwo kretynko. Chyba, że dana osoba jest w śpiączce lub coś podobnego. Wtedy można ewentualnie odłączyć ją od urządzenia podtrzymującego życie. >>"A jak masz chorego, starego psa albo wyjątkowo agresywnego, stanowiącego zagrożenie, to go usypiasz" Pies to tylko pies. Nie można porównywać zwierząt do ludzi. >>"Morderstwem byłoby zabić jednostkę zdrową na ciele i umyśle i wartościową w jakikolwiek sposób dla społeczności." To jak ktoś z twojej rodziny zachoruje (na ciele lub umyśle) to będziesz popierać eutanazję takiej osoby? gość dziś >>"Poród w domu i to koniecznie bez żadnej pomocy, a jak już to tylko doglądający mężuś." Nigdy nic takiego nie napisałam ty skończona idiotko. Ja tu ciągle piszę o możliwościach (rozumiesz to słowo?), a nie o koniecznościach. Pisałam wiele razy co powinno się zmienić w szpitalach, a przy okazji wspominałam o porodach w domu, bo tam możesz urodzić jak chcesz, gdyż nikt ci nie będzie narzucał swojej woli. Zarówno odnośnie twojej osoby, jak i dziecka, które się urodzi. Nikt obcy nie będzie go zabierał i robił różnych czynności, których sobie nie życzysz. A w szpitalu co zrobisz? G****o. Musisz się pogodzić ze wszystkim i być posłuszną pacjentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko - najpierw trzeba urodzić, potem się wypowiadać. Rodziłam dwa razy. Moje porody nie postępowały samoistnie i czekałam jak na zbawienie na oksytocynę, nacięcie też miałam i nie chciałabym pęknąć. Mam świadomość medykalizacji porodów i uważam, że więcej w tym dobrego niż złego. Jedynie ktoś kto nie przeżył bólu porodowego może opowiadać takie bajeczki. W obliczu tego cierpienia jest ci wszystko jedno, byle to się skończyło. A koniec końców dzieci mam odchowane i w tej chwili nie ma to żadnego znaczenia jak urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na temat z ciekawości, bo kiedyś prosiłam Learee żeby opuściła tamten o porodach. Właściwie to nie wiem po co jest ta dyskusja. Jedna drugą obrzuca błotem. "Kretynki", "debilki", lecą z prędkością światła. To nie jest dyskusja na poziomie. Jedno co mogę tylko przyznać przeciwniczce Leary, to to, że podpina pod swoje argumenty przykłady. Learaa pisze ostatnio tylko: to nie moja sprawa, że nie umiesz czytać, jesteś debilką, nie napisałam itd. Porażka. No, ale nareszcie temat jest właściwy, więc czepiać się nie będę. Kolejny raz żałuję tylko braku poziomu, ponieważ z chęcią poczytałabym o porodzie naturalnym kontra poród drogami rodnymi w szpitalu. :P Niestety, odrzuca mnie gdy ktoś od razu zaczyna, że kobiety to debilki, bo...bleble, imbecylki, bo...bleble... :O Chamstwo nigdy nie znajdzie zwolenników. Choćby idea była wielka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
">"NIE JEST! Donoś i urodź w końcu, a potem pyskuj. " Urodzić to nie znaczy wiedzieć dużo o porodzie. Learaa możesz sie tu pluć jak głupia ale prawda taka ze każda kobieta która była w ciąży i rodziła będzie miała o tym większe pojecie niż ty .. TO jest to samo jakbyś powiedziała mojej babci która przeżyła wojnę, ze ty wiesz co ona czuła , ty wiesz jak było bo czytałaś duzooo książek . Teoria to jest TYLKO teoria i nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×