Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość Ulaqwerty 7t
Kocha panikujesz :-P ;-)Nie martw sie na zapas,jak będzie trzeba to jednym wykarmisz ;-) ja do 14 w pracy ale czuje sie dobrze. Milej nirdzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki 9 tydz
Kacha nie martw sie ja przed pierwsza ciaza mialam calkiem plaskie sutki ( taka ich uroda) mialam problem z karmieniem,nie umialam dostawic dziecka, na poczatku odciagalam kaktatorem i podawalam w butelce potem sie troche wyciagnely i juz karmilam normalnie . Teraz tez sa prawie plaskie choc lekko odstaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki 9 tydz
Odciagalalm laktatorem *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia 7t
Mama 6latki ja miałam identycznie, nie potrafiłam przystawiać małego do moich płaskich sutków. Później jakoś nauczyliśmy się z tym żyć hehe :) Ja właśnie w pracy do 15 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke 9t
W jednym z moich skutków też jest jakby rowek a drugi jest zupełnie bez żadnej dziurki więc zakładam że to się z czasem zmieni. Oba jednak sterczą od początku ciąży jakby mi było zimno - na maxa przebija się to przez bluzki gdy nie mam stanika np w domu. Mąż to lubi bardzo:) dziś kochalismy się już 2 razy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1984 9t
mononoke dokladnie o to mi chodzi :D ze jeden ma rowek a drugi nie ma, ale plaskie nie sa, wrecz na odwrot:D po prostu mam wrazenie ze mleko wyplywa przez taki rowek, wiec jak bede karmic tym wybrakowanym? takie paranoje miewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke 9t
Kacha mamy jeszcze czas :) jak zacznie się produkować mleko to te kanaliki na bank się otworzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama6latki 9 tydz
Jak dobrze jest byc w domku juz po obiedzie leze sobie na kanapie, maz z corka pieknie posprzatali i nic nie musze dzis robic hihi :) taka brzudka pogoda jest u nas, ze nigdzie nie chce sie nam wychodzic. Bedziemy leniuchowac :) a jak tam u was tez tak ponuro ? Ogolnie skad jestescie dziewczyny ? Ja mieszkam w okolicach Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia 7t
Ja w Anglii i dziś piękne słoneczko ;) tez już jestem po pracy, a moje chłopaczki byli dziś na pokazach aut wiec szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1984 9 t
ja ostrowiec św. pogoda dzis bardzo pochmurna, nie to co wczoraj. wczoraj bylo tak ladnie, ze az sie chcialo cos zdzialac, wyjsc z domu. na mnie brak slonca dziala bardzo demotywujaco, chciaz za latem nie przepadam, za to kocham wiosne i taka wczesna zlota jesien. tym bardziej mi przykro ze ta wiosna mija nam pochmurnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz 7t a moze 6t
Kacha mnie sje wydaje ze jak karmilam to mleko wyplywalo nie tylko jedna dziurka, ale moge sie mylic. Suteczki takie popekane wtedy zs ciezko stwierdzic. Ja niestety karmilam bardzo krotko, tylko 6 tygodni, bo bol sutkow mnie pokonal. Zadne masci nie dzialaly, wietrzenie, smarowanie mlekiem, no nic. Jak dziecko zaczynalo plakac, ze glodne, to ja juz ze lzami w oczach ja przystawialam do piersi. Nie moglam tak dluzej niestety, a szkoda mi bylo, bo mleka tyle mialam, ze wykarmilabym pol miasta. Ja jestem z poludnia, malopolska, niedaleko Tarnowa ;) My dzis spedzilismy popoludnie u moich rodzicow na obiedzie, przyjechal brat z zona i dziecmi. Urzadzilam dzieciom zajecia sensoplastyczne - maka ziemniaczana do miski i woda zabarwiona jakims kolorem i byla piekna zabawa ;-) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa 8t
Dziewczyny mleko wypływa z kanalików, z malutkich dziurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89  9tc
Anasz moja siostra też miała ten problem z karmieniem i kupowała sobie kapturki do karmienia mówi że rewelka bez porównania . Ja jakoś przetrwałam ból oboje dzieci karmiłam ponad rok obeszło się bez kapturków ale powiem ci że przy każdym dziecku ten sam ból więc możesz spróbować sobie z tymi kapturkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia 7t
Tez tak myslalam, ze to kanalikami, których nie widać jako tako gołym okiem heh... mnie nie bolały na szczęście piersi przy karmieniu, chyba ze z nadmiaru mleka to masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke 9t
Ja jestem ze Starachowic. Kacha mieszkamy po sąsiedzku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa 6tc
Ja normalnie mam płaskie sutki a jak tylko zachodzę w ciążę to zaczynają sterczec jak anteny ;) natura wie co robi. A mleczko leci jakby z wielu dziurek jednocześnie, niczym z sitka a nie z jednej jak z psikawki. Także głowa do góry. Każda będzie miała mleko. W razie wątpliwości można już przed porodem poszukać jakiegoś doradcy laktacyjnego co się zna na rzeczy. Pomoże przystawić dziecko. Sutki bolą jak dziecko źle ssie. Bo zdarza się że położne mają przedpotopowa wiedzę i tylko zaszkodzi zamiast pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa 6tc
Dziewczyny z jakiej aplikacji ciazowej korzystacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa 6tc
Wrocław. Jest ktoś z moich okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke 9t
Korzystam z Happy Baby, Pregnancy Calendar, PregLife i Asystent ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz 7t a moze 6t
89 - korzystalam i z kapturkow. Nic z tego, corcia nie chciala ich za skarby swiata. Zreszta one byly wielgasne, nawet te najmniejsze dostepne na rynku. Oj piersi z nadmiaru mleka to twz.potrafily niezle bolec...zwlaszcza w nocy, przy wstawaniu z lozka.matko musialam je podtrzymac rekami bo bym nie wstala. Jejku nie straszcie ze znow bedzie to samo. Ja chce wierzyc ze tym razem bedzie lepiej, ze wytrwam, ze dam rade. no widze,ze niektore z Was tez pisza ze mleko wyplywa kilkoma dziurkami, wiec jednak mialam racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Okazało się że mogę do Was dołączyć. Tym bardziej się cieszę, że prawie dwa lata starań i wreszcie! Jagodowa, ja również Wrocław:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89  9tc
Annasz nie stresuj się przy drugim dzieciaczku będziesz miała już większe doświadczenie i na pewno wytrwasz. z tymi kapturkami tak jest dla jednych ratunek dla innych znów nie . Witam nową koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. To moja pierwsza ciąża i to zaskoczenia i mam takie pytanie czy to jest jakos uwarunkowane z bólem piersi? Bo moje urosly ale nie bolą i nie wiem czy mam się cieszyć czy martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa 8t
Mi piersi tylko zrobiły się pełniejsze, bola tylko sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia 8t
Gość witamy :) nie zawsze tak bolą piersi przy tej ciąży mnie bolą, a w poprzedniej tylko rosły a nie bolały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa33
Ja jestem z Rzeszowa. Dziewczyny a bylyscie już na badaniach ? A jak tak to jak sobie poradzilyscie Bo ja muszę jutro iść ale jakoś sobie tego nie wyobrażam bo trzeba być na czczo ... a ja jak czegoś rano nie zjem to jest mi ciągle niedobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz 7t a moze 6t
Aniaaa dla mnie nie byly problemem badania na czczo. I tak jem dopiero w pracy ok 9, a wychodze z domu przed 8. Ale czuje ze powoli sie to zmieni, bo juz w domu jestem glodna troche ostatnio... mnie tez piersi jakos szczegolnie nie bola, sa zdexydowanie pelniejsze, fajne w dotyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke 9t
ania aa 33 a co to za badania? z tego co się orientuję to chyba tylko na glukozę musisz być na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa33
Ojj dużo tego mam różyczke toxoplazmoze cytomegalie gr krwi moczu glukoze też HIV i jeszcze tam parę innych jest ale nie pamiętam dokladnie... no i mi mówili że muszę być na czczo a dla mnie to koszmar.. wyobrazcie sobie ze dziś wstałam o 7 i robię już 3 podejscie do makijazu i dalej nie jestem pomalowana bo tak mnie mdli... nie wiem na którą dojadę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa 8t
Aniaaaa33, mnie czeka to samo. Monokee musi być na czo bo pewnie na pełną morfologię, tokso i cukier. Ja tez tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×