Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebujepomocy222

Żona mnie zdradza pomocy

Polecane posty

Gość gość
Jasne, masz 22 lata i urodą nie grzeszysz. Znudzona małżeństwem kobieta to łatwa ofiara. Nie masz się czym podniecać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło jej, że jesteś młody i że na nią poleciałeś. Wyrwałeś desperatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się mylisz.Jestem wysoki,szczupły(ani chudy ani gruby) mam dosyć ciemną karnację i przeciętną twarz :). Po prostu moje rówieśniczki mają g****o w głowie i wymagają nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiłabyś się, co do mojej urody :P Tak szczerze, wiesz to internet, ja nie chcę grać niewiadomo kogo, ale problemu z Kobietami nigdy nie miałem. Może akurat Tobie bym się nie spodobał, bo to kwestia gustu, ale paszczecikiem nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojny_do_czasu
00:06 Ja mam dokładnie tak samo :). Też pasztetem nie jestem i mam 3 lata mniej niż Ty(masz 25,ja 22 ) i również miałem przyjemność kochać się z dekadę starszą kobietą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja starsza mezatka ma za to duzo w glowie skoro doprawia rogi mezowi, bo sie zachcialo jej mlodszego kootasa na kilka jazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ja mam 25 lat i moje rowniesniczki wogole nie dorównują starszym kobieta. Od zawsze takie mi sie podobaly. A co do kobiety, ktorej jestem kochankiem, to kazda z was zazdroscilaby jej urody, choc ma 40 lat! Moze tez jestescie ladne, ale to zadna desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale grasz. Stroszysz piórka jak kogucik :D G****o w głowie bo nie spełniasz ich oczekiwań? Pełno jest wysokich, szczupłych i przeciętnych...ziew. Twojej kochance zapewne to wystarczy. No i nie widzisz jej obwisłych piersi haha. Ps: Co ma w głowie kobieta, która jest matką, żoną i puszcza się z jakimś studenciakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:09 Matki Ci synku chyba w dziecinstwie brakowalo co? Zostal jakis niedosyt do dzis skoro za 40+ sie bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:08 Bo to pisza kobiety na które młody facet by nie spojrzał. :D Też mam ciemną karnacje i zawsze miałem powodzenie u Kobiet. Zawsze też wolałem starsze, bo moim zdaniem i dla mnie są seksowniejsze, niż te młode, proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 40? Stara i głupia. Współczuję ludziom, którzy się nie rozwijają. Zmarszczek przybywa, a w głowie pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie karmi go cycem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma 40 ! Mi jest super z tym! Mega atrakcyjna kobieta, pomimo tych zwisających cycków, jest mega! Piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P Wciskaj sobie, że bycie z 40 jest satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z taką jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis 00:11 Juz tak sie nie sraaaj ze swoim wygladem , bo to Twoje zdanie :-D same stare desperatki leca na Ciebie i dlatego takie obracasz , taki jestes bombomy ze mlodej atrakcyjnej laski nie potrafisz sobie znalezc tylko rooochasz przechodzone mezatki , bo tylko takie na Ciebie uwage zwroca jak ich mezowie juz sie nimi nie zajmuja tylko z piwskiem w fotelu siedza po robocie...zena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:17 dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hahahaha padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ty ją posuwasz z głodu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz ;) Nie uważam się za jakiegos mega przystojnika, ale wiem, że mam powodzenie, nie tylko u starszych, ale starsze mają u mnie :) Bo mnie rajcują bardziej, niż te młode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty teraz siedzisz na kafe, bo Cię mąż nie posuwa :D Już od dawna, bo pewnie jesteś kiepska, a kochanka nie znajdziesz, bo uroda nie pozwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:20 Moja babka jest wolna - moze dac Ci numer? Lubisz starsze, a tu bedziesz miec takie slodkie 70+ mmmm miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo obwisłe cycki, zmarszczki, zapewne rozstępy po paru ciążach są lepsze od młodego i jędrnego ciałka. My to rozumiemy :P Chcesz na zupkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dojrzałe ciało, to jest seksowne! Dotyk takiej Kobiety jest inny niż kobiety młodszej. Każdy ma cos innego, ja akurat lubię dojrzałe ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:23 mężatki i kobiety w związku mają zakaz wstępu na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:23 Masz calkowita racje , nie posuwa mnie aktualnie ,bo karmi nasza miesieczna corke i razem cisniemy beke z takiego frajera jak Ty :-* uwazaj zebys Ty nie wpadl ze swoja 40 , bo tylko downa Ci urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki trochę dotyk mamusi, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Kobieta o siebie dba, to w wieku 40 lat wygląda atrakcyjnie, a jeśli siedzi na kafe i wyśmiewa te "seksowniejsze, ładniejsze, lepsze" No to samo mówi za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie chciałbyś poczuć jak smakuje dotyk babuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×