Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysha

jak zapomnieć o nim?

Polecane posty

Ja sie zaraz rozbecze :( Powiecie jak to robicie? Bo zabiore lalki i pojde na inne podworko!!! Nie badzcie zylami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama : nawiasiki [ ] a w środku wpisz serce, kwiat, usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale chyba z wami nie posiedzę dzisiejszego wieczoru. Jestem zmęczona, jest mi cholernie smutno, w domu nieciekawie, mojego słonka brak, boli mnie okropnie głowa, moi rodzice się kłócą. Czuję się źle...Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posepny Wezyr
orozmawiaj z nim szczerze. Szczera rozmowa pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysha, Ty, która każdego umiesz pocieszyć i taki podły nastrój? Wiesz, jutro bedzie lepiej; słoneczko zaczęło nareszcie świecić (nie wiem jak u Ciebie, ale przynajmniej w moim mieście świeci). Myśle, że taka mała tęskona dobrze robi - uczucie nabiera dzieki temu rumieńców :) A jaka potem radość ze spotkania! Myshko, zyczę Ci szybkiego minięcia tego złego humoru :) Pozdrawiam i kolorowych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezyr, a kto i z kim ma szczerze rozmawiac? Bo cos nie kumam. Moze chciales gdzie indziej cos napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicinka
:) pozdrawiam wieczorową porą w wieczorowych porach... ;) radosnej pogody ducha pomimo smutków w głebi serducha.... cieplutkie trzymaj sie ... dobranoc... sen daje nam zdrowie.... tak mówia moi znajomi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam niedaleko Katowic, ale wole sie nie ujawniać, w razie gdyby Ktoś miłałby tu przez przypadek zajrzeć.. no wiesz.. A Ty z którego miasta, jeśli mogę wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko padam juz.Chyba sie zmyje,mialam duzo papierkowej roboty w domu. Trzymaj sie cieplo 🌻 ❤️ Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...juz drugi dzien tak sobie rozmawiacie to miło...ja spotkam go znowu w poniedizałek bo jade na egzaminy na studia( tak wiem jestem malutka) on nawet nie wie ze zdaje do mista z którego on pochodzi...jak bede wracac to mam pare spraw do załatwinia i zostaje w warszawie..spedze z nim pare miłych chwil...i nie wiem czy wytrzymam..nie rzuce sie na niego, jakie to jest wszystko dziwne..byliśmy razem...miłosc na odległość a pozniej postanowiłam to zakonczyc aby byc wolną bo to mnei ograniczało, mimo to jednak cały czas jestem mu wierna...tylko on sie liczy..uwielbiam z nimgadac an gg przez telefon...poprostu tak nie czuje sie w zadnym innym towarzystwie i co ze nie jestesmy razem jak i tak nie mozemy byc z kims innym....to jest takie głupie az mi sie chce ryczec do tego Włosi odpadli z ME ....co za dzien.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocy K_a_m_a ! Martynka, fajnie masz, ze chociaż jest szansa.. ech.. :( No, ale kazdy ma zycie jakie ma, a jutro na pewno bedzie lepiej :) Dobranoc wszystkim kobietkom! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Już mi chyba lepiej. Nawet nie chodzi o to, że za Nim tęsknię, tylko wczoraj po prostu miałam bardzo zły dzień pod każdym niemal kątem. Dzisiaj będzie lepiej. Życzę Wam słoneczka i ❤️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryjjjjota
O to juz tu hanysowo dotarlo? PROSTACY HANYSIARY - nie ma na nich kary :-D :-P wiesniary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sparkle
Dziewczyny czy mogę do was dołączyć....:(....też chce zpomnieć o nim....a dopiero tydzień minął.....a ja czuję,że umieram....:( Byłam z nim 2 lata i 3 miesiące ....mało tego w grudniu poprosił mnie o rękę....a teraz....wszystko się posypało....i to już chyba koniec :( Strasznie się czuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sparkle
=>Błękitna Chmurka => k_a_m_a .....dziewczyny ja też jestem z oklic Katowic....a do bytomia mam 20 min autobusem. Pozdrawiam was gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sparkle
ups....przepraszam,że z małej literki ale "shift" mi nie zaskoczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sparkle 🌻 Ja też byłam zaręczona, prawie prze rok, więc chyba Cię rozumiem.. Ale musiałam to zakończyć, zmusiłam sie do tego, bo On się zmienił diametralnie.. Mimo to, ani na chwilę nie przestałam kochać.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sparkle :) Mam nadzieję że uda nam się wszystkim przetrwać trudne czasy i że ten topik będzie przydatny... Jesteś pewna, że to faktycznie koniec a nie tylko chwilowy kryzys? czasami faceci tak mają... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mnie to nie chodzi o zapomnienie bo chce o nim pamietać jest tego wart ale chce żeby przestało boleć.Tak trudno sie zmobilizować do działania . Chodze do pracy na aerobic na spacery ale najchetniej upijałabym się od rana do wieczora bo wtedy nie czuję . Ale jestem zbyt rozsądna na takie działanie. Czekam aż mnie ból i trzymam sie postanowienia , że nie zadzwonie i nie ulegnę i nie dam sie namówic na spotkanie . Pozdrawiam bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blekitna chmurko,Mysho - witam Was w tak piekne popoludnie.Mysle,ze uda nam sie dzisiaj porozmawiac. Witam tez nowe dziewczyny - Sparkle i Jestem boska. Im wiecej nas bedzie, tym lepiej :) Do patryjjjota: fakt-urodzilam sie na Slasku,ale nie jestem rdzenna \"hanyska\" i gdybym nawet nia byla, to mysle, ze nie wstydzilabym sie tego. Widze,ze jest w Tobie duzo jadu, dlatego przesylam specjalnie dla Ciebie buziaki 👄 👄 👄 Nawet nie byles w stanie mnie obrazic i mysle, ze dziewczyny sa tego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×