Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysha

jak zapomnieć o nim?

Polecane posty

A moze jemu jest tak wygodnie? Faceci z reguly nie lubia stalych zwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość air c.
Nie wiem od czego zaczać. Będe potrzebowała tego topicu jak tlenu bo wiem już że nadchodzą w moim życiu okropne zmiany. Chyba nie będziemy już razem. BOje się tego potwornie, klamka jeszcze nie zapadła ale serce mam już ściśnięte, żołądek wysoko... Ratunkuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mnie - i dobrze, ze masz takich przyjaciol (nie nazywaj ich burakami). Rowerek jest swietny - wiem cos na ten temat. A zakwasy? No coz, wcale ich nie musisz miec :) Air c - witaj na pokladzie i mam nadzieje, ze obecnosc tutaj w jakis sposob Ci pomoze. Ale jest jedna prosba - pisz i wyrzucaj ten bol z siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość air c.
Zacznę powolutku. Zawiódł mnie, nie było go przy mnie w ważnym momencie mojego życia. Zamiast tego świetnie się bawił. Sama podjęłam decyzję, nie chcę żeby się to powtórzyło... On jeszcze nic nie wie, muszę czekać do jego powrotu. JAk to powiedzieć, jak zareaguje... nie wiem czemu się tak bardzo stresuję. Jestem półprzytomna. Umówiłam się ze znajomymi na każdą wolną chwilę dzielącą mnie od tej rozmowy ale czuję że będę ich tylko męczyć swoim smutkiem i zdenewowaniem. Miotam się z uczuciami co robić, co to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm nie przemawia przeze mnie ciekawosc, ale czy moglabys dokladniej napisac jak Cie zawiodl?(pamietaj jestes tu anonimowa). Rozumiem, ze to Ty chcesz zakonczyc ten zwiazek, ale chcialabym wiedziec dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczurku złota rybka złowiona :) Kama, miałaś upały przez długą część lipca, teraz czas na upały nad morzem. Dzisiaj naprawdę było ze 30 stopni, po prostu genialnie :)Absolutnie genialnie Witam wszystkie nowe osóbki :) Air C jesteś pewna swojej decyzji? A moze faktycznie masz rację... Nie wiem, ale mam nadzieję, że Ty wiesz :) Nie ma mnie, nie płacz :) A rowerek to fajna sprawa, zobaczysz... a nawet jeżeli poczujesz zakwasy to też dobrze przynajmniej pomyślisz o czymś innym. Moje motto dzisiejszego wieczora - nigdy nie wierz w obietnice, dla facetów nie mają one największego znaczenia.... Ale to nic :) Zaraz wezmę chłodnawą kąpiel i pójdę do ogródka na coś do picia . W taką ciepłą noc to grzech spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jestes, juz myslalam, ze zasnelas na plazy, albo poderwalas jakiegos mena ;) Dzielnie Cie dzisiaj zastepowalam - chyba wyplacisz mi nadgodziny ;) I nie pucuj sie za dlugo, a z ogrodu pewnie uciekniesz, bo pokasaja Cie komary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek
cze dziewczynki! Mysha czekam na Ciebie w tym ogrodeczku :-P hehe, juz ja Cie pokasam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczurku ja też mam ostre ząbki :) To co, zapraszam do ogródka :) jest świetnie, słychać cykady, komarów jakby nie było... a z niedalekiego domu dochodzą dźwięki imprezki.... Kto kogo pogryzie???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta godzina a szczurek jeszcze nie spi? Wiem - pewnie dorwales jakas szczurzyce i sie zabawiales ;) A teraz marsz do kanalu, pora na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek
Kama :-D hehe jasne, ze podrywalem szczurzyce, hahahahaha :-D :-D :-D no kto, jak kto, ale ja...haha!!! zreszta za moim ogonkiem to same chodza ;-) a maszerowac mi sie nie chce ;-) nie lubie chodzic, jak mi kaza, wole wlasne kanaly ;-) ale jeszcze tu troche posiedze i popatrze 👄 :-D a moze i ogonkiem pomerdam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczurek zaciekawil mnie ten Twoj ogonek ;) moze i ja za Toba pochodze? Hmmmmm, ale o tym nie moze sie dowiedziec moj obecny, wiec jak cos to siedz cicho ;) Ciekawi mnie jeszcze cos - czy ta Twoja szczurzyca jest z Ciebie zadowolona, czy tez tylko udaje, bo przynosisz jej smaczne kaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek
:-D :-D :-D ...kama piszesz "moj obecny" a co zanosi sie na zmiany? ;-) :-D :-D czy zadowolona...no jakby ci tu powiedziec... ;-) ...kasek ze mnie nie lada, wiec z pewnoscia za mna wprost przepada, hahaha! ;-) :-D :-D taki smakowity jestem 👄 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz facetow trzeba ciagle zmieniac - lubie urozmaicenie ;) A ze szczurkami jeszcze nie probowalam, moze byc ciekawie, zreszta obiecales mi lizanie z podgryzaniem :P Wiec czekam na propozycje - w ktorym kanale sie spotykamy i kiedy. Mysle, ze szczurzyce mozesz odstawic na pewien czas, a najlepiej jak zrobisz jej mlode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek
K_A_M_A co z a podejscie do swiadomego macierzynstwa, no bravo! :-D Az mnie zatkało :-P wole isc na smietnik, wylizac i poobgryzac wszystkie kosci niz zaznac z Toba "milosci" :-D :-D ;-) I nie mysl tyle Kama...wymieniaj facetow, ale beze mnie :-P :-D :-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczurku, to obgryzaj te smierdzace kosci i nie zaznawaj ze mna milosci :P O cholera, ja wierszem pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek
Kama przestalem sie bawic w sentymenty, nie udzielam nikomu rad na zycie, nie zaluje nikogo i niczego...i nic nie powiem na Twoj wczesniejszy wpis..tylko zadedykuje Ci piosenke "Oczy tej małej" zespolu "Raz, dwa, trzy" :-P i spij stosunkowo spokojnie ;-) :-D :-D dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchaj pan, panie podrózny, co sie zdarzylo na Próznej: Zyla tam Jagna, dobra i czysta, i chodzil do niej Jan kancelista, akurat to byla niedziela, krecila sie karuzela. Zabral tam Jagne kochanek czuly i calkiem zmacil jej mily umysl. Oczy tej malej jak dwa blekity, mysli tej malej - biale zeszyty. A on byl dla niej jak mlody bóg, zebyz on jeszcze kochac mógl. A lato, jak bywa w Warszawie, mlodym sluzylo laskawie. On ja zabieral nieraz na lódki, a ona jego leczyla smutki. Posluchaj pan, panie wedrowny: nastal ten dzien niewymowny, odszedl bez slowa kochanek podly, na nic sie zdaly placz jej i modly. Oczy tej malej jak dwa blekity, mysli tej malej - biale zeszyty. A on byl dla niej jak mlody bóg, zebyz on jeszcze kochac mógl. Pociagi odchodza i statki, ona nie wróci do matki. Kto by uwierzyl w calym Makowie, ze dla niej swiatem byl jeden czlowiek. Przez niego wiec siebie zabila ta, co z milosci tanczyla. Bóg jej wybaczyl czyny sercowe i lody podal jej malinowe. Oczy tej malej jak dwa blekity, mysli tej malej - biale zeszyty. A on byl dla niej wiecej niz Bóg, zebyz on jeszcze kochac mógl. Posluchaj, niewierny kochanku, co nienawidzisz poranków: wróci jeszcze do ciebie ta trumna, gdzie lezy twoja kochanka dumna. Bo taki, co kochac nie umie, przegra - choc wszystko rozumie. Bóg cie pokaze swa nieczuloscia za to, zes gardzil ludzka miloscia. Oczy tej malej jak dwa blekity, mysli tej malej - biale zeszyty. A tys byl dla niej wiecej niz Bóg, poklon sie do jej martwych nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce zyc
Bo i po co? Kazdy nastepny dzien bez niego jest tylko kolejna meczarnia. Dziewczynki, jesli to byl TEN wymarzony, to nie ma takiej sily abyscie kiedykolwiek zapomnialy i przestaly kochac. A w kazdym nastepnym facecie bedziecie szukac JEGO i zawsze skonczy sie to porazka i coraz wiekszym dolem. Stracilam jego milosc (a moze nigdy jej nie mialam), wiem, ze go nigdy nie odzyskam pomimo tego, ze kocham jak szalona. Dlatego zegnam sie juz z Wami - znalazlam swoj sposob aby "zapomniec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracaj tu zaraz
SLYSZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest piękny bogaty i mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white_rose
A kto powiedzial, ze milosc to tylko same chwile uniesien, szczescia i radosci, to takze chwile zwatpien i bolu! Ma rowniez swoje ciernie, jak roza! Ale co Cie nie zabije, to Cie wzmocni, pozniej niewazne, w ktora pojdziesz strone! Czas naprawde leczy rany, a na pewno nie bedziesz Go szukac w innym........🌼 nawet, jak bardzo zrozumiesz, ile dla Ciebie znaczyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"nie chcę żyć\" Tobie kubeł zimnej wody na głowę potrzebny. Skąd wiesz że za jakiś czas ta miłość -owszem, będzie- ale tylko miłym wspomnieniem, sentymentem na dnie serca? Chcesz się pozbawić całej masy pięknych przyszłych chwil z powodu jednej utraconej miłości? Jeśli utracona, to znaczy że to jeszcze nie byla ta właściwa. Chociaż mogło się wydawać, że ta już na zawsze... A moze to nie byla jeszcze TA jedna, może TEN JEDYNY dopiero Cię szuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white_rose
mam nadzieje, ze pieknosc i bogactwo nosi w sobie, a emanuuje madroscia...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce zyc
Udzielalam Wam "madrych" rad, a nie moge sobie poradzic sama ze soba. Ja juz po prostu nie mam sily - jestem slaba i nie chce juz walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MYSHA
znajdź sobie nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysha wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white_rose
A teraz to kompletnie Cie nie rozumiem "nie chce zyc" ?????? Udzielasz rad, to dobrze, zawsze ktos ich potrzebuje, ale dlaczego walczysz, po co, zrozum to, jesli cos Cie niszczy, to tnie jest to milosc?????Hej dziewczyno??!!!!! Tak boli tylko decyzja, ktorą wydaje mi sie, podjal ktos za Ciebie, a wiec mowie Ci......NIE WARTO, ZAPOMNIJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mnie woła? Czego chce??? ;) Nie chce zyc, a jesli to nie byl TEN wymarzony tylko tania imitacja made in... ??? To co wtedy? Jezeli zrobisz to przez faceta co sugerujesz to jest to najwiekszy bezsens na tej ziemi.Kubel zimnej wody by sie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×