Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak można oczekiwać fascynacji seksualnej z osobą

Polecane posty

Gość gość
tak samo jak mój partner :) za to twoja świeża żona musi biegać dookoła spoconego ciebie, najwyraźniej to nie takie straszne skoro ona to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiesz jakie to jest motywujace jak ona jest odwalona a ja spocony. Chociaz padalbym na pysk to zaraz po pracy biore prysznic a tez pracuje w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty bierzesz prysznic, a my idziemy do restauracji, można się kłócić kto ma lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko się da. Są kobiety nudne, a są i kobiety które latami są wyzwaniem dla swoich facetów. Mój facet się ze mną nie nudzi. Musi mnie ciągle zdobywać, zapraszać na randki, starać się. To kwestia inteligencji, sexapilu, zaskakiwania, kreatywności i sposobu bycia. Ale jak ktoś lubi tylko w domu i pod kołdrą to mu spowszednieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powszednieje tylko dlatego że jedno z partnerów jest egoistą i ma drugie gdzieś. Dla mnie nigdy nie spowszednieje pod warunkiem że będę czuł się kochany przez moją Kobietę. Może zabrzmi to lamersko ale najlepszy seks miałem i mam z osobą którą kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to z kim tylko jak. kazdy zwiazek moze sie znudzic jak zycie w nim jest nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to bardzo ważne z kim i jak by nie było nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrozumiales, samo to, ze kogos kochasz nie zrobi ciebie boga seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty nie zrozumiałeś - jeśli ona Cię nie będzie kochać, to żebyś nie wiem JAK to robił, to i tak do boga seksu będzie Ci daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babsko grube albo glupie zawsze się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już to nie zrozumiałaś, jestem kobietą i stwierdzam tylko prosty fakt. Jakkolwiek z kimś kogo się kocha seks jest najlepszy to jednak tylko pod kołdrą jest nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×