Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prezent dla faceta

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak niedługo będzie miał urodziny i nie wiem co mu kupić. Uwielbia sport i samochody. Cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porsze mu kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twój facet uwielbia samochody to koniecznie kup mu jakąś chemie motoryzacyjna! Najlepiej już taką profesjonalną, moze coś do pielęgancji wnętzra? http://www.total-care.pl/cat-pl-5-Piele ... etrza.html kupowałąm tu nie raz i sprawny kontakt i szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu jakiś wyjatkowy prezent, bon na jazde samochodem czy cos podobnego. Ja mojego (tez fana samochodów) dla odmiany zebrałam na paintball laserowy do Ale Zebra i swietnie sie bawił (bylismy tez ze znajomymi). W koncu cos innego no i mógl ten czas spedzic w wiekszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze wlasnie jakis GPS czy cos z elektroniki? swoja droga wypad na laserowy painball albo przejazdzka luksusowym samochodem to calkiem fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm wejdź sobie na jakaś stronkę z recenzjami produktów jak opiniertvagd.pl czy spiderweb i może tam znajdziesz jakiś ciekawy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś jakaś atrakcyjną koleżankę i zróbcie mu pokaz jak się zabawiacie razem, możecie tez go zawołać by dołączył. Żaden inny prezent tego nie przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Tylko dwie tupu pod gorącym kut/asem są fajne. Reszta to kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak prezent dla mężczyzny to tylko praktyczny. I biorąc pod uwagę jak chętnie mężczyźni sami sobie robią zakupy powiadamy Wam... świetny prezent to prezent ubraniowy! :D I dlatego od razu możemy się polecić jako specjaliści od mody męskiej. Szukacie klasycznej, eleganckiej koszuli, a może casualowej marynarki? U nas znajdziecie to wszystko i wiele więcej. A żeby się przekonać klikajcie tu → www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzie lato, jeżeli chłopak jest typem aktywnego faceta to moze prosty smartwatch, faceci lubią takie bajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może koszulka ulubionego zespołu sportowego? raczej odradzam gażdzety samochodowe, bo nie wiadomo czy trafisz w gust i czy to bedzie mu potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz ciekawy link, porównujący dwa produkty z górnej półki i taki zwykły samsungowy smartwatch. Wychodzi na to po przeczytaniu recenzji, że tańsza wersja w zupełności wystarczy. Zwłaszcza ze można sparowac taki inteligentny zegarek z pierwszym lepszym smartfonem ktory ma androida:D http://opiniertvagd.pl/samsung-galaxy-gear-fit-2-czy-gear-s3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldiee3
Ja bym też proponowała coś do samochodu albo np smartwatcha, w Teletorium widziałam kilka fajnych modeli i sama zastanawiam się nad jego kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z tym, że zegarek to bardzo fajny pomysł na prezent :) Zobacz sobie tą stronkę: http://www.e-zegarki.pl/. Mają naprawde fajne modele z takich firm jak Casio czy Continental, więc na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b5hth
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mu nie kupuj za co za zdradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mężowi zakupiłam kamerkę do samochodu. Bardzo spodobał mu się taki prezent. Znalazłam ją na stronie www.stopolgroup.pl Znajdziecie tam też wiele innych elektronicznych dodatków do samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska432
Ja kupiłwam mojemu alkomat, to tego typu urządzenie które się przyda każdemu kierowcy, wiadomo nikt kto planuje gdzieś jechać nie będzie pił ale różne sytuacje się zdarzają i lepiej mieć na taką okazję alkomat, wiele osób polecąło mi alkohita x50 te właśnie model kupiłam, facet się ucieszyl, na impreazkach rodzinnych zawsze są chętni do pomiarw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbararka
Dobry wybór. Mamy go już chyba ze 3 lata, wciąż daje radę. 3 razy był wysłany do kalibracji w tym czasie i wraca jak nówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Ja teraz na jakieś okazje staram się gdzieś zabierać mojego chłopaka. I niedawno z okazji rocznicy byliśmy na strzelnicy progun i oboje sie dobrze bawiliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza28

Kumplowi zamawiałam kosz podarunkowy z alkoholem z poczty kwiatowej. Nie mogłam przyjechać na jego imprezę, więc w ten sposób pokazałam mu że o nim pamiętam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chłopak kupił zegarek w tamtym roku, więc w tym się zrewanżowałam. Któregoś dnia w galerii weszliśmy do Time Trend i powiedział tam o który mu się najbardziej podoba 😊 Kupiłam go i jest zadowolony baaardzo 😊 Cenowo też ok, a co najważniejsze pewne że oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lot to dobra opcja ale ma pewne minusy.Po pierwsze nie każdy jest fanem takich rozrywek. Mój facet raczej nie byłby zadowolony (szczególnie,ze na skok ze spadochronem również nie chciał sie wybrać jak mu brat proponowal) Po drugiej jest to prezent bardzo drogi bo zwykle nie ma sensu kupować jednego lotu ale trzeba kupić cała serię.... Tak więc dobrze jest się jednak nad tym dobrze zastanowić.

Ze swojej strony polecam natomiast skarpetki od Many Mornings:
https://manymornings.com/produkty/zestawy/

Na stronie mają świetne zestawy skarpetek. Nie są drogie, a jednoczesnie wzory są zaskakujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×