Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biały welon jest zarezerwowany tylko dla dziewicy

Polecane posty

Aneto, to co piszesz w temacie o lekarzach jest straszne i jeśli takie sytuacje się zdarzają, to trzeba to zgłaszać ordynatorom, dyrektorom szpitali, rzecznikom praw pacjenta. Trzeba walczyć z brakiem poszanowania dla pacjentów. Ginekologia to pole dla wielu upokorzeń także dla ciężarnych i rodzących. Mimo tego endometriozę musisz leczyć bo cię to całkiem wyniszczy. Jeśli będzie taka konieczność każ naciąć błonę. Lepszy chwilowy ból badania niż ciągła męczarnia nieleczonej choroby. A dziewicą będziesz nadal mimo tego zabiegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sokole oko - szykuję odpowiedź, nieco dłuższą 

Jabłuszko - przejrzałam obieżnie twoje ostatnie wypociny, bo absolutnie nie mam ochoty tego czytać. Ja się już szykuję, żeby wymyślić pokutę za znoszenie tego co ty tu odpierdalasz. Czuję się wręcz jakbym ciągle miała wylewane szambo z gównami na głowę, na przemian z koszem na śmieci. Wszystko za to, że mnie stać na preferowanie wartości wyższej jaką jest Dziewictwo a ciebie na to nie stać. Każda kobieta Dziewica będzie czuła się urażona tym co ty tu odpierdalasz. Wyśmiewasz co prawda moje Dziewictwo, ale inne kobiety, które również noszą w sobie cnotę czystości czuć się będą tak samo jak ja. Widzę, że nie docierają do ciebie moje upomnienia i to, jak piszę, żebyś się opamiętała bo obrażasz w tym momencie każdą kobietę Dziewicę.

Gdzie jest jakiekolwiek choćby jedno zdanie na temat życia w cnocie Dziewictwa? Miałaś pisać do rzeczy i teraz cały internet widzi, ile faktycznie masz do powiedzenia na ten temat... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sokole oko - szykuję odpowiedź, nieco dłuższą 

Jabłuszko - przejrzałam obieżnie twoje ostatnie wypociny, bo absolutnie nie mam ochoty tego czytać. Ja się już szykuję, żeby wymyślić pokutę za znoszenie tego co ty tu odpierdalasz. Czuję się wręcz jakbym ciągle miała wylewane szambo z gównami na głowę, na przemian z koszem na śmieci. Wszystko za to, że mnie stać na preferowanie wartości wyższej jaką jest Dziewictwo a ciebie na to nie stać. Każda kobieta Dziewica będzie czuła się urażona tym co ty tu odpierdalasz. Wyśmiewasz co prawda moje Dziewictwo, ale inne kobiety, które również noszą w sobie cnotę czystości czuć się będą tak samo jak ja. Widzę, że nie docierają do ciebie moje upomnienia i to, jak piszę, żebyś się opamiętała bo obrażasz w tym momencie każdą kobietę Dziewicę.

Gdzie jest jakiekolwiek choćby jedno zdanie na temat życia w cnocie Dziewictwa? Miałaś pisać do rzeczy i teraz cały internet widzi, ile faktycznie masz do powiedzenia na ten temat... 

NIE WYŚMIEWAŁAM DZIEWICTWA!! Anetko ,przestań udawać jaka to Ty nie jesteś - wszyscy widza co miałam do powiedzenia na ten temat (na temat życia seksualnego lub nie,nie będę Ci się spowiadać,tu jest publika) niby inni obdzierają  Cię z godności,ale Ty sama się obdarłaś - pisząc sama o sobie o swoim życiu seksualnym(przepraszam,nie-życiu seksualnym) dodatkowo powyzywałaś dziewczyny od dziw...ek,su...k itd. nawet nie doczytałaś wypowiedzi tamtych kobiet do końca i nie każda chciała Cię obrazić a Ty pojechałaś po praktycznie każdej jak po najgorszej szma...cie. Ale kto umrze sfrustrowany i wściekły? No Ty. Lekarze może i przesadzili śmiejąc się z Ciebie,ale jeśli im mówisz to co tu piszesz,to nie dziwota,bo nosisz się ze swoim dziewictwem jakbyś w środku miała magiczną moc która leczy raka...weź się kobieto ogarnij i co do pokuty- to będziesz pokutować za swoje wyzwiska,ale o tym już nie ja zdecyduję :) Życie ci dowali odpowiednio :)  I,,Każda Dziewica" nie nie będzie czuła się urażona,wręcz będzie mieć wstyd że przez takie jak Ty nie są dobrze traktowane bo przez takie jak Ty one facetom kojarzą się z właśnie takimi jak Ty. Przemyśl to,ja już nic więcej nie odpiszę bo z takimi osobami jak Ty nie będę pisać...od 3 lat ciagniesz temat. Czy to nie obsesja? Nie,dziewictwo to nie coś czego może Ci zazdrościć każda kobieta.

Wiele z nas ma partnera z którym się kochamy (tak,chodzi tez o seks)ale to nie znaczy że jesteśmy dziw...kami czy szma....tami.  To naturalna kolej rzeczy,potrzeba.

Dobrze że się szanujesz ale przesadzasz przez to i to grubo.

Za to wyzywanie innych osób czy tu na kafe czy w realu powinnaś zostać zamknięta bo widać że jesteś agresywna do każdego kto ma inne zdanie.

Żegnam i powodzenia w życiu życzę bo nie widzę żeby coś miało się u Ciebie ruszyć...no ale cóż...

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwie macie niestety całkowity brak kultury. Napisałabym inaczej lub coś jeszcze ale powiedzmy, że chciałam być miła. "Jabłeczna" - nie udawaj, że nie jesteś świadoma tego co robisz. Jesteś niepoczytalna? Oczywiste jest, że wyśmiewasz mnie za preferowanie wartości religijnej jaką jest życie w Dziewictwie. Dalej cały internet widzi, że na temat życia w Dziewictwie nie masz absolutnie nic do powiedzenia. To jest forum na taki temat, że biały welon jest symbolem Dziewictwa i ubierać go powinny jedynie kobiety Dziewice. Ja wypowiadałam się tutaj na temat. Z każdym kolejnym twoim "komentarzem" kompromitujesz się coraz bardziej. Daruj sobie. 

"Bąbeczka", dzieciaczku, jutro jest piątek, a więc dzień nauki szkolnej. Musisz ładnie wyspać się na jutro, żeby jednak zrozumieć z tych lekcji COKOLWIEK. Bardzo potrzeba ci tej szkoły, bo zdumiona jestem jak ogromne masz braki (a sama jestem nauczycielką). Nie życzę sobie, dziecko, abyś w tak chamski sposób się do mnie odnosiła. Oczywiście zrobiłaś w tym niedoszłym zdaniu parę błędów. Co do ciebie to jestem pewna, żeś dziecko, więc od dzisiaj nie masz prawa w taki sposób się do mnie odnosić i mówisz mi przez "pani" - tak jak twojej nauczycielce w szkole. Może uda mi się czegoś ciebie nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poza tym "BoniBlu" tak jak tutaj inne osoby, w dalszym ciągu wyśmiewa mnie za preferowanie wartości religijnej jaką jest życie w Dziewictwie. Dalej cały internet widzi, że na temat życia w Dziewictwie nie masz absolutnie nic do powiedzenia. Biały welon jest symbolem Dziewictwa i ubierać go powinny jedynie kobiety Dziewice. Ja wypowiadałam się tutaj na temat. Z każdym kolejnym twoim "komentarzem" kompromitujesz się coraz bardziej. Daruj sobie.

Nie powinnyście naprawdę w ogóle się tu udzielać, zabierać głos, bo mało tego że nie piszecie nic na temat, to jeszcze macie czelność poniżać mnie tutaj i wylewać na mnie pomyje, co jest karygodne. Wszystko dlatego, że mnie stać na życie w Dziewictwie a koło was wartości takie nigdy nawet nie stały.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumię co pan do mnie mówi. Pan się kąpromituje. Czyli nie moge se założyć welonu z przescieradla bo jestem niezgodna tej czcigodnej szaty symbolizujacej wyższe wartości? Pan bluzni bo pan ma fetysz i se bijesz pan konia pod niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obydwie macie niestety całkowity brak kultury. Napisałabym inaczej lub coś jeszcze ale powiedzmy, że chciałam być miła. "Jabłeczna" - nie udawaj, że nie jesteś świadoma tego co robisz. Jesteś niepoczytalna? Oczywiste jest, że wyśmiewasz mnie za preferowanie wartości religijnej jaką jest życie w Dziewictwie. Dalej cały internet widzi, że na temat życia w Dziewictwie nie masz absolutnie nic do powiedzenia. To jest forum na taki temat, że biały welon jest symbolem Dziewictwa i ubierać go powinny jedynie kobiety Dziewice. Ja wypowiadałam się tutaj na temat. Z każdym kolejnym twoim "komentarzem" kompromitujesz się coraz bardziej. Daruj sobie. 

"Bąbeczka", dzieciaczku, jutro jest piątek, a więc dzień nauki szkolnej. Musisz ładnie wyspać się na jutro, żeby jednak zrozumieć z tych lekcji COKOLWIEK. Bardzo potrzeba ci tej szkoły, bo zdumiona jestem jak ogromne masz braki (a sama jestem nauczycielką). Nie życzę sobie, dziecko, abyś w tak chamski sposób się do mnie odnosiła. Oczywiście zrobiłaś w tym niedoszłym zdaniu parę błędów. Co do ciebie to jestem pewna, żeś dziecko, więc od dzisiaj nie masz prawa w taki sposób się do mnie odnosić i mówisz mi przez "pani" - tak jak twojej nauczycielce w szkole. Może uda mi się czegoś ciebie nauczyć.

jesteś zdziczała tyle mam do powiedzenia. BAWISZ SIĘ??? Trollujesz? Zgłaszam chamstwo do administracji. Już mam Cię dość. I nie odpisuj do mnie. Nara

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jabłuszko - zgłosiłaświata samą siebie? Jeśli było tak, że zgłosiłaświat tutaj mnie, za to, że ja tutaj jedynie obrywam to tymbardziej zgłaszam sprawę do Sądu, uprzykrzasz się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jabłuszko - zgłosiłaświata samą siebie? Jeśli było tak, że zgłosiłaświat tutaj mnie, za to, że ja tutaj jedynie obrywam to tymbardziej zgłaszam sprawę do Sądu, uprzykrzasz się strasznie.

Obrywasz 😂 Obrywasz za wyzwiska i brak kultury,który pokazywałaś od początku tego postu, weż się nie udawaj głu/piej,bo szkoda mi na Ciebie klawiatury niedojrzała kobieto,Ciebie powinno sie zamknąć bo jesteś agresywna,rzucasz się na ludzi bo mają odmienne zdanie,wyzywasz kobiety odsu/k dzi/wek bo kochają się z partnerem/ mężem. Jesteś ch/ora. Autentycznie. Gdzie tu Twoja kultura? Szacunek? To mówi Twoje dziewictwo fizyczne i mentalne? Może dziewictwo i masz (o ile to nie prowokacja i zmyślenie) ale szacunku do innych kobiet (nawet do tych co kochają się z mężem) już nie. A to nie jest dobre,powiem że stanowisz zagrożenie. Jeszcze raz do mnie cokolwiek napiszesz i obiecuję że będę to inaczej załatwiać.

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obrywasz 😂 Obrywasz za wyzwiska i brak kultury,który pokazywałaś od początku tego postu, weż się nie udawaj głu/piej,bo szkoda mi na Ciebie klawiatury niedojrzała kobieto,Ciebie powinno sie zamknąć bo jesteś agresywna,rzucasz się na ludzi bo mają odmienne zdanie,wyzywasz ich os su/k dzi/wek bo kochają się z partnerem/ mężem. Jesteś ch/ora. Autentycznie. Jeszcze raz do mnie cokolwiek napiszesz i obiecuję że będę to inaczej załatwiać.

Jabłeczna,szkoda Twojego zdrowia na chorego trolla. Daj sobie spokój 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirke - jeśli chodzi o wianek to znam dziewczynę, która również nie zachowała dziewictwa do ślubu a wianek ubrała. Żeby odciągnąć uwagę od białego welonu mówi się wtedy o wianku a przecież powszechnie wiadomo, że biały welon też jest symbolem dziewictwa. 

Te przykre doświadczenia z ginekologami, rejestratorkami czy pielęgniarkami z ginekologii miały miejsce nawet do dwóch lat temu a co niektóre były nawet w 2017 roku. Chodziłam wtedy do jednego prawnika z bezpłatnych porad i on powiedział, że skoro nie zostało to nagrane to nic z tym nie mogę zrobić. Czas minął, a od niedawna zrobili więcej punktów nieodpłatnych porad prawnych. Jeden adwokat (teraz, niedawno) powiedział, że teraz nic z tym nie zrobię bo za dużo czasu minęło. Nie wiem co mam myśleć - chodziłam do tamtego to przeleciał czas a teraz dowiedziałam się, że i tak mogłabym to wtedy zgłosić ale niby jest już za późno. Trochę byłam zdziwiona, że niby jest już za późno bo przecież sprawa nie została przedawniona, a szczerze wątpię, żeby np ci lekarze mnie nie pamiętali, bo zachowywali się tak jakby trzydziestoletnie Dziewice nie przytrafiały im się na codzień. Powinni mnie pamiętać. Ja się już tak zastanawiałam, czy ja może jestem jakieś ufo bo naprawdę mnie tak traktowano.

Lekarze również kłamali w wypisach z ginekologii - pisali, że miałam wykonane badanie ginekologiczne (którego w życiu mi nie wykonano) i nie pisali informacji, że jestem dziewicą. Jeździłam tam, żeby mi te wypisy zmieniono, to lekarz powiedział, że on każdej tak pisze (że badanie ginekologiczne i brak informacji o byciu dziewicą), a ja odparłam: "A ja jestem dziewicą", on na to: "A jakie to ma znaczenie?". No istne jaja. Powiedział jeszcze bardzo głupio, że jeśli miałby zmienić mi wypis to z datą obecną (a dodam, że miałam wtedy 28 lat) i skąd on by miał wiedzieć, czy JUŻ NIE STRACIŁAM. Zirytowałam się. Mogłam mu powiedzieć, żeby spytał się mnie czy mam męża.

Edytowano przez Aneta ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A masz zamiar kiedyś założyć ten tytułowy biały welon i stanąć w nim przed ołtarzem? Z zaciekawieniem przeczytałam temat. Pisałaś zdaje się, że masz chłopaka/narzeczonego od kilku lat. Czy zamierzasz wyjść za mąż i rozpocząć życie seksualne z mężem? Czy też planujesz zachowanie dziewictwa do 

A tego to się chyba nigdy nie dowiemy bo lepiej ciągle wracać do męczeństwa i wyzwisk. Troll?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kirke - jeśli chodzi o wianek to znam dziewczynę, która również nie zachowała dziewictwa do ślubu a wianek ubrała. Żeby odciągnąć uwagę od białego welonu mówi się wtedy o wianku a przecież powszechnie wiadomo, że biały welon też jest symbolem dziewictwa. 

Te przykre doświadczenia z ginekologami, rejestratorkami czy pielęgniarkami z ginekologii miały miejsce nawet do dwóch lat temu a co niektóre były nawet w 2017 roku. Chodziłam wtedy do jednego prawnika z bezpłatnych porad i on powiedział, że skoro nie zostało to nagrane to nic z tym nie mogę zrobić. Czas minął, a od niedawna zrobili więcej punktów nieodpłatnych porad prawnych. Jeden adwokat (teraz, niedawno) powiedział, że teraz nic z tym nie zrobię bo za dużo czasu minęło. Nie wiem co mam myśleć - chodziłam do tamtego to przeleciał czas a teraz dowiedziałam się, że i tak mogłabym to wtedy zgłosić ale niby jest już za późno. Trochę byłam zdziwiona, że niby jest już za późno bo przecież sprawa nie została przedawniona, a szczerze wątpię, żeby np ci lekarze mnie nie pamiętali, bo zachowywali się tak jakby trzydziestoletnie Dziewice nie przytrafiały im się na codzień. Powinni mnie pamiętać. Ja się już tak zastanawiałam, czy ja może jestem jakieś ufo bo naprawdę mnie tak traktowano.

Lekarze również kłamali w wypisach z ginekologii - pisali, że miałam wykonane badanie ginekologiczne (którego w życiu mi nie wykonano) i nie pisali informacji, że jestem dziewicą. Jeździłam tam, żeby mi te wypisy zmieniono, to lekarz powiedział, że on każdej tak pisze (że badanie ginekologiczne i brak informacji o byciu dziewicą), a ja odparłam: "A ja jestem dziewicą", on na to: "A jakie to ma znaczenie?". No istne jaja. Powiedział jeszcze bardzo głupio, że jeśli miałby zmienić mi wypis to z datą obecną (a dodam, że miałam wtedy 28 lat) i skąd on by miał wiedzieć, czy JUŻ NIE STRACIŁAM. Zirytowałam się. Mogłam mu powiedzieć, żeby spytał się mnie czy mam męża.

żeby mieć taką fiksację na punkcie kawałka błony we własnej cipie to ja nie wiem.

 

to tak jakbym ja rozwodził się nad tym że mam stulejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

żeby mieć taką fiksację na punkcie kawałka błony we własnej cipie to ja nie wiem.

 

to tak jakbym ja rozwodził się nad tym że mam stulejkę.

Arystostulejkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sól w oku - tak się zastanawiam i to od tego czasu kiedy napisałaś, że dziewica oczywiście może zostać zbadana przez pochwę. Szczerze powiedziawszy do dzisiaj nie rozumiem tego co napisałaś. Rozmawiałam nawet z inną dziewicą i utwierdziłam się w przekonaniu, że takie badanie jest całkowicie wykluczone. Nie miałam stałego ginekologa, bo żaden nie potrafił wyznać się na co jestem chora i postawić diagnozy. Oni nawet nie wiedzą czy ja mam przodozgięcie macicy, tyłozgięcie czy inne wady macicy jednocześnie z przodu i z tyłu. (Najpierw jeden lekarz powiedział, że nie mogę mieć jednocześnie wady i z przodu i z tyłu, a inny zaprzeczył i powiedział, że mam i z przodu i z tyłu - to był ten najkorzystniejszejszy ale to już było przed trzydziestką). Żaden ginekolog nie podjął decyzji, żeby mnie zbadać ginekologicznie. Jeśli lekarz włożył mi palec, bo oni oczywiście w moje dziewictwo na słowo mi nie wierzą, to naprawdę czułam ból. Szczerze powiem, że nie rozumiem do dziś dnia jak ty jako dziewica zostałaś tak zbadana - czy poleciała Ci krew? Przecież tym badaniem musiano ciebie rozdziewiczyć. To jest przecież oczywiste, że twoja błona dziewicza została wtedy naruszona. Ja bym z bólu nie wytrzymała, naprawdę sobie tego nie wyobrażam, bo mnie samo włożenie palca bardzo boli i po wizycie to miejsce dalej mnie boli. Albo mogło być też tak, że jesteś w tej małolicznej grupie kobiet, które urodziły się bez błony dziewiczej. Ja innej opcji nie znajduję. No chyba, że Twoja błona została nacięta? Zastanawiam się nad tym do dziś dnia i naprawdę nie rozumiem jakim kosztem tobie zrobiono takie badanie. Dziewica to kobieta, która nie prowadziła nigdy życia intymnego ani z osobą płci męskiej ani z samą sobą. Wiem, że kobiety, które nie współżyły ale się masturbują mogą wtedy mieć wykonany komplet badań ginekologicznych, ale Dziewica nie może. Miałam taką koleżankę, która mnie zwodziła, że jest dziewicą kilka lat. Gdy byłam po jednym przykrym pobycie na oddziale ginekologicznym spytałam: "Jak ciebie badają ginekolodzy, przez brzuch czy odbyt?". Usłyszałam, że ginekologicznie. Aż usiadłam z wrażenia i powiedziałam, że ten pierwszy lekarz musiał ciebie rozdziewiczyć. Spytałam tej koleżanki czy czuła duży ból i czy poleciała krew. I wtedy dostałam pałką w głowę, zostałam wyśmiana i okazało się, że ta koleżanka się masturbowała i śladów dziewictwa żadnych. Czuję się okłamana i nie rozumiem jak ktoś taki w ogóle może nazywać się dziewicą. Dziewica to dziewica. Naprawdę cały czas się zastanawiam jak Ty mogłaś być tak zbadana za dziewicy. Ta koleżanka to co innego, bo okazało się, że dziewicą nie była, ale dziewica i badanie ginekologiczne? Wolałam napisać ten komentarz, bo od tamtego czasu ciągle myślę na ten temat i nie znajduję odpowiedzi. Ja mam jeszcze przyszykowany inny komentarz (ale już nie w tej kwestii), tylko chyba trochę zanadto się rozpisałam i myślę, żeby go okroić.

Znowu już się chciałam pomyliłć i napisałam Sokole oko, a Ty masz nick Sól w oku ☺ 

Edytowano przez Aneta ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sól w oku - tak się zastanawiam i to od tego czasu kiedy napisałaś, że dziewica oczywiście może zostać zbadana przez pochwę. Szczerze powiedziawszy do dzisiaj nie rozumiem tego co napisałaś. Rozmawiałam nawet z inną dziewicą i utwierdziłam się w przekonaniu, że takie badanie jest całkowicie wykluczone. Nie miałam stałego ginekologa, bo żaden nie potrafił wyznać się na co jestem chora i postawić diagnozy. Oni nawet nie wiedzą czy ja mam przodozgięcie macicy, tyłozgięcie czy inne wady macicy jednocześnie z przodu i z tyłu. (Najpierw jeden lekarz powiedział, że nie mogę mieć jednocześnie wady i z przodu i z tyłu, a inny zaprzeczył i powiedział, że mam i z przodu i z tyłu - to był ten najkorzystniejszejszy ale to już było przed trzydziestką). Żaden ginekolog nie podjął decyzji, żeby mnie zbadać ginekologicznie. Jeśli lekarz włożył mi palec, bo oni oczywiście w moje dziewictwo na słowo mi nie wierzą, to naprawdę czułam ból. Szczerze powiem, że nie rozumiem do dziś dnia jak ty jako dziewica zostałaś tak zbadana - czy poleciała Ci krew? Przecież tym badaniem musiano ciebie rozdziewiczyć. To jest przecież oczywiste, że twoja błona dziewicza została wtedy naruszona. Ja bym z bólu nie wytrzymała, naprawdę sobie tego nie wyobrażam, bo mnie samo włożenie palca bardzo boli i po wizycie to miejsce dalej mnie boli. Albo mogło być też tak, że jesteś w tej małolicznej grupie kobiet, które urodziły się bez błony dziewiczej. Ja innej opcji nie znajduję. No chyba, że Twoja błona została nacięta? Zastanawiam się nad tym do dziś dnia i naprawdę nie rozumiem jakim kosztem tobie zrobiono takie badanie. Dziewica to kobieta, która nie prowadziła nigdy życia intymnego ani z osobą płci męskiej ani z samą sobą. Wiem, że kobiety, które nie współżyły ale się masturbują mogą wtedy mieć wykonany komplet badań ginekologicznych, ale Dziewica nie może. Miałam taką koleżankę, która mnie zwodziła, że jest dziewicą kilka lat. Gdy byłam po jednym przykrym pobycie na oddziale ginekologicznym spytałam: "Jak ciebie badają ginekolodzy, przez brzuch czy odbyt?". Usłyszałam, że ginekologicznie. Aż usiadłam z wrażenia i powiedziałam, że ten pierwszy lekarz musiał ciebie rozdziewiczyć. Spytałam tej koleżanki czy czuła duży ból i czy poleciała krew. I wtedy dostałam pałką w głowę, zostałam wyśmiana i okazało się, że ta koleżanka się masturbowała i śladów dziewictwa żadnych. Czuję się okłamana i nie rozumiem jak ktoś taki w ogóle może nazywać się dziewicą. Dziewica to dziewica. Naprawdę cały czas się zastanawiam jak Ty mogłaś być tak zbadana za dziewicy. Ta koleżanka to co innego, bo okazało się, że dziewicą nie była, ale dziewica i badanie ginekologiczne? Wolałam napisać ten komentarz, bo od tamtego czasu ciągle myślę na ten temat i nie znajduję odpowiedzi. Ja mam jeszcze przyszykowany inny komentarz (ale już nie w tej kwestii), tylko chyba trochę zanadto się rozpisałam i myślę, żeby go okroić.

Znowu już się chciałam pomyliłć i napisałam Sokole oko, a Ty masz nick Sól w oku ☺ 

Już ci tłumaczę. Są różnie zbudowane błony co do ilości i umiejscowienia otworów oraz różnią się grubością i wytrzymałością. Na pierwszej wizycie pani ginekolog zapytała o to czy używam tamponów. Powiedziałam zgodnie z prawdą, że tak, tych o najmniejszym rozmiarze. Na tej podstawie zdecydowałyśmy, że spróbuje zbadać mnie przez pochwę a w razie trudności per rectum. Udało się bez problemu nawet zrobić USG przezpochwowe. Błona miała taką budowę, że nie stawiała bariery dla sprzętu. Dodatkowo pani wzbudzała zaufanie i nie spinałam mięśni co też jest istone. Nie zostałam rozdziewiczona tymi badaniami. A mąż w noc poślubną musiał się sporo namęczyć żeby błonę rozerwać i pojawiło się sporo krwi. Na twoim miejscu pozwoliłabym nawet na nacięcie błony. Per rectum odczuwasz okropny ból a badanie nie przynosi odpowiedzi więc jaki w tym sens? To lepiej znieść ból badania przez pochwę i być prawidłowo zdiagnozowanym. Przecież to nie jest odebranie dziewictwa bo sama mówisz, że to zależy od działań seksualnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sól w oku - dziękuję Ci za wytłumaczenie. Widzisz, na swoim przykładzie byłam przekonana, że takie badanie jest niemożliwe. Kurcze, ale Ci zazdroszczę. U mnie to było zawsze najważniejszym problemem, że w moim przypadku każde badanie ginekologiczne niestety odpadało (i to u każdego lekarza czy w szpitalu czy w poradni). 

Odnośnie tego co już pisałaś wcześniej i teraz w komentarzu to uważam, że przecięcie błony dziewiczej miałoby sens, ale niestety w przeszłości. Uważam, że teraz to nie ma sensu i uzasadnię Ci to kolejną wiadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sól w oku - dopiero teraz przeczytałam jak mnie obraziłaś... Nie mam już ochoty dłużej z tobą pisać. I nie wierzę ci w żadne twoje słowo. Masz ze mnie istny ubaw a do tego mnie publicznie wyzywasz.

 

A tego to się chyba nigdy nie dowiemy bo lepiej ciągle wracać do męczeństwa i wyzwisk. Troll?

 

 

bardziej shopenstulejkę.

 

 

żeby mieć taką fiksację na punkcie kawałka błony we własnej cipie to ja nie wiem.

 

to tak jakbym ja rozwodził się nad tym że mam stulejkę.

BonibluBombelek - Trzeba być kawałem ...iszona, żeby tak przyrównać kobietę cnotliwą. Kobietę, która nosi w sobie cnotę boską przyrównać do męskiego organu. Idź się lecz i przestań mnie bezcześcić! A sól w oku - czy ci się to podoba czy nie, czy będziesz mnie nazywać męczennicą, ja będę reagować na takie ataki i do takiego stopnia bezczeszczenie bo ja sobie tego nie życzę, jest to dla ciebie w miarę jasne? Nie wierzę ci w to, że cnota miała dla ciebie jakiekolwiek znaczenie i nie życzę sobie wyzwisk niunia, typu "troll". Nie znam takiego słowa. Ile ty dziecko masz lat? Powinaś solidaryzować się z kobietami a nie wraz z chołotą ze mnie drwić. Ale żeby osoba płci męskiej do takiego stopnia drwiła z cnotliwej kobiety. Widzę, że tylko tylko Chojna kroczem jest twoim ideałem, a na kobiety, które się szanują plujesz. Bardzo masz spatrzony system wartości. Założyć ci sprawę w sądzie o zbezczeszczenie? Ale słono mi zapłacisz.

Ja się tu produkowałam, pisałam przykłady tego jak zostałam już wcześniej zbezczeszczona przez bezwartościowych ludzi i znowu historia się powtarza. Macie świadomość przez co przeszłam i w jakim przez to wszystko jestem stanie i perfidnie robicie tak, abym się już więcej po tym nie pozbierała. Bo od was obrywam tak, jak obrywałam wcześniej. Wiem, że inne osoby mojej płci mogą pozazdrościć mi samozaparcia, to, że stać mnie na bycie cnotliwą. Ale w momencie jak zobaczyłam, że pojawia się tutaj ... płci męskiej, która w tak perfidny sposób ze mnie drwi i mnie bezcześci, czując się do tego bezkarnie a do tego jest to kawał zboczeńca, straciłam wiarę w to, że na świecie istnieją mężczyźni. Tak! Wartościowi mężczyźni. Bo ciebie to ja mogę nazwać bezwartościową męską ... - BoniBlu... i Lvcifer (drugi taki sam).

Piszcie sobie, sobie i muzom, stwórzcie klub wzajemnej adoracji, ale ja się tu już nie pojawię. Uświadomiłam sobie jaką mam wytrzymałość ale ilość obelg jakie poniosłam tutaj za swoje dziewictwo jest ogromna. I nie chcę się więcej krzywdzić wchodząc tutaj. Większość z was jest bezwartościowym kawałkiem gówna. W pełni wam się należało, zasłużyliście sobie na to abym tak was nazwała. Pewnie nie macie świadomości tego jak ogromną krzywdę mi zrobiliście.Bezczeszczenie kobiet Dziewic to coś strasznego. Ja oberwałam bardzo i pokutuję wszystkie wasze grzechy nieczystości ale nie róbcie nigdy więcej w ten sposób krzywdy innym kobietom Dziewicą. Ja to pół biedy ale na przyszłość, nie krzywdźcie chociaż innych za to, że stać te osoby na wartości wyższe, a was nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sól w oku - dopiero teraz przeczytałam jak mnie obraziłaś... Nie mam już ochoty dłużej z tobą pisać. I nie wierzę ci w żadne twoje słowo.

Nie mam ochoty cię dłużej czytać. Błonę to ty masz na mózgu. Żegnam ozięble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×