Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość Kochanka26
Kochany. Ostatniej nocy byles wspanialy ,ten twoj zapach,dotyk ta twoja delikatnosc i zmyslowosc ach....to sama rozkosz. Nawet nie wiesz jak mnie podniecasz kiedy mowisz do mnie takim szeptem i piescisz moje ucho wpychajac mi jezyk do niego. Jestes najlepszym kochankiem jakiego mialam,juz nie moge doczekac sie kolejnej nocy z toba. Na ta specjalna okazje przygotuje szampana a ty kup truskawki i bita smietane. Tak bardzo jestem napalona ,caly czas mysle o twoich silnych ramionach o twoich dloniach,ktore mnie pieszcza az eksploduje,wiec czekam moj mily do jutra. Twoja kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 tfuuuu jakie to nieporadne i mało zmysłowe wyznanie, a zdanie: "piescisz moje ucho wpychajac mi jezyk do niego." - przyprawiło mnie o nieprzerwany atak śmiechu! :D :D :D :D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, masz ty te uSZszy, masz od ucha do ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy, uszy, tuszę, inteligencję a raczej jej brak..już wszystko obśmiałeś pod banderą swojej niuni czy jeszcze coś zostało? tylko czemu ma to służyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przyjaciela
Przyjacielu!!! Pisze do Ciebie ten list bo przypomnialam sobie nasze wspolne kolonie nad morzem. Od samego poczatku naszego turnusu wpadles mi w oko,pomyslalam wtedy ze przystojniacha z Ciebie i ,ze chcialabym Cie poznac. No i poznalam,nie wiedzac o tym jeszcze ,ze sie w Tobie zakocham. Te nasze wspolne spacery po plazy,rozmowy,trzymanie sie za rece,pierwszy pocalunek i to kiedy mnie wrzuciles do morza. Wiem,ze to byly takie twoje niewinne zaloty,kiedy przypominam sobie te chwile to mam usmiech na twarzy ,a moja przyjaciolka pyta mnie co mi jest?. Wiedz,ze byles moja pierwsza miloscia. Pozdrawiam Cie przystojniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiaze32
Czesc ksiezniczko!!!!!!! Przyszla wiosna i juz niedlugo lato ,wiec czas sie zastanowic moja ksiezniczko gdzie jedziemy tym razem na wakacje. Tamte byly dosc ekstrymalne ,ale tez i zabawne,no jak to bywa pod namiotem. Pamietasz jak spalismy na materacu z ktorego uszlo powietrze,a nad ranem tacy polamani oby dwoje.Pozniej smialismy sie z tego przez caly wieczor robiac grilla.Mysle ,ze czas to powtorzyc moja ksiezniczko,tylko tym razem w innym miejcu,moze zamiast gor,wybierzemy sie nad jezioro. Caluje twoj ksiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajaca Zona
Ty zdrajco!!!!! Jak mogles mi to zrobic. Jestesmy 20 lat po slubie ,a ty niszczysz nasze malzenstwo,przeciez tyle razem przeszlismy,mamy wspolne dzieci,razem budowalismy nasz wspolny interes ,wspolne wakacje ,przezycia. Myslalam,ze to wszystko tylko umocnilo nasz zwiazek,a tu takie rozczarownie. Rozczarowalam sie Toba,bo nie obwiniam tej siksy,ktora jeszcze nie zna zycia i ktora poszla z Toba do lozka tylko dla pieniedzy. Chce ,zebys wiedzial ze mysle o rozwodzie,moze to byl tylko skok w bok na jeden raz,ale wszyskiego sie dowiedzialam i mam na to dowody o Twojej zdradzie.... Poczekaj przyjdziesz do domu....jestem taka wsciekla na Ciebie bo wystarczyla chwila ,a zaprzepasciles nasze wspolne lata. Czekajaca Zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi facet wpychał jęzor do ucha dostałby w pysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbie28
Skarbie!!! Juz niedlugo pojawisz sie na tym swiecie,nie moge sie juz doczekac,ale bardzo ciesze sie z twojej obecnosci w moim brzuchu. Rosniesz ,a moj brzuch razem z toba,czasami nawet potrafisz dobrze kopnac,albo wiercisz sie i wtedy nie moge spac,co prawda zachcianek jako takich nie mam ,ale sporo juz przytylam.Ostatnio bylam na badaniu USG i cudowne uczucie posluchac jak serduszko Ci bije,zobaczyc twoje raczki i nozki,ty moja wierc****eto. Wazne ,zebys byla zdrowa corenko i zeby porod przebiegl poprawnie bez komplikacji. Czesto do Ciebie mowie .....kocham cie skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nadejdzie czas wiem ,ze sie do mnie odezwiesz,bo nie dam Ci spokoju,bede tak dlugo zabiegal o Twoje wzgledy ,ze w koncu ulegniesz.......nawet nie wiesz jak Cie kocham. Czasami mysle ,ze oszaleje z tej milosci do Ciebie tak bardzo chcialbym miec Cie przy sobie,patrzec na Ciebie,piescic Cie do granic mozliwosci,sprawiac Ci przyjemnosc.....kochac sie z Toba,patrzec na Ciebie kiedy dochodzisz......i przynosic Ci sniadanie do lozka. Bede Cie na rekach nosic.... Wlasnie zamawiam bukiet kwiatow dla Ciebie. Wojtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj mamo
Witaj mamo!!! Kiedy dowiedzialam sie ,ze masz wystapic w programie Tomka Jacykowa pt."Jacykow w Twojej szafie" nie moglam w to uwierzyc. Na pocztku bylam lekko w szoku ,ze zglosilas sie do takiego programu,ale kiedy euforia minela,kiedy emocje opadly pomyslalam ,czy aby napewno to dobry pomysl by Jacykow zmienial Twoja garderobe ,ale widzialam jego program i przekonalam sie,ze moze to byc dla Ciebie przygoda. Teraz juz wiem ,ze byla przygoda bo juz dawno nie widzialam Cie tak usmiechnietej,promieniejesz mamo . Wiem ,ze bylas u kosmetyczki i fryzjera a do tego zmiana wizerunku na korzysc Ci zrobila. Chcialabym ,zebys sie czesciej usmiechala. Pozdrawiam Twoja corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtuś to jest piękne a teraz poproszę kopię na telefon.Pewna Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Droga Pani. Czy doręczono Pani list ode mnie ? - Proszę odpisać i nie trzymać mnie w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nic nie doręczono...kiedyś chciałam dostać list od niego...żeby mi napisał nie gniewam się prośże się nie stresować...wszystko jest w porządku to tylko nieporozumienie, ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość List
List do mojego zycia. Ach ty moje zycie!!! Czasem potrafisz byc tak przewrotne,jak bywa przewrotny los. Caly czas uczysz mnie bym popelniala jak najmniej bledow....a i tak je popelniam. Czesto pokazujesz mi ,ze jednak bywam slaba i bezradna jak male dziecko. Czasem potrafie sie zgubic ,a pozniej trudno jest mi sie odnalezc w tym swiecie. Jestes tak kruche, jak figurka porcelany,szczegolnie przekonuje sie wtedy gdy mam grype. Bywasz ,tak zaskakujace.....najbardziej to dostrzegam kiedy spelniaja sie moje marzenia ,ale jestes tak przekorne...i czasem upadam. Na przekor losowi wstaje i ide dalej. Te upadki powoduja we mnie lek,strach,niepewnosc ze sobie nie poradze ,ze nie udzwigne problemow ,ktore mam. -ale wiesz co zycie? Wiem ,ze kiedys przeminiesz,mimo to bywasz piekne i cudowne. -a wiesz dlaczego ? Bo jestes moje. Doceniam Cie takie jakie jestes.......Kocham Cie Zycie. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.15 Nic do mnie nie dotarło.:-(Marzę o takim liscie.Pewna Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast listu proszę o prawdziwe słowa do Niej tylko do Niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyka moja milosc
Do M. Uwielbiam Cie nawet,gdy Cie nie slysze,lecz zawsze mam Cie w glowie. Sa jednak takie chwile ,ze cos mi wtedy w duszy gra,szczegolnie gdy Cie uslysze. Jestes jak struna brzmiaca i cymbal brzeczacy,lecz nie ta sama i niezmiernie zmienna. Jest w Tobie tyle melodii,dzwiekow i sporo nut,ze trudno jest spamietac. Czesto Cie slucham gdziekolwiek jestem,a to w tramwaju,czy autobusie,nawet przy garach i przyznac sie musze ,ze tak nie skromnie na Twoj temat powiem uwielbiac Cie to za malo powiedziane. Ja Cie muzyko pozadac musze. Ed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Kochana! Minęło kilka lat odkąd się poznaliśmy, pamiętam nasze spotkania, nasze rozmowy, wieczór w który Ciebie pierwszy raz pocałowałem, pomimo iż wydarzyło się kilka przykrości między nami, ani przez chwilę nie przestałem Ciebie Kochać. Mam wrażenie że z upływem czasu kocham Ciebie coraz mocniej. Jestem pewien że jesteś miłością mojego życia, Tylko Ty sprawiasz że jestem taki szczęśliwy. Śniło mi się że wchodziłem do domu i przywitałaś mnie trzymając nasze malutkie dziecko na rękach, wiem że będziesz dobrą matką dla moich dzieci. Ten sen to był taki "deja vu", kilka razy takie coś miałem i po jakimś czasie to naprawdę się wydarzyło. Jestem pewien że z Tobą chcę przeżyć nasze życie... K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi mój mózgu! Często mnie zawodzisz, dlatego piszę tu te wszystkie listy. Wiem, że narażam się na śmieszność, a mimo to moje palce nie mogą przestać stukać na klawiaturze. Jeszcze tak niedawno byłam zdrowa psychicznie, ale z chwili na chwilę to się zmienia i ja to widzę, ilekroć odwiedzam ten dział. Siedzę przy kompie i piszę, a potem wstydzę się wszystkich tych bredni. Czy jesteś w stanie mi przebaczyć? Jak mam naprawić twoje zwoje, żebym wreszcie mogła zająć się swoim życiem w realnym świecie? Dopomóż! Twoja właścicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany, Tyle już listów do Ciebie napisałam, schowanych do szuflady. Napiszę jeszcze jeden... Kocham Cię już tyle lat, że już się z tym pogodziłam, że jesteś w moim sercu i zawsze będziesz miał tam swoje miejsce. Nic tego nie zmieni. Kiedyś bolało mnie bardzo, że nie jesteśmy razem, teraz już przywykłam. Pogodziłam się z tym, po wielu telefonach, słowach, złości, emocjach. Mimo twego odcięcia, nie mam już żalu do ciebie. Wiem, że zrobiłeś to celowo, tobie też było ciężko z tą miłością niespełnioną. Dziękuję ci za to, że wtedy się ode mnie odciąłeś, bo wtedy mogłabym narobić głupstw, wystarczyło twoje jedno słowo. Przecież wiesz o tym, wiedziałeś również przed moim wyznaniem, co do ciebie czuję, tylko nie chciałeś tego usłyszeć. Wiem, że wolałeś taki stan zawieszenia, niedomówień, jednak ja cieszę się z tego że w końcu się dowiedziałeś. Teraz już to mnie nie dręczy, będę mogła spokojnie zasnąć na wieki. Nie żałuję tego. Jeśli będziesz chciał ze mną pogadać o tym, wiesz gdzie mnie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:06 -wiem ale mam to w du/pie co do mnie czujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"będę mogła spokojnie zasnąć na wieki." - zasypiaj, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.20 - mój mózg przeczytał Twój list i zrobił się zazdrosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:31 - wiem, ze mi zazdrościsz bowiem w twoim mózgu nie ma nic oprócz siana, dziunia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.57 słomiany niuńku nie używaj słów, których znaczenia nie rozumisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to wszyscy kochaja panowie culuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie z tym paszczem, no gdzie?! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:16 - napisałem za "twój mózg" o 9:20 (oczywiście on nim nie jest i nigdy nie będzie) :P a wiesz dlaczego? dlatego, że ktoś posiadający mózg po takim wpisie już więcej nie silił by się na kolejne brednie. no cóż, widzę, że się nie pomyliłem, jesteś niereformowalna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×