Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gość
kawa z cukrem napisz imię od kogo... listonosz zapił... torba w ognisku znalazła się ale o dziwo renty nie spłoneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to juz tyle listow przez net wyslalam , ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaba uwazająca się za księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Mhh.....dobre wytlumaczenie listonosz zapil ,zeby tylko pewnie w rowie lezy z butelka wodki a i o maly wlos przechodnia nie potracil. Cholera ....mialo byc inaczej . Mial zapukac ,powiedziec -mam dla Pani list i tyle ......a co by w nim bylo? Nie wiem ,ale pewnie bylabym zachwycona i szczesliwa faktem ze sie odezwal.....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
22:02 Trzeba wiele zab pocalowac zanim znajdzie sie ta jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z ciekawości... kiedy ostatnio go widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Wiecie co jest najciekawsze w dostawaniu listow??? Te duzo oczy kiedy robie i ta mimika twarzy niczym z filmow "wypisz ,wymaluj " Louis Define. Chociaz nigdy sie nie widzialam w lusterku ,ale zawsze robie duze oczy ,jak bym pierwszy raz cos odkryla ,chyba to jest ta mimika o ktora mi chodzilo. Zabawne ,ze tyle miesni twarzy chodza jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Ta zabe zwanego ksieciem 2tyg. temu Pojechal w delegacje i do tej pory slad zaginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Wzruszajaco piekny. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Zamyslilam sie.....ale to chyba z nudow,przygryzam warge kiedy pisze ,a mysli umykaja co chwile . Wpatruje sie w moje stopy i mam wrazenie ze jeden paluch jest nieco wiekszy od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Yyyyyyy.....romantyczne. Chyba tego mi trzeba,romantyzmu,ale nie takiego z "Pana Tadeusza",lecz czegos glebszego. Nie recytowanego,takiego na miare naszych czasow,czegos co ma dusze i serce,a do tego zwie sie miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Caly czas czekam kiedy napiszesz,cierpliwosc to moja mocna strona ,tylko cierpliwosc ma swoje granice i nie zdziw sie jak odezwie sie we mnie damska duma(foch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listoonosz
A kto dzisiaj potrafi piękne listy pisac powiem Wam,ze w zasadzie juz nikt. Torba coraz lzejsza jest, zostały jeszcze kartki na święta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Jesli pisane sa z glebi serca to znaczy ze jednak mozna i da sie napisac piekny list ,tylko ze nie kazdemu sie chce,bo zapominamy o tym ze sa tez uczucia ,ze potrafimy kochac i byc kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa z cukrem bez smietanki dziś jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
22:19 Jestes pod wrazeniem ? Tego ze mozna pisac milosne listy i mowic o uczuciach. Czy tego ze jednak czlowiek moze kochac i byc kochanym tak jak by tego pragnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kawa z cukrem bez śmietanki A jeśli byłby to pożegnalny list?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to wszystko wiem, a jestem pod wrazeniem twoich wypowiedzianych wczesniej słow na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Jesli bylby to pozegnalny list to tak jak w piosence "I will always love you"Whitney Houston ,tak pewnie by wygladal ten list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
22:33 Uznam to za komplement i poprostu dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziękuj, mało ludzi rozumie czym są uczucia, czasem piękne,bezinteresowne i nie spełnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Taka bywa wlasnie milosc piekna,bezinteresowna ,a czasem niespelniona. Ktos kto kiedys kochal chociaz raz wie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Jezeli postanowilabym zostac Bylabym tylko przeszkoda na twojej drodze Wiec odejde,lecz wiem Ze bede myslec o Tobie z kazdym moim krokiem A ja zawsze bede Cie kochac Zawsze bede Cie kochac Ciebie ,moj drogi Ciebie Gorzko-slodkie wspomnienia To wszystko co wezme ze soba Wiec do widzenia,prosze nie placz Oboje wiemy, ze nie jestem tym,czego Ci trzeba A ja zawsze bede Cie kochac Zawsze bede Cie kochac Mam nadzieje ,ze zycie dobrze Cie wynagrodzi I mam nadzieje, ze dostaniesz wszystko,o czym marzyles. Zycze Ci zabawy i szczescia Ale przede wszystkim zycze Ci milosci A ja zawsze bede Cie kochal Zawsze bede Cie kochal. "I will always love you" Tak by wygladal ten list pozegnalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi mezczyzna ktory "kocha" tak plytko, ze miara jego uczucia do mnie jest moja uroda? Kiedy choruje nie dosc ze odwraca sie na piecie to szkaluje mnie tym? "Zyj!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłeś dla mnie wszystkim w świecie rownoleglym. Zawsze twierdziles że żyć bez Ciebie nie potrafię, że jesteś dla mnie powietrzem. Tak dlugo z przekonaniem to powtarzałeś aż sama w to uwierzylam. Na początku to ja bylam Twoją obsesją, później role się odwrocily. Tak bardzo Ciebie pragnelam w kazdej sekundzie mojego życia aż przestalam nad tym panowac. Chcialam być Twoim narkotykiem, a stalo się odwrotnie. Oddalales sie ode mnie coraz bardziej, ja mialam swoje problemy. W koncu przyszedl ten dzień na ktory czekalam, los się do mnie uśmiechnął. W tym samym czasie poklocilismy się na dobre. Chwilowo zapomniałam o Tobie, byłam szczesliwa. Teraz gdy się spotykamy mogę się uśmiechać, lecz tak naprawdę nie mam Ci nic do powiedzenia. Calusek słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Nie kochaj mnie za nic Kochaj mnie za wszystko Choc slepa milosc Ja chce bys oczy mial Bys je nacieszyl I jeszcze bardziej chcial Smakowac widok na codziennosc Zaczarowana w obraz moj Bo z nikim wczesniej tak jak ze mna Nie bedzie tak jak tu Nie kochaj mnie za nic Lecz kochaj mnie za wszystko Nie kochaj mnie jak nikt Lecz tak jak tylko ty I za to co ma byc I za to co juz przeszlo-kochaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Bym dalej byla , taka jaka znasz Miej do mnie sile Bo ja do Ciebie mam I tylko lepiej juz nie zawiedz I dalej o mnie staraj sie I nigdy nie mow nie potrafie Bo co ty umiesz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby wariują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×