Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Podaj mi dlon,pobiegniemy Byle gdzie ,byle dalej stad Znajdziemy tam to ,co chcemy Naprawimy swoj kazdy blad I w milosci co trwa wiecznie Bedziemy bezpiecznie Po ostatni dzien Po ostatni sen Po ostatni czas Po ostatni raz Tak jak dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Dzis juz konczy sie A jutro wstaje nowy dzien Nowe nadzieje ,namietnosci,wrazenia. Przekonam sie co przyniesie to jutro kiedy nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwales sie po tylu latach. Ciekawe co Cie sklonilo do tego? Czyzby sumienie sie odezwalo,a juz myslalam ze go nie masz. A moze to starosc ,ktora zaglada Ci w oczy. Tak ,tylko sie zastanawiam ,bo jestem zaskoczona ,tym czego chcesz po tylu latach,zreszta zmarnowanych przez Ciebie. Nie daje mi to spokoju,ale niebawem sie dowiem,czego tak naprawde chcesz. Tylko musze sie do niego odpowiednio przygotowac i mam nadzieje ze na moj widok oczy Ci zbieleja i pozalujesz ze mnie zostawiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Wyznam Ci dzis swoje mysli Powiem Ci co chcesz tylko kochaj mnie W kazdym moim snie jest lek Wracam do tych chwil gdy ufalam Ci Byles tylko Ty i nikt Kochalam Cie Ty dobrze wiesz Oddalam dusze i cialo swe Kochalam Cie i teraz tez Tylko nie odchodz zycie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Dzisiaj nic mi nie przychodzi do glowy....to oznaka braku weny....ehhhh. Napisala bym Ci cos ,ale moge jedynie zyczyc Ci Wesolych Swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdDdoK
Do K. Teraz gdy Ty śpisz, ja kreślę do Ciebie tych kilka zdań. Zdań tęsknoty i masy uczuć jakie do Ciebie żywię. Jutro będzie nasza rocznica. Pierwszy raz kiedy zobaczyliśmy siebie na żywo. Kiedy pierwszy raz dotknąłem, posmakowałem Twoich ust, dłoni i poczułem zapach Twoich włosów. Pierwsza nasza przejażdzka Twoim samochodem... Gdy Ty prowadziłaś samochód, ja patrzyłem na Ciebie. Tamtej nocy nie mogłem spać... Długa ekscytacja i chęć kolejnych spotkań pozostała w Nas do dziś. Od tamtego pamiętnego dnia, spotykamy się już rok. Rok pełen wzajemnego okrywania siebie i ciał. Reakcji na nasze pocałunki, dotyk, pieszczoty... Reakcji na każdą fizyczność i zbliżenie połączone z uczuciem... Nasze pierwsze kroki w każdej małej-wielkiej czynności. Kruszynko. Czekam na nasze kolejne spotkanie, na którym obrócę Ciebie w tańcu, pocałuje nie raz, będe kochał i pieścił... Wróć pamięcią ile razem w ciągu tego roku przeszliśmy. Co odkryliśmy. Co obudziliśmy w sobie nawzajem. Wiem że to co jest między nami, jest zakazane, ale wiem też że jest szczere, prawdziwe i pełne oddania. Śpij spokojnie, ja całuję Ciebie w myśli. Oddany Tobie, D. P.S Cieszę się, że próba którą przetrwaliśmy w styczniu, umocniła nas. P.S 2 Uwielbiam Cię, pragnę i pożądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczescie to stan umyslu
Poznalismy sie wlasnie tu ,na tym forum. Nawet nie myslalam ,ze znajde tu kogos do rozmowy i zartow,a znajac swoj charakter ,lubie pozartowac,pogadac ,tak na luzie,bez skrepowania. Moze wlasnie dlatego tak dobrze mi sie z Toba pisalo,bo byles otwarty i tolerancyjny,z reszta sam mi nawet to napisales. Wiem,ze nasze rozmowy przynosily Ci zadowolenie,byly nieco smieszne. Potem kiedy czytalam je jeszcze raz ,wybuchalam smiechem....:p. Tak nam sie dobrze rozmawialo,myslalam ze sie zaprzyjaznimy i ze zawsze jesli bedziesz chcial pogadac to bedziesz mial z kim.... Szkoda ,ze sie nie odzywasz....ale to Twoj wybor. Ja moge Ci podziekowac za tamte chwile...bo swietnie mi sie z Toba pisalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
W Tobie jestem zakochana Caly wiruje swiat Od milosc***ijana W Tobie jestem zakochana Co Ty zrobiles ze spac nie moge juz sama W Tobie jestem zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Mi nie przeszkadza ,nawet to ze znikasz w zamian calujesz bosko. Namietnie mnie dotykasz Ja bede tylko Twoja Tak postanowilam i zdania juz nie zmienie Ciebie wysnilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do B. mam to gdzies jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
właśnie weszłam, to do mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś ze mną, twoich dźwięków we mnie pełno. Jesteś ze mną, przecież ty i ja to jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pewnego Pana Tak mi jest strasznie głupio.Nie chciałam się narzucać.Nic złego nie chciałam.Tak samo wyszło.Zapomniałeś już pewnie o mnie.Ja pamiętam i jest mi przykro,że się narzucałam.A w ogóle to przepraszam za wszystko.Za każdą rzecz i że napisałam później niepotrzebnie.Za wszystko przepraszam.Za każdą nieodpowiednią rzecz,o której wiesz i o której nie wiesz.Przepraszam!!! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Walczmy o marzenia nie dajmy się ogłupić Świat jest zepsuty nie dajmy się zgubić Wyrzucimy w niepamięć te wszystkie złe chwile Bo życie jest krótkie a zatrzymują nas debile Jak przeszkoda stoją na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to napisz mi to na priv:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chce powiedzieć do J,że jest świ.niom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tobie ufam, w ciebie wierzę, tylko tobie się powierzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który się upił i tak smęci.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś już na zawsze we mnie wiesz Życie czasem zmienia noce w dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szał ciał nooo jaki Poeta, też bym tak chciała>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do S. traktowałeś mnie z obojętnością więc i ja postanowiłam tak samo, baw się dobrze z Asią i Bożenką, tam się śliń i etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci jeszcze S. że jedna z nich pochwaliła mi sie smsem od ciebie z zyczeniami a mnie w tym czasie miałes gdzieś to po co mi wczesniej w sercu motałeś,draniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piszę i nie wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez sie wysil i wyslij...czekam z utesknieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość list do szczescia
Jestes najwieksza ofiara losu...jaka poznalem na tym swiecie... Zawsze trzeba Tobie pomagac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość list do szczescia
Zabralbym ja nad chlodne morze bo wiem ,ze uwielbia...wiem to od niej.Opwiedzialbym jej wszystko od poczatku do konca i bylby to albo koniec,albo poczatek...a ja i tak bylbym szczesliwy.Rozumiesz!!! https://www.youtube.com/watch?v=ACs5F1WkUbU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
List do Pana Boga. Panie Boże. Jeżeli nawet nie potrafisz mnie unieść. To chociaż nie depcz.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×